Vīram vairs nepatīk kā izskatos

 
Reitings 158
Reģ: 12.03.2023
Vīrs paziņoja, ka viņam vairs nepatīkot kā izskatos, kā ģērbjos jo pēdējo divi gadu laikā esmu pieņēmusies svarā un lai daru kaut ko lietas labā.
Tagad domāju kā šo risināt: meklēt jaunu vīru vai arī dietologu.
Pati apzinos, ka ir šobrīd par daudz svara, taču ko darīs ja pieteiksies mazais un mani apkārtmēri atkal palielināsies? Šobrīd ir tik tālu, ka man ir bail ēst un dzert jo šķiet, ka tieku vērtēta, tāpēc ēdu kad neviens neredz un no uztraukuma apetīte tikai palielinās.
30.03.2023 10:28 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Vai mans sieviešu ego gribētu apvainoties, ja man vīrs tā pateiktu? Protams!! Vai smadzenēs es saprastu, ka viņam ir taisnība? Protams!
Par veselību...šis tāds arguments, ko izmanto visi, kuriem īstenībā ir pilnīgi pie kājas tava veselība, taču viņi grib paradīt, ka viņiem ir arguments😁 Vienīgais, kam reāli rūp tava veselība, esi tu vai tavi visvisvis tuvākie cilvēki.
Ko darītu es? Ja man nepatiktu tas, ko es redzu spogulī, es mestu svaru. Ja patiktu, nemestu. Mēs jau šeit forumā arī neesam lietas kursā, cik tavam vīram skaitās- apaļa meitene. Cik tu svēri iepriekš un cik tagad. Cits 1,60m meitenei ar svaru 60kg pateiks, ka viņa ir tieva un maza, cits pateiks, ka viņa ir apaļa.
Varbūt tu iepriekš svēri 40kg un tagad 50kg un tev vīrs saka, ka tu esi kļuvusi apaļāka un tu dēļ tā cepies un meitenes tev šeit forumā ieteikts mest svaru utt. Taču realitātē nu wtf..50kg nav apaļš cilvēks, ko tur vēl mest?😁
Bet, ja tu biji 40kg un tagad 80kg un tev nepatīk savs atspulgs un tu jūties slikti, tad varbūt nomest kādu kg par ļaunu nenāktu.
Jebkurā gadījumā, diētas ir stulbums pēdējais. Cik ātri "uzsēdīsies", tik ātri "nokritīsi". Vienkārši pārskati savus ikdienas ēšanas paradumus un sakārto tā, lai tu to viegli varētu ieviest ikdienas rutīnā un tev tas kļūtu par normu. Svara nomešana (ja vien nav veselības problēmu), pēc būtības ir ļoti vienkārša, mazāk kaloriju iekšā, vairāk ārā. Ja iepriekš vakarā ēdi 2 čipsu pakas, mēģini ēst 1. Ja iepriekš ēdi 2 Twixus, apēd 1😁Ēst var visu un vajag ēst visu (atkal, ja nav alerģiju vai veselības problēmu), vienkārši nedaudz mazāk. Neliec šķīvī 10 kartupeļus, liec 8. Un ēd dienas laikā normālas ēdienreizes. Neknaksties ar našķiem. Normālas, sakarīgas brokastis..normālas pusdienas utt. Ja ēdīsi normālas ēdienreizes, tad dienas laikā mazāk gribēsies liekus našķus.
30.03.2023 11:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zeynooo @ 30.03.2023 11:40
Paldies par komentāriem. Tie sit tieši un ver vaļā acis.
Gribēju taisnoties kāpēc esmu resna, bet tagad labāk saprotu kur pati esmu kļūdījusies un ignorējusi problēmas

Tas ir forši, malacis, sāksi mainīt ikdienu un drīz jau pati jutīsies labāk kā nekad. :) Viss izdosies!
30.03.2023 11:44 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Arjan @ 30.03.2023 11:40

Neizskatās, ka šis būtu tas gadījums, ka nekad nebūs gana un vienmēr meklēs kur piesities, sākumā taču viņam viss apmierināja un bija labi, autore pati atzīst, ka ir ievērojami izmanījusies.
Ja čalim patīk smalkais tips, un autore sākumā svēra, teiksim 55 kg, bet tagad ir 68 bez pamatota iemesla, loģiski, ka džeks no prieka nelēkā un nesit plaukstiņas, bet liek par to manīt.
Un piebilde par to kā būs, kad pieteiksies mazais ir nevietā, tad loģiski tam būtu pamatots iemesls, turklāt, ja tagad neko lietas labā nedarīsi, tad būsi pavisam liela.
68 nav OBESE, ja viņam ir problēma ar to, tad nestāstiet man, ka grūtniecības svars NEBŪS problēma un nedod dievs svars, kas var nākt klāt menopauzes dēļ.
30.03.2023 11:45 |
 
Reitings 1741
Reģ: 01.02.2023
Aizej pie speciālista - uzturu sakārto. Ģimenes ārstam lūdz, lai nosūta uz analīzēm, varbūt tā ir kāda veselības vaina, kāpēc pieņemies svarā nevis negausīga ēšana. Sāc ar vieglām aktivitātēm, ja sen nekas nav darīts, ej uz sporta nodarbībām. Sev laiku 2-3 stundas nedēļā var atrast.
30.03.2023 11:48 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
GhostGG @ 30.03.2023 11:28

Domā citam vīram patiks kā tu izskaties? ? noliec nost virtuli un sāc kaut ko drarīt. Sauc mani par crazy, bet es tiešām uzskatu, ja sieva pec precībām, vai laulības laikā izplūst kā valis, tad to es uzsktu kā necieņu pret viņas vīrieti.

A ko tad, ja vīrs pēc precībām sāk izskatīties pēc grūtnieces 40.mēnesī? :) Es ceru, ka šis viedoklis ir uz abām pusēm :)
30.03.2023 11:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Pelnrukšķīte @ 30.03.2023 11:58

A ko tad, ja vīrs pēc precībām sāk izskatīties pēc grūtnieces 40.mēnesī? :) Es ceru, ka šis viedoklis ir uz abām pusēm :)
Vīriešus vienmēr var izglābt nauda u.c. (DiCaprio variants)
Sievietes diemžēl tikai izskats.
30.03.2023 12:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jupiter @ 30.03.2023 11:45
68 nav OBESE, ja viņam ir problēma ar to, tad nestāstiet man, ka grūtniecības svars NEBŪS problēma un nedod dievs svars, kas var nākt klāt menopauzes dēļ.

Nu bet ir taču atšķirība vai sieviete ir stāvoklī, vai aizraujas ar picām un bulciņām. :D
30.03.2023 12:05 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
A ko tad, ja vīrs pēc precībām sāk izskatīties pēc grūtnieces 40.mēnesī? Es ceru, ka šis viedoklis ir uz abām pusēm

Bet protams.
30.03.2023 12:05 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Jupiter @ 30.03.2023 11:45
68 nav OBESE, ja viņam ir problēma ar to, tad nestāstiet man, ka grūtniecības svars NEBŪS problēma un nedod dievs svars, kas var nākt klāt menopauzes dēļ.

Es tieši esmu cilvēks, kas agrāk svēra 55 un tagad sver 68 kg 🙈 tie ir +2 izmēri. Mans viduklis ir 85 cm un tas NAV normāli (priekš manis). Nav jāgaida, kamēr ir aptaukošanās diagnoze, lai sāktu kaut ko darīt lietas labā. Un ar kaut ko es domāju nevis pilates 2h nedēļā un 1 twixu 2 vietā, kas nedos pilnīgi nekādu rezultātu (been there, done that) bet intensīvus treniņus 4x ned un fiziskās aktivitātes katru dienu, kā arī jā, diētu. Nekādus saldumus, čipšus, junk food, vairāk dārzeņu, nekāda pievienotā cukura, vairāk proteīnus. Mest nost svaru ir ilgs un grūts darbs, ir pilnībā jāmaina savs dzīvesveids. Tas prasa piepūli, it sevišķi ja nav vairs 20 gadu. Tāpēc labāk nemaz neizlaisties 😄
30.03.2023 12:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 30.03.2023 12:05
Vīriešus vienmēr var izglābt nauda u.c. (DiCaprio variants)
Sievietes diemžēl tikai izskats.

uuja, tu tak pats skriešus aizskrietu pie nesmukas miljonāres, ja ļautu dzīvot uz viņas rēķina :D
30.03.2023 12:06 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 30.03.2023 12:06

uuja, tu tak pats skriešus aizskrietu pie nesmukas miljonāres, ja ļautu dzīvot uz viņas rēķina :D
Loģiski.
30.03.2023 12:12 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Zeynooo @ 30.03.2023 11:13
Daļa manis saka, ka jāmīl bez nosacījumiem un ko viņš iedomājas. Nekad viņu neesmu zāģējusi par maka biezumu vai paša izskatu.
No otras puses, priecājos, ka uztraucas un pasaka taisnību un nav vairs jādomā kāpēc kungs vakaros īgns un dusmīgs.

Ne vienmēr ir viegli pieņemt šādus izteikumus,bet ne visi var tieši pateikt to,kas nepatīk.
Citi vīrieši var pat nepateikt to,bet attiecības sāk jukt un brukt.
Nu ir vīriešiem būtiski sievietes izskats,jo citādi zūd iekāre.
30.03.2023 12:29 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.03.2023
Kad iepazināmies, biju slaida, gara, tagad tikai gara ☺
Agrāk nopietni nodarbojos ar sportu, braukāju pa čempionātiem, līdz ar to slodzes bija milzīgas un mūžīgi aizliegumi ēst lai būtu noteiktā kategorijā.
Tad, salīdzinoši nesen no tā visa aizgāju, jo traumas krājās, jutos izdegusi un vairs neradīja prieku.
Tad arī atļāvos sākt ēst to, ko agrāk nedrīkstēja, “lutināju” sevi, kamēr ķermenim sāpēja visas maliņas un bija liels riebums pret sportu, pārtraucu skriet krosus, atmetu iešanu un zāli utt. Sākumā viss vēl bija ok, bet ar laiku svars sāka nākt klāt.
Pie ģimenes ārsta jau biju, analīzes viss normā, vienīgais ko saka, ka stress, un pārmaiņas dzīvē var izraisīt šādu nebeidzamo izsalkumu, ieteica fiziskas aktivitātes. Tad nu tagad esmu atsākusi daudz staigāt, reizēm izbraucu ar velo. Taču apetīte nemazinās.
30.03.2023 12:44 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Zeynooo @ 30.03.2023 12:44
Kad iepazināmies, biju slaida, gara, tagad tikai gara ☺
Agrāk nopietni nodarbojos ar sportu, braukāju pa čempionātiem, līdz ar to slodzes bija milzīgas un mūžīgi aizliegumi ēst lai būtu noteiktā kategorijā.
Tad, salīdzinoši nesen no tā visa aizgāju, jo traumas krājās, jutos izdegusi un vairs neradīja prieku.
Tad arī atļāvos sākt ēst to, ko agrāk nedrīkstēja, “lutināju” sevi, kamēr ķermenim sāpēja visas maliņas un bija liels riebums pret sportu, pārtraucu skriet krosus, atmetu iešanu un zāli utt. Sākumā viss vēl bija ok, bet ar laiku svars sāka nākt klāt.
Pie ģimenes ārsta jau biju, analīzes viss normā, vienīgais ko saka, ka stress, un pārmaiņas dzīvē var izraisīt šādu nebeidzamo izsalkumu, ieteica fiziskas aktivitātes. Tad nu tagad esmu atsākusi daudz staigāt, reizēm izbraucu ar velo. Taču apetīte nemazinās.

Nu re,tu pati saproti kāpēc tā ir noticis.
Sāc ar uztura pārskatīšanu un ievies tajā izmaiņas.
Un jātiek vaļā no stresa,jo tas ļoti ietekmē ēšanas paradumus.
30.03.2023 12:48 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.03.2023
Un paldies par komentāriem, bez tiem nemaz citas domas neiedomātos, kā tikai, to, ka piesienas.
Labi, ka pietika prāta neapvainoties un nesakliegt, kad vakar acīs pateica patiesību. Tagad tā bilde rādās citādāka.
Ar vīru arī aprunājos, mēģināju saprast viņa skatpunktu, kāpēc un kā tieši viņu tas ietekmē.
Saka, ka uztraucas par manu veselību un viņam grūti noskatīties. Ja būtu uzreiz teikusi, kas galvā, tas beigtos ar apvainojumiem un kašķi.
30.03.2023 12:50 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Zeynooo @ 30.03.2023 12:50
Un paldies par komentāriem, bez tiem nemaz citas domas neiedomātos, kā tikai, to, ka piesienas.
Labi, ka pietika prāta neapvainoties un nesakliegt, kad vakar acīs pateica patiesību. Tagad tā bilde rādās citādāka.
Ar vīru arī aprunājos, mēģināju saprast viņa skatpunktu, kāpēc un kā tieši viņu tas ietekmē.
Saka, ka uztraucas par manu veselību un viņam grūti noskatīties. Ja būtu uzreiz teikusi, kas galvā, tas beigtos ar apvainojumiem un kašķi.

Nu, re, viss forši. Malacis, ka spēji apdomāt visu bez emocijām. Tagad atliek tikai saņemties un rīkoties, pēc tam pašai būs gandarījums un prieks skatīties spogulī. :)
30.03.2023 13:17 |
 
Reitings 6955
Reģ: 16.02.2021
Jānodarbina sevi, lai neēstu, jo šī ir stresa ēšana. Saplānot maltītes, lai ir kur pieturēties un grūtāk noeiet no ceļa. Ēst apzinàti - tas domāts pie galda, ar nazīti, dakšiņu, bez tv un telefoniem, kārtīgi sagaršot un sakošļāt. Zinu, ka tas liekas pašsaprotami, bet cik daudzi apēd ēdienu to pat līdz galam neizgaršojot, domās esot citur. Labs prāta treniņš, izturēt savu uzmanību uz ēšanu, košļāšanu, būt 100% šeit un tagad visu sajust apmēram 15-30min no vietas nav nemaz tik viegli, pamēģiniet. Tad arī vieglāk dabūt sāta sajūtu. Nelasīju komentārus, varbūt kāda jau to ieteikusi, tad atvainojiet par atkārtošanos. Un var atrast citas fiziskās aktivitātes, ko pilnīgi jaunu, kas nesaistas ar pagātni, jauns sākums arī iedod vajadzīgo atdevi savākties.
30.03.2023 13:20 |
 
Reitings 1741
Reģ: 01.02.2023
Lula @ 30.03.2023 12:06

uuja, tu tak pats skriešus aizskrietu pie nesmukas miljonāres, ja ļautu dzīvot uz viņas rēķina :D

Un vēl saka, ka sievietes ir golddigeres. Vīrieši ir tieši tādi paši. Ja tas ir izdevīgi.
30.03.2023 14:09 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Ir forši, ka vīrs dalās, ar to, kas neapmierina, un ka varat to izrunāt, bet ir arī svarīgi kādā veidā tas tiek pateikts. Viens ir pateikt “fuj tu esi resna un man vairs nepatīc”, bet otrs ir pateikt to ar rūpēm, piemēram, ka ir ievērojis, ka esi pieņēmusies svarā un varbūt jāpārbauda veselība/jāpievērš tam uzmanība. Prieks, ka esi apņēmusies kaut ko darīt lietas labā! Cerams gan, ka tā vēlme un motivācija vairāk nāk no tevis pašas, un nevis tāpēc, ka ir spiediens no vīra. Lai tev izdodas!
Sākumā noteikti ieteiktu vērsties pie uztura speciālista, lai sakārtotu attiecības ar uzturu. Un daudz aktīvu pastaigu.
30.03.2023 16:00 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Motherofdragons @ 30.03.2023 12:06

Es tieši esmu cilvēks, kas agrāk svēra 55 un tagad sver 68 kg ? tie ir +2 izmēri. Mans viduklis ir 85 cm un tas NAV normāli (priekš manis). Nav jāgaida, kamēr ir aptaukošanās diagnoze, lai sāktu kaut ko darīt lietas labā. Un ar kaut ko es domāju nevis pilates 2h nedēļā un 1 twixu 2 vietā, kas nedos pilnīgi nekādu rezultātu (been there, done that) bet intensīvus treniņus 4x ned un fiziskās aktivitātes katru dienu, kā arī jā, diētu. Nekādus saldumus, čipšus, junk food, vairāk dārzeņu, nekāda pievienotā cukura, vairāk proteīnus. Mest nost svaru ir ilgs un grūts darbs, ir pilnībā jāmaina savs dzīvesveids. Tas prasa piepūli, it sevišķi ja nav vairs 20 gadu. Tāpēc labāk nemaz neizlaisties ?
wowowowowowow pagaidi..... 68 priekš Tevis ir aptaukošanās??? Es sveru 68 pie ļoti maza auguma un es neesmu aptaukojusies, es nevaru iedomāties, kā 68 var izraisīt paniku, cik gara tad Tu esi? Šis ir pārāk nosodoš skatiens uz svaru, te nav runa par veselīgumu. Es atklanos, fatšeimojiet sevi savā nodabā.
30.03.2023 16:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits