Mīla kemperī

 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Davai taisam atsevišķu diskusiju par šo. Kā jums patīk?
Patīk, ka šī sezona ir interesanta, attiecības un tā.
Tā Iluta ir reāli liels red flag, ikdiena ar tādu attiecībās varētu būt sarežģīta.
Kristers fui, pabučojās ar Kristu un uzreiz skrien pie kaut kādas Elīzas kopā 😁 bet vispār liekas, ka viņi tur visi regulāri pārāk iedzēruši ir. Ir interesanti pasekot līdzi…
02.03.2023 19:52 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Ruellle @ 03.03.2023 13:02
Iluta tiešām uzvedas par traku un Mārtiņš ir zem tupeles. Vai drīzāk viņam vienkārši ērti, ka Iluta uzmetusies viņam virsū un viņam nekas nav jādara, pat iekarot viņu nevajadzēja, viņa pirmajā sērijā pati visu uzsāka.
Janai un Dāvidam neticu un abi nepatīk, ļoti uzspēlēti un prasti.
Kristers nepatīk, liekas arī tāds, kur vējš aizpūš, tur iet. Nesaprotu to viņa pagātnes mīlu, kāpēc tai meitenei šo stumdāmo bīdāmo vajag, tāpēc arī neveidojas foršs iespaids par meiteni.
No meitenēm jaukas šķiet Krista, Ketija un Monta.
No puišiem Ilvis bija foršs, tas gados jaunais puisis, kas kopā ar Ketiju. Patiesībā Raivis arī šķiet diezgan sakarīgs, lai gan uzmācīgs, bet šķiet patiesāks nekā, piemēram, Dāvids un ne tik bīdāms kā Mārtiņš un Kristers.
Arī tas puisis, kas pats pirmais aizgāja, izskatījās normāls, bet, kā pats teica, kompānija par jaunu un neizskatījās, ka varēja atvērties tur.
Kopumā 1.sezona šķita foršāka, liekas, ka nebija tik daudz mākslīgas kaisles un drāmas.

Es arī neticu Janai un Dāvidam. Bik pārspēlē visu. nesanāk dabiski tas viss.
Man starp citu arī Ilvis patika, arī jauns, meitenes bija jaunas,par ātru aizsūtīja prom,vajadzēja ļaut vēl sapazīties.
Raivim liekas iedalīta tā loma,tapēc pārsvarā iziet un ienāk meitenes. Kapēc nav puišu izbalsošana,jo visticamāk aizietu Raivis... kādi tad būtu skatījumi ja pazustu klauns.
03.03.2023 13:25 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Man vispār patīk tie aktīvie cilvēki šajā šovā. Tie, kuru es redzu, atceros, nevis tie, kas sēž un tad nāk klajā ar baigo palikšanas runu, kad ir uz izbalsošanu. Pārējā laikā tikai aizņem vietu.
Jaunā meitene man arī patīk, vismaz neietekmējās no tās Ilutas ar to čību.
03.03.2023 13:27 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Tur man liekas vajag pašķaidīt gaisotni un izjaukt kādu pāri 😁
03.03.2023 13:27 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Silla @ 03.03.2023 13:27
Tur man liekas vajag pašķaidīt gaisotni un izjaukt kādu pāri ?

Vai arī iesūtīt kādu, kam viss vienalga...visas Ilutas pie kājas un pārīši. Lai paperās.
03.03.2023 13:29 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Es jauno sēriju vēl neredzēju. Sanāk, ka izlasīju spoileri. 😀
Nezinu, man nešķita Monta iedomīga, bet katram savs skatījums uz lietām. Nu ir tā štruntīgi, ja ienāc šovā un neviens nepatīk.. it kā varētu atnākt kāds jauns puisis un iepatiktos. Man šķiet, ka tieši tos mākslīgos pārus vajadzētu izšķirt (Jana un Dāvids, Iluta un Mārtiņš, par Kristeru vēl nezinu, vai pēc pēdējās sērijas kas mainījās) un ļaut jauniem cilvēkiem nākt, jo Raivim, Kristai, Ilvim, Montai bija/ būtu potenciāls ar kādu kaut ko izveidot, bet nav jau ar ko.
Patiesībā vienīgais pāris līdz šim, kuri šķita patiesi, ir Ketija un tas viņas puisis, izleca no prāta vārds. Jā, noteikti ir uzspēlētas vietas, bet simpātijas var redzēt, manuprāt.
Uz Janu un Dāvidu neērti skatīties, cik ļoti mākslīgi un bez simpātijām, tikai haipam.
03.03.2023 13:39 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Varētu vienu smuku bruneti, tādu pozitīvu spridzeklīti, kas Mārtiņu vienkārši momentā izvēlētos un uzreiz pārējiem puišiem ar jāizvēlas, lai Iluta tin prom.
03.03.2023 13:42 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Iluta vienkarši briesmīga sieviete, pretīgi viņā klausīties , kā tāda vietējā origo pacanka visiem draud ,ne par velti pārējie saka , ka Mārtiņš viņai zem tupeles , tā cerēju, ka viņu vakar izbalsos. Vispār nelikās godīgi kā izbalsoja Kristu. Man patīk Jana un Dāvids, saskanigs pārītis , bet nebrīnos, ja būs tāpat, kā ar 1.sezonas šova uzvarētājiem, ka beigās šovā bija kopā , bet pēc šova nekas nesanāca.
03.03.2023 13:52 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Ruellle @ 03.03.2023 13:02
Iluta tiešām uzvedas par traku un Mārtiņš ir zem tupeles. Vai drīzāk viņam vienkārši ērti, ka Iluta uzmetusies viņam virsū un viņam nekas nav jādara, pat iekarot viņu nevajadzēja, viņa pirmajā sērijā pati visu uzsāka.
Janai un Dāvidam neticu un abi nepatīk, ļoti uzspēlēti un prasti.
Kristers nepatīk, liekas arī tāds, kur vējš aizpūš, tur iet. Nesaprotu to viņa pagātnes mīlu, kāpēc tai meitenei šo stumdāmo bīdāmo vajag, tāpēc arī neveidojas foršs iespaids par meiteni.
No meitenēm jaukas šķiet Krista, Ketija un Monta.
No puišiem Ilvis bija foršs, tas gados jaunais puisis, kas kopā ar Ketiju. Patiesībā Raivis arī šķiet diezgan sakarīgs, lai gan uzmācīgs, bet šķiet patiesāks nekā, piemēram, Dāvids un ne tik bīdāms kā Mārtiņš un Kristers.
Arī tas puisis, kas pats pirmais aizgāja, izskatījās normāls, bet, kā pats teica, kompānija par jaunu un neizskatījās, ka varēja atvērties tur.
Kopumā 1.sezona šķita foršāka, liekas, ka nebija tik daudz mākslīgas kaisles un drāmas.
Ruellle @ 03.03.2023 13:13

Mārtiņš ir slavens? Neesmu neko par viņu dzirdējusi.

Man šķiet ka viņš bija jau iepriekš kādā iepazīšanās šovā arī, vai tik tas nebija tas , kur brauca mašīnā kopā , to viņa pārspīlēto smaidu no kautkurienes atceros .
03.03.2023 13:56 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Fantasia @ 03.03.2023 08:20
Es nevaru saprast kur esmu redzējusi to Ilutu... Viņa nav jau bijusi kādā šovā!?
Man ļoti viņa liekas kaut kur redzēta arī ar to savu bravūrīgo un ļooooti pārliecinošo uzvedību... Kaut gan tur nav vispār iemesla tādai būt... Domāju vai dzīvē zinu tādu cilvēku ko atgādina,vai reāli kādā šovā vēl bijusi... No tiem visiem,kur agrāk ieslēgti dzīvoja...Mārtiņš būtu mans red flag, neciešu tos pārlieku gādīgos un mīkstos vīriešus, gudrējas visu laiku...
Man vispār šķiet ka tur viss iestudēts, reizēm liekas ir pateikts par ko parunāt un tad filmē. Alkohols tur viņiem visu laiku,arī 1.sezonā, savādāk jau tipiskais latvietis neatvērsies... ?

Vienīgais kas nāk prātā, viņa labi iederētos "Lauku sētā". Tur viņai būtu īstā auditorija , varētu izbļaustīties, salamāties un sakauties. Brr . Un vēl viņa tetovetaja laikam bija? Tagad zināšu pie kuras neiet tetovēties. Haha .
03.03.2023 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 04.06.2012
Nav tā ka tā Iluta vienkārši atgādina to influenceri Sindiju Lo?
Man viņa ļoti atgādina to Sindiju.
03.03.2023 14:10 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Mārtiņš stila patruļā filmējies, kā tas , kas noķer tos stila pārkāpējus.
03.03.2023 14:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Martins Grunte ir no okartes vai ka sauca to dziedasanas sovu. Tur pirmo reizi paradijas. Kopa ar Samantu Tinu utt realitates shova dzivoja kopa un dziedaja.
03.03.2023 14:20 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Molle @ 03.03.2023 13:25

Oj, Monta gan man likās ļoti nejauka un tāda kā bēbis vēl. Ielīdusi attiecību šovā ar savu degunu gaisā... ļoti priecājos, ka ātri viņai ierādīja viņas vietu, un prieks, ka vakardienas sērijā, kur tika atstāta Iluta, to otru izbalsoja. Sēž kā amēba tajā busiņā.

Gan Monta, gan Krista pret Raivi izturējās kā pret pēdējo mēslu, tāpēc arī sabojājās iespaids par viņām. Protams, nezinu, kas aizkadrā notika, varbūt viņš visu laiku nelika mierā, tāpēc abām piebesīja, un viņas nespēja slēpt savu riebumu. 😅 Bet arī pret Kristeru Monta izturējās diezgan pretīgi, tā kā izskatās, ka viņa tā pret visiem, kas nepatīk.
Tomēr ja jāizvēlas starp Ilutu un Kristu, es Raivja vietā būtu izvēlējusies Kristu, viņa tomēr ir normālāka par Ilutu, bet tā nav augsta latiņa. 😂 Raivis gan jau nobijās no Ilutas agresīvajiem komentāriem.
03.03.2023 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 04.06.2012
Es domāju ka tur tādiem kadriem kā Dāvidam, Yanai un Mārtiņam ir vienošanās ar raidījuma veidotājiem par notikumu pabīdīšanu uz vienu vai otru pusi lai būtu vairāk intrigu kulminācijas utt
03.03.2023 14:38 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Tām kuras nesaprot kur redzējušas Ilutu, varbūt šis info palīdzēs, jo es atceros kur esmu viņu redzējusi.. 😀 Viņa liek makeup, dažiem atpazīstamiem cilvēkiem profilos esmu redzējusi kopbildi ar Ilutu un svaigi uzlikto makeup. Tad vēl vakar noskatījos LV filmu "Māsas", tur Iluta ik pa brīdim parādās kā bravurīga kaimiņiene kurai visu laiku cīga zobos. 😀 Kā arī improvizācijas šova "Spiediens" komandā reiz viņu redzēju, noteikti grimēja dalībniekus. Tagad ik pa laikam Tiktok redzu viņas video, nezinu vecie vai jaunie video, bet viņa tur kko tetovē uz cūku ādas.
03.03.2023 15:07 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
https://www.sudzibas.lv/ilutas_skaistumnica-iluta-reinberga-krapsana-c2158691
03.03.2023 15:49 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Man patīk meitenes te detektīvi. Ātri izčeko. 🧐🕵️‍♂️
Es starp citu tieši par Lauku sētu iedomājos vai Saimnieks meklē sievu,jo tur varētu būt tāds personāžs. Bet nezinu kāpēc man liekas ka tā Iluta arī ir bijusi šāda veida šovā, kā tas Mārtiņš. Jo nezin kāpēc liekas, ka atminos ka viņa ir bijusi tajos kambaros kur balstiņa vienmēr tincina un intervē..Bet kas viņai tur par talantu varētu būt, nezinu. Kaut kas Okartes un no tiem.
Par Ilutas grima prasmēm- kurpnieks bez kurpēm. 😁
03.03.2023 19:12 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Es domāju, ka šova veidotāji Raivim lika izvēlēties Ilutu, nevis tā bija viņa paša izvēle. Iluta veido daļu no šova. Tādu psihopāti būtu grēks sūtīt mājās😁😁
03.03.2023 22:24 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Oriona @ 03.03.2023 22:24
Es domāju, ka šova veidotāji Raivim lika izvēlēties Ilutu, nevis tā bija viņa paša izvēle. Iluta veido daļu no šova. Tādu psihopāti būtu grēks sūtīt mājās??

Man arī tā šķiet un Raivis izskatās pēc džekiņa, kuram tīri vienalga, lai tik jautrība sit augstu vilni 😄
03.03.2023 22:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits