Olvadu nosiešana

 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Sveikas meitenes, ja jau esmu piereģistrējusies, gribēju dzirdēt Jūsu viedokli.
Man ir 32 gadi, esmu brīva un man nav bērni, nekad arī nav gribējies un jūtu ka man patīk vairāk plūst pa dzīvi, nekā būt piesietai ģimenes dzīvei un bērniem. Vai Jūs esat veikušas procedūru olvadu nosiešana un varat padalīties pieredzē? Es saprotu, ka ārsti mēģinās atrunāt, bet par šo operāciju es domāju jau pēdejos piecus gadu, bet nevaru saņemties, vienreiz centos runāt par šo ar savu ginekoloģi, bet viņa man rupji atcirta, ka esmu vēl par jaunu, lai lemtu par tik drastisku soli. Tātad būtībā, tās kurām ir veikta šī operācija, varat padalīties pieredzē un ja varat ieteikt ginekologu, kas nepārmestu bet uzklausītu!!! Paldies. :)
05.02.2023 18:31 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Lula @ 10.02.2023 17:29

Nu tad Tev tāpat kā sarmai derētu atcerēties, ka Tavus orgānus neviens neaiztiek un autore var darīt, ko vēlas. :)

Lai dara, tikai kāpēc, ja tik gudra un ja lēmums pieñemts, šis forums? Smieklīgi.
10.02.2023 19:48 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Mušpapīrs @ 09.02.2023 21:56

Savācies, vecenīt, nav jau tavas olas
Tu neapjēdz, cik sāpīgi ir būt negribētam bērnam

Mums aborti aizliegti? Un lielākā dała abortu ir nelietota vai nepareizi lietota kontracepcija.
10.02.2023 19:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sarma1986 @ 10.02.2023 19:48

Lai dara, tikai kāpēc, ja tik gudra un ja lēmums pieñemts, šis forums? Smieklīgi.

Čiksīt, saņemies, tev te visi cenšas ieskaidrot, ka autore jautāja, lai iesaka labus ārstus un citu meiteņu pieredzi. Tā tikai Tev liekas, ka viņa grib Tavu viedokli dzirdēt. 😀
10.02.2023 20:18 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Protams lai dara ko grib, par to nestrīdos :) bet ja publiski dalās tad logiski, ka jārēķinās ka būs gan par, gan pret skatījumi. Diez vai tā būs situācija kur tiešām parastā portālā būs vairāku meiteņu reāla pieredze. Nu vismaz šeit pagaidām neredzu dāmu kas to ir reāli veikusi.
10.02.2023 20:44 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Renaate301 @ 10.02.2023 20:44
Protams lai dara ko grib, par to nestrīdos :) bet ja publiski dalās tad logiski, ka jārēķinās ka būs gan par, gan pret skatījumi. Diez vai tā būs situācija kur tiešām parastā portālā būs vairāku meiteņu reāla pieredze. Nu vismaz šeit pagaidām neredzu dāmu kas to ir reāli veikusi.

Es tikkai apjautājos par pieredzēm un ieteikumiem. Jā, es saprotu, ka negatīvi viedokļi, tā ir norma. Bet es tikkai jautāju pieredzes un ieteikumus. 🧐
11.02.2023 11:34 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Tā kā vajadzētu saprast, ka olvadu izņemšana ir galējais variants medicīnisku indikāciju gadījumos, kurus jau minēju iepriekš. Neviena ar smadzenēm apveltīta vesela, bezbērnu sieviete neveic tāda veida operācijas, bet izmanto kontracepciju. Tev šķiet, ka olvadus griež tikpat bieži, cik taisa manikīru? Nekādu pieredžu te nebūs. Cālī vari atrast pieredzes, bet tur olvadi būs izņemti vēžiniecēm vai dzemdētājām n-tajā ķeizarā kā nepieciešamība.
Ja kādai te vēl ir vēl mermelēt par to, ka ar saviem orgāniem dara ko grib, tad joka pēc pajautājiet saviem ginekologiem viedokli par olvadu izņemšanu prieka pēc, visiem - valsts, privātajiem, sievietēm, vīriešiem, veciem, jauniem, utt. Dodu 100% garantiju, ka viedoklis būs tās pats kā manējais. Izņemt jau izņems privātajā iestādē par samaksu, tikai pirms tam dzirdēsi to pašu, ko te.
P.S. Izņemtu olvadu ietekme uz hormonālo sistēmu joprojām pilnībā nav izpētīta, zinātnes vārdā piedāvā savu kandidatūru kādai klīnikai. Kā arī sagatavojies nīstos hormonālos tablešu ous gada vai gada kursam pēc operācijas, ja vien neplāno staigāt kā tekošs sivēns 🤣
11.02.2023 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!