Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas tas ir?

 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011

Sveikas.

Ehh, man ir tāda lieta, ko nu jau es uzskatu par problēmu. Pat nezinu ar ko lai sāk. Ir kāds draugs par kuru es domāju jau...jau ļoti, ļoti ilgu laiku, no sākuma es domāju, ka ta ir tikai kārtējā aizraušanās, velāk domāju, ka esmu iemīlējusies, un tagat es nezinu ko domāt. Pazīstu jau viņu pāris gadus, tiešām tuvs draugs, un kā draugs viņš ir forš, bet esmu jau ievērojusi kādas viņam tās attiecības, tikko ir ieguvis to meiteni kuru gribēja, tā viņam viņa apnīk, tagat viņam jau vairak neka pus gadu ir draudzene, bet tas štrunts.

Domājot par to, kas viņā ir tāds, kas man liek par viņu domāt, es tikai sapratu ka viņš ir smuks bet egoistisks kretīns, domā tikai par sevi, liekas ka viņš nekad nevienu nav mīlējis, svarīga tikai nauda.

Un tas mans galvanais jautājums ir: kāpēc es nespēju beigt domāt par viņu??? kas tas ir??? Tas ir ievilcies pārāk ilgi.

Vai kādai arī tā ir bijis vai vismaz kas līdzīgs?

Zinu ka teksts tāds jocigs varetu likties bet es vairs nespēju šito izturēt.Drošvien atbildi te nesagaidīšu, jo arī līdz šim neviens neko sakarīgu nebija pateicis. :-/

27.01.2011 04:30 |
 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tu iemīlējies, jo mums jau patīk tie egoistiskie kretīni :-/
27.01.2011 05:07 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.07.2010
Pazīstama situācija.
Man ir nedaudz līdzīgi gadījies..
Var teikt pirma īstā mīlestība,sākumā jau bija pieķeršanās un patikšana iemīlējos muļķīte,bet mēs tā arī nebijām kopā...tik,satikāmies un runājāmies un tt.Tagad ik pa brīdim iedomājos par viņu,kaut gan ir pagājuši jau vairāki gadi un es esmu attiecībās ar citu cilvēku..
Tas puisis arī bija egoists,domāja tikai par sevi,viņam arī līdzīgi ar draudzenēm.Galvenais ,lai viņa vnk ir pie sāna,bet viņs var iet apkārt ar citām.
Mīlu savu tagadējo puisi,bet..
Es nezinu kā, lai paskaidro,bet reizēm sanāk iedomāties par viņu.
Tas jau man sāk traucēt..
;[
27.01.2011 11:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits