Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās

 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Sveikas! Kurai vēl aktuāli iepazīties? Kurai ir forši draugi un paziņas, kuri vēlas attiecības?
Es esmu Tinderī, man tur ir miljoniem matchu, sarakstes utt., dažreiz dodos uz randiņiem ar tiešām foršiem, gudriem, erudītiem un visādi citādi labiem vīriešiem, bet 90% atsaku otro randiņu - jo vnk nav maaaaaans. Mani uzrunā uz ielas, veikalā, iepazīstos kādā klubā utt., ar izskatu viss kārtībā, problēma ir manī, meklēju ideālo 🙈 Man 31. Kurai vēl tā ir? 😃
19.01.2023 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man kādreiz bija līdzīga situācija, iespejams, es neteiktu, ka es meklēju ideālo, beeet....es kaut ko meklēju, tas tiešām, to klikšķi un baaaaigi ilgi nebija, vnk man līdz saviem 21+ reāli attiecības nebija bijušas, reāli 3 randiņi jau bija baigais sasniegums.
Vnk nav atrasts tas cilvēks ar, kuru ir šis te klikšķis, un manā gadījumā, šis klikšķis bija ar cikvēku, kurš kinda ļoti ne manā parastajā tipā bija.
20.01.2023 15:40 |
 
Reitings 3648
Reģ: 10.01.2023
boots @ 19.01.2023 23:07
Es ietiektu vienkārši izdzēst aplikāciju un nedaudz padzīvot tikai ar sevi, sev. Tā izkaisītā enerģija uz simtiem džeku, pat ja netiekaties, nekam auglīgam neder. Publika pēc kāda laika arī nomainīsies, un vari mēģināt vēlreiz ar svaigu skatu.
Cik man x ir bijis ieinstalēts pēc kārtīgas pauzes tinderis, tādas foršas enerģijas ir tikai ar kādiem diviem pirmajiem īpaši izvēlētiem matchiem, kurus rūpīgi izvēlējos pēc sajūtām.. tālāk viss jau tā.. paliek kā vienveidīga masa, uz nevienu vairs nav vilkmes, un viss paliek tāds sekls.
un ja nav TĀ sajūta, ka esi gatava iepazīties, tur var sēdēt mūžīgi….
20.01.2023 00:09 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
problēma tā , ka ļoti daudzi brīvie LV vīrieši nekam neder . Ierodas uz randiņu, un cenšas nez ko no sevis pierādīt . Reti kurš ir pašpietiekams un pārliecināts. Ja arī tādi gadās, tad ir citi trūkumi . Tiekot līdz gultai , izrādās viņš nemaz nav spējīgs sievieti tā kārtīgi apmierināt.
Tāpēc tinderi izmantoju tikai ārzemēs, ja prasās tos īslaicīgos randiņus un izklaides . Tur vismaz vīrieši netēlo no sevis nezko .
20.01.2023 00:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Beverly Hilza @ 19.01.2023 21:59

Piekrītu par mūziku, tomēr var saprast cilvēka būtību vai personību, bet tas protams, nav vienīgais uz ko paļauties. Būs arī eksemplāri, ar tavu mūzikas gaumi. Un stilu, kas tev tāpat nederēs par attiecību partneri. ❄

Protams 🙏 tas vairāk tāds sīkums, ko pamēģināt joka pēc
19.01.2023 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
AllSaints @ 19.01.2023 23:05

Piekrītu, ka sajūtas notrulinās, grūti apstāties, jo visu laiku šķiet, ka tāpat būs next, next, next.

tīri no smadzeņu bioķīmijas, notrulinās dopamīna receptori.. smadzenes ātri pierod, līdzīgi kā ar narkotiskajām vielām un vairs vienkārši nereaģē gana spilgti uz it kā citos apstākļos superīgu situāciju, kas būtu radījusi milzu prieku.
Līdzīgi ar tiktok, IG, citām skrollēšanām - skrollējam, skrollējam, uzturam dopamīnu līmenī, bet ikdienas dzīve paliek kaut kur fonā un tāda - blāva.
19.01.2023 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Es ietiektu vienkārši izdzēst aplikāciju un nedaudz padzīvot tikai ar sevi, sev. Tā izkaisītā enerģija uz simtiem džeku, pat ja netiekaties, nekam auglīgam neder. Publika pēc kāda laika arī nomainīsies, un vari mēģināt vēlreiz ar svaigu skatu.
Cik man x ir bijis ieinstalēts pēc kārtīgas pauzes tinderis, tādas foršas enerģijas ir tikai ar kādiem diviem pirmajiem īpaši izvēlētiem matchiem, kurus rūpīgi izvēlējos pēc sajūtām.. tālāk viss jau tā.. paliek kā vienveidīga masa, uz nevienu vairs nav vilkmes, un viss paliek tāds sekls.
19.01.2023 23:07 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
boots @ 19.01.2023 22:58

vaina ir tieši tajā aplikācijā - tas, cik viegli var tikt pie matchiem un uz randiņiem, abām pusēm liek sevi parādīt nu tā.. pa pusei, jo vienmēr zemapziņā doma, ka hei, nebūs ar šo, ir vēl x matchi un vēl visa tinder plašā jūra ar zivtiņām..
tāpēc randiņi, otrs cilvēks, attiecībās vispār (īpaši sekss) kā vērtības tiek nivilētas.. un jo ilgāk sēž tajās aplikācijās, jo grūtāk būs atrast, notrulinās sajūtas.

Piekrītu, ka sajūtas notrulinās, grūti apstāties, jo visu laiku šķiet, ka tāpat būs next, next, next.
19.01.2023 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
AllSaints @ 19.01.2023 17:57

Tur tā lieta, ka nav karogu, viss labi, izskatās labi, ar labu profesiju, auto, labi pelna, ziedus uzdāvina utt, es pat te neaprakstīju vienu vīrieti, bet vairākus! Bet nav tās īstās sajūtas - jāpiebilst, ka sirds man pilnībā brīva un atvērta! Dažreiz liekas, ka būtu labāk dzīvot kādā ciemā, kur ir izvēles ir tikai divas un viss ? Bet tā šķiet, ka būs kaut kas labāks utt.

vaina ir tieši tajā aplikācijā - tas, cik viegli var tikt pie matchiem un uz randiņiem, abām pusēm liek sevi parādīt nu tā.. pa pusei, jo vienmēr zemapziņā doma, ka hei, nebūs ar šo, ir vēl x matchi un vēl visa tinder plašā jūra ar zivtiņām..
tāpēc randiņi, otrs cilvēks, attiecībās vispār (īpaši sekss) kā vērtības tiek nivilētas.. un jo ilgāk sēž tajās aplikācijās, jo grūtāk būs atrast, notrulinās sajūtas.
19.01.2023 22:58 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tinderī jau viegli - pa labi un kreisi, bet realitāte tomēr cita. Es uzskatu, ka vieglāk atrast cilvēku paziņu lokā, nodarbībās vai jēl kur citur, kur jau ir "pirmā" saskarsme.

Varu piekrist. Patiesībā, ja es tā tagad aizdomājos, man pilnīgi nevienas ilgstošas attiecības, kuras ir bijušas dzīves laikā, nav izveidojušās no tindera. Vienmēr ir bijis tā, ka kaut kādos pasākumos sanāk iepazīties, vai izbraucienos, teātrī vai arī IG utt.
Tinderis man vienmēr bija tikai un vienīgi izklaidei, kaut kur aizbraukt, aiziet, pavadīt laiku kopā un pamīcīties pa gultu. Tur, ja godīgi arī 80% vismaz publika ir tikai tāda un tam arī domāta. Protams, ir arī veiksmes stāsti un tādi arī ir manu draugu lokā. Ja godīgi, tinderis, kā platforma, jau arī ir taisīts un orientēts uz "hook up culture" vai kā tautas valodā runājot "ātro drāzienu"
19.01.2023 22:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Lula @ 19.01.2023 21:37
Šobrīd esmu precējusies, bet varu kā piemēru ņemt vienkārši jaunas paziņas - ja man jau no starta cilvēks nešķiet interesants, nu tad nebūs. Tieši liekas, ka vecumā ap 30 var ļoti ātri izšķirot, kas Tev der, kas ne.
Varbūt tiešām tev vēl ar tiem matchiem nav paveicies. Un vēl, ir cilvēki, kam ar 80% citu cilvēku būs par ko parunāt, tur droši vien tad nav problēmu dod iespēju kādam, kurš nerauj nost jumtu. Varbūt tu neesi no tā bariņa un tev vajag kaut ko specifisku, lai rastos interese.
PS. es parasti ātri rodu iespaidu par cilvēku pēc viņa muzikālās gaumes. Nākamajiem uzjautā, lai iesaka 3 labas dziesmas un pačeko vai sakrīt ar to, kas Tev patīk :D

Piekrītu par mūziku, tomēr var saprast cilvēka būtību vai personību, bet tas protams, nav vienīgais uz ko paļauties. Būs arī eksemplāri, ar tavu mūzikas gaumi. Un stilu, kas tev tāpat nederēs par attiecību partneri. ❄
19.01.2023 21:59 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 19.01.2023 19:44

Izklausās nedaudz kukū, tev tiešām ir 31g? :D. Ja es būtu meklējis IDEĀLO sievieti, tad es būtu vēl šodien bez nevienas attiecību pieredzes. Ideālu cilvēku nav, ir tikai lietas ar ko nevar sadzīvot un ir lietas, kur var pievērt acis, jo pārējās lietas atspēko trūkstošās. Vismaz es uz to tā vienmēr esmu skatījies.

Piekrītu tev. 🥇
19.01.2023 21:50 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Tinderī jau viegli - pa labi un kreisi, bet realitāte tomēr cita. Es uzskatu, ka vieglāk atrast cilvēku paziņu lokā, nodarbībās vai jēl kur citur, kur jau ir "pirmā" saskarsme. Tinderī, vismaz man, ļoti reti ir bijusi kāda tiešām saturīga saruna par tēmām kuras man ir aktuālas un kāds labs randiņš, bet tas pa lielam nenopietnos nolūkos un spontāni.
Protams,ka arī mūsdienās daudziem vienam pret otru ir nereālistiski standarti, kas ir mazliet skumji un arī vērtības ir mazliet citas. Ceru,ka atradīsi savu cilvēku pareizajā vietā un laikā!
19.01.2023 21:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Šobrīd esmu precējusies, bet varu kā piemēru ņemt vienkārši jaunas paziņas - ja man jau no starta cilvēks nešķiet interesants, nu tad nebūs. Tieši liekas, ka vecumā ap 30 var ļoti ātri izšķirot, kas Tev der, kas ne.
Varbūt tiešām tev vēl ar tiem matchiem nav paveicies. Un vēl, ir cilvēki, kam ar 80% citu cilvēku būs par ko parunāt, tur droši vien tad nav problēmu dod iespēju kādam, kurš nerauj nost jumtu. Varbūt tu neesi no tā bariņa un tev vajag kaut ko specifisku, lai rastos interese.
PS. es parasti ātri rodu iespaidu par cilvēku pēc viņa muzikālās gaumes. Nākamajiem uzjautā, lai iesaka 3 labas dziesmas un pačeko vai sakrīt ar to, kas Tev patīk :D
19.01.2023 21:37 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
AllSaints @ 19.01.2023 20:42

Iesaki vnk neiespringt - patīk man vai nepatīk un doties satikties?

nē .. un otros randiņus arī nevajag ja nav pārliecības.
19.01.2023 20:47 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
candy girl @ 19.01.2023 20:39
senāk pati gandrīz katru dienu gāju uz randiņu, dažreiz pat diviem. Vienīgais labums, garšīgas vakariņas, dzērieni bez maksas, ik pa laikam aizraujošs lielisks sekss .
Vīriešus ar kuriem vērts tikties ilgtermiņā parasti sastopu savādāk .

Iesaki vnk neiespringt - patīk man vai nepatīk un doties satikties?
19.01.2023 20:42 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
senāk pati gandrīz katru dienu gāju uz randiņu, dažreiz pat diviem. Vienīgais labums, garšīgas vakariņas, dzērieni bez maksas, ik pa laikam aizraujošs lielisks sekss .
Vīriešus ar kuriem vērts tikties ilgtermiņā parasti sastopu savādāk .
19.01.2023 20:39 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
AllSaints @ 19.01.2023 20:13

Jaaaaaaaaaa, tāpēc es saku, ka vieglāk būtu, ja būtu yikai divi izvēles varianti, bet es jau esmu pārāk aizrāvusies ??

ne jau izvēles variantos vaina, ko Tu darītu kaut kādā Madridē vai Parīzē, kur izskatīgu vīriešu 50x vairāk . Vnk vairāk tusētu .
Gribi randiņu , jaunu iepazīšanos.. Vnk izveido pāris sarakstes , konkrētai dienai.. Ja kaut kas nepatīk- unmatch, un pievērs uzmanību nākamajam.. Neatstāj kaut kādas ntās sarakstes.. nesanāk atrast konkrētai dienai randiņu, atliec uz citu . varbūt satiksi kādu nejauši .
19.01.2023 20:27 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
candy girl @ 19.01.2023 20:08
pārlieku daudzas sarakstes un matchi nav vajadzīgi . Tas jau kaut kāds rutīnas pasākums , ar kuru var gadiem var nodarboties , un satiec tādus pašus cilvēkus pretī .

Jaaaaaaaaaa, tāpēc es saku, ka vieglāk būtu, ja būtu yikai divi izvēles varianti, bet es jau esmu pārāk aizrāvusies 😬😬
19.01.2023 20:13 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
pārlieku daudzas sarakstes un matchi nav vajadzīgi . Tas jau kaut kāds rutīnas pasākums , ar kuru var gadiem var nodarboties , un satiec tādus pašus cilvēkus pretī .
19.01.2023 20:08 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
AllSaints @ 19.01.2023 17:57

Tur tā lieta, ka nav karogu, viss labi, izskatās labi, ar labu profesiju, auto, labi pelna, ziedus uzdāvina utt, es pat te neaprakstīju vienu vīrieti, bet vairākus! Bet nav tās īstās sajūtas - jāpiebilst, ka sirds man pilnībā brīva un atvērta! Dažreiz liekas, ka būtu labāk dzīvot kādā ciemā, kur ir izvēles ir tikai divas un viss ? Bet tā šķiet, ka būs kaut kas labāks utt.

varbūt esmu dīvaina, bet es tam “klikšķim”, par ko daudzi runā, īsti neticu. 😀 uzskatu, ka jūtas rodas ar laiku, cilvēku iepazīstot tuvāk, vismaz tā ir manā pieredzē. uzreiz var just tikai fizisku pievilkšanos, bet ar to ilglaicīgām veselīgām attiecībām būs par maz. bet kas nu es esmu, lai tevi mācītu, ja liekas, ka nav tavs cilvēks, tad neko, nav vērts sevi mocīt.
Kāds būtu tavs ideālais vīrietis?
19.01.2023 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits