Priekšniece apēd mūsu ēdienu!!!

 
Reitings 6
Reģ: 11.03.2023
Ofisā katrs uz darbu ņem līdzi savas pusdienas, kafija, tēja katram virtuvē ir sava. to darba devējs nenodrošina. šeit nekad nav bijis kopīgs ēdiens, piemēram končas, cepumi, viss katram savs. Saku strādāt pirms mēneša.
Biju iestrādājusies kādu nedēļu, kad visiem darbā bija jāpaliek ilgāk, priekšniece par to visiem atnesa uz darbu salātiņus, izņemot man, jo nezinot vai man garšo. Nu ok vienalga. Mums tāda pusdienlaika nav. Ja atnāk kāds klients, jāpārtrauc ēst un jāiet apkalpot. Ar kolēģi pasūtījām pusdienās suši, tikko biju sākusi ēst, bet jāiet apkalpot klientu un atnākot atpakaļ biju šokā, ka priekšniece kļoksē manus sušī! Bez manas atļaujas. Biju samulsusi un teicu lai jau ēd, jo es jau paēdu. Kaut gan apēdu tikai divus gabaliņus. It kauns kaut ko priekšniecei aizrādīt. Atkal citā reizē nebija laika apēst saldo, ielieku ledusskapī. Pēc mirkļa redzu, ka iet garām priekšniece ar manu saldo. Neko nesakot apsēžās pie sava galda un ēd. Prasu kolēģiem vai tas ir normāli, viņi saka, ka tas jāpārdzīvo. Neviens nekad neko nesaka. Tāpēc ledusskapī neko neliek.
Prasīja man, kāpēc man uz galda šokolādes kaste. Teicu, ka klients sieviešu dienā uzdāvināja. Piektdien no rīta atnāku uz darba un šokolādes kaste ir atvērta, pusizēsta un pabāsta atpakaļ kur viņu biju nolikusi. Domāju, ka palika darbā ilgāk, gribējās ēst un zināja ka man ir.tā jau ir vandīšanās pa svešām lietām. Vakarā atnāk uz darbu kolēģes meita, noliek somu, nopirkto, atvērto cepumu paciņu uz galda un abas uz kādu laiciņu aiziet uz pilsētu. Es tikai redzu, ka priekšniece iet garām un iemet pa cepumam mutē. No bērna!! Paņēmu un noliku tos cepumus kolēģes atvilknē.
Viņai pašai vienmēr pusdienas līdzi, nekā netrūkst, bet jāņem ēdiens no citiem bez atļaujas. Ja zin, ka gribēs darbā našķēties, kāpēc nenopērk pati šokolādi. Negribu mūžīgi slēpt ēdienu.
12.03.2023 22:05 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Ausmas tante @ 13.03.2023 20:59
Vēl vari tēlot, ka nezini, ka rijējs ir priekšniece, uzaicini viņu uz 1:1 sarunu un pasaki, ka kāds no kolēģiem regulāri apēd Tavu pārtiku un Tu neesi ar to mierā. Pavaicā kā Tev rīkoties šajā situācijā. Interesanti, kāda būtu priekšnieces reakcija

Šis, man liekas, superīgs ieteikums. Ok, varbūt nedaudz riskants, bet nu jā.
Bet ja es būtu Tavā vietā, tad es baigi ar to neķēpātos un turētu katru reizi ēdienu somā, un nepārvietotu uz ledusskapi vai arī neatstātu savu ēdienu vienu, ēšanas laikā. Vienkārši kad pienāk pusdienlaiks vai starpbrīdis, tad apēstu to ēdienu vienlaidus un viss. Un tiešām - neviens produkts nebojājas, ja to pusi dienas glabā ārpus ledusskapja. Nu ok, varbūt vienīgais piena produkti karstā laikā. Bet nu var jau arī tādus tad neņemt.
Vai arī tad otrs variants galu galā ir aiziet uz kafejnīcu. Bet, protams, es saprotu, ka ne visiem ir vēlme un iespējas ēst (katru reizi) kafejnīcā.
Drīzāk tad turēt visu laiku somā to kastīti un neņemt ārā, kamēr nav pienācis ēšanas laiks. Un kad ir, tad visu uzreiz apēst, lai nekas nepaliek, lai priekšniecei nav vēlme arī ēst to ēdienu.
16.03.2023 11:08 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Pacelšu, ja nu gadījumā autore iegriežas šeit. Interesanti, kā viss beidzās. :D
30.03.2023 16:53 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.03.2023
Pacelšu, ja nu gadījumā autore iegriežas šeit. Interesanti, kā viss beidzās.

Arī es atcerējos par šo varen interesanto problēmu un iedomājos, kā tad tas beidzās? :D
04.04.2023 09:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits