Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilvēki ar psihiskām saslimšanām

 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Man vienai tikai liekas, ka patiesībā mums visapkārt ir psihiski slimi cilvēki?
Nu reāli, staigā apkārt bez diagnozes un neviens no Instagram sekotājiem to nepateiks, kamēr nesatiks to personu dzīvē..
tas ir vnk pzg. Tu seko līdzi dažādiem cilvēkiem, bez maz vai saskati viņos piemērus dzīvei, bet bladāc- patiesībā ir pzg.🙈 zeme atveries….
Un galvenais, ka neviena likumdošana neparedz pārbaudīt personas psihisko veselību piespiedu kārtā, kamēr neesi kādu novācis.
25.03.2023 18:01 |
 
Patīk
Reitings 1747
Reģ: 24.05.2019
Krievijā tikko bija skandāls, kā viens blogeris - svaigēdājs noveda savu jaundzimušo bērnu līdz nāvei, jo rīkoja nabaga zīdainim detoxu ar neēšanu 😭
Man pēc smagas attiecību pieredzes ar psihiski ļoti slimu civēku ieslēdzās šis filtrs, jau pa gabalu redzu nopietnas diagnozes. Diemžēl to traucējumu ir ļoti daudz, un tur ir jābūt praktizējošam speciālistam, lai atpazītu vieglos gadījumus, bet parastam cilvēkam tas nemaz nav vajadzīgs, jo tik ļoti dzīvot netraucē (ne pašam cilvēkam ar traucējumiem, bet citiem).
25.03.2023 18:18 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Esmu satikusi savā dzīvē uz vienu stundu reāli slimu cilvēku ar šizofrēniju. Bija ārstējies Tvaicenē.
Tas bija vispār.
Cilvēks tika aiztriekts no viesību galda. Runāja nereālus murgus.
Pats to izstāstīja un viņiem tur nav vēlēšanu tiesības vai kas tur.
25.03.2023 18:26 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Tas jau bija sen.
Treknajos gados.
25.03.2023 18:27 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Pffff... visi ir ar kaut kādām diagnozēm. Citiem tās ir smagākas un neļauj iekļauties normās, citiem ļoti maznozīmīgas, vēl citi veiksmīgi apslēpj no apkārtējiem
Un jā... piekrītu, ka vairums pat nenojauš, ka kaut kas kaiš. Kamēr netraucē dzīvot, tad jau ok
25.03.2023 18:47 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Es psihiski slimu kaimiņu traķenē ieliku,jo viņš bojāja ne tikai manu īpašumu,bet arî apdraudēja manus bērnus!
25.03.2023 19:07 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Nav 100% veselu cilvēku, mēs visi esam slimi, tikai katrs ar savām diagnozēm un problēmām. Kādam depresija, neirozes, bailes utt.
Visvieglākais, ja redzi reāli neadekvātu cilvēku, kurš apdraud tavu dzīvi un mentālo veselību ir mēģināt turēties no viņa pēc iespējas tālāk, jo izmainīt viņu tu nevari, bet toties tavu dzīvi viņš, gan var izbojāt. Atliek vien cerēt uz savu intuīciju un likteņa labvēlību, ka savas dzīves laikā ar viņiem būs jāsaskaras ar pēc iespējas mazāk.
Likumdošana, baigi ar to nenodarbojās, tur viss ir čerez žopu, kas principā notiek daudzās citās sfēras.
25.03.2023 19:20 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Pinky winky @ 25.03.2023 19:07
Es psihiski slimu kaimiņu traķenē ieliku,jo viņš bojāja ne tikai manu īpašumu,bet arî apdraudēja manus bērnus!
kādā veidā?
25.03.2023 20:08 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
O.LENA @ 25.03.2023 18:27
Tas jau bija sen.
Treknajos gados.
šobrīd. Viena psihoterapeite teica, ka ar covid viss esot tikai pasliktinājies. Tiem, kam bija mentālas problēmas, tas viss esot saasinājies..
25.03.2023 20:15 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 25.03.2023 18:18
Krievijā tikko bija skandāls, kā viens blogeris - svaigēdājs noveda savu jaundzimušo bērnu līdz nāvei, jo rīkoja nabaga zīdainim detoxu ar neēšanu ?
Man pēc smagas attiecību pieredzes ar psihiski ļoti slimu civēku ieslēdzās šis filtrs, jau pa gabalu redzu nopietnas diagnozes. Diemžēl to traucējumu ir ļoti daudz, un tur ir jābūt praktizējošam speciālistam, lai atpazītu vieglos gadījumus, bet parastam cilvēkam tas nemaz nav vajadzīgs, jo tik ļoti dzīvot netraucē (ne pašam cilvēkam ar traucējumiem, bet citiem).

Kādas bija galvenās pazīmes tam slimajam cilvēkam? 🧐
25.03.2023 20:15 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
O.LENA @ 25.03.2023 18:26
Esmu satikusi savā dzīvē uz vienu stundu reāli slimu cilvēku ar šizofrēniju. Bija ārstējies Tvaicenē.
Tas bija vispār.
Cilvēks tika aiztriekts no viesību galda. Runāja nereālus murgus.
Pats to izstāstīja un viņiem tur nav vēlēšanu tiesības vai kas tur.
šizofrēnijai arī esot saasinājumi, bet kopumā varot pat nepamanīt.
25.03.2023 20:16 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Vai man te vienīgajai liekas, ka beidzot te ir uzdota normāla diskusija?
25.03.2023 21:25 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Vārdotāja @ 25.03.2023 20:08
kādā veidā?

Vairākkārt saucu policiju,kas principā neko izdarīt nevarēja, jo redz kaimiņš neiznāca uz kontaktu,lai gan ar cirvi sacirta man ārdurvis. To, ka to izdarīja viņš, zinājām skaidri,jo pēc trokšņa naktī, viņš ieslēdzas savā dzīvoklī. Bet kad viņš no sava loga vnk izmeta trīslitru burku ar gurķiem,kas piezemējās reāli metru pirms manu bērnu galvām,jo gājām iekšā kāpņutelpā,tad gan viņš dabūja no manas puses tādu iesniegumu policijā,soc.dienestā un pašvaldībā ar pamatojumu,likuma pantiem utt, turklāt atkal saucu policiju un še ku reku,izradās viņš esot psihenē uzskaitē, pēc pāris dienām atbrauca un savāca viņu. Tiesa,apārstēja un palaida vaļā, lai gan viņš nav pieskaitāms un traķenei ir jābūt viņa sweet home🤬
25.03.2023 22:09 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Pinky winky @ 25.03.2023 22:09

Vairākkārt saucu policiju,kas principā neko izdarīt nevarēja, jo redz kaimiņš neiznāca uz kontaktu,lai gan ar cirvi sacirta man ārdurvis. To, ka to izdarīja viņš, zinājām skaidri,jo pēc trokšņa naktī, viņš ieslēdzas savā dzīvoklī. Bet kad viņš no sava loga vnk izmeta trīslitru burku ar gurķiem,kas piezemējās reāli metru pirms manu bērnu galvām,jo gājām iekšā kāpņutelpā,tad gan viņš dabūja no manas puses tādu iesniegumu policijā,soc.dienestā un pašvaldībā ar pamatojumu,likuma pantiem utt, turklāt atkal saucu policiju un še ku reku,izradās viņš esot psihenē uzskaitē, pēc pāris dienām atbrauca un savāca viņu. Tiesa,apārstēja un palaida vaļā, lai gan viņš nav pieskaitāms un traķenei ir jābūt viņa sweet home?
patiesi skumji….
Nja, ja Tev nepatīk- pārvācies uz citu mājvietu. :/
25.03.2023 23:07 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
O.LENA @ 25.03.2023 21:25
Vai man te vienīgajai liekas, ka beidzot te ir uzdota normāla diskusija?
es reāli domāju, ka mani te noīkšķos😄
Viens stāsts par sievieti..
Sociālajos tīklos- pieklājīga, draudzīga, komunikabla, stāsta par savām vērtībām, ka vajag ar cilvēkiem labas attiecības, bet dzīvē- cilvēks ir ļaunuma iemiesojums, kas gatavs iznīcināt citu cilvēku, pat ģimenes… ar meliem, izmantošanu, manipulēšanu, šantāžu. Mute kā pakaļa, kuru nekontrolē.
Par pašas bērnu izmanto savtīgiem nolūkiem. Garš stāsts.. bet nezinātājs nekad nepateiks kāda viņa ir ārpus Instagram un Facebook.
Kāpēc satraucos? Jo ir sākusi likt pašslavinošus tekstus- milzīgā pateicibā par visu notiekošo. Dikti mīlu cilvēku, par kuru topu. Sevi rāda kā cilvēku piemēru citiem.
Ilgi un dikti meklēju aprakstu tam, kas tur varētu slēpties apakšā… ja līdz šodienai smējos, ka slima, tad nav vairs smieklīgi..
Vai nu divas personības vai iestājusies kādā sektā.
Ir varianti?
25.03.2023 23:22 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Vārdotāja @ 25.03.2023 23:22
es reāli domāju, ka mani te noīkšķos?
Viens stāsts par sievieti..
Sociālajos tīklos- pieklājīga, draudzīga, komunikabla, stāsta par savām vērtībām, ka vajag ar cilvēkiem labas attiecības, bet dzīvē- cilvēks ir ļaunuma iemiesojums, kas gatavs iznīcināt citu cilvēku, pat ģimenes… ar meliem, izmantošanu, manipulēšanu, šantāžu. Mute kā pakaļa, kuru nekontrolē.
Par pašas bērnu izmanto savtīgiem nolūkiem. Garš stāsts.. bet nezinātājs nekad nepateiks kāda viņa ir ārpus Instagram un Facebook.
Kāpēc satraucos? Jo ir sākusi likt pašslavinošus tekstus- milzīgā pateicibā par visu notiekošo. Dikti mīlu cilvēku, par kuru topu. Sevi rāda kā cilvēku piemēru citiem.
Ilgi un dikti meklēju aprakstu tam, kas tur varētu slēpties apakšā… ja līdz šodienai smējos, ka slima, tad nav vairs smieklīgi..
Vai nu divas personības vai iestājusies kādā sektā.
Ir varianti?

un kā tas Tevi konkrēti ietekmē?
Tādas ir visas top influanceres- IG viens, reālā dzīve- pavusam cits.
25.03.2023 23:24 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Mušpapīrs @ 25.03.2023 18:47
Pffff... visi ir ar kaut kādām diagnozēm. Citiem tās ir smagākas un neļauj iekļauties normās, citiem ļoti maznozīmīgas, vēl citi veiksmīgi apslēpj no apkārtējiem
Un jā... piekrītu, ka vairums pat nenojauš, ka kaut kas kaiš. Kamēr netraucē dzīvot, tad jau ok

Trakāk ar tiem, kas to slēpj.
Man draudzene Tinderī iepazinās ar vienu čali… izskatīgs, it kā adekvāts, strādā UK… attālināta saziņa vairākus mēnešus. Kad satikās, viņu neapmierināja viņas drēbes (nebija seksīgas) un meiteni pie rīkles paņēma.
Nācās bēgt.
Beigu beigās, izrādījās, ka par viņu zajavas no vairākām meitenēm. Un viņa arguments- viņš esot tik lielisks, visas gribot viņu tikai materiāli izmantot..
Manai draudzenei pat nesanāca paēst uz viņa rēķina😄 kopš tā laika Tinder vairs nerullē.
Var jau teikt, ka sievietes pašas vainīgas, bet nu es ar uzķertos…
25.03.2023 23:30 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Mathilde @ 25.03.2023 23:24

un kā tas Tevi konkrēti ietekmē?
Tādas ir visas top influanceres- IG viens, reālā dzīve- pavusam cits.
negribu sīkāk stāstīt, bet man ir jāsatiek viņas dēls.
Nē, es neesmu greizsirdīga vai kkā tā.. man ir žēl..
Ja sākumā es biju apņēmības pilna un mudināju cīnīties, jo kas gan tur sanāks? tad šobrīd vairs nē. Psihoterapeite teica- bezcerīgi. Reizēm vecākiem ir lielāka vara kā medicīnai un likumdošanai.
Tie ir visi tie piemēri, kad piem. bērnu, kas seksuāli ticis izmantots, atgriež pie varmākas..
25.03.2023 23:38 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Mathilde @ 25.03.2023 23:24

un kā tas Tevi konkrēti ietekmē?
Tādas ir visas top influanceres- IG viens, reālā dzīve- pavusam cits.
runājot par influencerēm un tēlošanu. Tur nevar saiet kaut kas grīstē psiholoģiski?
Dažai pat nekas cits neeksistē, kā tikai Instagram. Arī tur bērni aug bez uzmanības (ja vien neatrāda katru soli)..
25.03.2023 23:47 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Vārdotāja @ 25.03.2023 23:07
patiesi skumji….
Nja, ja Tev nepatīk- pārvācies uz citu mājvietu. :/

Mēs tiešām arî tur vairs nedzīvojam,bet tas nav kaimiņa dēļ,taču šobrīd ļoti priecājos,ka tā viss iegrozījies🤗
25.03.2023 23:57 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Es savulaik studējot medicīnu biju praksē Tvaika ielā. Vilkām lapiņas, kurā nodaļā būsim un es nokļuvu vīriešu nodaļā, kur sēž gan tie kas notiesāti uz mūžu (atzīti par nepieskaitāmiem), gan akūti šizofrēniķi ar lēkmi u.tml. Lūk tas bija briesmīgi!!!! Un īstenībā dažam no malas pat nepateiksi, ka ir slims un nogalinājis entās sievietes, piemēram.
26.03.2023 00:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits