Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

True crime

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vai kāda skatās true crime raidījumus, klausās podkāstus?
Kopš sākās kovids, reāli iekritu tajā visā. Pārsvarā Youtube, JCS criminal psychology ir mans toptop, tad vēl Daves Lemonade. Kādreiz klausījos Bailey Serian, bet tad apnika, ka viss tāds piepušķots.
Netflixā arī daži labi raidījumi par šo tēmu.
Varbūt vēl kāda skatās reālos šausmu stāstiņus un var ieteikt kaut ko? 😁
23.01.2023 16:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Youtube skatos kanālu "Explore with us". Patīk, ka viss tiek paskaidrots. Dažas sērijas priekš manis ir par garu vai pārāk lēna attīstība, bet kopumā man patīk.
23.01.2023 16:33 |
 
Patīk
Reitings 2693
Reģ: 08.05.2022
Es skatos. Man Facebook video sadaļā rādās praktiski visi video saistīti par un ap true crime.
Ļoti labs raidījums ir Evil Lives Here.
23.01.2023 16:39 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Es klausos - kad jāiet pastaigā, dažādi mājas darbi jādara, tad podkāsti ir visērtākie. RedHanded, Morbid, Crime Junkie, Casefile, Evidence Locker.
Netflixā, protams, arī daudz kas noskatīts. Pēdējais bija "The Sins of our Mother", labs.
23.01.2023 16:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
YouTube man patīk coffeehouse crime, jo viņš ļoti cieņpilni izsakās par upuriem un netaisa to hype vai neglorificē slepkavas.
Tad vēl garāki un dziļāki video ir kanālam dreading(crime and psychology).
Ļoti nepatīk tie "true crime" kanāli kur sieviete krāsojas un stāsta izpušķota stāstu kas daļēji atbilst faktiem.
23.01.2023 17:48 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.03.2021
No youtuberiem:
Eleanor Neale
Kendall Rae
Mr Ballen
Brooke Makenna
Danelle Hallan
No dokumentālo/izmeklēšanas kanāliem:
60 minutes Australia
Deadly Women
23.01.2023 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Youtube
Bailey Sarian Murder, mystery& makeup, bet ir arī aporty ieraksti un Dark history sērijas gan Yotube gan Spotify.
True crime with Kendall Rea YT un Spotify
Cult liter with Spencer Henry Spotify
Glam&Gore ir pamatā kkādas slavēnās vietas, kur bujušas kkādas slepkavības, pašnāvības, ķipa ghost hunting
Buzzfeed Unsolved Nwtwork
23.01.2023 18:50 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Pievienojos nosauktajiem, savu true crime skatīšanos sāku ar Kendall Rae. Vēl youtube forša ir Bella Fiori, Joshua Miles. Ja gribas īso variantu, var skatīties anna solves. Tur ir 10-20 min gari video.
Vēl jau ir variants tiktok.
Piekrītu, ka Bailey Sarian liekas pārāk piepušķoti un dīvaini.
Stefania @ 23.01.2023 18:20
No youtuberiem:
Eleanor Neale
Kendall Rae
Mr Ballen
Brooke Makenna
Danelle Hallan
No dokumentālo/izmeklēšanas kanāliem:
60 minutes Australia
Deadly Women
23.01.2023 19:07 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
No nepieminētajiem patīk youtube kanāli That Chapter un This is Monsters - tos pēdējā laikā skatos visvairāk. Piekrītu par Bailey Sarian - sākumā patika, viņa likās tāda jauka un tā kā mani interesē arī kosmētika, tad bija interesanti sekot līdzi viņas makeup look’iem, bet pēdējā laikā vairs nevaru viņu skatīties, liekas kaitinoša un besī tā ķiķināšana, liekas kaut kā nenopietni un necienīgi.
Vēl pa reizei paklausos kādu podcastu Spotify, piemēram Serial Killers.
Jā, arī Netflixā var atrast labas dokumentālās, tas viņiem padodas. 😅 Visvairāk atmiņā iespiedušās “Girl in the Picture”, “Sins of Our Mother”, “Don’t f**k with cats” un “Keep Sweet: Pray and Obey”, jo vienkārši prātam neaptverami notikumi.
23.01.2023 19:13 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Man vislabāk Stephanie Harlowe un Crime weekly
23.01.2023 19:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Forši ieteikumi, paldies! Būs ko darbiem fonā klausīties.
That Chapter un Dreading arī reizēm skatos un ja gribas kaut ko psiho-analītisku, tad JCS tiešām varu ieteikt, abas daļas Chris Watts ir interesantas (ja nemaldos, tad Netflix par šo arī ir filma). Sākumā īsi pastāsta, kas noticis un pēc tam tiek analizēts video no policijas nopratināšas, mani šie kaut kā ļoti paķēra.
23.01.2023 19:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 23.01.2023 17:48
YouTube man patīk coffeehouse crime, jo viņš ļoti cieņpilni izsakās par upuriem un netaisa to hype vai neglorificē slepkavas.
Tad vēl garāki un dziļāki video ir kanālam dreading(crime and psychology).
Ļoti nepatīk tie "true crime" kanāli kur sieviete krāsojas un stāsta izpušķota stāstu kas daļēji atbilst faktiem.

Paklausīšos coffehouse crime, ļoti patīk, ja ir cieņpilni. Starp citu Daves Lemonade ir līdzīga pieeja.
23.01.2023 19:30 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Lula @ 23.01.2023 19:29
Forši ieteikumi, paldies! Būs ko darbiem fonā klausīties.
That Chapter un Dreading arī reizēm skatos un ja gribas kaut ko psiho-analītisku, tad JCS tiešām varu ieteikt, abas daļas Chris Watts ir interesantas (ja nemaldos, tad Netflix par šo arī ir filma). Sākumā īsi pastāsta, kas noticis un pēc tam tiek analizēts video no policijas nopratināšas, mani šie kaut kā ļoti paķēra.

JCS man arī patika, visus video esmu noskatījusies, bet tad vienu dienu noskatījos labu video eseju par to, ka body language eksperti ir fufelis, tad nu tas nan tā kā “atvēra acis”, jo JCS diezgan daudz savos video izdara secinājumus un analizē ķermeņa valodu, un vairs tie video nešķiet tik izcili. 😂 Bet tāpat mans guilty pleasure. 😅
Pareizi, vēl ir Stephanie Harlowe - viņa tik daudz darba iegulda savos video, ka nespēju vien beigt apbrīnot.
23.01.2023 19:56 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
nē nu jā @ 23.01.2023 19:56

JCS man arī patika, visus video esmu noskatījusies, bet tad vienu dienu noskatījos labu video eseju par to, ka body language eksperti ir fufelis, tad nu tas nan tā kā “atvēra acis”, jo JCS diezgan daudz savos video izdara secinājumus un analizē ķermeņa valodu, un vairs tie video nešķiet tik izcili. ? Bet tāpat mans guilty pleasure. ?
Pareizi, vēl ir Stephanie Harlowe - viņa tik daudz darba iegulda savos video, ka nespēju vien beigt apbrīnot.

Pēc viņas man viss šķiet tik virspusējs, ka īsti nevaru paklausīties ko citu 😄
23.01.2023 20:40 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
nē nu jā @ 23.01.2023 19:13
No nepieminētajiem patīk youtube kanāli That Chapter un This is Monsters - tos pēdējā laikā skatos visvairāk. Piekrītu par Bailey Sarian - sākumā patika, viņa likās tāda jauka un tā kā mani interesē arī kosmētika, tad bija interesanti sekot līdzi viņas makeup look’iem, bet pēdējā laikā vairs nevaru viņu skatīties, liekas kaitinoša un besī tā ķiķināšana, liekas kaut kā nenopietni un necienīgi.
Vēl pa reizei paklausos kādu podcastu Spotify, piemēram Serial Killers.
Jā, arī Netflixā var atrast labas dokumentālās, tas viņiem padodas. ? Visvairāk atmiņā iespiedušās “Girl in the Picture”, “Sins of Our Mother”, “Don’t f**k with cats” un “Keep Sweet: Pray and Obey”, jo vienkārši prātam neaptverami notikumi.

Nevaru saņemties noskatīties "Don't f*** with cats", sākuma ainas dēļ, par kuru tikai spoileri esmu dzirdējusi... Kaut kas ar putekļu sūcēju un kaķēnu? 🤬 Ir opcija to pārtīt vai kaut kā? Jo teorētiski to docuseries gribētu noskatīties..
23.01.2023 20:41 |
 
Reitings 261
Reģ: 02.04.2022
Lula @ 23.01.2023 19:29
Forši ieteikumi, paldies! Būs ko darbiem fonā klausīties.
That Chapter un Dreading arī reizēm skatos un ja gribas kaut ko psiho-analītisku, tad JCS tiešām varu ieteikt, abas daļas Chris Watts ir interesantas (ja nemaldos, tad Netflix par šo arī ir filma). Sākumā īsi pastāsta, kas noticis un pēc tam tiek analizēts video no policijas nopratināšas, mani šie kaut kā ļoti paķēra.

Par Chris Watts vispār gribētos atsevišķu sarunu. Esmu klausījusies podkāstus, arī Netflix dokumentālo noskatījos divreiz. Šis gadījums ir ekstrēms. Mani vajā tā nežēlība!
23.01.2023 20:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 23.01.2023 20:41

Nevaru saņemties noskatīties "Don't f*** with cats", sākuma ainas dēļ, par kuru tikai spoileri esmu dzirdējusi... Kaut kas ar putekļu sūcēju un kaķēnu? ? Ir opcija to pārtīt vai kaut kā? Jo teorētiski to docuseries gribētu noskatīties..

jaaa... es tieši tā paša iemesla dēļ neesmu noskatījusies :(
23.01.2023 20:53 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
reina @ 23.01.2023 20:41

Nevaru saņemties noskatīties "Don't f*** with cats", sākuma ainas dēļ, par kuru tikai spoileri esmu dzirdējusi... Kaut kas ar putekļu sūcēju un kaķēnu? ? Ir opcija to pārtīt vai kaut kā? Jo teorētiski to docuseries gribētu noskatīties..

Pārtīt var, jā. Parāda paša video sākumu, bet to trakāko vietu, protams, nē. Nedaudz apstāstīja, kas tur notika, neieslīgstot detaļās. Patīkami viennozīmīgi nebija.
23.01.2023 21:01 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Saturns @ 23.01.2023 20:45

Par Chris Watts vispār gribētos atsevišķu sarunu. Esmu klausījusies podkāstus, arī Netflix dokumentālo noskatījos divreiz. Šis gadījums ir ekstrēms. Mani vajā tā nežēlība!

Jā, viņa case arī manu psihi diezgan pamatīgi iedragāja, vēl ilgi nevarēju beigt domāt. 🥲 Saprotu, ka var būt nesaskaņas, krāpšana, tāda diemžēl ir dzīve un cilvēki dara stulbas lietas emciju vadīti, bet kā var nonākt līdz domai, ka nogalināt visu ģimeni ir īstais risinājums visšm problēmām?? Pats trakākais, ka šis nebūt nav vienīgais tāds gadījums, kas mudina domāt - cik mums katram tādu cilvēku apkārt, kas spējīgi uz ko tādu? Baisi.
23.01.2023 21:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 23.01.2023 21:04

Jā, viņa case arī manu psihi diezgan pamatīgi iedragāja, vēl ilgi nevarēju beigt domāt. ? Saprotu, ka var būt nesaskaņas, krāpšana, tāda diemžēl ir dzīve un cilvēki dara stulbas lietas emciju vadīti, bet kā var nonākt līdz domai, ka nogalināt visu ģimeni ir īstais risinājums visšm problēmām?? Pats trakākais, ka šis nebūt nav vienīgais tāds gadījums, kas mudina domāt - cik mums katram tādu cilvēku apkārt, kas spējīgi uz ko tādu? Baisi.

Par Casey Anthony arī traki, bet interesanti. Liekas kaut kādā ziņā vēl vājprātīgāks stāsts.
23.01.2023 22:20 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.03.2021
reina @ 23.01.2023 20:41

Nevaru saņemties noskatīties "Don't f*** with cats", sākuma ainas dēļ, par kuru tikai spoileri esmu dzirdējusi... Kaut kas ar putekļu sūcēju un kaķēnu? ? Ir opcija to pārtīt vai kaut kā? Jo teorētiski to docuseries gribētu noskatīties..

Tur vairākos brīžos tiek runāts par kaķiem. Es pati arī pārlēcu pāri visām runām par kaķiem, bet tāpat šo to nejauši nācās dzirdēt. Pēc pirmās sērijas gan par to tik daudz vairs nerunā. Vispār skatoties to filmu, es sapratu, ka vienu no tiem kaķu video redzēju bērnībā, apmeklējot kaut kādu shady saitu. Tas man toreiz atstāja traumu, tāpēc savā ziņā priecājos pēc visiem šiem gadiem beidzot ieraudzīt to, kas to izdarīja un ka viņš nepalika nesodīts
23.01.2023 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits