CSDD braukšanas eksāmenu stāstiņi:D

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Man šodien braukšanas eksāmens mazliet krata drebuļi ,jo pirmajā reizē nenokārtoju,pastāstiet kā jums gāja.Vai nolikāt ar pirmo reizi.Kādi bija vērtētāji?

Varbūt kādai ir bijis kāds smieklīgs atgadījums. :-D

09.02.2011 12:53 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Nokārtoju pirms kaut kādiem 2, 3 gadiem. Stress bija nenormāls. Nespēju iedomāties vēl tādas situācijas, kurās es būtu tā sastresojusies.
Man paveicās ar inspektoru. Redzēdams, ka esmu pārstresojusi jēgu, viņš man lika piestāt malā ( domāju, viss, ka neesmu nokārtojusi), bet viņš tikai teica nomierinies, viss kārtībā, no tā, ka nenoliksi eksāmenu šodien dzīve neapstāsies. Brauc! Tu to vari! (l) Tā nu es braucu un varēju, un stresiņš bija kaut kur atkāpies.
Man arī jautājumu nepavaicāja, kaut gan eksāmena lapā bija tas jautājums. Tas ir atkarīgs no inspektora!
09.02.2011 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Kārtoju eksāmenu pirms kādiem 4 gadiem, nokārtoju ar 2.reizi. Stress bija nenormālākais, un pirmo reizi izgāzos pašas muļķības pēc - laukumā. Pēc tam laikam stundu raudāju :D Pirmo reizi man inspektors bija ļoti nejauks, kuru, kā es pēc tam uzzināju, pēc tam arī atlaida par nelojālu attieksmi pret tiem, kas liek eksāmenu (t) Savukārt, otro reizi man trapījās ļoti jauks inspektors, visu laiku mierināja :-)
09.02.2011 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
Liku pirms kādiem 2 gadiem. Noliku ar pirmo reizi, bet 9 punkti laikam bija. :-D mans eksaminētājs bija riebeklis, visi par viņu sliktu runāja. :-D
Jautājums man bija kkas par vējstikla slotiņām. nekas īpaši ievērojams neatgadījās. :-D
09.02.2011 14:47 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Kārtoju vasarā, viņš zināja instruktoru, pie kura sākumā mācījos, bet ne to, pie kura beidzu mācīties :-D Bet ar to pietika, jo laikam tas pirmais instruktors kkāds drugans bija :-D

Tad nu iekāpu mašīnā, izbraucu vistuvākos līkumus un vismazāko laiku un bija nokārtots, atdeva baltu lapu nevienas piezīmes, iezīmes tikai paraksts, ka nokārtots, biju, protams, laimīga :-D

Es gan pirms tam biju braukusi izmēģinājuma eksāmenu, bet arī tur čalis teica, ja tas būtu īsts, es būtu nokārtojusi, tāpēc man laikam bija mazliet vairāk pārliecības, ka viss izdosies :-D
09.02.2011 14:57 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Noliku ar otro. Pirmā bija stulba reize, strīdīgs jautājums.. jau uz beigām izkritu krustojumā, līdz tam neviens punkts. Bet otrreiz gan bija varen smieklīgi, kad es pie csdd iiiilgi mēģināju sākt braukt ar novilktu rokas bremzi un nesapratu, kas par lietu :-D Instruktors teica, ka iedos papildus punktiņu, ja atklāšu, kas par lietu :-D :-D
09.02.2011 14:58 |
 
Reitings 87
Reģ: 17.10.2009
Liku ex. pirms 2,5 gadiem.... noliku ar 1x, savaacu 2 punktus... :-) Inspektors, kursh pienjeema ekxaamenu, manupraat, veeel bija alkohola reibumaaa :-D jo mashiinaa smirdeeja peec alkohola... :-D smiekliigais bija tas, ka braucot uz csddd iekaaapu nepareizajaaa autobusaaa, laibi, ka laiciigi atjeedzos... :-D exaamena laikaa noslaapeju mashiiinu, braucot kalninjaa... sastresojos tajaa mirklii, jo pirms manis brauca lielaa cisternu mashiinu, kur glabaajas degviela... un taaa uz kalninja es noslaaapu, bet pirms tam es figuraaa biskiit nepreciizi iebraucu. bet taa man stresa vispaar nebija pirms eksaamena, jo biju paaarliecinata, ka nolikshu.... (l) tagad rulleeju pa ielaaam, uzskatu sevi par droshu shoferiiti! citi arii vienmeer saka, ka es braucu droshi un var uz mani paljauties.... :-) kas var buut labaaks? ;-)
09.02.2011 15:05 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Liku eksāmenu pirms diviem gadiem vasarā , noliku ar pirmo reizi, man bija motivācija censties :-D
instruktors man bija ļoti feins un pacietīgs, liku vēl ar 5. golfu, punktus dabūju par lēno braukšanu, jo man bija tāds stress un bija bail ,ka pa ātru braukt! Pie guļošā policista, man likās,ka noslāpu, un es tādā stresā nenormālā, instruktors caur zobiem :"Liec pirmajā un brauc" :D laikam jau nenoslāpu, tikai no uztraukuma nezināju ,ko darīt, tā nu ieliku pirmajā un viss bija oki. :-)
09.02.2011 15:10 |
 
Reitings 87
Reģ: 17.10.2009
aaaa, atcereejos, kaa mana draudzene bija notizlojusies... :-D vinjai uzdeva jautaaajumu par logu tiiriishanas iekaartaaam, respektiivi, pajautaaaja, kaa notiiriit logu... shii no stresa pateica, ka nav ne jausmas... :-D jo pirmo reizi iekaapa toyotaaa... :-D
09.02.2011 15:11 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Es liku sen, kad tikko parādījās tās csdd mašīnas, ar kurām vajadzēja braukt, un vēl Talsos, kurus vispār nepazīstu. Tā nu man pāris reizes noslāpa, visu laiku juka puses, vēl barucu pa ceļu nezinot kāds ātruma ierobežojums tam ir. Bet beigās noliku un viss bija kārtībā :) Vēl izrādījās, ka mans inspektors esot ļoti stingrs.
09.02.2011 15:13 |
 
Reitings 83
Reģ: 06.02.2011
Noliku ar pirmo reizi!
vispār tajā dienā biju tā sanervozējusies, ka šķita ka neko nevarēšu izdarīt! bija tik ļoti bail! Atceros ka nevarēju normāli instruktoram atbildēt uz jautājumiem! Bet vispār biju šokā ka beigu beigās noliku un bez neviena soda punkta :) Kad bija jāparakstās rokas trīcēja un sanāca nevis mans paraksts bet kkāds ķeburs :-D Pats trakākais ka apliecības Nr. beidzās ar 9, un tad nu mani draugi taisīja man party, ui, tas bija traki :-D
09.02.2011 15:13 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Noliku gandrīz pirms gada ar pirmo reizi,bet gāja traki.
Jautājumu uzdeva par to,ko nozīmē tā degošā lampiņa panelī (bija novilkta rokas bremze),vēlāk gan skatījos lapā,ka viņam bija kkas jājautā par riepām.Figūras izbraucu perfekti.
Bet tā inspektors bija rupjš,tā,kā mācījos ar Toyotu un vēl Ford (kuram traki ciets sajūga pedālis),galīgi nevarēju pierast pie tā BMW un kādas 2x noslāpu krustojumos,tad vēl bija jābrauc ārā no pilsētas un kad lika piestāt malā un apgriesties,viņam nebija paticis,ka apstājos tur,kur malā bija kkādas zemes velēnas sanestas. Jo redziet,ja būtu slapjš,tad mēs tur varētu iestigt vai ko tādu.
Briesmīgākais bija,kad nācās apstāties pie luksofora,kurš atrodas tādā kā uzkalnā,kur ļoti liels slīpums. Man bija sarkanais. Kad uzslēdzās zaļais,noslāpu kkādas 2x un tikmēr atkal pārslēdzās uz sarkano,domāju,ka esmu izkritusi un pārējo ceļu braucu riktīgā chillā,jo ko gan vairāk var sačakarēt. Bet eksāmenu noliku. Man traki paveicās,ka tajā slīpumā,nebija nevienas mašīnas aiz manis,citādāk gan nebūtu nolikusi.
Beigās,kad jau stāvējām atkal pie csdd,viņš stāstīja tās kļūdas,man likās-nu jā,jā,ātrāk,lai varu iet mājās paraudāt un tad viņš saka,ka ir nolikts un lai tomēr mazliet vairāk patrenējos. Vēlāk radinieks stāstīja,ka tas mans instruktos esot šausmīgs rupeklis un krāns. :D
Bet vispār,2 dienas pirms eksāmena sanāca mazliet avarēt. Uz nedaudz mitra zemes ceļa,līkumā pretī nāca mašīna,kura brauca pa ceļa vidu un man sanāca paraut sāņus un totāli sanesa dziļā grāvī. 2 mašīnas mēģināja izvilkt,bet tad tikai traktoram izdevās. Tas bija briesmīgi. :-D
09.02.2011 15:32 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Luxottica ,Tev nu gan beigās noveicās!Malacis :-D
09.02.2011 15:45 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Mācījos braukt ar Opel Astra, tāpēc tas mazais BMW un viņa dīvainais gāzes pedālis mani vnk iedzina izmisumā. Braucot uz CSDD neeeenormāli kavējos, nācās zvanīt nu jau bijušā drauga māsai, lai izpalīdz, jo nevienam negribēju teikt, ka man ir eksāmens :-P trāpījās ļoti foršs eksaminētājs, jo pēc mana jautājuma - jūs man pateiksiet, kad būšu savākusi 10 punktus, lai varu mierīgi braukt? - viņš saprata, ka šitai meičai ir čau :-D uzdeva jautājumu uz kuru atbildēju vienā vārdā - antifrīzs :-D figūras izbraucu labi, lai gan estakādē gandrīz sadauzīju tā zemā bembja priekšu :-D labi, ka lija lietus, un viņš tā mānīgi vēl noteica - izvēlieties tādu braukšanas ātrumu, kas atbilst pieredzei un laikapstākļiem :-) tā nu čunčināju uz kkādi 35-40 :-D noliku pirmajā reizē ar 6 punktiem, no kuriem 2 bija pārāk lielu gāzēšanu, lai tiktu augšā kalniņā :-)

Vēlu veiksmi, Tev noteikti izdosies (l)
09.02.2011 15:58 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
es liku pirms 3,5 gadiem. instruktors - kkāds īgņas un flegmas apvienojums - iesēdās sēdeklī, kāju uzlika uz slieksņīša, ar elkoni atbalstījās pret logu un uzdeva jautājumu par eļļu. es vnk izstāstīju visu ko zināju :D bik aizrāvos ar tiem eļļas līmeņiem un kas jādara, ja deg lampiņa :D
un tad nu viņš tāds saka, ka braucam uz figūrām. a man kāja tā trīc, ka nevar uz pedāļa noturēt. ok, ar to izmēģinājuma reizi uzreiz ieparkojos kabatā, nokārtoju visu pārējo. braucam ielās (vispār man maršruts bija tāds, ka instruktors pēc tam teica, ka netic, ka man lika tik vieglu braukt. ok, viegls, bet ar ļoti daudz āķiem un interesantām situācijām). braucam, braucam, šis man liek iegriezties pie veikala stāvvietā un ieparkoties starp autobusu un busu! es jau tur vsp stresā. iebraucu, bet jūtu, ka ir uzlīnijas riepas. attaisu durvis un saku - o ou, es pārbraukšu vēlreiz :D viņš neko neteica, tā ka es vispār nesapratu, vai tā varēja vai nē. kad braucu vispār no veikala teritorijas ārā, tad lika asi griezt pa labi, kur augšā kalnā uziet šaurs ceļš un pretī brauca smagais kkāds. gaidīt nevar, jo aizmugurē mašīnas. līdz ar to bik pieķēru apmalīti. bet tālāk viss galīgi ok bija. noliku un viņš man dod to lapu un saka, ka nokartots. es saku paldies! un viņš tādā īgņā - ko ta tu man saki paldies.. :D:D
09.02.2011 16:00 |
 
Reitings 718
Reģ: 29.01.2009
Hi hi. Man rīt eksāmens. ļoti uztraucos. Varbūt šeit ir kāda, kas likusi Jēkabpilī un var pastāstīt, kādi tur eksaminētāji?
09.02.2011 16:50 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Un vai kāda var pastāstīt kā gājis Valmierā? :)
09.02.2011 19:04 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Es noliku ar pirmo, nebija ne uztraukuma, nekā, viss tā ļoti mierīgi :) Bet punktus man izdevās 5 salasīt :D Figūras izbraucu perfekti, tālāk vienā trīsstūrveida krustojumā, kur man bija jādod ceļš, devu ceļu mašīnai, kas brauca no vienas puses, tad jau uzsāku braukt un ieraudzīju, ka baigā ātrumā no otras puses arī nāk mašīna, apstājos vēlreiz un 1 punkts par nepareizu apstāšanās vietu :D Un pēdējos 4 punktus dabūju tā - bija jāgriežas pa labi ļoti šaurā ieliņā, bet to, ka viņa ir tiešām ļoooti šaura, konstatēju tikai piebraucot klāt, kad uz savas ielas jau biju piebraukusi pie labās puses - būtu vajadzējis piebraukt pa vidu. Tālāk man bija izvēle - iebraukt pretējā pusē (4 punkti) vai uzbraukt uz zālītes/apmales, sauciet kā gribat - arī 4 punkti :D Es izvēlējos otro :D Beigās viņš man saka - viss bija ļoti labi, tikai uz zālītesgan nevajadzēja uzbraukt :D Es šim - man jau vairs nebija izvēles, nekad nebiju tur braukusi. Šis - "nu, gadās :D Ikdienā braucot jau viss būs kārtībā!" :D Tā uz pavisam pozitīvas nots gāju saņemt savu kartiņu :)
09.02.2011 19:04 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Ā, un par to situāciju, kā kd minēja - ka nogriezās uz otru pusi, man arī instruktors bija pieminējis, ka ļoti rūpīgi jāklausās, ko inspektors saka, jo it kā, ja kkur nepareizi nogriežos/kko izdaru, uzreiz skaitoties, ka eksāmens nav nolikts. Tad esot jāpārjautā, ja kko neesmu sapratusi :D Bet nu arī redz ka laikam no inspektora atkarīgs :)
09.02.2011 19:07 |
 
Reitings 90
Reģ: 06.06.2009
Es ar pirmo reizi noliku. Liku Valmierā un pirms Z-svētkiem (l)
To dienu nekad neaizmirsīšu. Spīdēja saulīte (viņa gan slikta eksāmenā, bet man patīkami). Uztraukums jau bija, bet kad izmēģinājuma aplī sapratu, ka mašīna dievīga, visu noliku un izbraucu super (l) Tā patika eksāmena bembis, super. Varētu vēlreiz likt eksāmenu (l) :-D
09.02.2011 19:31 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Pavasarī kārtoju un noliku ar pirmo..bet knapi :-)
Sēdēju gaidīju uzgaidāmajā telpā, kamēr tie inspektori gāja uz saviem kabinetiem, viņus visus novērtēju pēc izskata...un protams, man iedeva to, kurš izskatījās visdusmīgākais :D
Tad nu tā- figūras izgāja pa pirmo, bet pēc tam pirmajās 5 minūtēs jau nokļūdījos- man teica, lai braucu pa apli, bet es iededzu labo pagriezienu un kaut kā automātiski nogriezos pa labi, bet nu viņš noteica ''Nekas, šeit šodien vēl nav braukts''. Pats trakākais bija, kad pabraukājos pa apmali(man vajadzēja griezties pa labi, bet blakus bija nokāries liels džips, centos saskatīt vai varu braukt, kā rezultatā smuki uzbraucu uz apmalītes)-tajā mirklī tiešām domāju, ka viss, gandrīz pat raudāt sāku, bet nu beigās bija labs rezultāts :D
09.02.2011 19:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits