Par laišanu sēdēt

 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Vai vienmēr laižat sabiedriskajā transportā sēdēt pensionārus, grūtnieces? Ja nē, tad kāpēc? Vai arī laižat tikai tad, ja lūdz?
22.01.2023 22:14 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ja jābrauc īsāks gabals, nav smagas somas un transports ir diezgan pārpildīts, parasti uzreiz stāvu kājās, lai citiem būtu iespēja apsēsties. Nav tā ka vaktēju lai tikai kādam večukam būtu iespēja apsēsties, bet tiklīdz transports sāk piepildīties, pievēršu uzmanību un palaižu.
Agrāk, kad bija izteiktāka anēmija, pārpildītā autobusā nāca ģībiens, jo kājās jau biju pavadījusi apmēram 30 minūtes. Kad vairs galīgi nevarēju izturēt, palūdzu tuvākajai meitenei palaist apsēsties, viņa paskatījās un novērsās, visticamāk domāja, ka es kāda dzērāja. 😀 Vairs nevienam neko neprasīju, metu kaunu pie malas un apsēdos turpat autobusā uz grīdas, jo spēka galīgi vairs nebija. Kopš tās reizes autobusos vienmēr ir līdzi ūdens pudele, vai vismaz var padzerties.
24.01.2023 11:10 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Beverly Hilza @ 22.01.2023 22:29

Un ja viņš būtu tev iebelzis ar to spieķi, ko tad? ?

Ar sabiedrisko nesanāk braukt bieži, bet vienā no pirmajām reizēm, kad sanāca braukt ar sabiedrisko autobusu vienai (bija kādi 12 gadi), apsēdos uzreiz pirmajā solā. Izrādās, ka tas bija paredzēts invalīdiem un kā par spīti nākamajā pieturā iekāpa rupjš večuks ar kustību traucējumiem un ar spieķi mani brutāli izdzina ārā. Ja es būtu sapratusi kaut vārdu, ko viņš man krieviski raidīja, gan jau nebūtu tā atrāvusies.
24.01.2023 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 2610
Reģ: 29.01.2009
Sarma1986 @ 24.01.2023 08:30

Un? Mani reiz veca vāciete izlamāja autletā, jo šai likās, ka man acis pakausī un bij jāredz, ka arī šī man iet aiz muguras uz kasi un tjipa jāpalaiž, jo šī pusdzīva steberē. Nevar saprast, ka visās tautībās ir demences mākti tantuki? Ja par Rīgu, tur nekas nav labi ne latviešu, ne krievu tantukiem, neredzu iemeslu, vienus laist, otrus nelaist.

Nu tas, ka krievu babuļas ir daudz nekaunīgākas un skaļākas, ir neapšaubāms fakts.
Es savu grūtniecību arī aizvadīju citā valstī. Stulbi jau gan visur piesaukt, ka ārzemēs piena upes ķīseļa krastos, bet tas šajā sakarā tiesa. Tur tiešām kājās visi vīrieši lec un vietu paši dod, vienmēr, nekas nav ne jāprasa, ne jālūdz. Vēlāk arī ar ratiem vienmēr pie vajadzības palīdzēja izcelt, iecelt. Tiesa reti, jo 90% gadījumu gan transports, gan infrastruktūra kā radīta, lai visiem iespēja pārvietoties. Tik Rīgā atbraucot kā pa kara lauku. Bet tā ir taisnība, jo man bija iespēja salīdzināt.
24.01.2023 17:12 |
 
Reitings 775
Reģ: 16.01.2023
Pati nesen vēl biju grūtnieces. Pat 9.men reti kad kāds palaida sēdēt sabiedriskajā.
Te bija komentārs “pēdējos mēnešos ar lielu vēderu”, kas nu kuram liekas liels un pēdējie mēneši un kā to vispar no malas var noteikt vai pēdējie mēneši 😅
Katra ziņā es sapratu, ka ja neesi milzīga bumba, kas veļas, tad neviens nelaidīs.
Man tieši draudzenes vienmēr jautāja “nu, gan jau visur laiž pa priekšu, ne?”
Coffee inn uz wc mani palaida 2 sievietes, bet arī visticamāk tikai tāpēc, ka pašas ir mātes
24.01.2023 20:04 |
 
Reitings 775
Reģ: 16.01.2023
Stefania @ 23.01.2023 13:07
Atkarībā no noskaņojuma. Ja braucu pēc darba, kur 12h strādāju fizisku darbu, un apkārt sēž jauni vīrieši, neuzskatu, ka tieši man būtu jāceļas. Vēl smieklīgāk šķiet tantiņas, kas vienmēr uzklūp jaunām meitenēm, bet pieaugušos vīriešus liek mierā, jo bail no viņiem.
Grūtnieces nekad nelaižu sēdēt, jo, atšķirībā no vecuma, slimības vai lauztas kājas, palikt stāvoklī ir brīvprātīga izvēle

Pēc atbildes var redzēt, ka stāvoklī nekad neesi bijusi un nezini kā tas ir, ka pamst potītes, lauž muguru un melns gar acīm metas.
Grūtniecības ir dažādas un citai tā tiešām ir kā slimība
24.01.2023 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits