Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slikti sapņi katru nakti

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Ko lai dara lietas labā? Tā notiek jau plus mīnus 4 mēnešus. Katru nakti ir murgi.
Ir tikai dažas lietas ko redzu sapnī. 1)Helikopteri met lādiņus un sākas karš
2) labirinti, zombiji, spoki, izdzīvošana
Pagājušajā naktī bija kaut kas cits, bet arī nepatīkami murgi. Nosapņoju kā es strīdos ar vīru un viņš pēc tam zāģē malku un nogriež sev kāju un es saprotu ka man būs jāpalīdz viņam visu dzīvi tagad
Wtf vispār? 🤦‍♀️🤷‍♀️
No rītiem pamostos ar pretīgu sajūtu un sāk jau bail aiziet gulēt
Lietas ko daru un nedaru
1) filmas neskatos, man pat TV nav mājā, ja ko skatos pa Netflix tad komēdijas
2) neēdu pirms gulētiešanas. Parasti pēdējo x ēdu ap 18;19
3) Lietoju antidepressants jau kādus 3 gadus, iepriekš tādu problēmu nebija diagnoze: depresija
4) Sāku lietot magniju, lai cik dīvaini nebūtu bet magnija lietošanas laikā murgi ir pastiprinajušies, diezgai magnijs pie vainas, magnijam ir pretēja efekts un palīdz iemigt
5) atzíšos lietoju telefonu gultā, bet nesēžu portālos, palasu e grāmatu
6) eju gulēt laicīgi darbdienās ap 21,22
Arī ikdienā nedomāju ne par karu, ne zombijiem. 🤷‍♀️ Man nav ideju kā šo visu apturēt. Cik zinu miega klīnika ir dārgs pasākums, vairākos simtos, plus man vēl uz Rīgu būtu jābrauc. Pagaidām nevaru atļauties. Izstāstīt savu bēdu savām psihiatram kurš man raksta AD? Un jēga? Mani uzsēdinās uz vēl kkādam ripām. Tā jau divas ripas dzeru no viņas
18.03.2023 08:26 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Visticamāk tev ir daudz iekšējo konfliktu, apspiesto emociju, neatrisinātu problēmu, kas atspoguļojas tavos sapņos un neliek tev mieru.
Šajā ziņa, tiešam varbūt ir vērts vērsties pie zinoša speciālista.
Varbūt izmēģināt prāta nomierināšanas tehnikas un meditāciju.
06.05.2023 20:34 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Tevī iekšā sēž trauksme, kuru psihenelaiz iekšā apziņā dienas laikā. Tas tiek nospiests un nāk ārā caur sapņiem. Es ieteiktu nevis ripas, bet psihoterapiju
06.05.2023 16:12 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Man reti ir murgi. Vai ļoti nepatīkamas kaut kas. Lai gan skatos šausmu filmas visvairāk vai mistērijas filmas.
Drīzāk kaut kas iekšēji tevi nomoka , neliek mieru.
18.03.2023 17:28 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.03.2021
Man ir bijuši līdzīgi murgu periodi un vienmēr tas ir bijis no kāda stresa/ nemiera personīgajā dzīvē.
Un es esmu cilvēks, kas jau kopš bērnības pirms miega regulāri skatās šausmu filmas vai lasa trillerus un tas NEKAD nav man izraisījis nevienu pašu murgu :D
18.03.2023 11:59 |
 
Reitings 3441
Reģ: 01.03.2022
Protams, iemesli var būt dažādi, bet iekšējais nemiers, stress, uztraukums var ļoti ietekmēt miegu, atapoguļojot zemapziņā dvēseles stāvokli. Kā arī mēģini neieciklēties uz to, ka redzi sliktus sapņus, jo vairāk par to domāsi, un uzkurināsi savu prātu, jo vairāk tie atkārtosies, jo visu laiku ir Tavā zemapziņā. Atslābsti un mēģini aizmirst. Pamaini vidi, izvēdini galvu.
18.03.2023 11:00 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man palīdzēja kad sāku lietot melatonīnu. Nedēļu padzēru 1 mg tableti stundu pirms gulētiešanas. Bija ciešākas miegs, sapņus neatcerējos, nebija trauksmes pirms iemigu. Pirms tam ļoti līdzīgi murgi taviem lai gan centos meditēt un darīt citas lietas ko saka internets. Es gan nezinu kā tava diagnozei iet kopā ar melatonīnu, jo kaut kur lasīju ka neiesaka cilvēki ar mentālās veselības traucējumiem. Var palasīt internetā vai tablešu instrukcijā.
18.03.2023 10:59 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Jebkurā gadījumā tas norāda, ka stresa Tev ir par daudz. Un psihoterapija varētu palīdzēt, darbs ar sapņiem terapijā
18.03.2023 10:06 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
4) Sāku lietot magniju, lai cik dīvaini nebūtu bet magnija lietošanas laikā murgi ir pastiprinajušies, diezgai magnijs pie vainas,

Izklausās ka nevis diez vai, bet tieši pretēji. Visdrīzāk jau ir kaut kas tāds pie vainas. Es esmu ievērojusi, ka ja guļot ir karsti, uzreiz sāk rādīties murgi. Parasti nekad nerādās. Pat iegūglēju šo, un tā tiešām ir arī citiem.
18.03.2023 08:50 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Papēti par meditāciju pirms miega.
Iesaku pamēģināt, varbūt tev palīdzēs.
Lai gan neskaties neko,kas saistās ar karu utml.informāciju, tomēr zemapziņā tev ir bailes par ko tādu un tāpēc arī var rādīties tie murgi.
18.03.2023 08:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits