Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CSDD braukšanas eksāmenu stāstiņi:D

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Man šodien braukšanas eksāmens mazliet krata drebuļi ,jo pirmajā reizē nenokārtoju,pastāstiet kā jums gāja.Vai nolikāt ar pirmo reizi.Kādi bija vērtētāji?

Varbūt kādai ir bijis kāds smieklīgs atgadījums. :-D

09.02.2011 12:53 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Tas jau bija pirms vairākiem gadiem. Kārtoju Jēkabpilī. Man trāpījās tāds jauns čalītis tas eksaminētājs. tad nu iesēžamies mašīnā (man pamatīgs stress) un es sāku domāt, kas jādara - tad nu viņam saku: "Nu, braucam!". Viņš man saka lai pagaidu, ir jāatbild uz jautājumu. Es par mašīnu neko tajā laikā nezināju, man bija jaut. par to, kas iedegās, ja ar bremzēm kaut kas nav kārtībā. Es ilgi domāju un saku "kanniņa!" :) viņš sāk smieties, es aiz stresa arī. Bet viņš bija tik jauks, ka pamazām mani aizveda līdz pareizajai atbildei. Izbraucu visas figūras ar pirmo, tad braucām pilsētā. Uzbraucu uz apļa un abstulbu, jo likās, ka no piebraucamā ceļa virsū triecas mašīna, apstājos, aizmirsu izņemt no ātruma un paliku tur, aizmugurē brauca mans instruktors un mašīnā tā lamājās, ke es pat dzirdēju :D
Bet beigās mans eksaminētājs teica, ka aiz stresa ne vien tā gadās un nokārtoju ar deviņiem p-tiem :)
Man paveicās !!! bet tagad jau esmu iemanījusies un braucu ļoti labi, ar mani ir droši :)

Veiksmi eksāmenā!
09.02.2011 13:03 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Man nekā smieklīga nebija,bet uztraukums pamatīgs 8-)
Sasmējos par to instruktoru,kas lamajas :-D
09.02.2011 13:07 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
tigerīt,tas bija labais!! :-D :-D
09.02.2011 13:12 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
Noliku ar pirmo reizi...

Inspektors bija krievs ar kazbārdu un man viņš galīgi nepatika- visu darīju kā jādar tikai vienā vietā šis man saka,ka krustojumā jābrauc pa kreisi- es izpētu situāciju un secinu,ka ja iebraukšu tajā krustojumā būs ziepes...nesaprotu kur tur jābrauc un tāpēc izdomāju,ka braukšu pa labi un naivi noteicu...ujj es sajaucu ;-) Nu neko- noliku, jo citu kļūdu nebija.
09.02.2011 13:15 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es liku pirms gadiem 3. Un man arī rokas un kājas trīcēja :D
Aizeju uz CSDD un sēžu rindā,lai sagaidītu savu to braukšanas vadītāju. Un kamēr gaidu,stress tikai aug augumā. Man aplika karsti,domāju attaisīšu mētelīti,man viņš ar rāvējslēdzi. Kautkas tur bija ievēries,un es sāku stresot vēl vairāk,jo nevarēju attaisīt mēteli,līdz norāvu to "mēlīti" ,un nu jau bija neiespējami attaisīt.
Nu enko,nāk mans instruktors,izejam ārā,pie mašīnas(nu tajā garāžā kur visas mašīnas) un es saņēmu drosmi un lūdzu viņa palīdzību,lai palīdz attaisīt manu mēteli,jo es nevareju pabraukt mētelī,traucē. Šis tur labu laiku palīdz,un visādi mēģina attaisīt,līdz brīdim,kad vēl viens intruktors nāca uz mašīnu,un ieraugott o skatu,sāka smieties,un prasija ko viņš man tur dara ?:D Tad nu manējais sakaunējās,un teica,ka nekas nesanāks,būs vien jābrauc tāpat. Tad nu mans stress atkal bija milzīgs,kājas trīcēja,ka sajūgu bija grūti izspiest,un pielāvu visādas kļūdas,un nenoliku. Noliku aiznākamjaā dienā,jo tad vairs nebija satraukums un uzvilku citu jaku :D
09.02.2011 13:15 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Bumbulīt,Tu ar pirmo reizi nokārtoji?
09.02.2011 13:15 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
kd1233 Man arī bija tāda doma tā izdarīt krustojumā,bet man instruktors ir teicis ,ja es tā sajaukšu ,tad to skaitīs kā baigi kļūdu :-D
Rafaello ,tas bija labais :-D :-D
09.02.2011 13:21 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Noliku ar pirmo reizi, bet man gadījās reti jocīgs inspektors. Lai kliedētu stresu domāju pajokošu ar viņu, kko pasaku, bet šis klusē un tā visu laiku :-D neatbildēja ne uz vienu joku. Punktus gan kādus 6 ielika, bet tā arī nesapratu par ko, jo acīm redzamas kļūdas nepieļāvu, tikai vienreiz noslāpu, pie paša CSDD, bet nu tas tikai 1 punkts.

Veiksmi
09.02.2011 13:21 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kārtoju diezgan sen - pirms 6 gadiem. Figūras noliku ideāli, tālāk braucu pa ielām, braucam, braucam, instruktors liek apstāties, kur tas iespējams, domāju kkāds āķis, vērtēju situāciju, neko aizdomīgu neieraudzīju, apstājos ielas malā. Instruktors prasa: kas par zīmi bija iepriekšējā krustojumā - es saku Dodiet ceļu! Un tajā mirklī sapratu, ka zīmi biju redzējusi, bet līdz smadzenēm nebija aizgājis, ka ceļš arī jādod. Tā nu lika man apsēsties aizmugurējā sēdeklī un eksāmenu kārtoja nākamais. Vispār labi, ka tajā krustojumā pa galveno neviens nebrauca..
Otrajā reizē gan noliku perfekti, bez neviena punnkta.
09.02.2011 13:24 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
Cindy Smiles, nu visos krustojumos jau tā nevajadzētu darīt, bet ja vienreiz šitā nolažajās tad jau nekas. AAAA un es pirms tam liku to izmēģinājuma eksāmenu un tas man baigi palīdzēj,jo eksāmenā stresa nebija, biju izstresojusies tajā izmēģinājumā.
09.02.2011 13:29 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.07.2010
Man arī bija baigais stress.
Liku pirms gandrīz 2 gadiem.
Sēdēju gaidīju eksāmena instruktoru un skatos,jes,sens tēta paziņa,nodomaju,nu būs vieglak,moška atpazīs..
Kā tad,sapņo vien..tik nejauks bija un pacēla balsi,biju tā sanervozējusies,ka nenoliku,un sabāza man nez cik punktus,likās,ka neparko,bet 2reiz ,ka liku,paldies dievam bija citss džeks,tas gan bija jauks uzreiz uztraukums pārgāja nedaudz,tad nu man bija jaizbrauc tikai pilseta un arpus tās,jo pirmajā reizē izbraucu figūras..un noliku eksamenu ar 4 punktiem.Un eksāmena vadītajs bija tik jauks un visu izskaidroja,par ko punkti ,kas un kā,pat uzzīmēja.Tad nu es laimiga gaju un fočejos un dabūju tiesības.:) :-D
09.02.2011 13:35 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
es kārtoju pirms 3 gadiem, biju ļoooti uztraukusies, ka pat sāka kreisā kāja trīcēt, tik grūti bija pabraukt..kopš tā laika, pie lieliem stresiem viņa man vnm trīc.. :-D nokārtoju ar pirmo reizi un vienu punktu...bet es pamatīgi izgāzos braucienā līdz figurām, kuru itkā nevērtē... es 2 reizes sajaucu zīmes - "galvenais ceļš" un "dodiet ceļu".. pēc šada gājien vsp brīnos, kā viņš man iedeva tiesības.. :-D tagad braucu katru dienu un nevaru iedomāties dzīvi bez mašīnas :-)
09.02.2011 13:39 |
 
Reitings 121
Reģ: 16.07.2010
Es nokārtoju šī gada sākumā ar pirmo reizīti :-) Man, paldies Dievam, pagadījās patiešām jauks instruktors, tāds ļoti mierīgs, kas mani arī daudz maz nomierināja. Pirms eksāmena es biju NENORMĀLI uztraukusies. Likās, ka pat slikta dūša ir :-D Kad bija jāsāk braukt - aizmirsu noraut rokas bremzi :-D Bet figūras izbraucu perfekti, jautājums bija par priekšējo paneli - tahometru, spidometru utt..

Njā, un tā sajūta, kad instruktors pateica, ka eksāmens ir nokārtots - vienkārši debešķīgi (l) Novēlu Tev veiksmi :-) !TURIES!
09.02.2011 13:47 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
es noliku eksāmenu ar pirmo reizi. tiesa, nemācēju iebraukt garāža, par ko nopelnīju pirmos punktus. biju, protams, stresā. eksāmena pieņēmējs ik pa laikam man teica, lai nestresoju un neaizmirstu elpot :) stresa ietekmē pieļāvu vēl vienu kļūdu krustojumā, bet tomēr nokārtoju :)
09.02.2011 13:51 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
KOOOO?Viņš Tev kaut ko arī jautāja??
Man draudzene vakar nolika tiesības un viņai gan nejautāja neko (t)
09.02.2011 13:52 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
ak ,laimīgās visas meitenes ,kuras ar pirmo rezi nokārtoja :-D :-D
09.02.2011 13:53 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Cindy,ar pirmo nē 8-)
09.02.2011 13:55 |
 
Reitings 121
Reģ: 16.07.2010
Nu eksāmenam jau ir 3 daļas principā - 1.Viens teorētiskais jautājums
2.Figūru izpilde
3.Braukšana satiksmē

Tiešām tavai draudzenei neko nejautāja? (t)
09.02.2011 13:59 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
man arī teorētisko jautājumu nejautāja! :D Principā ir tā, ka ir tādi inspektori, kas jautā un ir tādi, kas nejautā! tīri teorētiski viņš ir jāpajautā, bet tīri praktiski - un ja arī neatbildēsi - tas nebūs par iemeslu, lai neieskaitītu eksāmenu! ;)
Būtu laika vairāk, varētu daudz ko pastāstīt, bet tā kā laika nav - viens ieteikums - Atslābinies un nestreso, esi Tu pati un vienkārši - KONCENTRĒJIES!!! :D
09.02.2011 14:01 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Es inspektoru smīdināju eksāmena laikā ar laika skaitīšanu :D Es: "Uh, pirmās piecas minūtes pagāja un vēl nevienas kļūdas." Es: "Jes, jau 10 minūtes braucu bez kļūdām!" :D Pēc tam jau skaitīju, cik palika līdz minimālā eksāmena braukšanas laika beigām :-D Nu tā- kopā pasmējāmies un eksāmenu izdevās nokārtot :) Beigās vēl uzlielīja, ka labi braucu :-D
09.02.2011 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits