Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sasodits

 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010

esmu parak uztaukusies un bediga,lai rakstitu ar garumzimem. ;//

rakstisu visu kodoligi.

stasts ir tads,ar draugu bijam kopa gandriz divus gadus,vins pret mani uzstadija parak lielu ultimatu - nelava iet ar draudzenem balleties,ne pie vinam palikt,nekur iet bez vina,man tas ta ka apnika un es vinu pametu,tas bija augusta beigas. Ta tas laiks gaja,mes tikamies vienos un tajos pasos klubos,un viss beidzas ar to,ka piecelamies no rita mana gulta,ta tas turpinajas kadus divus menesus. Tad man tas viss apnik un es nodomaju pie velna,neiesu sevi sapinat un dziivosu talak bez vina. Ta nu pienaca Ziemassvetki,kur mes atkal satikamies,un vins man pateica,ka bez manis nevar iztikt un,ka grib visu sakt no jauna,es tam piekritu,jo biju paris menesus iztrakojusies un tad man vajadzeja tikai milesibu. Ta viss gaja,labi un jauki. Pirms tam vins vel man pastastija par vienu meiteni Lindu (vards mainits),ar kuru vins tikas pedeja laika,pirms mes sagajamies atkal kopa,vins Lindai uzrakstija sms,ka nevar ar vinu vairs tikties,jo ir sapratis,ka bez manis nevar iztikt. Ka jau teicu,viss bija labi,lidz viena diena viss mainijas. Vins kluva veess,vienkarsi nekads pret mani. Es jautaju,ka notiek,bet atbilde bija viss ir kartiba.Un tad pagajusaja piektdiena vins atbrauca pie manis velu vakara,un pazinoja,ka mes vairs nevaram turpinat attiecibas,jo vins pret mani neko nejut,kad nav man blaksu,bet kad ir blakus,tas viss ir labi un vinam patik atrasties man blakus,taja bridi es nezinaju ko lai iesak,es biju sagrauta,vairak ka sagrauta. Es ludzot,visadi,lai vins pamegina,ka,ar laiku viss var but labi,pec ilgas sarunas vins piekrita pameginat. Brivdienas mes pavadijam kopa,bet redzeju,ka nekas nemainas,es saprotu,ka viss nevar tik peksni mainities,un kluseju un biju pacietiga. Vakar vins man zvana un saka,ka tomer nekas nesanaks,jo vinam redziet pret to Lindu ur jutas,un vins vinu visur redzot,un doma par vinu,kad ir ar mani. Es biju vienkarsi sasauta,es jutu ieksa nenormalu smagaumu,un es izpludu asara,histerija. Es kartejo reizi meginaju vinu parliecinat,ka ar laiku viss var manities,mes norunajam 3h pa telefonu. Un vins man pateica,ka lidz piektdienai izdomas,ka tad isti viss bus,un lidz peiktdienai man ne zvnais,ne rakstis. es tiesam nezinu ko,lai iesaku,lidz piektdienai. ir tik gruti. Es zinu,ka jus teiksiet,lai es aizmirstu par vinu,un baudu dzivi,bet es to nespesu.;// pirms mes beidzam savu sarunu vins palika tad smaidigaks,tapec tagad domaju,ka varbut tomer viss bus labi.

Un,ja,es vinam uzsradiju noteiktumus,ja vins mani pametis,viens no svarigakajiem bija,ka vins ar Lindu nevar but kopa,jo tiesam man vina tiesam nepatik.Man jau vins nepatika pirms tam,kad vini abi tur saka cubinaties.

aiii,es tiesam nezinu ko lai iesaku.

09.02.2011 01:15 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
negaidi piektdienu,bet sanjem sevi rokaas un saac dziivot shodien ...bez vinja!! ;-)
09.02.2011 01:19 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
diemžēl, bet ar varu nevienu nenoturēsi, lai cik sāpīgi tas būtu, un bez tam, pēc visa šī te izklausās, ka arī ja jums izdotos ko saglābt - cik produktīvi tas būtu, jo ja viens nejūtas tik pat laimīgs kā otrs - viņš nonāk cietēja lomā, līdz ar to agri vai vēlu, bet šīs attiecības noēstu viņu, rastos sānsoļi, kašķi un beigās tās pašas sāpes, ja nevien lielākas un zemē nomests laiks :-)

izdomā, ko tu vēlies, tā patiešām un nepazemojies - jo ja vīrietis ir jau uz sliekšņa - viņš tāpat izies pa durvīm :-)
09.02.2011 01:21 |
 
10 gadi
Reitings 4753
Reģ: 29.01.2009
Saproti tak, ka viņš nevēlas būt ar tevi kopā, jūtas pret to otru meiteni ir spēcīgākas... un ar varu viņu nenoturēsi! Veiksmi!
09.02.2011 01:22 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
bet viereiz vins jau piekapas un meginaja,tik tas laiks bija parak iss.

es laikam tik vien sevi maanu.
09.02.2011 01:25 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
nu tu pati redzi, ka ar otro piegājienu nekas nesanāca, kāpēc domā, ka ar trešo sanāks? Velti laiku sev nevis izšķērd to krītot viņam kaklā, zinu ir grūti saņemties, bet atrodi prieku ikdienā vai kādā nieciņā :-)
09.02.2011 01:27 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
es laikamaizmirsu pateikt sarigako. Jaunaja gada,piem,vins man teica,ka ka miil mani. Tad kur ta milestiba tik atri izzuda?
09.02.2011 01:36 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
reizēm vārdi ir tikai tukši vārdi... tieši tāpēc ar šiem trim vārdiem nevajag mētāties...
09.02.2011 01:38 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
bet
pasa sakuma,kad mes sakam tikties,es pret vinu ari neko nejutu,man pat vins likas tad nedaudz ne jau pretigs,bet ne prieks manis. Un tad kad jau pagaja laiks,un vins man jau apbera ar skaistiem vardiem,tad tik man vins ta nedaudz iepatikas. Kapec lai ari tagad ta nevaretu but? Man liekas,ka ir vajadzigs tikai laiks.

09.02.2011 01:44 |
 
Reitings 41
Reģ: 21.12.2009
Milestiba, noteikti nepazud viena menes, diena, vai nedelja.
Burtiski neiespeejami.Bet vai vinja vardi bija pattiesi, ka tu to varetu apstiprinat? Kadas ricibas bija noverojamas?
Un, ne, nevajag vinjam ustadit noteikumus, ka vinjam dzivot bez tevis talak, vinjam nav 14 un tu neesi vinja mamma,kura vinju aprobezhos, vai tu velies vinja acis tada but?
Nekad, nepazemoties viriesha prieksha, ja var piedavat izrunat un padomat, bet pazemoties, tu pazaudesi cienju vinja acis. Labak bus, ja tu vinju palaidisi, paturot cienju. :] vinsh uz tevi savadak skatisies un respektees un bus iespeja ka vinsh pardomas, tikai nezinu vai bus pratigi vinju pienjemt 10 reizi atpakalj
09.02.2011 01:51 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Mīļā meitene, dzīvo tālāk un aizmirsti viņu,nav vērts bojāt savus nervus un sirdsmieru...
09.02.2011 01:56 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Tu pati sevi šobrīd tikai moki!!! :-/
manuprāt viņs vienkārši tev nepateica uzreiz nē, jo tu vinam lūdzies un viņam vnk palika tevis žēl... skarbi, bet varētu but taisnība!
Ar laiku rodas pieradums - nevajag jaukt ar mīlestību!
Saprotu ka tu līdz tai piektdienai cerēsi un ticēsi ka pārdomās... bet labāk velti šo laiku sev! Lūti un mīli sevi!
Ja pati sevi nemīlēsi - neviens cits arī nemīlēs!
Turies ;-)
09.02.2011 02:00 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
P.S. ATvainojos par kļūdām !
Lutini un mīli sevi! (l)
09.02.2011 02:02 |
 
10 gadi
Reitings 57
Reģ: 29.01.2009
Nu man bija līdzīga situācija. Bijām kopā, viņš mani vienkārši dievināja, katru mīļu brīdi gribēja būt tikai ar mani, Bet es gribēju mazliet brīvību, laiku ar draudzenēm.. pametu viņu.. visus tos trīs mēnešus, ko bijām šķirti, viņš man skrēja pakaļ, gribēja dabūt atpakaļ, aicināja uz randiņiem.. nu un beigās izdomāju pamēģināt vēlreiz.. Dabūja viņš mani atpakaļ un tad viss mainījās.. palika tāds vēsāks, daudz strīdi un atkal izšķīrāmies. Un kad bijām atkal šķirti, tad redz, viņam atkal mani savajadzējās, kaut gan attiecībās vairs to nejutu no viņa puses.. Nu labi, izdomāju pamēģināt vel trešo reizi.. Un tu domā, ka kaut kas mainījās?? NĒ! Priecājos, ka to visu izbaudīju, tagad zināšu, ka nav ko saiet kopā ar bijušajiem vairākas reizes. tāpēc es tev iesaku, NESKRIEN viņam pakaļ.. Nav jēgas.. Zinu, ka ir grūti, bet ar laiku visu var pārdzīvot, un pasaulē taču ir tik daudz foršu vīriešu (l)
09.02.2011 02:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
prieks manis teksts pa garu. slinkums lasit.
10.02.2011 01:49 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Man tavā vietā būtu grūti sadzīvot ar vīrieti, kas bijis grūti izvēlēties starp mani un kkādu Lindu. Bik dragā pašapziņu.
10.02.2011 03:42 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
Vins sodien man piezvanija un pazinoja,ka atbrauks rit. Ta tad tomer,vinam pret Lindu nav tas jutas tik lielas,ka man likaas. :)
no laimes nezinaju kur likties. :D
11.02.2011 00:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits