Olvadu nosiešana

 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Sveikas meitenes, ja jau esmu piereģistrējusies, gribēju dzirdēt Jūsu viedokli.
Man ir 32 gadi, esmu brīva un man nav bērni, nekad arī nav gribējies un jūtu ka man patīk vairāk plūst pa dzīvi, nekā būt piesietai ģimenes dzīvei un bērniem. Vai Jūs esat veikušas procedūru olvadu nosiešana un varat padalīties pieredzē? Es saprotu, ka ārsti mēģinās atrunāt, bet par šo operāciju es domāju jau pēdejos piecus gadu, bet nevaru saņemties, vienreiz centos runāt par šo ar savu ginekoloģi, bet viņa man rupji atcirta, ka esmu vēl par jaunu, lai lemtu par tik drastisku soli. Tātad būtībā, tās kurām ir veikta šī operācija, varat padalīties pieredzē un ja varat ieteikt ginekologu, kas nepārmestu bet uzklausītu!!! Paldies. :)
05.02.2023 18:31 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Lula @ 07.02.2023 11:49

Man arī grūti saprast, kāpēc cilvēkus šī tēma tā sadusmo. Te jau var aizrunāties ļoti tālu, piemēram, kāpēc ir cilvēki, kas vēlas aizliegt abortus utml. ..
Man šķiet, ka dažām sievietēm dzīves augstākais sasniegums ir bērns (kas ir pilnīgi normāli, ne visas ir karjeristes), bet varbūt tas kaut kā kremt, ir sakrājušās dusmas par nepiepildītiem sapņiem, nezinu.. un tad tā nu ir tā pārākuma kārts, ko izspēlēt pret citu sievieti, kas bērnus nevēlas. Redz, tu šajā jomā esi stulba, nesaproti, ko runā.
Katrā ziņā klausi sevi un neņem vērā. Ja kādreiz tiešām nožēlosi (kam es neticu), tad taču tā bija tevis pašas izvēle un, kā jau teici, ir iespējama adopcija.

Man šķiet, ka tur drīzāk ir skaudība par to, ka cilvēkam ir iekšā pateikt skaļi - hei, es negribu! Un iet pret vispārpieņemto. Cik daudz sievietes aptaujās saka - es mīlu savus bērnus, bet es ļoti labprāt būtu dzīvojusi bez viņiem.
07.02.2023 12:21 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Man šķiet, ka dažām sievietēm dzīves augstākais sasniegums ir bērns (kas ir pilnīgi normāli, ne visas ir karjeristes), bet varbūt tas kaut kā kremt, ir sakrājušās dusmas

Tikai vēl viens pierādījums, ka tev šī tēma ir tīras emocijas, jo pat nepieļauj iespēju, ka par to var būt emocijās nebalstīti lēmumi.
Man šķiet, ka tur drīzāk ir skaudība par to, ka cilvēkam ir iekšā pateikt skaļi - hei, es negribu! Un iet pret vispārpieņemto.

Tieši tas pats.
Un tad brīnaties, ka ārstus dažādi šādi ''argumenti'' par to kā kurš tajā brīdī ''jūtas'' nepārliecina.
Ja kādu ļoti uztrauc, man ir 30+ un bērnu nav.
07.02.2023 12:37 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Miuce @ 07.02.2023 08:56
https://www.1slimnica.lv/lv/par-mums/aktualitates/blogs/par-pacietibu-un-ieklausisanas-sevi-lai-operaciju-retas-sapetu-mazak
Te tāda standarta info par periodu pēc laparoskopiskas operācijas ??? Nu tas pēc standartiņa, kad viss ideāli dzīst, komplikāciju vai problemātiskas dzīšanas gadījumi nemaz nav apskatīti ??? Nu palasi, palasi, autorīt, cik nevainīgi un viegli ??? Tabletes un prezervatīvi gan mokas pasaulīgās ??? Te vesela varza ir sadomājusies, ja jau negriež ar nazi, bet paurķējas ar instrumentiem caur mazāk atverītēm, tad nu uzreiz pēc operācijas varēs iet uz diskotēku ???

Ja cilvēks pēc katra teikuma bezjēgā liek ntos rēcošos smaidiņus, tas diezgan labi parāda, ka viedoklis nav īpaši vērā ņemams. Sēdes, divi.
Bet ja nopietni, ko posta autore tādu ierakstīja, kas izraisīja tādas negācijas? Viņa tikai vēlējās uzzināt citu sieviešu pieredzi, kam arī veikta šī operācija. Es domāju, ka pa šo laiku viņa ir ievākusi pietiekami daudz informācijas un lieliski apzinās, ka neviena ķirurģiska iejaukšanās nav pastaiga gar jūru.
07.02.2023 13:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 07.02.2023 12:37

Tikai vēl viens pierādījums, ka tev šī tēma ir tīras emocijas, jo pat nepieļauj iespēju, ka par to var būt emocijās nebalstīti lēmumi.
Tieši tas pats.
Un tad brīnaties, ka ārstus dažādi šādi ''argumenti'' par to kā kurš tajā brīdī ''jūtas'' nepārliecina.
Ja kādu ļoti uztrauc, man ir 30+ un bērnu nav.

Grūti saprast, ko Tu ar to domāji, bet protams, ka šis lēmums var nebūt balstīts emocijās, ir medicīniski iemesli to darīt vai nedarīt, vai tad es par to strīdos?
Kāpēc lai nepietiktu ar to, kā persona tajā brīdī jūtās? Ārsts var informēt par visu, ko jāņem vērā, iespējamajām komplikācijām, un ja viedokli tas nemaina, tad nedomāju, ka ir tiesīgs sākt runāt par kaut kādām emocijām vai ētiskumu.
Tā ir brīva izvēle, medicīniski iejaukties, lai izslēgtu iespēju palikt stāvoklī. Vai vari man paskaidrot, kāpēc sievietes vēlme kategoriski atteikties no bērnu radīšanas ir tava vai ārsta darīšana?
Ja uztraucies par to, ka pēc tam būs "čīkstēšana" par komplikācijām un nebrīdināšanu, vai tik pat ļoti iededzies arī par kosmētiskajām procedūrām?
07.02.2023 14:06 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Lasīju vienā žurnālā interviju ar kādu ginekoloģi. Viņa stāstīja, ka divas reizes savā gadu desmitus ilgajā karjerā atrunāja divas sievietes no aborta. Tagad to ļoti nožēlo, jo sievietes laikam bija intuitīvi jutušas, ka nebūs labi. Vienai bija perfekta grūtniecība, bet smagas dzemdības un bērniņš neizdzīvoja. Pēc gada viņa izdarīja pašnāvību. Otrai piedzima ļoti slims bērniņš. Meitenes, beidziet moralizēt, lai autore pati pieņem lēmumu.
Līdz galam nezinu, kādas ir iespējas, taču var arī iesaldēt olšūnas, ja nu tomēr gribas drošības spilvenu. Visām procedūrām ir risks, tomēr arī iespēju netrūkst, ja līdzekļi atļauj
07.02.2023 14:09 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Saldabols69 @ 07.02.2023 10:51
Meitenes tas ir un paliek tikkai mans lēmums. Es nekad neveinotu ārstu, ja nožēlotu to, ka aizgāju uztaisīt šo operāciju. Man ir veselais saprāts, tikkai es un vienīgi es pati veidoju savu dzīvi un savu dzīves ceļu. Es 15 gados uztaisiju tetovējumu uz kājas maziņu, noželoju, 24 gados aizgāju noņemt. Nevienā brīdī nevainoju to cilvēku kurš man taisija to tetovējumu. Runājot par bērniem, ko ir labāk nožēlot, to ka man nevar būt bērni vai to ka es iekrītu un noželot pēc tam to ka kļuvu par mammu.?
Meitenes tiešām, nesaprotu, kāpēc ir jādusmojas par to? Kas ir tas kāpēc Jūs tas tik ļoti sadusmo?

Nu bet kuram Tavi sasodītie bērni interesē. Man viņu arī nav un nevēlos, bet neesmu tik traka, lai labprātīgi sevi grieztu bez vajadzības, kad normālu kontracepcijas līdzekļu klāsts ir pieejams uz urrā. Un ja Tev pēc operācijas paliks kāds sāpīgs nervs, rētaudi, no izsapņotā seksa bez izsargāšanās čiks vien sanāks. Tas nav tetovējums vai vizuāls defekts.
07.02.2023 14:13 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Saldabols69 @ 07.02.2023 10:14
Paldies meitenes par pozitīvajiem komentāriem! Tās kurām kautkas nepatīk, vai es Jums lieku šo operāciju taisīt? Nu gribat dzemdējiet. Es nevēlos lietot tabletes, tas nav mans gadijums, tā pat arī prezervatīvs vai pārtrauktais dzimumakts var nebūt pilnībā droši. Un ja nu mani izvaro tā pat kā Ukrainā tās nabaga sievietes? Kuras pēc tam lūdzās, lai viņam taisa abortu. Es to visu nevēlos. Man tomēr ir jau 32 gadi, nu nav 15 vai 16... jā kas tad ir 32 gadi nekas, bet kautāds saprāts man tomēr ir. Ir arī divas augstākās izglītības, tāpēc tik debīla jau es neesmu, ka nezinu riskus. Pats galvenais vēlējos noskaidrot citu sieviešu pieredzes, ieteikumus un ārstus kurus Jūs rekomendējat. Paldies

Izvaro? 🤣🤣🤣🤣 Avārijas kontracepcijas mums nav? Esam Afganistānā 🤣🤣🤣🤣 Un pašā sliktākajā gadījumā, pēc normāla aborta piecelies un ej savās gaitās, pēc olvadu izņemšanas nedēļām ievēro ierobežojumus, plus riskē ar skarta nerva sāpju sindromu uz visu dzīvi. Jēzus, absolūts murgs.
P.S. Tabletēm trakākā blakne būtu tromboze, tikai atkal bļāvējām par sliktajām tabletēm nepielec, ka trombozes risks pēc operācijas ir n-tās reizes augstāks, ja tromboze biedē. 🤣🤣🤣 Bet, jā, ej griez, tikpat traka, cik tās, kas pupu vietā liek spaiņa izmēra silikonus vai taisa čūskas mēles. Visa vēlme griezt, kā noprotams, lai lieliskajam seksam netraucētu visādi tur prezervatīvi, nu bet cilvēk mīļo, rētaudi, kairināts/skarts nervs, viss, sekss uz atlikušo dzīvi būs diskomforts.
07.02.2023 14:16 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Lorra @ 05.02.2023 20:38

Vai Tu maz esi ievākusi info kā šīs tabletes iespaido sieviešu organismu? Cik tās ir “veselīgas”?
Vienmēr kāds ir par kādu gudrāks. Lietotāja šeit jautā pēc pieredzes vai ginekologa ieteikuma, nevis Taviem uzskatiem.

Palasi, kā iespaido olvadu izgriešana 🤣🤣🤣 tabletes būs tāda kumelīšu tējiņa vien 🤣🤣🤣
07.02.2023 14:23 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Kas šajā tēmā ir tik smieklīgs, ka jāliek n-tie smaidiņi? Un kādēļ jāraksta tik agresīvā tonī? Miuce ir no kādas sektas?
07.02.2023 14:29 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
YaeMiko @ 05.02.2023 21:09
Draudzene veica 28 gadu vecumā. Apmeklēja trīs ginekologs līdz kamēr kāds nelasīja morāli.
Viņai veica laparoskopis kas nozīmē 2 mazi griezieni un retas praktiski nav. 2 nedēļas bija velkošas sāpes vēdera lejasdaļā. Pēc procedūras radās problēmas ar smērēsanos uz kādu pusgadu. Bija jālieto OK lai stabilizētu hormonus. Tagad viss ir okey.
Pati arī domāju par šo operāciju. Būs cilvēki ar daudz aizspriedumiem, bet ja visu esi apsvērusi tad dari. Nevienam tā pat tas tā īsti nav jāzin izņemot tavu partneri.
Par visām blaknēm un komplikācijām var atrast internāta un nav jāklausās tādas kā Sarma

Nē, nē, blakņu nav, blaknes ir tikai tabletēm 🤣 tik nez kāpēc to Tavu draudzeni no smērēšanās glāba tie paši nīstie hormoni 🤣 šī diskusija ar wanna be anatomijas ekspertēm ir reti smieklīga. Bet, jā, man apnika diskutēt ar tumsoņām, atā, kad olvadi būs izgriezti, autore, ieraksti tepat komentāru par savām lieliskajām izjūtām.
P.S. Kādi te ārsti jāmeklē, jebkurā privātklīnikā, kur operējošs ginekologs, noliec 2tk apmēram un griez uz nebēdu. Lai iespējami izvairītos no komplikācijām, iesaku iet pie Vītola, viņš ir savas jomas guru Latvijā. Ta vēl aizvilksies uz kādu kaktu mini iestādi un tad valkāsies atlikušo dzīvi ar sāpošu pavēderi.
07.02.2023 14:31 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Miuce @ 07.02.2023 14:31

Nē, nē, blakņu nav, blaknes ir tikai tabletēm ? tik nez kāpēc to Tavu draudzeni no smērēšanās glāba tie paši nīstie hormoni ? šī diskusija ar wanna be anatomijas ekspertēm ir reti smieklīga. Bet, jā, man apnika diskutēt ar tumsoņām, atā, kad olvadi būs izgriezti, autore, ieraksti tepat komentāru par savām lieliskajām izjūtām.
P.S. Kādi te ārsti jāmeklē, jebkurā privātklīnikā, kur operējošs ginekologs, noliec 2tk apmēram un griez uz nebēdu. Lai iespējami izvairītos no komplikācijām, iesaku iet pie Vītola, viņš ir savas jomas guru Latvijā. Ta vēl aizvilksies uz kādu kaktu mini iestādi un tad valkāsies atlikušo dzīvi ar sāpošu pavēderi.

Kāpec Jums šķiet ka man nav nauda un es vilkšos uz kaktu iestādi? Kas tie par pieņēmumiem? Kas te tik smieklīgs? Vai es esmu jau uztaisijusi operāciju? Es prasiju viedokļus tām kuras to jau ir izdarijušas. Tu tumsone, iemācies lasīt no sākuma.
07.02.2023 14:38 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Kas šajā tēmā ir tik smieklīgs? Pagaidām cik skatos un lasu no ārzemju portāliem, video klipiem kur sievietes stāsta savas pieredzes, pa lielam viss ir pozitīvi. Jā ir asiņošana un saputies vēders un var but arī citas blaknes. Bet tāpēc jau es jautāju Latviešu sievietēm šeit, lai padalās pieredzē?! Ja ir tik atpalicis pauris, ka nesaprotat, ka tēma ir ar aicināju dalīties viedoklī, tām kurām šī procedūra ir veikta, nu tad atvainojiet. Tad jau vīrietis arī nevar iet veikt vasektomiju?
07.02.2023 14:41 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Ja vajadzēs likšu kautvai 10k nav problēmas. Tiešām nesaprotu, kas šo personu tik ļoti sadusmo, kaitina un visādi citādi liek ļauni izteikties. Iesaku Administrācijai bloķēt šo personu, kura liek rēcošos smaidiņus un uzbrūkoši raksta dažādās grupās.
07.02.2023 14:44 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lula @ 07.02.2023 14:06

Grūti saprast, ko Tu ar to domāji, bet protams, ka šis lēmums var nebūt balstīts emocijās, ir medicīniski iemesli to darīt vai nedarīt, vai tad es par to strīdos?
Kāpēc lai nepietiktu ar to, kā persona tajā brīdī jūtās? Ārsts var informēt par visu, ko jāņem vērā, iespējamajām komplikācijām, un ja viedokli tas nemaina, tad nedomāju, ka ir tiesīgs sākt runāt par kaut kādām emocijām vai ētiskumu.
Tā ir brīva izvēle, medicīniski iejaukties, lai izslēgtu iespēju palikt stāvoklī. Vai vari man paskaidrot, kāpēc sievietes vēlme kategoriski atteikties no bērnu radīšanas ir tava vai ārsta darīšana?
Ja uztraucies par to, ka pēc tam būs "čīkstēšana" par komplikācijām un nebrīdināšanu, vai tik pat ļoti iededzies arī par kosmētiskajām procedūrām?

Ārstam, kurš sterilizē cilvēkus, nav tiesību ar viņiem runāt par ētiku :D Ārsts ir kaut kāds suns, kuram uz komandu skalpelis rokā un griež kā ir izdresēts, jo klients taču desmitnieku uz galda uzmeta? Tā kā ārsts ir tas, kurš ar savām rokām un uz savas sirdsapziņas sterilizē cilvēkus, un veic visdažādākās citas medicīniski nevajadzīgas procedūras (īpaši plastiskie), viņiem ir pilnīgas tiesības izvēlēties, kam un vai vispār viņi šīs procedūras veiks. Ārsta pienākums ir ārstēt, nevis izpildīt šādas "bet es gribu!" kaprīzes.
07.02.2023 14:49 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Meitenes paldies arī par pozitīvajiem komentāriem un viedokļiem. Es neskriešu šo operāciju veikt tagat un uz reiz, pagaidīšu vēl drusku. Man pats galvenais uzdevums šajā visā tēmā ir ievākt maksimāli daudz info par plusiem un mīnusiem. :) Tāpēc tām kam nav ko teikt, vienkārši neko nerakstat.
07.02.2023 14:50 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Vēlos arī atgādināt, ka šis nav mirkļa lēmums, bet gan jau gadiem domāju par šo visu. Šobrīd ir 32 varbūt pagaidīšu līz 35, jo jāsaka godīgi, nevēlos dzirdēt kārtējos rupjos atteikumus no ārstu puses. Tāpēc arī prasu viedokļus, ieteikumus, ārstus.. utt
07.02.2023 14:53 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Miuce @ 07.02.2023 14:13

Nu bet kuram Tavi sasodītie bērni interesē. Man viņu arī nav un nevēlos, bet neesmu tik traka, lai labprātīgi sevi grieztu bez vajadzības, kad normālu kontracepcijas līdzekļu klāsts ir pieejams uz urrā. Un ja Tev pēc operācijas paliks kāds sāpīgs nervs, rētaudi, no izsapņotā seksa bez izsargāšanās čiks vien sanāks. Tas nav tetovējums vai vizuāls defekts.

Bet tev jau neviens neliek to darīt. Autore vispār neprasīja viedokļus, ko kāds cits par to domā. Kāpēc lai viņai lēmumi par savu ķermeni būtu jāpieņem balstoties uz random cilvēka no malas viedokļiem.
07.02.2023 15:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Globuss @ 07.02.2023 14:29
Kas šajā tēmā ir tik smieklīgs, ka jāliek n-tie smaidiņi? Un kādēļ jāraksta tik agresīvā tonī? Miuce ir no kādas sektas?

Sāk izklausīties, tāds ūdens līst kā pēc smadzeņu skalošanas.
07.02.2023 15:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Saldabols69 @ 07.02.2023 14:50
Meitenes paldies arī par pozitīvajiem komentāriem un viedokļiem. Es neskriešu šo operāciju veikt tagat un uz reiz, pagaidīšu vēl drusku. Man pats galvenais uzdevums šajā visā tēmā ir ievākt maksimāli daudz info par plusiem un mīnusiem. :) Tāpēc tām kam nav ko teikt, vienkārši neko nerakstat.

Ja nu noder - vari uzlikt block konkrētiem profiliem.
07.02.2023 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Es arī ilgi nevēlējos bērnus, bet dzīvē viss mainās un diezgan strauji šajā laikā. Par olnīcu nosiešanu īsti neko nespēšu pastāstīt. Es saprotu, ka jau 5 gadus to kārtīgi apdomā, bet ja ļoti gribētu sen būtu atradusi pati īsto ginekologu un izdarījusi, varbūt liktenis dod vēl Tev laiku padomāt, varbūt izmēģini spirāli, ja nu domas nemainīsies ej un dari, bet ja uzradīsies vīrietis ar kuru vēlēsies bērniņu, būs vēl iespēja ko manīt, es nemēģinu Tevi atrunāt, vienkārši laiku padomāt vēl. 😊
07.02.2023 15:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits