Priekšniece apēd mūsu ēdienu!!!

 
Reitings 6
Reģ: 11.03.2023
Ofisā katrs uz darbu ņem līdzi savas pusdienas, kafija, tēja katram virtuvē ir sava. to darba devējs nenodrošina. šeit nekad nav bijis kopīgs ēdiens, piemēram končas, cepumi, viss katram savs. Saku strādāt pirms mēneša.
Biju iestrādājusies kādu nedēļu, kad visiem darbā bija jāpaliek ilgāk, priekšniece par to visiem atnesa uz darbu salātiņus, izņemot man, jo nezinot vai man garšo. Nu ok vienalga. Mums tāda pusdienlaika nav. Ja atnāk kāds klients, jāpārtrauc ēst un jāiet apkalpot. Ar kolēģi pasūtījām pusdienās suši, tikko biju sākusi ēst, bet jāiet apkalpot klientu un atnākot atpakaļ biju šokā, ka priekšniece kļoksē manus sušī! Bez manas atļaujas. Biju samulsusi un teicu lai jau ēd, jo es jau paēdu. Kaut gan apēdu tikai divus gabaliņus. It kauns kaut ko priekšniecei aizrādīt. Atkal citā reizē nebija laika apēst saldo, ielieku ledusskapī. Pēc mirkļa redzu, ka iet garām priekšniece ar manu saldo. Neko nesakot apsēžās pie sava galda un ēd. Prasu kolēģiem vai tas ir normāli, viņi saka, ka tas jāpārdzīvo. Neviens nekad neko nesaka. Tāpēc ledusskapī neko neliek.
Prasīja man, kāpēc man uz galda šokolādes kaste. Teicu, ka klients sieviešu dienā uzdāvināja. Piektdien no rīta atnāku uz darba un šokolādes kaste ir atvērta, pusizēsta un pabāsta atpakaļ kur viņu biju nolikusi. Domāju, ka palika darbā ilgāk, gribējās ēst un zināja ka man ir.tā jau ir vandīšanās pa svešām lietām. Vakarā atnāk uz darbu kolēģes meita, noliek somu, nopirkto, atvērto cepumu paciņu uz galda un abas uz kādu laiciņu aiziet uz pilsētu. Es tikai redzu, ka priekšniece iet garām un iemet pa cepumam mutē. No bērna!! Paņēmu un noliku tos cepumus kolēģes atvilknē.
Viņai pašai vienmēr pusdienas līdzi, nekā netrūkst, bet jāņem ēdiens no citiem bez atļaujas. Ja zin, ka gribēs darbā našķēties, kāpēc nenopērk pati šokolādi. Negribu mūžīgi slēpt ēdienu.
12.03.2023 22:05 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Man arī no sākuma neticējās, šo lasot, bet cilvēki ir visādi. Bezkauņas pasaulē netrūkst.
Un caurejas zāles nav slikta doma. Un pamatīgi.
Ja tu nonāc situācijā, kur viņa acīmredzami ēd tavu ēdienu atkal un tu esi klāt - saki. Obligāti kaut ko saki. Ja liec kaut ko ledusskapī, uzliec zīmīti ar savu vārdu virsū un nofočē. Ja viņa teiks, ka zīmītes nebija - tev ir bilde ar to lietu ledusskapī, kurai virsū ir zīmīte ar tavu vārdu.
Es arī, ja ir kopīgais ledusskapis, lipinu klāt zīmīti ar savu vārdu. Mans jogurts - neaiztikt!
Un ja atkārtojas, tad izdomā garšīgu ēdienu vai uzkodu, kurai šīs caurejas zāles vari pielikt klāt. Un atstāj ledusskapī. Tie paši sušī. Jogurtam jau laikam būtu labāk, bet kas attaisītu un samaisītu jogurtu ēdīs.
Un tā izdari pāris reizes un tad skaties cik ilgā laikā pārstās grābstīties gar citu ēdienu.
13.03.2023 08:54 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Es gribu zināt: cik tā nekauņa sver? 😀
Es droši vien sākumā tikpat slēpti agresīvi teiktu komentārus: Zagtais pa taisno aiziet balkonos. Svešos cepumos nav kalorijas. Un tā. Vai sāktu demonstratīvi raudāt, ka viņa noēda manu ēdienu.
Īstenībā diezgan pretīg. Vai tik nav Didra? Šī arī mauc ar pirkstiem pa kliņģeriem un kūkām.
13.03.2023 08:56 |
 
Reitings 509
Reģ: 28.01.2023
Es arī piejauktu klāt caurejas zāles un kamēr šī sēž uz poda pabļautu-“Nevajag ēst svešu ēdienu”😂
Ja pēc te nav nekāda mācîba, tad tiešā tekstā pajautāt, kas viņai kait, ka ēd svešu ēdienu.
Ja vajadzētu ietu arī prom no darba, jo tādu cilvēku galvās šķiet notiek kaut kas neaptverams
13.03.2023 08:58 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Apēdat arī viņas ēdienu. :D
Bet ja nopietni, tad nevajag par šo klusēt, bet prasīt paskaidrot, kāpēc priekšniece tā dara un darīt zināmu, ka neesat mierā ar to.
13.03.2023 09:01 |
 
Reitings 2169
Reģ: 07.03.2022
Caurejas zāles skan pārāk drastiski. 😁 No sākuma varbūt jāmēģina nokaunināt skaļi tā, lai visi dzird. Domāju, ka priekšniece ēdienu, tad vairs neaiztiks.
Priekšnieks nenozīmē, ka var zagt tavu ēdienu bez atļaujas. Tomēr tu maksā par to, nevis viņa!
13.03.2023 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 2003
Reģ: 29.01.2009
Labi, ka man ir tāds vīriešu kolektīvs un pašai raksturs, ka brīvi varētu pateikt ''tā bļ#d, kurš izrija manus riekstiņus!?''':D
13.03.2023 09:59 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
MeltedCheese @ 13.03.2023 09:06
Caurejas zāles skan pārāk drastiski. ? No sākuma varbūt jāmēģina nokaunināt skaļi tā, lai visi dzird. Domāju, ka priekšniece ēdienu, tad vairs neaiztiks.
Priekšnieks nenozīmē, ka var zagt tavu ēdienu bez atļaujas. Tomēr tu maksā par to, nevis viņa!

Ja viņai liekas normāli paņemt no sveša rakstāmgalda ēdienu, šaubos, vai pirksta pakratīšana dos rezultātu.
Manas mammas priekšniecei ir līdzīga, bet maigāka politika. Viņa ieliek melnajā sarakstā visus, kuri viņu darbā nebaro. Arī ik pa laikam paņem kaut ko no ledusskapja, tikai tādos gadījumos, ja kāds ir aizmirsis. Man jau tas likās bisķi slimi, bet autores gadījums pārsit visu
13.03.2023 10:25 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Es atvainojos, kas tā pa cūku, kas nekaunīgi izrij svešu ēdienu? Tā arī pateiktu:'' lūdzu izbeidziet apēst manu ēdienu ! '' Domāju, ka normāls cilvēks nokaunētos. Bet pirmstam ,nopērc kādu kārdinošu sušī kastīti un saber ar caurejas zālēm. :)
13.03.2023 10:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Priekšniece var arī to ēdienu aizvest uz laboratoriju un iesniegt policijā ziņojumu, par to, ka ēdienā atrodas caurejas zāles vai citas vielas.😀 Es ieteiktu runāt nevis, bērt pulverus iekšā.
Un tikpat labi, ši bezkauņa persona varētu piejiet pie galdiem un brīvi ņemt mantas no tā, visas pildspalvas, un citas lietas bez atļaujas un neatdot atpakaļ.
Ja viņa zog ēdienu, tad kur gatantija, ka nepazūd citas mantas arī?
Un tie kolēģi, kas atbalsta priekšnieces Uzvedību ar klusēšanu. 🤨
Kas viņa ur baigā fūrija ragana, ka no viņas tā jābaidās?
13.03.2023 13:11 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Beverly Hilza @ 13.03.2023 13:11
Priekšniece var arī to ēdienu aizvest uz laboratoriju un iesniegt policijā ziņojumu, par to, ka ēdienā atrodas caurejas zāles vai citas vielas.? Es ieteiktu runāt nevis, bērt pulverus iekšā.
Un tikpat labi, ši bezkauņa persona varētu piejiet pie galdiem un brīvi ņemt mantas no tā, visas pildspalvas, un citas lietas bez atļaujas un neatdot atpakaļ.
Ja viņa zog ēdienu, tad kur gatantija, ka nepazūd citas mantas arī?
Un tie kolēģi, kas atbalsta priekšnieces Uzvedību ar klusēšanu. ?
Kas viņa ur baigā fūrija ragana, ka no viņas tā jābaidās?

A pierādi, ka autore nemokās ar aizcietējumiem vai gremošanas problēmām 🤷‍♀️ moš zāles ar ūdeni kooā dzert ir pretīgi
Ilgtermiņā jāpadomā, vai ir vērts uzturēties tādā darbavietā
13.03.2023 13:24 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Autore seko principam, ja kolēģi klusē un un atbalsta priekšneices uzvedību, tad sanāk viņai arī tas pats jādara un jāklusē. Šeit darbojas bara efekts. Darīšu to, ka dara vairākums. Nevajag ņemt vēra to ko citi dara. Ir jābūt pašai galvai uz pleciem. Nevis jāseko ko citi dara. 👍
13.03.2023 13:25 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Beverly Hilza @ 13.03.2023 13:11
Priekšniece var arī to ēdienu aizvest uz laboratoriju un iesniegt policijā ziņojumu, par to, ka ēdienā atrodas caurejas zāles vai citas vielas.? Es ieteiktu runāt nevis, bērt pulverus iekšā.
Un tikpat labi, ši bezkauņa persona varētu piejiet pie galdiem un brīvi ņemt mantas no tā, visas pildspalvas, un citas lietas bez atļaujas un neatdot atpakaļ.
Ja viņa zog ēdienu, tad kur gatantija, ka nepazūd citas mantas arī?
Un tie kolēģi, kas atbalsta priekšnieces Uzvedību ar klusēšanu. ?
Kas viņa ur baigā fūrija ragana, ka no viņas tā jābaidās?
Bet nejau viņas ēdienā tiks ļaunprātīgi iebērtas zāles, bet viņa pati paņems svešu ēdienu, nezinot.
+ Iesaku turpmāk turēt ēdienu savā somā. Gan jau, ka pa pus dienu nesabojāsies, ja nebūs ielikts ledusskapī.
13.03.2023 13:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Manuprāt vajadzētu būt tā, ja gadījumā viņa kādreiz paņem un apēd svešu ēdienu, tad lai viņa pēc tam vēlāk, vai nākamajā dienā atnes naudu atpakaļ vai precīzi tādu pašu produktu tev iedod vietā. Bet ar noteikumu, ka tas nenotiek regulāri, bet ar abpusēju vienošanos savā starpā 👍
13.03.2023 13:37 |
 
Reitings 509
Reģ: 28.01.2023
Beverly Hilza @ 13.03.2023 13:11
Priekšniece var arī to ēdienu aizvest uz laboratoriju un iesniegt policijā ziņojumu, par to, ka ēdienā atrodas caurejas zāles vai citas vielas.? Es ieteiktu runāt nevis, bērt pulverus iekšā.
Un tikpat labi, ši bezkauņa persona varētu piejiet pie galdiem un brīvi ņemt mantas no tā, visas pildspalvas, un citas lietas bez atļaujas un neatdot atpakaļ.
Ja viņa zog ēdienu, tad kur gatantija, ka nepazūd citas mantas arī?
Un tie kolēģi, kas atbalsta priekšnieces Uzvedību ar klusēšanu. ?
Kas viņa ur baigā fūrija ragana, ka no viņas tā jābaidās?
jā, tagad visu ofisa ēdienu vedīs uz laboratoriju un maksās pati par to😂 tak neviens cilvēks neiedomāsies vest uz laboratoriju kaut kādu rollus vai jebko, ja uz poda jāpasēž būs stunda😂panīdēs un ies kļoksēt tālāk no ledusskapja😂
13.03.2023 13:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3731
Reģ: 31.10.2010
Jocīgi, ka tā notiek. Saprastu, ka skolā kāds nočiepj gardumu no klasesbiedra sola, bet darbavietās taču visi pieauguši cilvēki un tāpat šitā darās.
Šajā gadījumā viens nav cīnītājs. Ja autore uzrūks viena, priekšniece varētu viņu atsēdināt. Bet ja savāktos kopā visi kolēģi ar vienādām pretenzijām, viņa būtu spiesta ieklausīties. Visu ofisu neatlaidīs. Vienkārši jābeidz baidīties.
13.03.2023 14:50 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Sākumā pamēģini uzlikt uz sava ēdien lapiņu un uzrakstīt- lūdzu, neaiztikt manu ēdienu, jo es to pirku priekš sevis,paldies. Tas tā,ja kauns teikt.😅 es ja būtu tāda zagle un ieraudzītu tādu lapiņu, mazliet nokaunētos,bet katrs jau savādāks,ir tie bezkauņas,kuriem uzšpļaut.
Bet jā,neklusē, tu ēdienu pērc par savu naudu,kuru pati pelni, tā darīt nedrīkst
13.03.2023 15:03 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Galvenais turi mūs lietas kursā,gribu zināt kā atrisināsi situāciju😅
13.03.2023 15:04 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Minelūše @ 13.03.2023 14:50
Jocīgi, ka tā notiek. Saprastu, ka skolā kāds nočiepj gardumu no klasesbiedra sola, bet darbavietās taču visi pieauguši cilvēki un tāpat šitā darās.
Šajā gadījumā viens nav cīnītājs. Ja autore uzrūks viena, priekšniece varētu viņu atsēdināt. Bet ja savāktos kopā visi kolēģi ar vienādām pretenzijām, viņa būtu spiesta ieklausīties. Visu ofisu neatlaidīs. Vienkārši jābeidz baidīties.

No vienas puses šī ir laba ideja par to, ka iet visi kolēģi runāt, bet otra medaļas puse ir sekojoša, ja pārējie uzskatīs, ka tas nav vajadzīgs.
Tad sanāk autore sāks domāt, ka viena pati nav tiesīga aizrādīt. Šeit iet runa par pieklājīgu aizrādīšanu.
Un tad ja parējie nepiekrīt, tad autore paliks cietējas lomā un neko nedarīs lai situāciju mainītu.
Šī pieeja liecina, ka cilvēks būs atkarīgs no apkārtējā atbalsta. Šī pieeja cerēt uz apkārtējo atbalstu vienmēr nebūs.Būs situācijas, kad būs jātiek vienai pašai galā.
Šis manuprāt sniedz nepareizu ziņu cilvēkam, ka viens viņš nav spējīgs ātrisināt problēmu.👍 Šis ir vairāk domāts par jauniešiem, kas nav pieraduši tikt galā ar šādām situācijām dzīve. 🙃
13.03.2023 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 15
Reģ: 12.06.2012
Mans risinājums būtu pusdienu kastīte ar vairākiem nodalījumiem. Ir daudz ēdienu, kas nav obligāti jāliek ledusskapī - salāti, maizītes, vrapi, veseli dārzeņi un augļi, utt. Kad ir laiks, izņem un ēd. Nāk klienti? Lunchboxu ciet un somā iekšā. Tas pats ar uzkodām.
Rīmai priekšniecei uz galda pa kluso uzlikt anonīmu zīmīti - ja tik daudz ēdīsi, resna paliksi!
13.03.2023 15:39 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Tad apēd viņas ēdienu 🤣
13.03.2023 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits