CSDD braukšanas eksāmenu stāstiņi:D

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Man šodien braukšanas eksāmens mazliet krata drebuļi ,jo pirmajā reizē nenokārtoju,pastāstiet kā jums gāja.Vai nolikāt ar pirmo reizi.Kādi bija vērtētāji?

Varbūt kādai ir bijis kāds smieklīgs atgadījums. :-D

09.02.2011 12:53 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es gan neatceros vairs tik skaidri savu eksāmena dienu, taču nekad neaizmirsīšu, ka biju reāli izbesījusies. Bija septembris, bet vienalga bija ļoti karsts ārā. Es biju sakarsusi un uztraukusies, man likās, ka noģībt varētu, bet turējos. Visvairāk uztraucos par figūrām - kad tās izbraucu, eksāmena pieņēmējs tik noraustīja plecus un teica "nu ok, braucam uz pilsētu". Es jau tad sapriecājos, bet ne pārāk, jo mans laiks bija tad, kad bija pusdienlaiks un daudz mašīnas un cilvēku. Izbraucu visu normāli, kaut arī pietrūka pāris sekundes, lai eksaminētājs uzspiestu pedāli un eksāmens beigtos.
Kad laiks pagāja, tad viņš teica, ka varu pati aizbraukt uz CSDD, bet es apmaldījos :-D Viņš tik pateica vienu reizi, kur nogriezties un es tālāk jau pati aizbraucu :)
Eksāmens ar pirmo nolikts (l)
17.02.2017 09:37 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Liku 2013 gada novembrī. Nedēļu pirms eksāmena biju uz izmēģinājuma eksāmenu, kur bez uztraukuma visu izbraucu bez kļūdām un inspektors vēl paslavēja par dinamisku un pārliecinošu braukšanu. Eksāmena dienā drausmīgi sastresojos un trīcēja kājas, rokas un piemetās stulbums. Jautājumu neuzdeva, uzreiz braucām figuras. Nu jau vairs neatceros kas par figūrām bija, bet viss izdevās un bija jādodas satiksmē. Pir mukusalas apļa, deva norādījumu, ka jābrauc Daugavpils virzienā, a man no uztraukuma, galvā kaut kāds melnais caurums un šķita ka tas ir tas pats ceļš uz Bausku, bet kad biju vidējā joslā un ieraudzīju zīmi Daugavpils jau nākamajā izejā, sapratu ka nu ir ziepes, jo nevaru vairs paspēt pārkārtoties uz pirmo un izbraukt. Tad par laimi, ieslēdzās smadzenes un instruktora teiktais, ka aplī varu riņķot cik vajag, līdz tieku ārā un tā nebūs maršruta sajaukšana, nebūs kļūda...tā nobraucu veselu pilnu apli un izbraucu kur vajag, inspektors pajautāja kāpēc tā, teicu ka uztraukumā nepamanīju zīmi, bet pa apli ne malējā joslā, varu braukt cik gribu. Tad pārbraucu Salu tiltu un inspektors teica nogriezties uz Krasta ielu, no kuras arī baidījos, jo bieži nesanāca pārkārtoties pa joslām, lai vēl vairāk sastresotos, deva norādījumu apgriezties braukšanai pretējā virzienā, tuvākajā iespējamā vietā, kas bija jau pēc 100m, tad atkal sāku trīcēt, bet kaut kā paspēju tikt pāri visām joslām un atgriezos. Tālāk maršruts bija pa mazajām vienvirziena ielām un tramvaja sliedēm tirgus/zinātņu akadēmijas rajonā, kur arī baigi uzmanīgi braucu. Tad jau bija jābrauc atpakaļ uz csdd. Pa ceļam jau sapratu, ka tiesību laikam nebūs, jo baigi nepārliecinoši pārkārtojos utt, plus mukusalas aplis... csdd inspektors palūdza noparkot auto, tas gan man sanāca labi, tad sāka rakstīt papīrus un izstāstīja kļūdas. Jau domāju kad atkal nākšu kārtot un ko teikšu brālim (viņš nokārtoja ar 3x).. kad inspektors pateica ka varu saņemt savu autovadītāja apliecību tādā un tādā kabinetā!!!! Cik biju priecīga un lepna, ka tomēr viss izdevās! Nokārtoju ar pirmo reizi!!
17.02.2017 10:34 |
 
Reitings 253
Reģ: 09.09.2013
vēl kādi? 8-)
18.02.2017 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nespēju saprast, par ko visi tik nenormāli streso, dodoties uz eksāmenu. man grūtības sagādāja pa lielam teorijas testi. aizsūtīja mani uz braukšanas eksāmenu instruktors aptuveni 3 mēnešus ātrāk kā biju pati rēķinājusi un cerējusi.. kārtoju sestdienā 10 no rīta, inspektors nebija diži laimīgs (es arī nebūtu, ja būtu jāstrādā sestdienā). figūrās paralēlā parkošanās un estakāde + apgriešanās šaurā vietā. parkošanos izčakarēju sākumā, bet tāpat iebraucu, ieskaitīja. viss pārējais arī sanāca. izdzina uz ielas, vienā vietā gandrīz pabraucu garām, tad sanāca savā stiliņā iegriezties pa kreisi visai strauji. teica, lai noparkojos csdd, pateica, ka braucu dinamiski, pie stop zīmes jāapstājas tuvāk, lai ar vienu apstāšanās reizi redzu, vai brauc mašīnas.
.
vienā vietā kaut kur pie mola rajona man bija jānogriežas pa kreisi, bet es kvartāla sākumā nepamanīju vai ir vienvirziena iela vai nē. nogriezos no labās joslas, inspektoram (vai eksaminētājam, nezinu, kā sauc) tā arī teicu, ka nezinu vai izdarīju pareizi, bet darīju, kā šķita labāk. izrādās, ka nebija vienvirziena iela, paņēmu sev ļoti labu padomu no viņa todien - ja ir vienvirziena iela, kvartāla galā vienmēr būs zīme vienvirziena ielas beigas.
.
tiesības izņēmu pirmdien agri no rīta. viss. vēl aizvien nesaprotu - par ko jūs tā stresojat. nauda noteikti gan jau ir atliktai nākamajam mēģinājumam.. kā būs, tā būs. |-)
18.02.2017 18:49 |
 
Reitings 74
Reģ: 28.12.2009
Vasarā būs jau 5 gadi. Kad pie instruktora pirmo reizi piesēdot pie stūres, tā bija man pirmā reize pie stūres. Bet ar visu teoriju, braukšanām iekļāvos 3 mēnešos, ja ne pat mazāk. Dienu pirms eksāmena, braucot ar instruktoru pieļāvu visas iespējamās kļūdas un instruktors teica, lai atsaku. Man bija tā, ja nenolikšu, likšu savā dzimtajā mazpilsētā, tur nav tramvaja sliedes ar kurām nedraudzējos :-D
Tā kā biju izstresojusies iepriekšējā dienā uz eksāmenu gāju ar domu kā būs tā būs. Figūras noliku perfekti. Instruktors nerunīgs, bet jauks bija. Kad jautāju savu ierasto tekstu "kur tālāk", viņš tik atkārtoja, ja neko nesaku jābrauc taisni vai pa galveno ceļu, bet bija saprotošs ka ieradumam ir spēks. Izveda mani pa ceļiem, kurus zināju jau no galvas. Kad lika nogriezties pa labi un nesapratu kur, jo to ceļu tālumā neredzēju laicīgi ar pirkstu parādīja kur. :-D
Kad sāku redzēt CSDD un viņš vēl neteica, ka jābrauc uz stāvlaukumu man jau liekās, ka viņš būs nežēlīgs un liks vēl riņķot ap CSDD, bet nē viss kārtībā. Kad apstājāmies un viņš man pateica, ka braukšanas līmenis ļoti labs, eksāmens nolikts piekliedzu viņam pilnas ausis un tad sāka trīcēt rokas. Un jā, protokolā nebija neviens punkts par kļūdu 8-). Biju lepna par to, jo bija cilvēki kuri neticēja, ka nolikšu un būšu braucējs :-D:-D:-D
18.02.2017 19:21 |
 
Reitings 253
Reģ: 09.09.2013
Winterra
man arī gāja grūti ar teoriju, bet braukšanas ziņā - nebaidos jau no braukšanas, bet no tās vērtēšanas,jo nezin jau kāds tur čubriks iekāps blakus :-D
18.02.2017 19:31 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Liku 2015. gadā, kopējais laiks no pirmās teorijas nodarbības līdz tiesību turēšanai rokās nedaudz mazāk kā 3 mēneši.
Eksāmens bija 14:00, tajā dienā vēl paņēmu pēdējo nodarbību ar instruktoru. Eksāmenā izmēģinājuma minūtēs noslāpu, bet figūrās par laimi gadījās kases automāts, tāpēc tās noliku bez problēmām (garāža man nepadevās, tāpēc nezinu, vai būtu iebraukusi). Satiksmē braucot problēmu nebija, tikai pašai liekas, ka aizmirsu parādīt pagriezienu vienā reizē izbraucot no apļa, bet to inspektors pēc tam neteica. Kad atgriezos CSDD, bija jau 14:52, visas pārējās eksāmena mašīnas jau bija atpakaļ. Draugs jau bija paspējis uzrakstīt kā man gāja un bija pārliecināts, ka nebūšu nolikusi (pats lika tiesības daudz ilgāk un nenolika ar pirmo). Tad nu šokēju viņu, sevi (un iespējams arī instruktoru) ar to, ka noliku. (l)
18.02.2017 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
neviens negrābstīsies, fiziski neaizskars (varbūt roku paspiedīs). mašīnās ir kameras, ja izteiks nepiedienīgas piezīmes vai ko tamlīdzīgu, visi pierādījumi ir pieejami, nav ko baidīties no čibrikiem.
.
klau, man slinkums meklēt braucēju beztēmu, varbūt šeit kāda padalīsies - sēžot pie stūres, braucat ar kurpēm/papēžapaviem/augstpapēdenēm? savus pirmos mēnešus braucu plikās kājelēs, tad vilku papēžus kā ārā no mašīnas, bet tad sākās rudens, nācās sevi piespiest pie botām, zempapēžu apaviem. domāju tā kā mācīties pavasarī braukt ar papēžiem, ievācu informāciju. miljons un viena beibe redzēta izkāpjam no mašīnas ar 15cm papēžiem, vai tiešām visām tikai automāti???
18.02.2017 22:50 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Kārtoju Rīgā un eksāmenu pieņēma sieviete. Nobraucu aptuveni 20 minūtes un vienīgā tāda interesanta vieta bija, kad krustojumā vajadzēja griezties pa labi, bet manevru nevaru izpildīt, jo uz tās ielas ir milzīgs sastrēgums. Tad es divas minūtes tā nostāvēju un tur mani laida ielīst pa vidu cits šoferis. Es protams to redzu, bet nezinu vai drīkstu. Instruktore uz mani paskatījās un teica "Nu, tad varbūt brauksim?", protams tādā neapmierinātā tonī.
Man jau bija sajūta, ka neesmu nokārtojusi, jo tik maz braucām, bet beigās viss labi.
Pēc tam izkāpu no mašīnas un ārā pie ēkas zvanīju mammai un raudāju. Viņa man prasa, kas noticis, jo nezināja, ka man eksāmens. :-D Es saku, ka nokārtoju un viņa man atbild, ka nav tāpēc jāraud :-) Pēc tam vēl bija jāiet bildēties :-D
Biju ļoti priecīga, jo man tieši pēc divām nedēļām bija jābrauc atpūsties uz ārzemēm un, ja nebūtu nokārtojusi, tad šķiet ka nebūtu pelnījusi.
18.02.2017 23:00 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.07.2016
Es braucu ar kurpēm ar manuālo kārbu. No sākuma bija grūtāk, bet ļoti ātri "piešāvos". Tikai vienas sev ļoti mīļas zamšādas kurpes sasmērēju šādi (bija netīrs paklājiņš) :(
18.02.2017 23:07 |
 
Reitings 253
Reģ: 09.09.2013
ehh izkritu skolas eksāmenā. nepamanīju apdzīvotas zonas zīmi. ehh... rīt vēl mēģināšu :-D8-)
22.02.2017 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Winterra sākumā braucu ar parastām bez papēžu kurpēm.
Taču šobrīd jau vienalga. Braucu ar 12 un 15 cm augstiem papēžiem, man pat tā vieglāk. Ikdienā braucu ar manuālo ātrumkārbu.8-)
22.02.2017 21:04 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Paceļu
Man braukšanas eksāmens pēc divām nedēļām, un vispār mēdzu diezgan sastresoties šādos nozīmīgos brīžos, tāpēc baidos, ka stress ņems virsroku un nenolikšu! Man jau tagad rokas trīc, kad iedomājos...(t)
13.07.2017 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 6
Reģ: 05.11.2012
Mans eksāmens ir šodien pēc 3h.. ārā līst, teiktu,ka pat gāž.. ceru,tas ir uz labu.. kārtoju jau trešo reizi.. Nevienu nekad neesmu vainojusi, pati māku visu nolažot 😀 satraukums ir, bet tikai tapēc,ka tas ir pārbaudijums, ko vērtē.. bet kā būs,būs.. teikusi esmu tikai instruktoram,ka šodien examens, kas atbildēja, ceru vairs Tevi neredzēt.. tākā.. ✊
20.05.2022 11:54 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Varu padalīties ar saviem 2 eksāmeniem, tiesības nokārtoju tikai ar otro reizi.
1. Reizē, Instruktors bija tāds mazs pavecs vīrelītis (vēl tagad atceros kā viņš izskatās, lai gan tiesības man jau ir kādus +5 gadus) Eksāmena Jautājums man bija tik sarežģīts, ka man bija jārādā un jāstāsta, bet blakus čalim uzdeva jautājumu uz kuru varēja atbildētt ar Jā/ nē, es jau sadusmojos. Figūras es izbraucu viss pa smuko, vīrelītis pilnīgi atvēra durvis un izlika kāju, lai apskatītu kā esmu iebraukusi. Visa brauciena laikā vīrelītis bija iekrampējies durvju rokturī, nu man sanāca uzbraukt nejauši uz apmales un virelis uz mani tā paskatījās, itkā būtu kaut kur ieskrējusi- apžēliņ! :D Tad nu tā arī nenokārtoju, beigu beigās šķita ka vīriņam nemaz nepatīk sievietes pie stūres :(
2. Man paveicās ar eksāmena pieņēmēju, bija uzlicis mūziku, vienā brīdi pieķēru ka sāku jau dziedāt pie stūres, eksāmena beigās, pēc paziņošanas, ka esmu ieguvusi tiesībās, viņš sāka runāt stāstīt, kā vajadzēja/ nevajadzēja darīt, ka sāku aizmirst: tad esmu vai neesmu nolikusi tiesības :D
20.05.2022 13:17 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Tiesības man jau ir sen, gan teoriju, gan braukšanu noliku ar pirmo reizi. Nebija nekādu aizķeršanos, kā man teica, es esot piedzimusi ar stūri rokās.
Vienīgais ko es atceros, pēc eksāmena piegāju pie CSDD kases, lai samaksātu par tiesībām un tad bija jāiet fotografēties atsevišķi (tagad to var izdarīt vienā būdiņā). Pieeju pie kases, dodu eksāmena lapu, ka varu saņemt tiesības un kasierei bija TĀDS prieks, lielāks nekā man, smaids pa visu seju viņai bija. Sirsnīgi mani apsveica ar tiesību iegūšanu, novēlēja man visu to labāko, veselu monologu nolasīja. Šo nekad neaizmirsīšu.
20.05.2022 13:28 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Teorijas eksāmena laikā mani gandrīz izdzina ārā, jo blakussēdētājs eksāmenu pabeidza ātrāk, sāka skaļi komentēt manas atbildes un ar mani runāties. Divus aizrādījumus saņēmām abi, kaut vai es pat muti neattaisīju.
Pēc braukšanas eksāmena biju ļoti sastresojusies, jo iebraucot CSDD konstatēju, ka visu eksāmena laiku braucu bez uguņiem. Inspektors komentē manu braukšanu, bet es neko nedzirdu, jo visu laiku gaidu to teikumu, ka eksāmenu nokārtojusi neesmu, jo aizmirsu ieslēgt uguņus. Sēžot CSDD un gaidot tiesības mani nomierināja viens puisis, sakot, ka mašīnai ir dienas gaismas un inspektors viņam uguņus esot licis slēgt laukā. Pirms eksāmena biju diezgan pārliecināta par sevi, bet fotografējos ar noraudātām acīm, jo inspektors uz mani eksāmena laikā vairākas reizes uzbļāva un nejutos omulīgi.
20.05.2022 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits