Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīram vairs nepatīk kā izskatos

 
Reitings 156
Reģ: 12.03.2023
Vīrs paziņoja, ka viņam vairs nepatīkot kā izskatos, kā ģērbjos jo pēdējo divi gadu laikā esmu pieņēmusies svarā un lai daru kaut ko lietas labā.
Tagad domāju kā šo risināt: meklēt jaunu vīru vai arī dietologu.
Pati apzinos, ka ir šobrīd par daudz svara, taču ko darīs ja pieteiksies mazais un mani apkārtmēri atkal palielināsies? Šobrīd ir tik tālu, ka man ir bail ēst un dzert jo šķiet, ka tieku vērtēta, tāpēc ēdu kad neviens neredz un no uztraukuma apetīte tikai palielinās.
30.03.2023 10:28 |
 
Reitings 156
Reģ: 12.03.2023
Izlaižot visu, kas te ne pa tēmai……..
Esmu sapratusi, ka esmu zemākajā punktā. Ja tā turpināšu, tad varu nokļūt arī pie 100-110-120-150kg.
Jau sameklēju speciālistu, pie kā konsultēties, ar vīru izrunājos un viņš atbalsta. Izmaiņas lēnām sākas. Zinu, ka tam vajadzēs mēnešus, varbūt gadu un jābūt ļoti stiprai.
Taču sen nesatiktas draudzenes reakcija totāli samīdīja mani. Ikdienā dzīvojam ļoti tālu viena no otras, sazināmies whatsapp, vakar beidzot satikāmies un šorīt viņa man raksta, ka tiešām ir ļoti slikti, esmu kļuvusi nesmuka - mati prasti nekādi, ģērbjos tizli un tagad saprotot manu vīru. Sarakstīja veselu palagu ko man mainīt. Sajutos, ka man pārbrauca buldozers. Nemāku uztvert šo kritiku/realitāti adekvāti. Izraudājos un tagad domāju kā dzīvot tālāk? Vai tiešām pati neko nemāku?
03.04.2023 10:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Taču sen nesatiktas draudzenes reakcija totāli samīdīja mani. Ikdienā dzīvojam ļoti tālu viena no otras, sazināmies whatsapp, vakar beidzot satikāmies un šorīt viņa man raksta, ka tiešām ir ļoti slikti, esmu kļuvusi nesmuka - mati prasti nekādi, ģērbjos tizli un tagad saprotot manu vīru. Sarakstīja veselu palagu ko man mainīt. Sajutos, ka man pārbrauca buldozers. Nemāku uztvert šo kritiku/realitāti adekvāti. Izraudājos un tagad domāju kā dzīvot tālāk? Vai tiešām pati neko nemāku?

Neuztver to negatīvi. Tev būtu jāpriecājās, ka tev ir ļoti laba draudzene. Tici man, labāk tā nekā draudzene, kura teiktu - "ar tevi viss ir ok, tu izskaties brīnišķīgi", vai arī mūsdienu saukļi: "you go queen" utt. Ko tur daudz domāt, kā dzīvot tālāk? Vnk sāc ēst veselīgi, sporto un rezultāts būs, varbūt ne ātri, bet viņš būs. Tikai dieva dēļ nesāc meklēt visas šīs "ātrās izejas" kā, piemēram, griķu dietas, gruķu, olu un citas mūsdienu muļķības. Pa cik tu esi sieviete, tad pašam grūtākajam jau esi tikusi pāri - godīgi paskatījusies uz sevi un esi apzinājusies problēmu. 😁 Tagad atliek tikai rīkoties. Nav svarīgi ja esi sūdīgā situācijā, svarīgi ir, ka ir vēlēšanās kaut ko mainīt un rīkoties. Lai veicas un izdodas.
03.04.2023 10:32 |
 
Reitings 156
Reģ: 12.03.2023
Paldies! Ir tik vērtīgi lasīt skatu “no malas”, citādāk tik pampstu savā sulā.
03.04.2023 10:47 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Zeynooo @ 03.04.2023 10:13
Izlaižot visu, kas te ne pa tēmai……..
Esmu sapratusi, ka esmu zemākajā punktā. Ja tā turpināšu, tad varu nokļūt arī pie 100-110-120-150kg.
Jau sameklēju speciālistu, pie kā konsultēties, ar vīru izrunājos un viņš atbalsta. Izmaiņas lēnām sākas. Zinu, ka tam vajadzēs mēnešus, varbūt gadu un jābūt ļoti stiprai.
Taču sen nesatiktas draudzenes reakcija totāli samīdīja mani. Ikdienā dzīvojam ļoti tālu viena no otras, sazināmies whatsapp, vakar beidzot satikāmies un šorīt viņa man raksta, ka tiešām ir ļoti slikti, esmu kļuvusi nesmuka - mati prasti nekādi, ģērbjos tizli un tagad saprotot manu vīru. Sarakstīja veselu palagu ko man mainīt. Sajutos, ka man pārbrauca buldozers. Nemāku uztvert šo kritiku/realitāti adekvāti. Izraudājos un tagad domāju kā dzīvot tālāk? Vai tiešām pati neko nemāku?

100-110-120-150kg.
Latvijā esmu redzējusi, korpulentus tiešām tuklus cilvēkus, kas ir aptaukojušies, ar ~120 kg, un 130 kg
Manuprāt 150 kg, jau ir Amerikas līmenis. Kas sastopams tur bieži. Latvijā reti kurš, būs tik aptaukojies..atklāti sakot skats ir drausmīgs.
Un tad ir jautājums, kā šie cilvēki ar 130kg var aiziet uz darbu, izdarīt ikdienas lietas?
😃Un pats galvenais, kur viņi ņem drēbes priekš 130kg svara? 😮Apģērbu veikalos nav tik lielu izmēru.
03.04.2023 10:54 |
 
Reitings 1178
Reģ: 25.01.2023
Zeynooo @ 03.04.2023 10:13
Izlaižot visu, kas te ne pa tēmai……..
Esmu sapratusi, ka esmu zemākajā punktā. Ja tā turpināšu, tad varu nokļūt arī pie 100-110-120-150kg.
Jau sameklēju speciālistu, pie kā konsultēties, ar vīru izrunājos un viņš atbalsta. Izmaiņas lēnām sākas. Zinu, ka tam vajadzēs mēnešus, varbūt gadu un jābūt ļoti stiprai.
Taču sen nesatiktas draudzenes reakcija totāli samīdīja mani. Ikdienā dzīvojam ļoti tālu viena no otras, sazināmies whatsapp, vakar beidzot satikāmies un šorīt viņa man raksta, ka tiešām ir ļoti slikti, esmu kļuvusi nesmuka - mati prasti nekādi, ģērbjos tizli un tagad saprotot manu vīru. Sarakstīja veselu palagu ko man mainīt. Sajutos, ka man pārbrauca buldozers. Nemāku uztvert šo kritiku/realitāti adekvāti. Izraudājos un tagad domāju kā dzīvot tālāk? Vai tiešām pati neko nemāku?
arī es esmu saņēmusi no draudzenes"piedod Tu esi pazaudējusies,izskats ir pirmais,kas parada,kas iekšā darās" ja to būtu svešs cilvēks pasūtītu 10 mājas tālak.,bet ieklausijos draudzenē un ne tikai no arpuses kārtoju sevi,bet pirmamkārtām iekšpusi.iesaku arī tev paskatīties sevi no iekšpuses 🙂
03.04.2023 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits