Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevainīgs

 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
Čau. Iefiltrējos jūsu sieviešu forumā. Tīri intereses pēc, kāda ir jūsu sieviešu nostāja, ja čalis ir nevainīgs 31 gada vecumā? Un jā es par sevi runāju. Nemeklēju šeit nevienu kas to mainīs vienkārši interesē jūsu viedokļi.
30.01.2023 22:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kāds ir iemesls, ka esi joprojām nevainīgs? Nostāja ir tāda, ka labāk nevainīgs nekā pargulējis ar 50 sievietēm. :D
30.01.2023 23:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Būtu mazliet jocīgi, to uzzinot, bet nedomāju, ka tas kaut ko mainītu manā viedokli par cilvēku. Man šķiet diezgan normāli, ja vienkārši nav sanācis satikt īsto cilvēku, ar ko veidot nopietnākas attiecības.
PS. puisis, kurš vairs nav nevainīgs, bet nav arī bijis nopietnās attiecībās, tikai kaut kādi sakari šur tur manās acīs nebūtu plauktiņu augstāks.
30.01.2023 23:10 |
 
Reitings 42320
Reģ: 30.01.2023
Jautājums kādēļ vel joprojām nevainīgs? Vēlāk varētu pateikt,ko domāju par to.
30.01.2023 23:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Tik daudz esi palaidis garām😂
31.01.2023 00:38 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Altra @ 30.01.2023 23:25
Jautājums kādēļ vel joprojām nevainīgs? Vēlāk varētu pateikt,ko domāju par to.
100% kaut kas nav riktīgi čalim.
Nevainīgs vīrietis nekad nav kotējies, īpaši tādā vecumā.
31.01.2023 00:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vispār kā par cilvēku? Pilnīgi vienalga. Grib, tad sekso. Negrib, nesekso līdz pensijai.
Ja to man pateiktu potenciālais partneris, tas būtu iemesls neveidot attiecības.
Kapēc vel esi nevainīgs?
31.01.2023 06:19 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja tas būtu kolēģis, paziņa, radiniekus, tad pilnīgi vienalga. Es pat nevaru iedomāties iemeslu kāpēc es varētu zināt par to. 😁Bet ja tas ir potenciālais partneris tad gribētu zināt kāpēc nevainīgs? Reliģija? Aseksuālis? Psiholoģiskā trauma? Incels?
Jo, ja tā būtu reliģija vai incel uzskati tad mums galīgi nav pa ceļam un priekš kam lieki tērēt laiku.
31.01.2023 06:53 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Nekas labs tas nav. Ja man potenciāli būtu tagad šitādā vecumā kāds "jāapmāca", tad būtu traki.
No vienas puses, var apmācīt tā, kā pašai patīk, bet no otras - sieviete vēlas pieredzējušu vīrieti. Vīriešiem laikam otrādi - jo nepieredzējušāka, jo labāk.
31.01.2023 07:57 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Nostāja, kā pret cilvēkiem, kas, piemēram, nekad nebūtu sēnes ēduši.
Nevajag jau pārspīlēt, nav tur nekas tāds, kas nu briesmīgi būtu jāmāca, ja čalim galva uz pleciem un nav aizpriedumains, nav tur ko nemācēt, sīkās nianses tāpat katrai savas, kas procesā tikai noskaidrojas.
Iemesls gan attiecībàm ar potenciālo partneri var spēlēt lielu lomu, ja vienkārši līdz šim nav sanācis, bet esi gatavs darīt, tad jau nav problēmu, bet ja, piemēram, esi aseksuālis vai reliģiozs, bet partnere tāda nav, nu tad visticamāk nekas tur nesanāks.
Vīriešiem laikam otrādi - jo nepieredzējušāka, jo labāk.

Nosacīti, vīrieši vēlas tādu, kam partneru skaits nav bijis liels, psiholoģiski tas ir patīkamāk, ka esi viens no retajiem, kas konkrēto sievieti ir dabūjis, nevis esi viens no pus ciema. Bet, ja runa ir par procesu, tad - nepieredzējušu skaita ziņā, bet talantīgu. 😁
31.01.2023 09:28 |
 
Reitings 489
Reģ: 28.01.2023
Man laikam rastos dažādas domas par to, bet ja cilvēks ļoti iepatīkas, tas nebūtu šķērslis.
Laikam gan kaut kas vairāk jāzina par pašu personību, kāpèc līdz 31 nekas nav bijis, vai mājās sēdētājs un neej sabiedrībā, izvēlīgs, kautrīgs?
31.01.2023 09:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sorry, bet neko labu tas neliecina.
31.01.2023 10:58 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
Nēesmu ne ticīgais, ne aseksuāls. Kā ari nekad mužā neesmu sekojis līdz trendiem, modēm, trendigam frizuram, neesmu neko darijis lai piesaistitu meiteņu uzmanibu kā citi čaļi to darija, kad bijām jaunāki. Man vienmēr tas likās kautkā stulbi kad čaļi izmisigi zīmējas meičām un meklējas. Tapēc tajos tīņa gados un divdesmitajos gados visu to iepazīšanas padarīsanu laidu sev gar degunu. Es tai laikā labāk darīju ko produktīvāku. Tagad kad sen jau esmu pieaudzis man kontakts ar sievietēm ir tuvu nullei. Esmu metinātājs tapēc darba vietā vieni vīrieši, ārpus darba arī nav iespējams kontaktēties. Pirmām kārtam jo esmu no mazpilsētas kur nekas nenotiek, otrkārt preškam man uzbāzties cilvēkiem? Liekās tādas iepazīšanas publiskās vietās ir pieņemami tīņu vecuma cilvēkiem. Ja to mēģina pieaugušais tas jau var būt "creepy".
31.01.2023 12:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā ari nekad mužā neesmu sekojis līdz trendiem, modēm, trendigam frizuram, neesmu neko darijis lai piesaistitu meiteņu uzmanibu kā citi čaļi to darija, kad bijām jaunāki.

Nu varbūt tā arī ir tā tava kļūda, nevajag tēlot "īpašo", tici man, tu tāds neesi. Ja tu vēlies attiecības, vai tikai seksu, tad noskiaidro, ko pretējais dzimums vēlas. Savādāk diezgan muļķīgi sanāk, gribēt kaut ko, bet, lai to dabūtu, tu neizmanto to, kas pietuvinātu tam, ko tu vēlies. Tāpēc rezultāts arī ir tāds, kāds viņš tev ir šobrīd.
"gan jau uzradīsies kāda, gan jau patiks kāds es esmu" utt - aizmirsti šīs muļķības, tā tas nestrādā.
31.01.2023 14:24 |
 
Reitings 7338
Reģ: 09.09.2021
GhostGG @ 31.01.2023 14:24

Nu varbūt tā arī ir tā tava kļūda, nevajag tēlot "īpašo", tici man, tu tāds neesi. Ja tu vēlies attiecības, vai tikai seksu, tad noskiaidro, ko pretējais dzimums vēlas. Savādāk diezgan muļķīgi sanāk, gribēt kaut ko, bet, lai to dabūtu, tu neizmanto to, kas pietuvinātu tam, ko tu vēlies. Tāpēc rezultāts arī ir tāds, kāds viņš tev ir šobrīd.
"gan jau uzradīsies kāda, gan jau patiks kāds es esmu" utt - aizmirsti šīs muļķības, tā tas nestrādā.

Vēlies teikt, arī uz sievietēm šis princips nestrādā? Tad kādām viņām vajadzētu būt?
31.01.2023 14:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vēlies teikt, arī uz sievietēm šis princips nestrādā? Tad kādām viņām vajadzētu būt?

Kā kurai. Autora gadījumā, acīmredzot, tas nestrādā un nav strādājis.
31.01.2023 14:50 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
GhostGG @ 31.01.2023 14:24

Nu varbūt tā arī ir tā tava kļūda, nevajag tēlot "īpašo", tici man, tu tāds neesi. Ja tu vēlies attiecības, vai tikai seksu, tad noskiaidro, ko pretējais dzimums vēlas. Savādāk diezgan muļķīgi sanāk, gribēt kaut ko, bet, lai to dabūtu, tu neizmanto to, kas pietuvinātu tam, ko tu vēlies. Tāpēc rezultāts arī ir tāds, kāds viņš tev ir šobrīd.
"gan jau uzradīsies kāda, gan jau patiks kāds es esmu" utt - aizmirsti šīs muļķības, tā tas nestrādā.

Tajā laikā kad es biju tīnis, 2008. gadā bija saucamā "saldo ēra" visi čaļi ģērbās baltās biksēs, rozā džemperos, ar dimanta auzskariem un frizuras cieņā bija grebenes. Pazīstami to stilu adoptēja arī. jā malaļetkas šiem kakos kārās cik viņi smuki un izskatīgi, bet pat tad es padomāju, ka labāk dzīvoju viens nekā kļūstu par vienu no viņiem tikai lai izpatiktu meitenēm.
31.01.2023 15:18 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Kāda starpība ko domā sievietes, svarīgi ir tas ko Tu pats domā. Ir daļa, kas to redzēs kā mīnusu, bet tas visticamāk tāpēc, ka viņas būs izgājušas tā saukto hoe phase un nejustos ērti ar Tevi (tavs tiklums viņām atgādinātu par viņu pagātni), bet diez vai šī ir tā auditorija, kas Tev interesē, so who cares.
Kā ari nekad mužā neesmu sekojis līdz trendiem, modēm, trendigam frizuram, neesmu neko darijis lai piesaistitu meiteņu uzmanibu kā citi čaļi to darija, kad bijām jaunāki. Man vienmēr tas likās kautkā stulbi kad čaļi izmisigi zīmējas meičām un meklējas. Tapēc tajos tīņa gados un divdesmitajos gados visu to iepazīšanas padarīsanu laidu sev gar degunu. Es tai laikā labāk darīju ko produktīvāku.

Cilvēki jau dzīvnieki vien ir - cenšas izcelties, lai dabūtu pārošanās iespējas ar pēc iespējas labākiem gēniem.
31.01.2023 15:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tajā laikā kad es biju tīnis, 2008. gadā bija saucamā "saldo ēra" visi čaļi ģērbās baltās biksēs, rozā džemperos, ar dimanta auzskariem un frizuras cieņā bija grebenes. Pazīstami to stilu adoptēja arī. jā malaļetkas šiem kakos kārās cik viņi smuki un izskatīgi, bet pat tad es padomāju, ka labāk dzīvoju viens nekā kļūstu par vienu no viņiem tikai lai izpatiktu meitenēm.

Es esmu tava vecuma, nedaudz vecāks un es nekad rozā drēbēs nestaigāju. Tā kā diez vai tas ir iemesls, kāpēc tev ar meitenēm nekā negāja.
31.01.2023 15:22 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
GhostGG @ 31.01.2023 15:22

Es esmu tava vecuma, nedaudz vecāks un es nekad rozā drēbēs nestaigāju. Tā kā diez vai tas ir iemesls, kāpēc tev ar meitenēm nekā negāja.

Ir tādi kam ar gēniem paveicies un skrandās labi izskatisies, Es nēesmu tik izskatigs, tapēc kadreiz kad bija iespēja, man būtu bijis jāmēģina izcelties ar tiem tā laika trendiem un modi, bet tas nebija un vēl joprojām nav priekš manis.
31.01.2023 15:36 |
 
Reitings 374
Reģ: 31.01.2023
Beverly Hilza @ 30.01.2023 23:06
Kāds ir iemesls, ka esi joprojām nevainīgs? Nostāja ir tāda, ka labāk nevainīgs nekā pargulējis ar 50 sievietēm. :D
Nevajag jau ar 50, bet nu tā, ka neviena pati nav bijusi tādā vecumā?
Vai nekad, nekad nav bijusi tāda intīma situācija, pat ne petings? Kā tas iespējams? 😁
Senos laikos puiši zaudēja nevainību ar vecākām dāmām, viņas iejūtīgas, saprotošas 😁
Ja par sievietēm, tad tāda vecuma nevainīgajām ir tādi red flags, ka no viņām jāmūk pa gabalu, kur nu vēl ielaisties attiecībās. Gan jau ar vīriešiem līdzīgi.
31.01.2023 19:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits