Vīram vairs nepatīk kā izskatos

 
Reitings 156
Reģ: 12.03.2023
Vīrs paziņoja, ka viņam vairs nepatīkot kā izskatos, kā ģērbjos jo pēdējo divi gadu laikā esmu pieņēmusies svarā un lai daru kaut ko lietas labā.
Tagad domāju kā šo risināt: meklēt jaunu vīru vai arī dietologu.
Pati apzinos, ka ir šobrīd par daudz svara, taču ko darīs ja pieteiksies mazais un mani apkārtmēri atkal palielināsies? Šobrīd ir tik tālu, ka man ir bail ēst un dzert jo šķiet, ka tieku vērtēta, tāpēc ēdu kad neviens neredz un no uztraukuma apetīte tikai palielinās.
30.03.2023 10:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ko? Kā, tas taču par vienīgam vērtībām, ne tā? Nepatīk, ja
31.03.2023 19:03 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Jā, tāda tipa vīrieši, kam pašiem nav ne izglītības, ne prātiņa. Labi redzams piemērs-visādu sportistu un miljonāru otrās pusītes. Izglītotam vīrietim ar plašām interesēm vajag ko vairāk par glītu ģīmīti.

Man gan šķiet, ka vīrieši neizvēlas sev sievieti pēc tā, vai vinai ir augstskolas diploms un plašas intereses. Pietiek ar to, ka sieviete ir kopta, sevis mīloša, gādīga, mīļa, prot uzklausīt un ir labs sarunu biedrs par ikdienišķām lietām, dzīvi. Manuprāt, vīrietim ir svarīgi, lai ar sievieti būtu viegli un harmoniski. To vīrietis meklē attiecībās. Un te nu es neredzu nozīmi, vai viņai ir nepabeigta augstākā, bakalaurs vai maģistrs. Man apkārt draudzenēm visām ir augstākā izglītība, bet vai tas ietekmē viņu attiecību kvalitāti - ļoti šaubos. Arī uz cilvēkiem ikdienā skatoties, nešķiet, ka kāds būtu viedāks, iekšēji dziļāks vai attiecībās otrai pusītei interesantāks dēļ tā, ka juristos vai sociologos mācījies.
Bet ja kāds pēc dabas ir tupāks un atrod meiteni, kas nav īpaši gudra, bet smuka, neredzu tur nekādu problēmu, ja abiem saskan.
31.03.2023 20:25 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Varbūt nenobriedušu vīriešu acis jā, bet ne sievietes acīs kura apzinās savu vērtību!

Šis teikums izklausās neloģisks :D No kurienes vispār ir tāds uzskats radies, ka katrs pats nosaka savu vērtību? To nosaka sabiedrība, šīnī gadījumā, pretējais dzimums.
1. Dzimumlocekļa izmērs
2.spermas kvalitāte lai izcila
3.daudz nauda
4.izvcili sportisks ķermenis

sure, var jau tā teikt, bet atšķirība ir tāda, ka 1. un varbūt 2. punkts nav vīrieša kontrolē. Kā tev šķiet, kas ir grūtāk - pelnīt daudz naudu un dabūt izcilu sportisku augumu vai nebūt resnai? Ja vienā gadījumā (no sievietes puses) tas ir +/- 6 mēnešu jautājums, tad to ko tu tur sarkastīji, tas ir vairāku gadu smags darbs. :D Turklāt, ja tā padomā cik tad vīriešiem pārsvarā ir to prasību pret sievieti? Neesi zoss un neesi resna un pat bieži vien to pat nevar izpildīt.
31.03.2023 20:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 31.03.2023 18:14
Jūs vairāk kritizē par izskatu jo tā ir sievietes vienīgā vērtība.

Aldiiii .... :D
31.03.2023 20:27 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Autorei: ja ar vīru iepazināties, kad biji sportiska, aktīva, slaida, bet tagad šajā flangā esi pilnīgi izmainījusies, var saprast, ka viņam pietrūkst tas, kas asociējās ar to skaisto JŪSU attiecību sākumu, rozā brillēm un Tevi tajā laikā. Protams, ka ar laiku attiecības mainās, tāpēc es viņu neattaisnoju. Tomēr domāju, ka vīrs pats redz, ka Tu nejūties par sevi tik labi, kā agrāk. Vīrietis jau bieži ne tikai mīl ne tikai pašu sievieti, bet arī sajūtu, ko viņa viņam rada. Kaut vai ja esi korpulenta, ar strijām, ar celolītu, pēcdzemdību ietekmi uz auguma utt., bet sevi patiesi mīli un jūties seksīga un forša, kop sevi un rūpējies, tad diez vai izskanēs tādi komentāri no patiesi mīloša vīrieša. Manuprāt, viņš jūt, ka Tu pati neesi ar sevi vizuāli apmierināta, un ja tā vaina ir labojama (kā liekais svars), viņš cenšas Tev palīdzēt to saprast.
Diemžēl reti ir gadījumi, kad sieviete ir slaida, iepazīstas ar vīru, apprecas, un kad ar laiku krietni pieņemas svarā, vīrs sāk domāt - nu re, beidzot viņa ir manā gaumē, jo man īstenībā vienmēr ir patikušas korpulentas.
Manuprāt, nevajag dusmoties uz vīru, bet ieklausīties, jo pēc tevis rakstītā nešķiet, ka viņš gribētu tevi pazemot vai aizvainot ar tiem tekstiem.
31.03.2023 20:45 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Bet vīrieši tak arī visu laiku tiek kritizēti. Man gan drīzāk liekas, ka problēmas un kašķi izveidojas, vismaz šajā forumā, ja vīriešiem pret sievieti parādās kaut kādi standarti.

Īstenībā ir taisnība. Diezgan bieži esmu ievērojusi, ka sievietes var izvirzīt savas prasības vīrietim, bet ja tas darbojas citā virzienā, tad ir brēkšana, ka tā nevar.
31.03.2023 21:49 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kalnos @ 31.03.2023 18:50
tad ja runājam šādas kategorijas
Vīrietim jāatbilst perfekti
1. Dzimumlocekļa izmērs
2.spermas kvalitāte lai izcila
3.daudz nauda
4.izvcili sportisks ķermenis
Citādi no viņa nav jēga.

2.spermas kvalitāte lai izcila
😆😅😂
01.04.2023 02:17 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 31.03.2023 20:26

Šis teikums izklausās neloģisks :D No kurienes vispār ir tāds uzskats radies, ka katrs pats nosaka savu vērtību? To nosaka sabiedrība, šīnī gadījumā, pretējais dzimums.
sure, var jau tā teikt, bet atšķirība ir tāda, ka 1. un varbūt 2. punkts nav vīrieša kontrolē. Kā tev šķiet, kas ir grūtāk - pelnīt daudz naudu un dabūt izcilu sportisku augumu vai nebūt resnai? Ja vienā gadījumā (no sievietes puses) tas ir +/- 6 mēnešu jautājums, tad to ko tu tur sarkastīji, tas ir vairāku gadu smags darbs. :D Turklāt, ja tā padomā cik tad vīriešiem pārsvarā ir to prasību pret sievieti? Neesi zoss un neesi resna un pat bieži vien to pat nevar izpildīt.

Vērtību/novērtējumu var noteikt pats sev un arī sabiedrība var noteikt. Ir svarīgs pašvērtējums, to noliegt nevar!
2.punktu par kvalitāti ir iespējams vīrietim pašam kontrolēt 98% gadījumu ar savu ķermeņa svaru normas robežās, veselīgu dzīves veidu. Smēķēšanas atmešanu, un citus ietekmējošus faktorus kā stress un alkohols ietekmē kvalitāti.
Kamēr cilvēki nesāk domāt par bērnu radīšanu, tikmēr neviens sēklas kvalitātei nepievērš uzmanību.😀
01.04.2023 02:48 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Beverly Hilza @ 01.04.2023 02:17

2.spermas kvalitāte lai izcila
???
palasi statistiku, tagad ļoti daudz neauglīgi vīriešu. Spermas kvalitāte slikta. Man likās pieaugusi cilvēki šo sapratis, nav jāsmejas kā skolā.
01.04.2023 05:39 |
 
Reitings 3931
Reģ: 23.08.2022
Zeynooo @ 30.03.2023 11:13
Daļa manis saka, ka jāmīl bez nosacījumiem un ko viņš iedomājas. Nekad viņu neesmu zāģējusi par maka biezumu vai paša izskatu.
No otras puses, priecājos, ka uztraucas un pasaka taisnību un nav vairs jādomā kāpēc kungs vakaros īgns un dusmīgs.

vakaros īgns un dusmīgs, jo nepatīk kā tu izskaties, jo Tev ir parādījušies liekie kg?
ka tik nav īgns un dusmīgs kā cita pēc 😀
01.04.2023 07:23 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Var saprast abas puses. Jo otram nav tiesības lūgt lai Tu mainies. Bet viens ir skaidrs, jūsu attiecībās ir problēmas ja viņam sāk traucēt Tavs izskats. Ja būtu super labi, tad varbūt arī acīs nekristu kāds lieks kg, ja vien protams nav ļoti izteikta problema.
Pašai ir nosliece uz lieko svaru, bet labi kontrolēta, jo ievēroju labu režīmu. Es ļoti ļoti iesaku Dr.Badikovas pakalpojumus. Varbūt šķiet, ka es reklamēju, bet dietologa pakalpojuma kvalitāti labāku nespēju iztēloties, pie tam viņas vadībā tas ir psiholoģiski vieglāks pasākums un nav tā kā Tev šobrīd, ka jāslēpjas ēdot un tml necilvēcibas. Esmu sasniegusi harmoniju šajā jautājumā.
01.04.2023 08:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vērtību/novērtējumu var noteikt pats sev un arī sabiedrība var noteikt. Ir svarīgs pašvērtējums, to noliegt nevar!

Pilnīgs absurds. Iedomājies, ja es teiktu, ka esmu skaistākais vīrietis pasaulē un jūs man jautātu: "kāpēc es tā domāju?" Un es atbildētu: "tāpēc, ka es tam ticu, tāpēc, ka man tā liekas". Izklausītos no malas pilnīgi debīli, ne tā? 🙄
01.04.2023 10:43 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
GhostGG @ 01.04.2023 10:43

Pilnīgs absurds. Iedomājies, ja es teiktu, ka esmu skaistākais vīrietis pasaulē un jūs man jautātu: "kāpēc es tā domāju?" Un es atbildētu: "tāpēc, ka es tam ticu, tāpēc, ka man tā liekas". Izklausītos no malas pilnīgi debīli, ne tā? ?
Atkarīgs no tā,ko saka spoguļattēls.Varbūt patiešām esi neredzēti skaists un Tev ir visas tiesības uzskatīt sevi par tādu.
01.04.2023 10:49 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
GhostGG @ 01.04.2023 10:43

Pilnīgs absurds. Iedomājies, ja es teiktu, ka esmu skaistākais vīrietis pasaulē un jūs man jautātu: "kāpēc es tā domāju?" Un es atbildētu: "tāpēc, ka es tam ticu, tāpēc, ka man tā liekas". Izklausītos no malas pilnīgi debīli, ne tā? ?

nē, neizklausītos debīli. varbūt nedaudz iedomīgi, bet neko debīlu tur nesaskatu.
nav veselīgi paļauties tikai uz novērtējumu no ārpuses (sabiedrības).
un kurš vispār var noteikt, kas ir skaistākais vīrietis pasaulē? ok, ir kaut kādi globāli skaistuma standarti, bet cilvēku tāpat ir tik daudz un dažādu, katram sava gaume un uzskati par to, kas ir skaists. Ja tu sevi uzskati par skaistu, tad tā arī ir, punkts.
01.04.2023 11:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 24.04.2021
Eu, meitenes! Šis nu lika iesmiet 😀 sabiedrības vērtējums! 🙈Ok, ja kāda sieviete piedalas kādā Miss konkursā, tad piekrītu - novērtējumu izteiks žūrija, būs varbūt kāds skatītāju balsojums. Bet ko ikdienas apstākļos nozīmē sabiedrībās vērtējums? Vecāki mums vienmēr teiks- esam skaistākas un labākas meitas. Omītēm būsim foršākās mazmeitas utt. Bet sabiedrība? Kur tad ikdienā var gūt šo novērtējumu? Varbūt ejot vasarā īsā kleitā gar būvlaukumu, kur celtnieki svilpj, var novērtēt šo sabiedrības vērtējumu, kurai skaļāk svilpj😀
01.04.2023 11:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Atkarīgs no tā,ko saka spoguļattēls.Varbūt patiešām esi neredzēti skaists un Tev ir visas tiesības uzskatīt sevi par tādu.

To tad sauc par dzīvošanu ilūzijās, kas neatbilst realitātei. Pats var uzskatīt un domāt ko vien tu vēlies, bet dzīve realitāte ātri vien noliek visu savas vietās. Un tā ir pilnīgi par jebkuru tēmu dzīvē. Piemēram, ja es uzskatu, ka esmu izcils speciālists savā darba jomā, bet tajā pašā laikā, man ir problēmas atrast darbu un darba devējs tā neuzskta, tad ko tas parāda? Kurš nosaka vai es esmu, vai neesmu - sabiedrība (darba devējs), ja sieviete kladzina priekšā pakaļā, ka ir pašpietiekama sieviete, kura zin savu vērību, bet tajā pašā laikā vīrieti, tādu kā gribētu atrast nevar, tad ko tas pierāda? Tas pierāda to, ka šāda tipa vīrieši tā neuzskata un kas to noteica? Sabiedrība - pretējais dzimums. Un šādi varētu turpināt vēl un vēl.
01.04.2023 13:14 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Pa lielam muļķības. Reti kurš ir ti skaists ka 99,9% pasaules to atzītu.
Pamatā tas ir gaumes jautājums. Kādam kaulaini blondi dzeki liekas smuki, citai tādi riebtos. Tagad daudziem pēc korejiešu doramām tie puiši liekas smuki
01.04.2023 13:19 |
 
Reitings 218
Reģ: 18.03.2023
GhostGG @ 01.04.2023 13:14

To tad sauc par dzīvošanu ilūzijās, kas neatbilst realitātei. Pats var uzskatīt un domāt ko vien tu vēlies, bet dzīve realitāte ātri vien noliek visu savas vietās. Un tā ir pilnīgi par jebkuru tēmu dzīvē. Piemēram, ja es uzskatu, ka esmu izcils speciālists savā darba jomā, bet tajā pašā laikā, man ir problēmas atrast darbu un darba devējs tā neuzskta, tad ko tas parāda? Kurš nosaka vai es esmu, vai neesmu - sabiedrība (darba devējs), ja sieviete kladzina priekšā pakaļā, ka ir pašpietiekama sieviete, kura zin savu vērību, bet tajā pašā laikā vīrieti, tādu kā gribētu atrast nevar, tad ko tas pierāda? Tas pierāda to, ka šāda tipa vīrieši tā neuzskata un kas to noteica? Sabiedrība - pretējais dzimums. Un šādi varētu turpināt vēl un vēl.
Var jau būt, ka tai pašpietiekamajai sievietei brīvi vīrieši nemaz netrāpās ceļā. Darbs sieviešu kolektīvā, hobijos sievietes vai precētie. Nav tik skaista, lai vīrieši lektu no auto un gribētu iepazīties.
Savukārt, ja gadiem sēž Tinderī, randiņo un paliek bešā, tad gan skaidrs.
01.04.2023 14:03 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
nē nu jā @ 01.04.2023 11:11

nē, neizklausītos debīli. varbūt nedaudz iedomīgi, bet neko debīlu tur nesaskatu.
nav veselīgi paļauties tikai uz novērtējumu no ārpuses (sabiedrības).
un kurš vispār var noteikt, kas ir skaistākais vīrietis pasaulē? ok, ir kaut kādi globāli skaistuma standarti, bet cilvēku tāpat ir tik daudz un dažādu, katram sava gaume un uzskati par to, kas ir skaists. Ja tu sevi uzskati par skaistu, tad tā arī ir, punkts.

nav veselīgi paļauties tikai uz novērtējumu no ārpuses (sabiedrības.
Precīzi pateikts, es neagaidu, kad sabiedrība mani novērtēs, jo es pati sevi varu pozitīvi novērtēt. 👍
01.04.2023 15:43 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Beverly Hilza @ 01.04.2023 15:43

nav veselīgi paļauties tikai uz novērtējumu no ārpuses (sabiedrības.
Precīzi pateikts, es neagaidu, kad sabiedrība mani novērtēs, jo es pati sevi varu pozitīvi novērtēt. ?
Es arī sevi novērtēju ļoti pozitīvi, bet nezinu kāpēc neviena seksīga 18-25 gadīga skaistule negrib būt mana GF.
:x
01.04.2023 18:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits