Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazīmes

 
Reitings 2
Reģ: 23.07.2024
Sveikas, ar pirmo bērniņu atceros visas pirmās grūtniecības pazīmes ļoti labi, gandrīz katru dienu vēdera vilkšanas, temperatūras, miegainību un ko tik vēl ne jau no pašām pirmajām nedēļām, a nu uzzinot ka gaidu bērniņu, esam apmēram 5 nedēļās, man nav nekādu baigo pazīmju, tik mēnešreižu iztrūkums, un mēnešreižu paredzamajās dienās nedaudz pavilka vēderu, bet nu 2 dienas vispār klusums, tik pa retam iedurās kādā no olnīcām, bet nav ne noguruma, ne vēdera vilkšanas, ne temperatūras, kas man liek aizdomāties ka varbūt kautkas ne tā, vai varbūt katra grūtniecība ir savādāka, varbūt kāda var pastāstīt atšķirīgās pieredzes?
18.09.2024 20:43 |
 
Reitings 598
Reģ: 29.04.2021
Man ar nebija nekādu pazīmju , tikai iztrūkstošas mēnešreizes , tā arī uzzināju, ka esmu stāvoklī . Nebija nekāda noguruma, nelabuma vai kas cits. Tā kā nav visām , ka būtu baigās pazīmes , kāpēc lai nebūtu viss kārtībā ? To jau tev tikai ārsts pateiks, ja nedod dievs kautkas ne tā.
18.09.2024 20:57 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.02.2024
Nu bet priecājies, ka nav nelabi. Man visas 3 reizes vienīgā pazīme bija piebriedušas krūtis, vispār nezinu, kas ir toksikoze. Un vēl kļuvu ļoti emocionāla, varēju raudāt uz līdzenas vietas gan priekos gan bēdās.
18.09.2024 21:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 17.07.2024
Katra grūtniecība taču ir savādāka vienā slikti, otrā vēl sliktāk, trešajā vispār nav slikti.
Man bija ārpusdzemdes grūtniecība. Nelabumi nebija, bija jūtīgas krūtis, bija nogurums. Bet tas arī viss un nekas neliecināja, ka tā varētu būt ārpusdzemdes grūtniecība. Nekas nevilka, nekas nesāpēja.
18.09.2024 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits