Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta zāle

 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Sveiki visiem! Jau kādu laiku eju uz sporta zāli, bet dodos tikai uz grupu treniņiem. No sākuma bija ļoti bail iet ne tikai uz zāli, bet arī uz grupu nodarbībām. Šobrīd jau eju 4 mēnešus un nodarbībās jūtos ļoti droši un pat runājos ar grupu biedriem. Šo 4 mēnešu laikā esmu arī sapratusi kādi vingrinājumi man patīk un apguvusi dažādas kombinācijās. Šobrīd ir tāda sajūta, ka ar grupu nodarbībām ir par maz (jo tur ir noteiktas dienas, noteikts laiks utt.) un gribētos ar pašai aiziet uz zāli un kādu stundiņu pasportot arī vienai. Bet šeit ir arī tā problēma. Man ir ļoti bail iet vienai uz sporta zāli un trenēties. Es reāli nezinu kur iet, ko darīt, jo tie vingrinājumi, kurus vēlos darīt nav uz trenažieriem, bet ar stieni. Man bail, ka es sevi apkaunošu, izskatīšos neveikli. Es nezinu kā, lai paskaidro to baiļu sajūtu, bet liekas - ko es tur līdīšu un tēlošu baigo sportisti, netaisi sev kaunu.
Varbūt kādai arī tā ir bijis? Varat padalīties ar kādiem ieteikumiem kā darīt? Kā saņemties?
P.S. šobrīd man arī nav neviens draugs, paziņa vai kā citādi ko pieaicināt līdzi vismaz uz pirmo reizi.
27.01.2023 23:41 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Sveika! Kas tā ir par sporta zāli? Zinu, ka agrāk Myfitness bija Gym ABC nodarbības, kur treneris pastāsta un parāda katru trenažieri, kas interesē. Vispār es pirmajā reizē arī paņemtu treneri, lai visu pastāsta un parāda, apskatās pie reizes arī Tavu tehniku ar tiem stieņa vingrinājumiem, tas ir ļoti svarīgi, lai nenodari sev pāri, nepareizi izpildot vingrinājumus, pēc tam būs drošāk.
Kā arī mazāk uztraucies par to, ko domā citi. Piemēram, mani sporta zālē neinteresē citi cilvēki, es noteikti nedomāju, ka kāds ir neveikls vai sevi apkauno, koncentrējos tikai uz sevi. Un tā dara visi laimīgie un ar dzīvi apmierinātie cilvēki, tā noskaņo arī sevi. Ja arī kāds kaut ko padomās - tici man, tā būs viena sekunde un viņš būs par Tevi jau aizmirsis, kā arī nav fakts, ka vispār satiksi šo cilvēku vēlreiz.
Riktīgi superīgi, ka izdomāji sportot un vingrot patstāvīgi, Tev noteikti sanāks, galvenais pārvarēt to pirmo reizi un pēc tam būs forši! 💪🤗
27.01.2023 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Pirmās reizes noteikti ar treneri individuāli, lai parāda kā un ko. Es kad sāku, tad lkm pirmās 5x trenera uzraidzība, kamēr +/- izgāju galvenajam inventāram cauri
28.01.2023 00:00 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Lemon gym. Tur kādreiz bija tāda opcija, ka administrators parāda un izstāsta par trenažieriem, bet šobrīd cik skatos, tad vairs nav tāda opcija.
Arī esmu domājusi par treneri - laikam jau tomēr tas būtu labākais variants.
28.01.2023 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Varu palīdzēt fitnesā ja interesē
Esmu sertificēts fitnesa treneris ar padsmit gadu pieredzi
28.01.2023 16:01 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.03.2021
Man sākumā arī bija kauns mēģināt jaunus vingrinājumus, jo bija bail, ka darīšu nepareizi, tāpēc es gāju uz sprta zāli, kas strādā 24/7. Ja es gribēju izmēģināt, ko jaunu, es vienmēr gāju ap 5-6 no rīta vai pēc pusnakts, kad neviena nav un varēju tizloties, cik gribu, līdz iemācījos visu tik labi, ka varēju mierīgi trenēties pīķa stundās visu priekšā
28.01.2023 16:14 |
 
Reitings 103
Reģ: 08.08.2022
Paņem privāti treneri uz pāris nodarbībām. Tu vari arī mierīgi pateikt, ka vēlies vnk apgūt vingrinājumu pareizu izpildi, lai vari patstāvīgi trenēties un Tev visu parādīs :)
Es sāku iet bez trenera. Sākumā bija līdzīgi Tev: gāju tikai uz grupu nodarbībām (dažas no tām bija ar svariem un jau tur varēja kaut kādu pamatu apgūt) , tad nopirku vieglās hanteles un trenējos ar tām mājās, treniņus skatījos youtube. Tur var atrast arī pamācîbas kā visu izpildīt korekti. Tā soli pa solītim- darot un mācoties , tagad brīvi eju uz sporta zāli, izmantoju trenažierus un brīvos svarus. Arī uz grupu treniņiem turpinu iet.
Varu ieteikt pirmajās reizēs iet, kad zāle ir tukša, tas parasti ir agri no rīta vai vakarā pirms slēgšanas.
28.01.2023 17:23 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Pirmās reizes ej ar treneri, visu parādīs un izstāstīs un ieteiks, kā tev labāk trenēties, lai sasniegtu tavus mērķus.
28.01.2023 17:24 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Jelinska iet uz private gymu?
28.01.2023 17:25 |
 
Reitings 103
Reģ: 08.08.2022
HARDLUXURY @ 28.01.2023 17:25
Jelinska iet uz private gymu?

Squad hour sporta zāle, nav privātā.
28.01.2023 17:27 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Izklausās, ka labākais ir paņemt treneri un tā arī pateikt, ka nejūtos droši un lai pirmajās reizēs mani pieskata/atbalsta 😀
Bet interesanti, bieži dzirdu, ka daudziem ir uztraukums uzsākt iet uz zāli, arī no pazīstamiem.
28.01.2023 21:00 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Varbūt kāds zina kādas cenu kateogroijās ir treneris?
28.01.2023 21:00 |
 
Reitings 27227
Reģ: 11.02.2015
Iesaku instagram piesekot ericrobertfitness jasonandlaurenpak, haileybarragan un principā meklētājā ieraksti weight training - ļoti daudzi cilvēki liek iekšā super labu kontentu, pamācības, kā katru vingrojumu pildīt. Visas deadlift, stieņa atspiešanas nianses tā arī ļoti īsā laikā iemācījos, ka pat draugs, kurš 4 gadus trenējas kopā ar treneri paslavēja izpildījuma formu.
Un vienkārši apzinies arī, ka visi, pat kačoki, kuri jau professional trenažieru zālē izskatās, VISI ir bijuši tajā sākuma punktā. Jebkurš normāls gym goer pieņem arī jauniņos, ja redz, ka kaut ko nemāk vai nepareizi dara, labprāt izpalīdz, iedod kādu padomu. Vismaz manā pieredzē tā līdz šim ir 💯 tā ka noteikti nav, ko baidīties, bet protams, saprotu tās emocijas, pašai reizēm tādas ir pie jaunāka vingrojuma izmēģināšanas 😁
29.01.2023 09:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits