Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāp salauzta sirds

 
Reitings 48
Reģ: 30.03.2023
Kāpēc tik grūti pārdzīvot šķiršanos, pat ja sākumā likās, ka nekas tur nesanāks? Bijām pārāk atšķirīgi, taču bijām arī saraduši viens ar otru, tikāmies gandrīz gadu. Vēl pirms pāris nedēļām ierosināja, ka mēs varētu dzīvot kopā. Bet svētdien pateica, ka ar mani kopīgu nākotni neredz, nekas tur nesanāks. Tik pēkšņi un negaidīti.
Pārsvarā vienmēr pamet mani, nevis es. Tātad kaut kas nav kārtībā ar mani. Lai gan ļoti centos, nedarīju tās kļūdas, ko iepriekšējās attiecībās, bet atkal nekā.
Nav prieka arī par pavasari, atkal būšu viena, staigāju noraudājusies, darbā nevaru koncentrēties. Laikam tiešām jāsamierinās, ka esmu pārāk nevērtīga, neglīta, neinteresanta. Jāiegādājas kaķis un jādzīvo ar tādu domu, ka visiem nav lemts. Mana mazā māsa precēsies jau otro reizi, pielūdzēju jūra. Es jūtos kā lūzere savos 32. Atkal kaut ko meklēt Tinderī, iet uz bezjēdzīgiem randiņiem? Priekš kam, lai atkal viltos?
Atvainojos par tādu negatīvismu, bet nu kāpēc dažiem nav lemtas labas, noturīgas attiecības?
30.03.2023 20:44 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.02.2023
Atceros, kad man bija kādi 13~ gadi man šķita, ka es esmu neglīts, reiz draugs arī izmeta tajos laikos frāzi '' es izskatos labāk par tevi'' Nekad to neaizmirsīšu, tagad man ir 25 es vienu dienu patinu filmu, kā man ir gājis ar tām meitenēm tad laikam tik drausmīgi jau neizskatos. Ir bijušas arī reizes, ka meitenes pašas ir ieintresētas ar mani iepazīties, caur savām draudzenēm man dod savu telefona nr. :D
Bet par attiecībām es runātu par sevi. Ja man draudzenei nekāda intrese par dzīvi nebūtu, kaut vai maza aizraušanās. Tad es ar tādu dāmu ilgi nespētu būt kopā.
P.s Vissiem ir lemtas attiecības tas ir atkarīgs ko tu spēj dot otram. :)
30.03.2023 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Tutta @ 30.03.2023 20:44
Kāpēc tik grūti pārdzīvot šķiršanos, pat ja sākumā likās, ka nekas tur nesanāks? Bijām pārāk atšķirīgi, taču bijām arī saraduši viens ar otru, tikāmies gandrīz gadu. Vēl pirms pāris nedēļām ierosināja, ka mēs varētu dzīvot kopā. Bet svētdien pateica, ka ar mani kopīgu nākotni neredz, nekas tur nesanāks. Tik pēkšņi un negaidīti.
Pārsvarā vienmēr pamet mani, nevis es. Tātad kaut kas nav kārtībā ar mani. Lai gan ļoti centos, nedarīju tās kļūdas, ko iepriekšējās attiecībās, bet atkal nekā.
Nav prieka arī par pavasari, atkal būšu viena, staigāju noraudājusies, darbā nevaru koncentrēties. Laikam tiešām jāsamierinās, ka esmu pārāk nevērtīga, neglīta, neinteresanta. Jāiegādājas kaķis un jādzīvo ar tādu domu, ka visiem nav lemts. Mana mazā māsa precēsies jau otro reizi, pielūdzēju jūra. Es jūtos kā lūzere savos 32. Atkal kaut ko meklēt Tinderī, iet uz bezjēdzīgiem randiņiem? Priekš kam, lai atkal viltos?
Atvainojos par tādu negatīvismu, bet nu kāpēc dažiem nav lemtas labas, noturīgas attiecības?

Kā es tevi saprotu.
Brīžiem tiešām šķiet, vai tas ir par daudz prasīts - mīlošas, harmoniskas, uz abu pušu izaugsmi vērstas attiecības? Es neesmu ne stulba, ne neglīta, bet sakarīgi vīrieši nezin kāpēc mani neredz.. Un tie, kas redz, tie grib tikai papriecāties, bet neko nopietnu..
Vienīgais ko varu teikt - jāaizpilda laiks ar sevis pilnveidošanu,savām interesēm, lai nebūtu tā vientulības sajūta.
30.03.2023 21:06 |
 
Reitings 48
Reģ: 30.03.2023
Tā varētu būt, ar tām interesēm. Jo man kopumā to ir diezgan daudz, bet ar viņu nesaskanēja. Arī ar citiem ne īpaši. Esmu vēstures učene ne tikai pēc profesijas, bet arī pēc būtības. Bet cilvēki to uzskata par lielu garlaicību.
Es vakarā gribu mierīgi ieritināties otram azotē un skatīties stulbu romantisko kino, pļāpājot niekus. Vai izbraukt ar riteni. Bet tas nav interesanti.
30.03.2023 21:09 |
 
Reitings 48
Reģ: 30.03.2023
mazaaduuda @ 30.03.2023 21:06

Kā es tevi saprotu.
Brīžiem tiešām šķiet, vai tas ir par daudz prasīts - mīlošas, harmoniskas, uz abu pušu izaugsmi vērstas attiecības? Es neesmu ne stulba, ne neglīta, bet sakarīgi vīrieši nezin kāpēc mani neredz.. Un tie, kas redz, tie grib tikai papriecāties, bet neko nopietnu..
Vienīgais ko varu teikt - jāaizpilda laiks ar sevis pilnveidošanu,savām interesēm, lai nebūtu tā vientulības sajūta.
Iegūstu otru maģistru, ir draugi kopš skolas laikiem, bet tā vientulības sajūta ir smacējoša, to nevar aizvietot kārtējais diploms vai it kā jautrs laivu brauciens.
30.03.2023 21:12 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.05.2021
Sāc sportot. Nopietni ❤️ tas palīdz sakārtot galvu un nodarbina fizisko ķermeni. Sporrta zālē ir arī saudz puiši, vīrieši, kas taapat kaa meees, naakam, lai uzlabotu sevi. Man sporta zāle ļoti palīdzēja NEDOMĀT par to vientulības sajūtu. Endorfīni , uzlāde. Sāc ar mazumiņu. Un neviens neliek skriet un iepazīties ar puišiem, bet tici man, brīvu puišu ir daudz
30.03.2023 21:23 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tutta @ 30.03.2023 21:12
Iegūstu otru maģistru, ir draugi kopš skolas laikiem, bet tā vientulības sajūta ir smacējoša, to nevar aizvietot kārtējais diploms vai it kā jautrs laivu brauciens.

Tu zini, ka esot attiecībās kadu laiku ari var rasties vientulibas sajuta? Jo katrs sež savā istabā vai nodarbojas ar savām darīšanām.
Un manuprāt, vientulibas sajūta esot attiecībās ir vel trakāka nekā, kad nav attiecību. Fokusējies uz to ko tu iegūsti neesot atteicībās nevis to ko tu zaudē. 🙃
Attiecību beigas ir arī jauns sākums. 🌤
30.03.2023 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Nu zini.. es, esot izbaudījusi otru medaļas pusi ar būšanu briesmīgās attiecībās, no kurām netiec vaļā, varu likt roku uz sirds, ka būt vienai un bez cilvēka, kas Tev neder un brutāli bojā dzīvi, ir 1000000000% dāvana un svētība. Cik es gadus nepačakarēju, esot ar tādu kretīnu.
Vai nu viena un laimīga, vai attiecībās, bet tāpat laimīga, arī esot ar sevi. Nevajag citam cilvēkam iedor varu pār to, ka esi vai neesi laimīga. Sakārto attiecības pati ar sevi.
Būs kāds, būs forši, nebūs - nu i nafig.. es esmu laimīga par katru brīvo minūti bez bijušā, un neviena mana šūna šobrīd nevēlētos neko citu, kā tikai brīvību.
30.03.2023 21:37 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Tutta @ 30.03.2023 21:09
Tā varētu būt, ar tām interesēm. Jo man kopumā to ir diezgan daudz, bet ar viņu nesaskanēja. Arī ar citiem ne īpaši. Esmu vēstures učene ne tikai pēc profesijas, bet arī pēc būtības. Bet cilvēki to uzskata par lielu garlaicību.
Es vakarā gribu mierīgi ieritināties otram azotē un skatīties stulbu romantisko kino, pļāpājot niekus. Vai izbraukt ar riteni. Bet tas nav interesanti.

Tātad tu izvēlies sev nepiemērotus vīriešus,ar kuriem tev pat nesaskan intereses,ir vairāk japiedomā ar kāda tipa vīriešiem Tu tiecies,lai mazāk vilšanās sanāk.
Nav jātiekās ar kuru katru.
Vispirms Tev ir jātiek vaļā no sevis vainošanas,attiecības ir kopdarbs un atbildība ir 50 pret 50,ne jau viena Tu esi vainīga,ka nesanāca turpinājums attiecībām.
Šķiršanās nav patīkami un ir sāpīgi,bet ar laiku tas viss pāriet.
Rūpējies par sevi un neiespringsti tik ļoti uz attiecībām,visam savs laiks.
30.03.2023 21:40 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Ieraudzīju šādus online kursus,tieši Tavi uzdotie jautājumi apskatīti https://lina.lv/courses/ka-atrast-milestibu/?fbclid=PAAaZvAtjc5zTvBNBRg906lYDs4XdALqkWxrPyJnC5U9kPM5mrreFOCcnQb04 Ja galīgi traki,tad individuālā konsultācija pie psihologa..
30.03.2023 21:48 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Nezinu nevienu prātā attīstītu indivīdu, kuram vēsture šķistu garlaicīga jebkurā tās izpausmē. Archeoloģija? Nevar gribēt izrakt 11. gs. sudraba depozītu minūtes laikā. Nu nevar.
Bumbulēt vakaros pie filmas slaukot asaru puņķi - 👎 (😄)
Fiziskas aktivitātes - 👍
Zinātkāra daba ir personības galvenais virzītājspēks, manuprāt.
Tutta @ 30.03.2023 21:09
Tā varētu būt, ar tām interesēm. Jo man kopumā to ir diezgan daudz, bet ar viņu nesaskanēja. Arī ar citiem ne īpaši. Esmu vēstures učene ne tikai pēc profesijas, bet arī pēc būtības. Bet cilvēki to uzskata par lielu garlaicību.
Es vakarā gribu mierīgi ieritināties otram azotē un skatīties stulbu romantisko kino, pļāpājot niekus. Vai izbraukt ar riteni. Bet tas nav interesanti.
30.03.2023 21:49 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tev sāp šķiršanās un tas ir normāli. Nedomā vēl par jaunu attiecību meklēšanu, dod sev laiku atgūties.
Iespējams, tāds mājsēdētājs un grāmatu lasītājs, ar kuru tev saskanētu, nemaz neapgrozās sabiedrībā, tāpēc jūs vēl neesat satikušies. Piemēram, es savu vīru satiku iepazīšanās portālā, nekā citādi satikties mums nebūtu iespējams.
Un paņemt kaķi nemaz nav slikta doma, kāpēc ne? Tas tevi nepadarīs uzreiz par nolādētu vecmeitu, un vienu mazu dvēselīti padarīsi laimīgu, dzīvnieciņš tev sildīs sirdi.
30.03.2023 21:51 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.03.2023
Tu neesi lūzere , palasi par tiem Kivičiem, tie ir lūzeri :D
30.03.2023 22:53 |
 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Padomā par to no citas puses.
Būtu vilkusi garumā,izlikusies ka patīk viņa intereses un tā būtu pazaudējusi gadus ar neīsto cilvēku. Trakākais,būtu pazaudējusi sevi. Skatītos vienu dienu un domātu,ka esi pelnijusi tikai nelaimīgas attiecības.
Izklausās ka biji ar šo cilvēku vairāk dēļ sajūtas,ka vajag attiecības.
Taču tas vairāk ir rādītājs,ka tev vajag nedaudz vēl laiku sev, neieslīgsti tajās bailēs,kas ir visiem pēc šķiršanās. Izjūti un met prom. Absolūti visi tā ir jutušies.
Un to laiku sev,izmanto tiešām sev.
Ir tik daudz lietas ko tu vari izbaudīt un uzdrīkstēties.
Ar vai bez draudzenēm, tas tev pacels ļoti pašapziņu.
Nekas,ka uznāk vientulības sajūta,tas ir dabiski.
Bet tu galīgi neesi veca lai sevi norakstītu
Vispār nekādā vecumā nevar norakstīt sevi
Vienkārši tev sākas jauns etaps dzīvei, izbaudi kamēr vari, jo ielekt ar nepareizo kopā ir vieglāk un bēdīgāk,nekā ļauties sev uzplaukt.
Iedomājies to kā savu level up.
Ka tu pārej jaunā līmenī,gudrāka,stiprāka.
31.03.2023 01:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ticu, ka veiksmīgas attiecības sākas ar veselīgu pašapziņu. Es nekad neiedomātos par sevi rakstīt, ka esmu neglīta vai vel tur kāda un tāda un šitāda. Jāsāk ar sevi strādāt, nevis meklēt savu laimi citos cilvēkos. Pie viņiem tā nav. Goda vārds, es saku ka nav. Jāsāk dzīvot sev un darīt to, kas tiešām patīk. Arī imidža maiņa ir laba lieta. Frizūra, jauns ģērbšanās stils. Ik pa laikam kāda avantūra, ceļojums vienai vai druškām. Paplašini redzesloku.
31.03.2023 07:26 |
 
Reitings 48
Reģ: 30.03.2023
Paldies, jums katram ir kāds patiesības grauds! Kad izlasa citu rakstīto, arī pašai daudz kas parādās citā gaismā.
Jā, ir kompleksi, zema pašapziņa. Un neveiksmes privātā sfērā to vēl vairāk pasliktina.
Es tiešām neesmu skaistule, ko tur slēpt. Vismaz anonīmā forumā varu to atzīt. Profilā esmu pat neglīta, nu tā ir. Pie friziera šobrīd braucu, būs jāiztur mokoša stunda, raugoties uz sevi spogulī.
Tāpēc laikam iekrītu uz neīstajiem partneriem, priecīga par jebko.
31.03.2023 08:50 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Te tiešām jājautā, kādus tad vīriešus tu pati atlasi, ja vēsture viņiem visiem šķiet nenormāli garlaicīga. Vīriešu vidū galīgi netrūkst intereses par šo tematu. Kā arī, vīrietis taču tevi redzēja no paša sākuma. Tātad izskats nebija problēma. Tagad tu pati uz to ieciklējies, it kā tā būtu bijusi tā lielā nelaime, kas grauj tev visu dzīvi. Nu jā, ja sieviete ir super skaista, tad vīrietis var daudz ko viņas raksturā paciest, bet tās arī nav nekādas labās attiecības, kurās tevi tikai pacieš, jo esi smuka (un tas parasti ir tikai līdz noteiktam vecumam).
Ja mazā māsa knapi 30 gados jau ir paspējusi izšķirties, tad jau viņai arī diez cik spoži neiet, un nav ko likt uz pjedestāla.
31.03.2023 10:14 |
 
Reitings 4950
Reģ: 27.03.2023
Meitene mīļā, ilgstošām attiecībām ir vajadzīgas SMADZENES!
Nez kāpēc ir tik daudz garmatainu ar uzkačatām lūpām skaistuļu tikai viņas kārtējo reizi paliek vienas. Visi kas nāk tikai papurina uz pāris mēnešiem un ir prom, jo tur galvā nekā nav ir tikai izskats. Jā pielūdzēju jūra, bet kāda jēga no viņiem?
Un Tava māsa neizklausās arī pēc baigā piemēra, ja jau precās OTRO reizi. Tātad viņai tur arī kaut kas nav līdz galam.
Sāc reāli strādāt ar savu pašapziņu, sieviete kas zina ko viņa vēlas no dzīves, ir gudra, erudīta, zina ko pateikt un kā sevi pasniegt, apzinās savu seksualitāti, no tādas vīrietis neaizies projām.
Ja Tev šķiet ka Tev nav standarta seja, tad sporto piestrādā pie sava auguma, ja tas Tev liks justies labāk. Jo pat arī tādas kurām nav tas seksīgākais augums tiek precētas.
Tākā viss ir Tavā galvā.
31.03.2023 10:50 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja Tev šķiet ka Tev nav standarta seja, tad sporto piestrādā pie sava auguma, ja tas Tev liks justies labāk.

+++ šim piekrītu. Augums tiešām maina daudz ko. Varbūt es pēc sevīm spriežu, bet ja man būtu izvēle starp divām sievietēm (ņemot vērā tikai vizuālo aspektu), viena ar smuku seju, bet ar nesmuku augumu, un otra ar ne vaisai seju (protams, neiespīgstot galējībās), bet are augumu kā "konfektei", es noteikti ņemtu to ar smuko augumu.
31.03.2023 11:11 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Profilā daudzi ir ne pārāk, pat pasaules skaistules, un arī medijpersonām ir savi labie rakursi, un sliktie. Šī tev noteikti nav problēma, ja problēma ir tajā, ka attiecības nav ilgstošas. Nav tak tā, ka pēc gada vecis ierauga tevi profilā un pārdomā, ne? 😄
Izklausās ka problēma ir tieši zemā pašapziņā, ja tev pat sagādā mokas skatīties uz sevi spogulī. Esmu pārliecināta, ka tu pat ne uz simtdaļu neizskaties tik slikti, kā te stāsti, un tavs pašvērtējums liek tev šādi noniecināt sevi. Bet tās arī ir normālas emocijas pēc attiecību beigām, meklēt problēmu sevī, šaubas par sevi. Drīz paliks labāk.
Nopērc sarkanu lūpukrāsu, uzkrāsojies un mēģini pastaigāt paceltu galvu.
31.03.2023 12:39 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
TuunEs @ 31.03.2023 10:50
Meitene mīļā, ilgstošām attiecībām ir vajadzīgas SMADZENES!
Nez kāpēc ir tik daudz garmatainu ar uzkačatām lūpām skaistuļu tikai viņas kārtējo reizi paliek vienas. Visi kas nāk tikai papurina uz pāris mēnešiem un ir prom, jo tur galvā nekā nav ir tikai izskats. Jā pielūdzēju jūra, bet kāda jēga no viņiem?
Un Tava māsa neizklausās arī pēc baigā piemēra, ja jau precās OTRO reizi. Tātad viņai tur arī kaut kas nav līdz galam.
Sāc reāli strādāt ar savu pašapziņu, sieviete kas zina ko viņa vēlas no dzīves, ir gudra, erudīta, zina ko pateikt un kā sevi pasniegt, apzinās savu seksualitāti, no tādas vīrietis neaizies projām.
Ja Tev šķiet ka Tev nav standarta seja, tad sporto piestrādā pie sava auguma, ja tas Tev liks justies labāk. Jo pat arī tādas kurām nav tas seksīgākais augums tiek precētas.
Tākā viss ir Tavā galvā.

Es neteiktu, ka būtu jaskatās obligāti no precēšanās skatupunkta. Sievietes vērtība nav atkarīga no viņas atteicību statusa!
Sanāk, ka ja vītietis apprec sievieti, tad viņa ir gana vērtīga un laba, bet ja neprec neviens no kandidātiem, tad šī sieviete nav pietiekami skaista un laba. Nē! Tā nevajag vērtēt.
31.03.2023 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits