Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums

 
Reitings 18
Reģ: 06.11.2018
Hey,
Kā jūs atrodiet ar ko kopā kaut kur aizceļot? Vai ceļojiet vieni?
Labprāt kaut kur aizceļotu, bet vienai galīgi negribās.
25.01.2023 20:56 |
 
Reitings 44318
Reģ: 30.01.2023
Varat man rakstīt,ja interese ceļojumi uz Itāliju. Runāju brīvi itāļu valoda. Esmu apceļojusi praktiski visu Itāliju. Ļoti patik Itālijas dienvidi. Sicilija ❤️ Labprāt atgrieztos arī Amalfi,Sardīnijā, Ligūrija,pie Gardas ezera un daudz kur citur. Apūlijā ne! No turienes vienmēr esmu atgriezusies odu sakosta ☹️ Dievinu Romu ❤️ Veletos doties ceļojuma ap
15./20.maiju. Ideāli uz Sicīliju apmeram uz 10 dienām(pat uz 14) vai Amalfi piekrasti. Tur var paķert ari Romu vai Napoli klāt. Varianti var būt visdažādākie,bet noteikti jāpacilo pie juras kādu laiku. Patīk arī apskatīt kultūrvēsturiskas vietas,doties garas pastaigas pa dabas takām utt. Ja patīk gan aktīva,gan pasīva atpūta,tad Amalfi būtu 👍 Var doties liela pastaiga pa Sentiero degli dei (google var apskatīt to taku),aizbraukt ar kuģīti uz Capri salu un vēl daudz citas aktivitātes. Uzņemos atrast ideālo dzīvokli/dzīvokļus. Varu saplānot arī citas lietas. Vienmēr esmu bijusi celojumu organizators. Ja interese,rakstiet privāti!
13.02.2023 22:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenes, bet tiešām, Post nos, piemēram, rīko ceļojumus mazās grupās, man liekas ļoti foršs variants, ja nav sava kompānija ar ko ceļot. :)
Noteikti ir vēl kāds tāds mazais tūroperators.
13.02.2023 18:56 |
 
Patīk
Reitings 2686
Reģ: 08.05.2022
Jup, man tā pati problēma. Es būtu gatava ceļot kaut rītdien, bet nav jau ar ko. Ģimenes locekļiem atvaļinājumi nesanāk tik bieži kā gribētos, draudzenes kuras ir, tik bieži nevar aizceļot, jo finanses neatļauj vai vispār vēlmes nav. Tad nu es gaidu to brīdi kad kādam beidzot būs brīvs laiks vai finanses. Vienai nedaudz bail. 😁
13.02.2023 18:42 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.11.2018
Sveikas, Jā nu es labprāt ar kādu aizceļotu kompānijas dēļ. Vienīgi neerti kādam uzbāzties.
Pašai man diemžēl nav draudzenes kas var atļauties ceļot. Vai ir kāda kas vēlās ar mani aizceļot tīri pasauļoties un apskatīt kadas vietas vai iepirkties? Var uzrakstīt Privāti
Un man šķiet būtu laba tēma forumā par to ka meklē ceļomumam biedru.
13.02.2023 18:01 |
 
Reitings 43
Reģ: 31.10.2022
Ceļoju gan ar ģimeni,ar draugiem, gan ari viena pati. Man pat ļoti patīk ceļot vienai,jo atpūšos no cilvēkiem un varu plānot savu laiku ka vēlos. Daži ceļojumi ar draudzenēm izvērtās neveiksmīgi,jo viņas Sicīlijā jūnija vidū cēlas 12.00 un uz pludmali nāca ap 13-14 un nepārtraukti ideja par kastumu. Bija tuvu 40 grādiem. Es uz pludmali devos ap 8.30-9.00 un uz laiku kad viņas tur ieradās,es gāju uz dzīvokli atpūsties līdz 16.00… Nevarēja sarunāt kaut kādus braucienus,lai apskatītu salu,jo viņam gribējās izgulēties un vairāk par 1-2 stundām staigāt nevarēja,jo sāpēja kājas un bija citas kaites. Man tikai ar 1 draudzeni izdodas labi ceļojumi. Mums abām abām patīk stundām ilgi chilot pie juras un tā pat stundām ilgi staigāt apskatīt pilsētas, kultūrvēsturiskas vietas utt. Tā pat arī esot Itālijas dienvidos staigat pa tirgu,sapirkt svaigas zivis,garšvielas un citas lietas. Vēlāk gatavot un baudīt pagatavoto ar gardu vinu. Diemžēl reti sanāk kaut kur kopa,jo viņa ir nereāli aizņemts cilvēks ar ģimeni un vairākiem veikaliem. Tā ka ceļot vienai ir loti ok. Vienīgi apartamentu maksa sanāk dārga. Lētāk protams ir B&B vai maziņš numuriņš viesnīca,bet man ir svarīga veļasmašīna un virtuve ar cepeškrāsni, lai esot pie juras varu saēsties svaigas zivis visos iespējamos veidos. Bija šeit tēma “meklēju labāko draudzeni”. Varētu izveidot citu “meklēju labāko draudzeni/draudzenes ceļojumam”. Vecums tur noteikti nebūtu svarīgs,bet tieši kopīgas intereses. Man pat tas nebūtu svarīgas. Būtu forši,ha varētu sadalit apartamentu īri ar 1-3 personām,lai ceļojuma izmaksas samazinātos,jo tieši visforšākie dzīvokli,kuri ir laba pozīcija,kuriem ir labs skats vai uz jūru vai pludmali. Tādos parasti ir arī 2 vannasistabas. Kādam ir interese par tādu tēmu?
25.01.2023 23:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Varbūt ir kāda draudzene, kas arī labprāt kopā ceļotu?
Domāju, ka maza tūrfirma arī ir variants, Post nos rīko grupu braucienus un es pieļauju, ka tur diezagn daudzi piesakās vieni
25.01.2023 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits