True crime

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vai kāda skatās true crime raidījumus, klausās podkāstus?
Kopš sākās kovids, reāli iekritu tajā visā. Pārsvarā Youtube, JCS criminal psychology ir mans toptop, tad vēl Daves Lemonade. Kādreiz klausījos Bailey Serian, bet tad apnika, ka viss tāds piepušķots.
Netflixā arī daži labi raidījumi par šo tēmu.
Varbūt vēl kāda skatās reālos šausmu stāstiņus un var ieteikt kaut ko? 😁
23.01.2023 16:29 |
 
Reitings 27224
Reģ: 11.02.2015
Vēl nevaru saņemties noskatīties "The Trials of Gabriel Fernandez", podkāstos par šo gadījumu ir garāmejot stāstīts... Tur arī laikam non-stop jāraud būtu.
Bet to "Don't f***" kaut kā jāmēģina, jāsadrosmējas.. 🤞😬
23.01.2023 23:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Stephanie Harlowe paklausīšos!
Kendall Rae kādu laiku skatījos, bet man beigās tomēr apnika tas, kā viņa mēģina tēlaini aprakstīt kā ģimene vai citi līdzcilvēki tobrīd jutās, tādas lietas, kuras tikai tie cilvēki paši zinātu.
Tikko atcerējos, ka Jennifer Pan vēl bija traks un interesants gadījums. Un Stephanie Lazarus nopratināšana.
24.01.2023 09:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 23.01.2023 23:12
Vēl nevaru saņemties noskatīties "The Trials of Gabriel Fernandez", podkāstos par šo gadījumu ir garāmejot stāstīts... Tur arī laikam non-stop jāraud būtu.
Bet to "Don't f***" kaut kā jāmēģina, jāsadrosmējas.. ??

jā, cats es arī kaut kā saņemšos noskatīties. Bet dzīvnieki ir mans vājais punkts šajā visā. 😕
24.01.2023 09:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Paskatijos treileri "Dont fuck with cats". Arī man dzīvnieki ir vājais punkts. Tajā treilerī nevar saprast kas tur bija, gāju speciāli meklēt papildus info. Uzzināju, visas iekšas vārijās. Sapratu, ka neskatīšos. Man tādas lietas ļoti emocionāli uzvelk. Dzīvnieki un mazi bērni.
24.01.2023 10:00 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Lula @ 24.01.2023 09:54
Stephanie Harlowe paklausīšos!
Kendall Rae kādu laiku skatījos, bet man beigās tomēr apnika tas, kā viņa mēģina tēlaini aprakstīt kā ģimene vai citi līdzcilvēki tobrīd jutās, tādas lietas, kuras tikai tie cilvēki paši zinātu.
Tikko atcerējos, ka Jennifer Pan vēl bija traks un interesants gadījums. Un Stephanie Lazarus nopratināšana.

Saprotu, ko saki par Kendall Rae, bet man tas netraucē. Man šķiet, ka viņa tos stāstu pasniedz ar empātiju un cieņu, domājot par upura ģimeni, ko ne visi true crime satura veidotāji dara. Un vēl man šķiet lieliski, ka viņa sadarbojas ar cietušo ģimenēm un regulāri iekļauj upura ģimenes locekļu liecības un viedokļus savos video. + vēl tas, ka viņa regulāri ziedo un sadarbojas ar dažādàm bezpeļņas un labdarības organizācijām. Tāpēc tas manās acīs viņu paceļ mazliet augstāk par citiem true crime youtuberiem, un nekoncentrējos uz to, ka viņa mēdz mazliet izskaistināt to stāstu. Viņa turklāt vēl nav tas trakākais gadījums, manuprāt. Īstenībā daudzi youtuberi tā dara, it īpaši sievietes. Citreiz klausos un domāju: “Nu kā tu vari zināt, kā tas cilvēks jutās un ko domāja, pat ja tu klāt būtu bijis/-usi, tad tāpat nezinu, kas otra galvā darās.” 😅
Tāpēc man balansam patīk This is Monsters kanāls - viņš galvenokārt runā tikai par faktiem un to, kas notika, - bez kaut kādas analīzes vai piepušķošanas.
24.01.2023 11:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits