Sāp salauzta sirds

 
Reitings 48
Reģ: 30.03.2023
Kāpēc tik grūti pārdzīvot šķiršanos, pat ja sākumā likās, ka nekas tur nesanāks? Bijām pārāk atšķirīgi, taču bijām arī saraduši viens ar otru, tikāmies gandrīz gadu. Vēl pirms pāris nedēļām ierosināja, ka mēs varētu dzīvot kopā. Bet svētdien pateica, ka ar mani kopīgu nākotni neredz, nekas tur nesanāks. Tik pēkšņi un negaidīti.
Pārsvarā vienmēr pamet mani, nevis es. Tātad kaut kas nav kārtībā ar mani. Lai gan ļoti centos, nedarīju tās kļūdas, ko iepriekšējās attiecībās, bet atkal nekā.
Nav prieka arī par pavasari, atkal būšu viena, staigāju noraudājusies, darbā nevaru koncentrēties. Laikam tiešām jāsamierinās, ka esmu pārāk nevērtīga, neglīta, neinteresanta. Jāiegādājas kaķis un jādzīvo ar tādu domu, ka visiem nav lemts. Mana mazā māsa precēsies jau otro reizi, pielūdzēju jūra. Es jūtos kā lūzere savos 32. Atkal kaut ko meklēt Tinderī, iet uz bezjēdzīgiem randiņiem? Priekš kam, lai atkal viltos?
Atvainojos par tādu negatīvismu, bet nu kāpēc dažiem nav lemtas labas, noturīgas attiecības?
30.03.2023 20:44 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 31.03.2023 12:39
Profilā daudzi ir ne pārāk, pat pasaules skaistules, un arī medijpersonām ir savi labie rakursi, un sliktie. Šī tev noteikti nav problēma, ja problēma ir tajā, ka attiecības nav ilgstošas. Nav tak tā, ka pēc gada vecis ierauga tevi profilā un pārdomā, ne? ?
Izklausās ka problēma ir tieši zemā pašapziņā, ja tev pat sagādā mokas skatīties uz sevi spogulī. Esmu pārliecināta, ka tu pat ne uz simtdaļu neizskaties tik slikti, kā te stāsti, un tavs pašvērtējums liek tev šādi noniecināt sevi. Bet tās arī ir normālas emocijas pēc attiecību beigām, meklēt problēmu sevī, šaubas par sevi. Drīz paliks labāk.
Nopērc sarkanu lūpukrāsu, uzkrāsojies un mēģini pastaigāt paceltu galvu.

Nu gan smieklīgs ieteikums. Itkā sarkana lūpukrāsa atrisinās iekšejos kompleksus par sevi!
Cilvēkam ir pašam jasāk apzināties sava personība un stiprās puses, jauzlabo vājās puses!
Un ja nu autorei ir sarkanas pumpas uz sejas un viņa nelieto tonālo? Tad arī mālēt sarkanas lūpas!? 😁 Tāds vispārīgs ieteikums par lūpukrāsu, katrai sievietei tas neder!
31.03.2023 16:09 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 31.03.2023 11:11

+++ šim piekrītu. Augums tiešām maina daudz ko. Varbūt es pēc sevīm spriežu, bet ja man būtu izvēle starp divām sievietēm (ņemot vērā tikai vizuālo aspektu), viena ar smuku seju, bet ar nesmuku augumu, un otra ar ne vaisai seju (protams, neiespīgstot galējībās), bet are augumu kā "konfektei", es noteikti ņemtu to ar smuko augumu.

Un tad tā sieveite nesapratīs, kāpēc tu izvairies no skatīšanās uz seju, bet pētīsi tikai auguma aprises.
Vaitad būtu patīkami, gandrīz katru rītu pamosties gultā un ieraudzīt pretī seju, kura neliekas simpātiska un nepatīk?? 😀
Man ir pretēji, ja man seja liekas nesimpātiska un pat nedaudz neglīta, es nespēju sev tādu partneri izvēlēties. Lai cik labas drēbes viņs nēsātu vai cik labs raksturs un attieksme būtu. Tomēr sejas izskats man ir ļoti svarīgs.Pretējā gadijumā negribētos pat konktaktu.
31.03.2023 16:13 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tutta @ 30.03.2023 21:09
Tā varētu būt, ar tām interesēm. Jo man kopumā to ir diezgan daudz, bet ar viņu nesaskanēja. Arī ar citiem ne īpaši. Esmu vēstures učene ne tikai pēc profesijas, bet arī pēc būtības. Bet cilvēki to uzskata par lielu garlaicību.
Es vakarā gribu mierīgi ieritināties otram azotē un skatīties stulbu romantisko kino, pļāpājot niekus. Vai izbraukt ar riteni. Bet tas nav interesanti.

Tas ka tu esi vēstures skolotāja jau ir augsts sasniegums dzīvē 32 gados.Tev būtu jāsāk lepoties ar sevi. Citi visu mūžu nostrādā piem Maximas kasē par kasieri un nekur augstāk netiek un pelna minimālo un nedaudz augstāk. Šis nebija kā apvainojums domāts,bet piemērs.
Takā nevertē sevi tik zemu.Tiecies lēnām uz jauniem sasniegumiem dzīvē un neiespringsti uz tiem muļķa vīriešiem, kas izdomāja tevi pamest. Viņos bija vaina un nevis tevī.Viņi bija tev nepiemēroti, un viss. Atstāj viņus pagatnē un dzīvo uz priekšu. Ar laiku normāls vīrietis atradīsies zkas spēs tevi novērtēt. Un jūs būsiet apmierināti. 🙅 👍🙃
31.03.2023 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Beverly Hilza @ 31.03.2023 16:55

Tas ka tu esi vēstures skolotāja jau ir augsts sasniegums dzīvē 32 gados.Tev būtu jāsāk lepoties ar sevi. Citi visu mūžu nostrādā piem Maximas kasē par kasieri un nekur augstāk netiek un pelna minimālo un nedaudz augstāk. Šis nebija kā apvainojums domāts,bet piemērs.
Takā nevertē sevi tik zemu.Tiecies lēnām uz jauniem sasniegumiem dzīvē un neiespringsti uz tiem muļķa vīriešiem, kas izdomāja tevi pamest. Viņos bija vaina un nevis tevī.Viņi bija tev nepiemēroti, un viss. Atstāj viņus pagatnē un dzīvo uz priekšu. Ar laiku normāls vīrietis atradīsies zkas spēs tevi novērtēt. Un jūs būsiet apmierināti. ? ??

Man arī tas šķiet tā piedūrīgi, ka sieviete ir vēstures skolotāja - nu kur vēl klišejiskāks sexy sievietes tēls no filmām kā šis 😁
Pati sliktajās dienās arī jūtos kā kaka, seja šķība, mati nesmuki, resna, pumpas, celulīts un vēl sazinkas. Bet, tiklīdz nedaudz veltu sev kvalitatīvas rūpes (rūpējoties par ķermeni, izbaudot savu ķermeni jebkādās kustībās vai fiziskās aktivītātes utt, iepriecinot sevi), tā mans sievišķības kausiņš piepildinās, un tad nu gan varu justies arī kā dieviete 😁 tiklīdz sevi nolieku otrajā plānā (vai pat pēdējā vietā), ar laiku atkal piezogas negatīvais iekšējais monologs.
Tā kā sexy vēstures učenīt, ieej dušā, ieslēdz foršu mūziku, padejo pati sev, pirmdien uz skolu zem kleitas uzvelc garās zeķes, un redzēsi, ka staigāsi pāris cm virs zemes ☺ un dari to tikai un vienīgi sev un sev par prieku. Aizbrauc uz Tallinu mazā izbraucienā tikai sev par prieku, vai ideālā variantā uz kādu Itālijas pilsētu - tur Tevi vīrieši uz ielas nobērs ar komplimentiem un uzlādēsi baterijas 😙
Parasti izskata ziņā ir tā, ka daba ir noteikti devusi vairākus trumpjus - vai nu superīgus matus, vai nu izteiktu vidukli, vai nu pufīgu dibenu, vai nu skaistas krūtis, vai izcilas kājas, vai skaistu kakla līniju, vai nu acis, kurās varētu pazust, vai pilnīgas lūpas, vai labu gaumes izjūtu... Uzķer šos savus trumpjus un fokusējies uz tiem. :)
31.03.2023 17:47 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Beverly Hilza @ 31.03.2023 16:09

Nu gan smieklīgs ieteikums. Itkā sarkana lūpukrāsa atrisinās iekšejos kompleksus par sevi!
Cilvēkam ir pašam jasāk apzināties sava personība un stiprās puses, jauzlabo vājās puses!
Un ja nu autorei ir sarkanas pumpas uz sejas un viņa nelieto tonālo? Tad arī mālēt sarkanas lūpas!? ? Tāds vispārīgs ieteikums par lūpukrāsu, katrai sievietei tas neder!

Izcils piemērs, kā uztaisīt problēmu no visnevainīgākā ieteikuma 🤦‍♀️
31.03.2023 17:59 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
🚩🚩🚩
Nestāsti to, ko tikko pateici. Būs tikai sliktāk. Kas notiks? Notiks tas, ka nekas nenotiks, un būs sliktāk.
Situāciju sakne (tāpat, kā risinājums) ir meklējama pavisam citur.
Beverly Hilza @ 31.03.2023 16:55

Tas ka tu esi vēstures skolotāja jau ir augsts sasniegums dzīvē 32 gados.Tev būtu jāsāk lepoties ar sevi. Citi visu mūžu nostrādā piem Maximas kasē par kasieri un nekur augstāk netiek un pelna minimālo un nedaudz augstāk. Šis nebija kā apvainojums domāts,bet piemērs.
Takā nevertē sevi tik zemu.Tiecies lēnām uz jauniem sasniegumiem dzīvē un neiespringsti uz tiem muļķa vīriešiem, kas izdomāja tevi pamest. Viņos bija vaina un nevis tevī.Viņi bija tev nepiemēroti, un viss. Atstāj viņus pagatnē un dzīvo uz priekšu. Ar laiku normāls vīrietis atradīsies zkas spēs tevi novērtēt. Un jūs būsiet apmierināti. ? ??
31.03.2023 18:23 |
 
Reitings 4950
Reģ: 27.03.2023
Es neteiktu, ka būtu jaskatās obligāti no precēšanās skatupunkta. Sievietes vērtība nav atkarīga no viņas atteicību statusa!
Sanāk, ka ja vītietis apprec sievieti, tad viņa ir gana vērtīga un laba, bet ja neprec neviens no kandidātiem, tad šī sieviete nav pietiekami skaista un laba. Nē! Tā nevajag vērtēt.

Es konkrēti neliku pilnīgi visu akcentu uz precībām, bet gan par ilgstošajām attiecībām.
Protams, var nodzīvot arī visu dzīvi neapprecoties.
Kā arī var nodzīvot visu dzīvi bez vīriešiem, BET ja sieviete vēlas attiecības tad arī pie tā ir jāstrādā.
Uzdošu Tev jautājumu-Kas Tavuprāt ir sievietes vērtība?
31.03.2023 19:34 |
 
Reitings 4950
Reģ: 27.03.2023
Beverly Hilza @ 31.03.2023 16:55

Tas ka tu esi vēstures skolotāja jau ir augsts sasniegums dzīvē 32 gados.Tev būtu jāsāk lepoties ar sevi. Citi visu mūžu nostrādā piem Maximas kasē par kasieri un nekur augstāk netiek un pelna minimālo un nedaudz augstāk. Šis nebija kā apvainojums domāts,bet piemērs.
Takā nevertē sevi tik zemu.Tiecies lēnām uz jauniem sasniegumiem dzīvē un neiespringsti uz tiem muļķa vīriešiem, kas izdomāja tevi pamest. Viņos bija vaina un nevis tevī.Viņi bija tev nepiemēroti, un viss. Atstāj viņus pagatnē un dzīvo uz priekšu. Ar laiku normāls vīrietis atradīsies zkas spēs tevi novērtēt. Un jūs būsiet apmierināti. ? ??

Ļoti labs ieteikums autorei, lai viņa tik turpinātu dzīvot viena pati un neaizdomātos, ka tomēr ir pašai sevi jāmaina.
Ja Tevi pamet pilnīgi visi vīrieši, tad domāju ir laiks aizdomāties.
Mani, piemēram, neviens nekad nav pametis, es esmu pati no viņiem aizgājusi un kad satiku savu tagadējo vīru ar ko jau esmu 10 gadi kopā, viņš mani bildināja gada laikā. Nevienu reizi pa šo laiku nav teicis, ka grib šķirties. Tieši vēl pirms pāris dienām teica, ka gribot nodzīvot līdz mūža galam.
Paralēli arī uzrodas pielūdzēji, kas mēģina jaukt gaisu un šeit atkal ir vajadzīgas smadzenes, lai uz to neuzķertos.
Tāpēc es kā sieviete, kas ir ilgstošās attiecībās varu kaut ko noderīgāku ieteikt nekā tā, kas vīriešus sauc par muļķiem.
31.03.2023 19:42 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
+ tajā stāstā nefigurē ne labais vīrieša tēls, ne sliktais sievietes tēls.
Tur ir novērtēt nespējīgie mułku vīrieši un graciozitātes pārpildītā, bez-izñēmuma vērtīgā sieviete.
Taisns cełš līdz grāvī augošai palmai (lasi - iebraukšanai pār grāvi kokā). Un, protams, ar visām no tā izrietošām sekām. 👀
TuunEs @ 31.03.2023 19:42

Ļoti labs ieteikums autorei, lai viņa tik turpinātu dzīvot viena pati un neaizdomātos, ka tomēr ir pašai sevi jāmaina.
Ja Tevi pamet pilnīgi visi vīrieši, tad domāju ir laiks aizdomāties.
Mani, piemēram, neviens nekad nav pametis, es esmu pati no viņiem aizgājusi un kad satiku savu tagadējo vīru ar ko jau esmu 10 gadi kopā, viņš mani bildināja gada laikā. Nevienu reizi pa šo laiku nav teicis, ka grib šķirties. Tieši vēl pirms pāris dienām teica, ka gribot nodzīvot līdz mūža galam.
Paralēli arī uzrodas pielūdzēji, kas mēģina jaukt gaisu un šeit atkal ir vajadzīgas smadzenes, lai uz to neuzķertos.
Tāpēc es kā sieviete, kas ir ilgstošās attiecībās varu kaut ko noderīgāku ieteikt nekā tā, kas vīriešus sauc par muļķiem.
31.03.2023 20:06 |
 
Reitings 370
Reģ: 31.01.2023
Artūrs77 @ 31.03.2023 20:06
+ tajā stāstā nefigurē ne labais vīrieša tēls, ne sliktais sievietes tēls.
Tur ir novērtēt nespējīgie mułku vīrieši un graciozitātes pārpildītā, bez-izñēmuma vērtīgā sieviete.
Taisns cełš līdz grāvī augošai palmai (lasi - iebraukšanai pār grāvi kokā). Un, protams, ar visām no tā izrietošām sekām. ?
Artūrs jau uzņēmis uz krūts?
31.03.2023 20:35 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Vairāk kā 6 gadi bez grādīgo dzērienu lietošanas. Kas tad nu, neizdevusies diena?
Pilgrim @ 31.03.2023 20:35
Artūrs jau uzņēmis uz krūts?
31.03.2023 21:03 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
TuunEs @ 31.03.2023 19:42

Ļoti labs ieteikums autorei, lai viņa tik turpinātu dzīvot viena pati un neaizdomātos, ka tomēr ir pašai sevi jāmaina.
Ja Tevi pamet pilnīgi visi vīrieši, tad domāju ir laiks aizdomāties.
Mani, piemēram, neviens nekad nav pametis, es esmu pati no viņiem aizgājusi un kad satiku savu tagadējo vīru ar ko jau esmu 10 gadi kopā, viņš mani bildināja gada laikā. Nevienu reizi pa šo laiku nav teicis, ka grib šķirties. Tieši vēl pirms pāris dienām teica, ka gribot nodzīvot līdz mūža galam.
Paralēli arī uzrodas pielūdzēji, kas mēģina jaukt gaisu un šeit atkal ir vajadzīgas smadzenes, lai uz to neuzķertos.
Tāpēc es kā sieviete, kas ir ilgstošās attiecībās varu kaut ko noderīgāku ieteikt nekā tā, kas vīriešus sauc par muļķiem.

Pirmkārt, autore neminēja, cik konkrēti vīriešu viņu pameta, viņa teica "visi" tie var būt 3 vai 4. nevis vairāki desmiti. Netikai autorei ir jāmainās, bet arī viņas partnerim ir jāmainās uz labo pusi. Tā nav tikai autores 100% atbildība. 🙅
Nu tagad tu jūties super sieviete, tāpec ka tevi bildināja gada laikā? Nesmīdini tautu. Ir arī sievietes, ko bildina pusgada jeb 6 mēn laikā. Takā vari te necensties paspīdēt uz citu fona.😀 Smieklīgi tiešām!
Tas ka vīrietis tev skaidri un gaiši nepasaka acīs, ka grib šķirties vai varētu apsvėrt šadu domu nākotnē pieņemsim, tas vēl. Nenozīmē, ka viņš to šķiršanās domu nav apsvēris pie sevis gālvā nesakot tev vai nesakot nevienam!!
Vai tu esi informēta, ka tas ko vīrietis saka negarantē to ka viņs to izdarīs? . Varbūt tie ir tukši vārdi, lai aizmālētu tev acis ciet, ka viss ir lieliski utt. Pēc taviem komentāriem izklausas, ka esi pārāk naiva ar savu 10 + pieredzīti attiecībās. 😁
Un vēl, tik pat ātri tas līdz mūža galam no tava vīra teiktā var arī beigties, pusgada, gada laikā piemēram. 👍 Takā necel sevi debesīs!
Es arī esmu ilgstošās atteicībās. Un? Man tikpat labi var būt 10 - 12 gadu attiecību pieredze, bet tas faktu nemaina.
Ko tad tu vari noderīgāku pateikt nekā es vai citi? 🥱
01.04.2023 00:44 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
TuunEs @ 31.03.2023 19:42

Ļoti labs ieteikums autorei, lai viņa tik turpinātu dzīvot viena pati un neaizdomātos, ka tomēr ir pašai sevi jāmaina.
Ja Tevi pamet pilnīgi visi vīrieši, tad domāju ir laiks aizdomāties.
Mani, piemēram, neviens nekad nav pametis, es esmu pati no viņiem aizgājusi un kad satiku savu tagadējo vīru ar ko jau esmu 10 gadi kopā, viņš mani bildināja gada laikā. Nevienu reizi pa šo laiku nav teicis, ka grib šķirties. Tieši vēl pirms pāris dienām teica, ka gribot nodzīvot līdz mūža galam.
Paralēli arī uzrodas pielūdzēji, kas mēģina jaukt gaisu un šeit atkal ir vajadzīgas smadzenes, lai uz to neuzķertos.
Tāpēc es kā sieviete, kas ir ilgstošās attiecībās varu kaut ko noderīgāku ieteikt nekā tā, kas vīriešus sauc par muļķiem.

Tu rakstī tā itkā varētu padomāt, ka tevi bildinājis vecis oligarhs, miljonārs😆, gada laikā, Top Vecis.
Izklausās baigais sasniegums, ka tevi bildināja vidējais latviešu vīrietis. 😆
Autore nevar būt tikai atbildīga pie tā, ka daži vīrieši viņu pameta. Domāju ka vaina bija arī tajos puišos.Turklāt, tas ir labāk pašai autorei zināms.
01.04.2023 01:01 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
TuunEs @ 31.03.2023 19:34

Es konkrēti neliku pilnīgi visu akcentu uz precībām, bet gan par ilgstošajām attiecībām.
Protams, var nodzīvot arī visu dzīvi neapprecoties.
Kā arī var nodzīvot visu dzīvi bez vīriešiem, BET ja sieviete vēlas attiecības tad arī pie tā ir jāstrādā.
Uzdošu Tev jautājumu-Kas Tavuprāt ir sievietes vērtība?

Sievietes vērtība pirmkārt, balstās uz to, kā sieviete pati sevi novērtē, ko viņa pati par sevi domā. Nevis citi ko domā par viņu.
Jo manuprāt, tas ir galvenais, novērtēt pašai sevi, savu izskatu, savu intelektu, savu zināšanu līmeni dažādās jomās. Neatkarīgi ko citi saka.
Piemērs - ja četri cilvēki pasaka, ka tā sieviete ir stulba, tas nenozīmē ka šai sievietei nav vērtības. Vai tas ka viņa tiešām būtu stulba.
Vērtība, katram ir sava. Viens vairāk novērtē, to kā sieveite māk glauni eleganti saģērbties, cits atkal vērtē to kā cilvēks tiek galā ar sarežģītām dzīves situācijām.
01.04.2023 01:14 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Beverly Hilza @ 01.04.2023 01:14

Sievietes vērtība pirmkārt, balstās uz to, kā sieviete pati sevi novērtē, ko viņa pati par sevi domā. Nevis citi ko domā par viņu.
Jo manuprāt, tas ir galvenais, novērtēt pašai sevi, savu izskatu, savu intelektu, savu zināšanu līmeni dažādās jomās. Neatkarīgi ko citi saka.
Piemērs - ja četri cilvēki pasaka, ka tā sieviete ir stulba, tas nenozīmē ka šai sievietei nav vērtības. Vai tas ka viņa tiešām būtu stulba.
Vērtība, katram ir sava. Viens vairāk novērtē, to kā sieveite māk glauni eleganti saģērbties, cits atkal vērtē to kā cilvēks tiek galā ar sarežģītām dzīves situācijām.

Sievietes vērtība neslēpjas jaunībā vai tikai dzīves pieredzē. Manuprāt, tas ir notikumu, pieredzes, utt kopums. Ko tā var uzksatīt.
Es nevarētu apgalvot, ka sieviete y, kurai ir 48 gadi un 4 bērni būtu mazāk vai vairāk vērtīga, nekā 24 gadus jauna sieviete y, kurai nav bērnu, vai piemēram, Ir tikai viens bērns.
Tāpat, kā valda stereotips, ka cilvēks ar augstāko izglītību ir gudrāks, veiksmīgāks nekā, tas kuram ir tikai pabeigta vidusskola vai tehnikums. Tā nav, jo konkrēta izglītība negarantē dzīves gudrību un
pieredzi citās jomās.
01.04.2023 01:51 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
Ļoti labi, ka izšķīrāties, nav ko vilkt beigtas attiecības līdzi. Sāp, bet pāries. Galvu augšā, būs labi!
Tavas māsas scenārijs, apprecēties, šķirties, apprecēties drīzāk liecina par kaut ko sliktu. Meitene neprot būt viena vai tml. Es arī zinu vīrieti 32 gados, kurš precējies nu jau 3.reizi. Visi draugi domā, ka šim būs arī 4.un 5.sieva.
Vēsture ļoti daudziem patīk, tā uz sitiena varu iedomāties vismaz trīs šādus vīriešus, kurus tiešām varu klausīties un apbrīnot viņu zināšanas vēsturē un politikā.
Tinder starp daudziem cilvēkiem, kas tev nederēs vai būs ar citiem mērķiem, var tomēr atrast kādu, kas tev derēs un izveidosies nopietnas attiecības. Pazīstu vairākus šādus pārus, kur tiešām normāli, sakarīgi cilvēki.
01.04.2023 11:52 |
 
Reitings 4950
Reģ: 27.03.2023
Beverly Hilza @ 01.04.2023 00:44

Pirmkārt, autore neminēja, cik konkrēti vīriešu viņu pameta, viņa teica "visi" tie var būt 3 vai 4. nevis vairāki desmiti. Netikai autorei ir jāmainās, bet arī viņas partnerim ir jāmainās uz labo pusi. Tā nav tikai autores 100% atbildība. ?
Nu tagad tu jūties super sieviete, tāpec ka tevi bildināja gada laikā? Nesmīdini tautu. Ir arī sievietes, ko bildina pusgada jeb 6 mēn laikā. Takā vari te necensties paspīdēt uz citu fona.? Smieklīgi tiešām!
Tas ka vīrietis tev skaidri un gaiši nepasaka acīs, ka grib šķirties vai varētu apsvėrt šadu domu nākotnē pieņemsim, tas vēl. Nenozīmē, ka viņš to šķiršanās domu nav apsvēris pie sevis gālvā nesakot tev vai nesakot nevienam!!
Vai tu esi informēta, ka tas ko vīrietis saka negarantē to ka viņs to izdarīs? . Varbūt tie ir tukši vārdi, lai aizmālētu tev acis ciet, ka viss ir lieliski utt. Pēc taviem komentāriem izklausas, ka esi pārāk naiva ar savu 10 + pieredzīti attiecībās. ?
Un vēl, tik pat ātri tas līdz mūža galam no tava vīra teiktā var arī beigties, pusgada, gada laikā piemēram. ? Takā necel sevi debesīs!
Es arī esmu ilgstošās atteicībās. Un? Man tikpat labi var būt 10 - 12 gadu attiecību pieredze, bet tas faktu nemaina.
Ko tad tu vari noderīgāku pateikt nekā es vai citi? ?

Nu fantazē kā gribi kā man tur ir attiecībās un ko mans vīrietis īstenībā domā.
Vispār pēc baigās fantazētājas izklausies un laikam kādu doktora grādu psiholoģijā esi dabūjusi vai ekstrasensu cīņās arī esi piedalījusies :D
Ja godīgi pat pārgāja vēlme diskutēt un atbildēt uz garajiem palagiem.
01.04.2023 12:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.05.2023
Sveika! Nu jau pagājuši 2 mēneši, kā jūties tagad? Vai sirdsāpes mazinājušās? Šobrīd eju cauri ļoti sāpīgam šķiršanās procesam, tāpēc lasu citu pieredzes un pat nezinu, laikam meklēju kādus mierinājuma vārdus.
31.05.2023 22:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits