Olvadu nosiešana

 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Sveikas meitenes, ja jau esmu piereģistrējusies, gribēju dzirdēt Jūsu viedokli.
Man ir 32 gadi, esmu brīva un man nav bērni, nekad arī nav gribējies un jūtu ka man patīk vairāk plūst pa dzīvi, nekā būt piesietai ģimenes dzīvei un bērniem. Vai Jūs esat veikušas procedūru olvadu nosiešana un varat padalīties pieredzē? Es saprotu, ka ārsti mēģinās atrunāt, bet par šo operāciju es domāju jau pēdejos piecus gadu, bet nevaru saņemties, vienreiz centos runāt par šo ar savu ginekoloģi, bet viņa man rupji atcirta, ka esmu vēl par jaunu, lai lemtu par tik drastisku soli. Tātad būtībā, tās kurām ir veikta šī operācija, varat padalīties pieredzē un ja varat ieteikt ginekologu, kas nepārmestu bet uzklausītu!!! Paldies. :)
05.02.2023 18:31 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Kenty @ 06.02.2023 18:04
Ārsti ne jau tāpat vien atrunā gan no abortiem,gan olvadu nosiešanu nedzemdējušām sievietēm.Tāpat sieviete ir tā,kas pasaka pēdejo vardu.18 gados vai 30 gados.Ginekoloģija nav zobārsts,kas tev salabos vai izraus zobu ne pa ķeksi un ko var izlabot.Tāpēc Ginekologs izvērtē riskus un ir pienākums informēt par sekām.

Pat mūsdienās ginekologi ir ar kaut kādiem reliģijas/personiskiem/sabiedrības uzliktie aizspriedumiem. Aborti arī vairs nav kā agrāk ka komplikācijas katrai sievietei. Tik pat labi jebkura ķirurģiska iejaukšanās ir 100 jāizrunā, jo var būt komplikācijas. Un par grūtniecības komplikācijām( plīsumi, diabēts, hipertensija, matu izkrišanas utt) runā retais ginekologs.
Tad kāpēc vienam ginekologam nav problēmu uztaisīt procedūras bet cits izdomā komplikācijas kuras nav? Nē, tur pamatā NAV pacientu labākās intereses, bet aizspriedumi un personīgais viedoklis.
Ko tik tie ginekologi neteica pie kuriem draudzene bija - neviens vīrietis tevi negribēs( nav ārstam vispār nekāda sakara ar pacienta privāto dzīvi ), pēc procedūras dabūsi vēzi (tāds apgalvojums... ), būs visādi vitamīnu deficīti, māti kritīs ārā. Un pat galvenais apsmej vai apšauba cilvēka vēlmi negribēt bērnus. Vot būtu labāk ja sieviete nedomātu par kā izsargāties un katrus pāris mēnešus ietu taisīt abortu? Un tā ir cilvēku personiskā izvēle, arī tie kuri uztaisa tetovējumu dažkārt nožēlo, bet tāpēc tā nav svešinieku vieta kur iespraukties un kaut ko pārmest.
06.02.2023 18:37 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Saldabols69 @ 05.02.2023 18:31
Sveikas meitenes, ja jau esmu piereģistrējusies, gribēju dzirdēt Jūsu viedokli.
Man ir 32 gadi, esmu brīva un man nav bērni, nekad arī nav gribējies un jūtu ka man patīk vairāk plūst pa dzīvi, nekā būt piesietai ģimenes dzīvei un bērniem. Vai Jūs esat veikušas procedūru olvadu nosiešana un varat padalīties pieredzē? Es saprotu, ka ārsti mēģinās atrunāt, bet par šo operāciju es domāju jau pēdejos piecus gadu, bet nevaru saņemties, vienreiz centos runāt par šo ar savu ginekoloģi, bet viņa man rupji atcirta, ka esmu vēl par jaunu, lai lemtu par tik drastisku soli. Tātad būtībā, tās kurām ir veikta šī operācija, varat padalīties pieredzē un ja varat ieteikt ginekologu, kas nepārmestu bet uzklausītu!!! Paldies. :)

Jebkura privata klīnika, Mačuks, Vītols, Gasiņš… absolūti vienalga- 2k un lieta darīta…
Kada katram daļas par Jūsu dzīvi…😀
Ne visi ir mātes, ne visi auto vadītāji utt!!! Visiem obligāti nevajag bērnus.😎
Manuprat- katrs pats izvēlas kā dzīvot!!!! Es saprotu cilvēkus kam nav berni, un saprotu cilvekus kam ir bērni…
Ar bērniem tev sava dzīve ir jādala.🥹🥹🥹🥹
Katrs pats savu dzīvi dzīvo!!!!!!! 🤓🤓🤓
06.02.2023 22:21 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vot būtu labāk ja sieviete nedomātu par kā izsargāties un katrus pāris mēnešus ietu taisīt abortu?

Kā man patīk šīs histēriskās feministes :D Vai nu dodiet man visu, ko es gribu, vai es katru mēnesi taisīšu abortu :D Pat tava vecmamma, kurai kontracepcija gan jau bija sveša lieta, netaisīja abortus katru mēnesi.
06.02.2023 22:25 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
greece @ 05.02.2023 21:34

Taisnība, bet arī olvadu nosiešana var beigties ar olnīcu disfunkciju un nekas labs nav. Celibāts ir vienīgais risinājums.

Tablešu lietošanu var pārtraukt un lielākā daļa blaknes ir atgriezeniskas. Vispār iesaku izlīst no foruma un ielazīties ar nosietu olvadu un tablešu blaknēm un tad izdarīt secinājumus, sākot jau ar to, ka no anestēzijas, kura būs vajadzīga, lai nosietu olvadus, statistiski aiziet vairāk pie dieviem nekā no iespējamās tablešu trombozes. Ar neatgriezeniskajām citām blaknēm iepazīsties googlē.
07.02.2023 08:27 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Lula @ 06.02.2023 14:42

Bet tā ir autores pašas izvēle un atbildība, arī ja nožēlos. Nesaprotu to vēlmi sievietei kaut ko mācīt reproduktīvās veselības izvēlēs.

Jo 21.gadsimtā kā no meža izlīdusi. Nav, nav mums kontracepcijas, tad drošības dēļ, lai arī dzemdi amputē pie reizes, tas tak kā nospļauties nu kā pumpu izspiest, visi tie ārsri, kas negrib bez iemesla griezt, taču ir pilnīgākie idioti.
07.02.2023 08:29 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Vilciņš @ 06.02.2023 22:21

Jebkura privata klīnika, Mačuks, Vītols, Gasiņš… absolūti vienalga- 2k un lieta darīta…
Kada katram daļas par Jūsu dzīvi…?
Ne visi ir mātes, ne visi auto vadītāji utt!!! Visiem obligāti nevajag bērnus.?
Manuprat- katrs pats izvēlas kā dzīvot!!!! Es saprotu cilvēkus kam nav berni, un saprotu cilvekus kam ir bērni…
Ar bērniem tev sava dzīve ir jādala.????
Katrs pats savu dzīvi dzīvo!!!!!!! ???

Protams “za vashi dzenjgi vse vashi kaprizi” 🤣🤣🤣 Minētie dakteri ir starp citu ļoti jauki un iejūtīgi ārsti. Bet pieņemu, ka viņiem nav nedz laika, ne vēlmes kaut ko skaidrot pastulbām sievietītēm, kuras sevi izvēlas griezt tā vietā, lai apēstu tableti vai uzvilktu prezervatīvu. Tāpat kā plastiskajiem ķirurgiem vairs nav vēlmes skaidrot, ka normālas krūtis nav jāpataisa par spaiņiem. Lai jau maksā pastulbenes par sevis kropļošanu. Mazāku kabinetu ginekoloģes vēl tur kaut ko ņemas, lai pēc tam nebūtu jātiesājas, kad kāda olvadu griezēja ap 40 atjēgsies, ka grib bērnu un lādēs to nelaimīgo ginekoloģi un sacerēs stāstus, ka netika pietiekoši informēta utt 🤣🤣
07.02.2023 08:35 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
https://www.1slimnica.lv/lv/par-mums/aktualitates/blogs/par-pacietibu-un-ieklausisanas-sevi-lai-operaciju-retas-sapetu-mazak
Te tāda standarta info par periodu pēc laparoskopiskas operācijas 🤣🤣🤣 Nu tas pēc standartiņa, kad viss ideāli dzīst, komplikāciju vai problemātiskas dzīšanas gadījumi nemaz nav apskatīti 🤣🤣🤣 Nu palasi, palasi, autorīt, cik nevainīgi un viegli 🤣🤣🤣 Tabletes un prezervatīvi gan mokas pasaulīgās 🤣🤣🤣 Te vesela varza ir sadomājusies, ja jau negriež ar nazi, bet paurķējas ar instrumentiem caur mazāk atverītēm, tad nu uzreiz pēc operācijas varēs iet uz diskotēku 🤣🤣🤣
07.02.2023 08:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dāmītes, nu kāda jums abām daļa ko cilvēks grib darīt ar savu ķermeni?
Un feministes esot tās histēriskās 😅
07.02.2023 08:59 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Lasu komentārus un vienkārši varu tikai brīnīties par cilvēku vēlmi izteikt komentārus par kāda cita izvēlēm. Man jau likās,ka mūsu sabiedrība iet uz priekšu, bet izskatās, ka tomēr nē.
Autore skaidri un gaiši prasīja, kuri ārsti to var izdarīt. Man lielāks šoks ir par to,ka ir ārsti kuri vēl var lasīt morāli par pacienta izvēli. Labi, ārsts var sniegt skaidrojumu par riskiem un operācijas sekām, bet te ir skaidrs,ka autore bērnus negrib un šī metode ir vispiemērotākā viņai. Jebkuram ārstam tomēr ir jābūt ar neitrālu pozīciju un jāpaskaidro detalizēti sekas,riski,komplikācijas.
Cik zinu olvadus var nenosien, bet pilnībā izņem ārā. Zinu arī vienu sievieti kurai nosēja un tagad ir padsmitgadus vecs dēls.
Autore, noteikti meklē privātās klīnikas operējošos ārstus, domāju,ka būs lielāka iespēja atrast saprotošu un neitrāli noskaņotu speciālistu. Zinu,ka klīnikā kurā eju arī veic šo operāciju, bet cik noskaņoti paši ārsti to veikt - nemācēšu teikt.
07.02.2023 09:42 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Paldies meitenes par pozitīvajiem komentāriem! Tās kurām kautkas nepatīk, vai es Jums lieku šo operāciju taisīt? Nu gribat dzemdējiet. Es nevēlos lietot tabletes, tas nav mans gadijums, tā pat arī prezervatīvs vai pārtrauktais dzimumakts var nebūt pilnībā droši. Un ja nu mani izvaro tā pat kā Ukrainā tās nabaga sievietes? Kuras pēc tam lūdzās, lai viņam taisa abortu. Es to visu nevēlos. Man tomēr ir jau 32 gadi, nu nav 15 vai 16... jā kas tad ir 32 gadi nekas, bet kautāds saprāts man tomēr ir. Ir arī divas augstākās izglītības, tāpēc tik debīla jau es neesmu, ka nezinu riskus. Pats galvenais vēlējos noskaidrot citu sieviešu pieredzes, ieteikumus un ārstus kurus Jūs rekomendējat. Paldies
07.02.2023 10:14 |
 
Reitings 509
Reģ: 28.01.2023
Saldabols69 @ 07.02.2023 10:14
Paldies meitenes par pozitīvajiem komentāriem! Tās kurām kautkas nepatīk, vai es Jums lieku šo operāciju taisīt? Nu gribat dzemdējiet. Es nevēlos lietot tabletes, tas nav mans gadijums, tā pat arī prezervatīvs vai pārtrauktais dzimumakts var nebūt pilnībā droši. Un ja nu mani izvaro tā pat kā Ukrainā tās nabaga sievietes? Kuras pēc tam lūdzās, lai viņam taisa abortu. Es to visu nevēlos. Man tomēr ir jau 32 gadi, nu nav 15 vai 16... jā kas tad ir 32 gadi nekas, bet kautāds saprāts man tomēr ir. Ir arī divas augstākās izglītības, tāpēc tik debīla jau es neesmu, ka nezinu riskus. Pats galvenais vēlējos noskaidrot citu sieviešu pieredzes, ieteikumus un ārstus kurus Jūs rekomendējat. Paldies
ārpus visam. Man ir taisīta laparoskopija un teikšu godīgi, ka negribētos, lai tādas rētas tur būtu. protams viņas ir ļoti minimālas, bet vasarā uzvelkot bikini nepatīk kā tas izskatās. Pagājuši jau 6 gadi, bet gribētos lai tādu tur nebūtu. Pirmos gadus 2-3 redzami bija diezgan izteikti.
Varbūt kādai citādi ir
07.02.2023 10:19 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Miuce
Nesaprotu ko tev maina ka autore vai kāda cita veic šo operāciju. Tev kāds liek pašai to veikt? Vai iekšējie kompleksi liek rakstīt tik zema intelekta komentārus ar tiem rēcošajiem smaidiņiem galā?
Ja nevari atbildēt uz autores jautājumu tad priekš kam vispār rakstīt?
07.02.2023 10:22 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Hermia @ 07.02.2023 09:42
Lasu komentārus un vienkārši varu tikai brīnīties par cilvēku vēlmi izteikt komentārus par kāda cita izvēlēm. Man jau likās,ka mūsu sabiedrība iet uz priekšu, bet izskatās, ka tomēr nē.
Autore skaidri un gaiši prasīja, kuri ārsti to var izdarīt. Man lielāks šoks ir par to,ka ir ārsti kuri vēl var lasīt morāli par pacienta izvēli. Labi, ārsts var sniegt skaidrojumu par riskiem un operācijas sekām, bet te ir skaidrs,ka autore bērnus negrib un šī metode ir vispiemērotākā viņai. Jebkuram ārstam tomēr ir jābūt ar neitrālu pozīciju un jāpaskaidro detalizēti sekas,riski,komplikācijas.
Cik zinu olvadus var nenosien, bet pilnībā izņem ārā. Zinu arī vienu sievieti kurai nosēja un tagad ir padsmitgadus vecs dēls.
Autore, noteikti meklē privātās klīnikas operējošos ārstus, domāju,ka būs lielāka iespēja atrast saprotošu un neitrāli noskaņotu speciālistu. Zinu,ka klīnikā kurā eju arī veic šo operāciju, bet cik noskaņoti paši ārsti to veikt - nemācēšu teikt.

Pilnīgi piekrītu. Kad Latvijas ārsti beigs ārstēt ar savu "personisko pieredzi" vai savām ētikas/morāles normām? Tik daudzi ārstiem balstās nevis uz pētījumiem vai loģiskiem konceptiem, bet gan savām emocijām, politiskajām nostājām... Vai arī ja pats neveic šo procedūru tad iesaki kur doties tālāk, vai ar ko konsultēties.
Pat kontracepciju dažs labs ginekologs negrib izrakstīt, jo "bojā organismu".
Ja no ārstiem, tad autorei varu ieteikt Alpino Pērle. Dr. Līdaka(veica šo procedūru) un arī pārējās ir ļoti labi speciālisti un pat dažkārt var pieņem universitātes slimnīcas kur sanāks lētāk.
07.02.2023 10:32 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
ap 40 atjēgsies, ka grib bērnu un lādēs to nelaimīgo ginekoloģi un sacerēs stāstus, ka netika pietiekoši informēta utt

Tas gan ir fakts. Tagad daļa pilnā rīklē brēc, kā ārsts vispār atļaujas iepīkstēties, ka sievietei varētu būt nožēla vai veselības problēmas, kā ārsts atļaujas runāt par kaut kādu ''ētiku'', bet ja viņi neko neteiktu, tad sāktos brēkšana, ka pacienti nav sapratuši ne sekas, ne blaknes, viss tika pasniegts kā ļoti ātri un viegli un droši un bla bla bla ārsti vainīgi.
07.02.2023 10:35 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Meitenes tas ir un paliek tikkai mans lēmums. Es nekad neveinotu ārstu, ja nožēlotu to, ka aizgāju uztaisīt šo operāciju. Man ir veselais saprāts, tikkai es un vienīgi es pati veidoju savu dzīvi un savu dzīves ceļu. Es 15 gados uztaisiju tetovējumu uz kājas maziņu, noželoju, 24 gados aizgāju noņemt. Nevienā brīdī nevainoju to cilvēku kurš man taisija to tetovējumu. Runājot par bērniem, ko ir labāk nožēlot, to ka man nevar būt bērni vai to ka es iekrītu un noželot pēc tam to ka kļuvu par mammu.?
Meitenes tiešām, nesaprotu, kāpēc ir jādusmojas par to? Kas ir tas kāpēc Jūs tas tik ļoti sadusmo?
07.02.2023 10:51 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Ārsti varētu būt vainīgi tikkai tad, ja operācija būtu uztaisīta, nekvalitatīvi, ko protams es noskaidrotu pie citiem ārstiem. Bet lai es vainotu ārstu par to, kam pati esmu piekritusi? Varbūt Jūs tā darītu, bet man ir veselais saprāts, lai apzinātos visus riskus, plusus un mīnusus, kā arī neviens nebūs vainīgs manā izvēlē.
07.02.2023 10:55 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2023
Un ja es arī pēc tam atjēgšos, kā Jūs sakat. Tad es varu dot iespēju, kādam bērniņam no bērnu nama.
07.02.2023 10:58 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Saldabols69 @ 07.02.2023 10:51
Meitenes tas ir un paliek tikkai mans lēmums. Es nekad neveinotu ārstu, ja nožēlotu to, ka aizgāju uztaisīt šo operāciju. Man ir veselais saprāts, tikkai es un vienīgi es pati veidoju savu dzīvi un savu dzīves ceļu. Es 15 gados uztaisiju tetovējumu uz kājas maziņu, noželoju, 24 gados aizgāju noņemt. Nevienā brīdī nevainoju to cilvēku kurš man taisija to tetovējumu. Runājot par bērniem, ko ir labāk nožēlot, to ka man nevar būt bērni vai to ka es iekrītu un noželot pēc tam to ka kļuvu par mammu.?
Meitenes tiešām, nesaprotu, kāpēc ir jādusmojas par to? Kas ir tas kāpēc Jūs tas tik ļoti sadusmo?

ja arī sasniedzot 40 gadus, vēlēsies bērnu, tad vienmēr var izmantot medicīnisko apaugļošanu ;)
Es laikam ar šādu jautājumu vispār ietu pie kāda vīrieša-ginekologa. Tie mazāk moralizē.
07.02.2023 11:02 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Un ja es arī pēc tam atjēgšos, kā Jūs sakat. Tad es varu dot iespēju, kādam bērniņam no bērnu nama.

Es runāju vispārīgi, par šeit rakstītajiem komentāriem, nevis mēģinu tevi no kaut kā atrunāt. Ja ārsts pauž pacientam pretēju viedokli, un pacients (ne tu, bet dažas citas rakstītājas) sāk psihot, kā ārsts vispār atļaujas runāt par kaut kādu "stūlbu ētiku", davai viņa tagad taisīs abortu katru mēnesi, lai ieriebtu, tad ne par kādu augsto spriestspēju tas neliecina. Pilnīgi saprotu ārstus, kas šādām dāmām nesteidzas neko griezt nost.
07.02.2023 11:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Saldabols69 @ 07.02.2023 10:51
Meitenes tas ir un paliek tikkai mans lēmums. Es nekad neveinotu ārstu, ja nožēlotu to, ka aizgāju uztaisīt šo operāciju. Man ir veselais saprāts, tikkai es un vienīgi es pati veidoju savu dzīvi un savu dzīves ceļu. Es 15 gados uztaisiju tetovējumu uz kājas maziņu, noželoju, 24 gados aizgāju noņemt. Nevienā brīdī nevainoju to cilvēku kurš man taisija to tetovējumu. Runājot par bērniem, ko ir labāk nožēlot, to ka man nevar būt bērni vai to ka es iekrītu un noželot pēc tam to ka kļuvu par mammu.?
Meitenes tiešām, nesaprotu, kāpēc ir jādusmojas par to? Kas ir tas kāpēc Jūs tas tik ļoti sadusmo?

Man arī grūti saprast, kāpēc cilvēkus šī tēma tā sadusmo. Te jau var aizrunāties ļoti tālu, piemēram, kāpēc ir cilvēki, kas vēlas aizliegt abortus utml. ..
Man šķiet, ka dažām sievietēm dzīves augstākais sasniegums ir bērns (kas ir pilnīgi normāli, ne visas ir karjeristes), bet varbūt tas kaut kā kremt, ir sakrājušās dusmas par nepiepildītiem sapņiem, nezinu.. un tad tā nu ir tā pārākuma kārts, ko izspēlēt pret citu sievieti, kas bērnus nevēlas. Redz, tu šajā jomā esi stulba, nesaproti, ko runā.
Katrā ziņā klausi sevi un neņem vērā. Ja kādreiz tiešām nožēlosi (kam es neticu), tad taču tā bija tevis pašas izvēle un, kā jau teici, ir iespējama adopcija.
07.02.2023 11:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits