Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai varētu būs stāvoklī?

 
Reitings 34
Reģ: 24.08.2020
Sveikas!
četras dienas jau kavējas mēnešreizes, bet grūtniecības tests rāda negatīvu (vairāki testi). kā arī krūtis jau pāris dienas ir super jūtīgas (īpaši krūšu gali), piebriedušas, neērtas. Un pēdējās nedēļas laikā kādas trīs reizes ir bijusi slikta dūša, bet ne līdz vemšanai, bet tādas sajūtas kā pirms vemšanas, vienreiz pat visas dienas garumā - kamols kaklā, pastiprinātas siekalas utt.
Esmu apjukusi, jo parasti saka, ja testu taisa tad kad jau kavējas MR, tad jau jābūt pozitīvam ja ir grūtniecība. Kā ir bijis jums? Vai ir bijis, ka tests tik ilgi rāda negatīvu, bet tomēr esat stāvoklī?
14.08.2024 08:16 |
 
Reitings 2163
Reģ: 07.09.2023
Ļoti iespējams ka tā tiešām ir grūtniecība. Jā, vairumā gadījumu testi spēj uzrādīt pozitīvu jau pirmajā vai otrajā aizkavēšanās dienā (man tā bija) , bet es zinu 2 piemērus no dzīves kad testi rādīja negatīvu līdz pat 5.-6. grūtniecības mēnesim. Lai ātrāk tiktu skaidrībā, iesaku tuvākajā Gulbja vai līdzīgā laboratorijā nodot asinis uz HCG hormonu asinīs, un jau pēc pāris stundām būs zināms vai tā ir grūtniecība vai tomēr nē
14.08.2024 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 486
Reģ: 26.06.2012
Man arī samērā agri uzrādījās, bet tas bija visprastākais striptests. HCG asinsanalīzes nav tik ļoti dārgas, ja ir tā sajūta ka ir, iesaku aiziet, apstiprināt.
14.08.2024 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits