Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sarunas par mīļdzīvniekiem.

 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Ierosinu parunāties par saviem mājas mīluļiem un mājdzīvniekiem vispār - kādus jokus izstrādā, ko prot u.t.t.
18.01.2023 17:11 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Arabesq @ 17.02.2023 23:15
Priecājos par diskusiju, jo man ļoti bēdīgi šovakar.
Neplānoti nācās ar minci doties pie verārsta, jo kaķītim nav labi… Tā sāp sirds, ja godīgi, atliek tikai ķepuroties ārā… ?

Cerams, ka nav nekas ļoti nopietns un mincis drīz tiks uz ķepām. Tās vienmēr ir lielas sirdssāpes, kad mīlulis apslimst.
18.02.2023 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Te kāda minēja, ka suņu mīnuss ir ka suņi nemmurā. Varu kā variantu ieteikt franču buldogu - vismaz mana urkšķēšana izklausās pēc murrāšanas. Un vēl intresanti, ka viņš to parasti nedara, bet kad viņam kko saku, tad viņš man pretī sāk urkšķēt / murrāt 😁 un kad kkas nepatīk, tad skaļi to dara. Mums sava veida komunikācija sanāk.
17.02.2023 23:34 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Bet vispār - par tēmu. Man ir divas kaķes. Un piekrītu, ka kaķi ir pārprasti dzīvnieki. Manējās ļoti sabiedriskas. Kopš paņēmu, ļoti esmu pieradinājusi pie dienas ritma. Neviena nekad mani nav pamodinājusi pa nakti. Podus gāzusi, jā, bet kaķi nav ne atriebīgi, ne ļaunprātīgi - vairumā gadījumu nesaprasti vai nogarlaikojušies 😺
17.02.2023 23:19 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Priecājos par diskusiju, jo man ļoti bēdīgi šovakar.
Neplānoti nācās ar minci doties pie verārsta, jo kaķītim nav labi… Tā sāp sirds, ja godīgi, atliek tikai ķepuroties ārā… 🥺
17.02.2023 23:15 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Elisa_M @ 17.02.2023 17:43

Jā, es kādreiz esmu kaimiņu kaķi laidusi pie sevis un mīļojusi. ? Vismaz zināju, ka šai tantei nebija pretenzijas, ka staigā pa svešiem dzīvokļiem un diedelē desu. Vienreiz gāju laukā un dzirdēju, ka kaimiņu tante nāk augšā pa trepēm, negribēju kavēties un runāties, tāpēc iemuku atpakaļ dzīvoklī. Runcis sēž pie manām durvīm un šī tam prasa - gribi paciemoties? Ej tik iekšā. Un taisa vaļā mana dzīvokļa durvis. ??
Kāda Jums ir pieredze ar grauzēju pārvadāšanu? Drīzumā būs jāved degu uz operāciju (2 stundas katrā virzienā). Kā labāk sagatavot pārvadāšanas būri, lai ērtak transportēt, rēķinoties, ka varbūt nebūs kas būrīti tur rokās? Plānoju viņu ņemt līdzi arī uz brīvdienām, bet domāju vai varbūt labāk viņam padzīvoties to dienu vienam pa mājām, nekā nīkt mazā būrītī.

Tantiņa nebija greizsirdīga, ka kaķis iet ciemos pie cita cilvēka? Kaķis ļoti labi jūt cilvēkus. Tad jau uzticējās, ja nāca ciemos. Pie reizes notestēja desu 😁
17.02.2023 22:37 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Globuss @ 17.02.2023 16:43

Gudrinieks. Zina, ka savās mājās nedrīkst karāties aizkaros. Palaidņojas pie kaimiņiem. ? Varbūt viņu kāds kaimiņš cienā ar kaut ko garšīgu, un tāpēc iet pie kaimiņiem.

Jā, es kādreiz esmu kaimiņu kaķi laidusi pie sevis un mīļojusi. 🤭 Vismaz zināju, ka šai tantei nebija pretenzijas, ka staigā pa svešiem dzīvokļiem un diedelē desu. Vienreiz gāju laukā un dzirdēju, ka kaimiņu tante nāk augšā pa trepēm, negribēju kavēties un runāties, tāpēc iemuku atpakaļ dzīvoklī. Runcis sēž pie manām durvīm un šī tam prasa - gribi paciemoties? Ej tik iekšā. Un taisa vaļā mana dzīvokļa durvis. 😀😀
Kāda Jums ir pieredze ar grauzēju pārvadāšanu? Drīzumā būs jāved degu uz operāciju (2 stundas katrā virzienā). Kā labāk sagatavot pārvadāšanas būri, lai ērtak transportēt, rēķinoties, ka varbūt nebūs kas būrīti tur rokās? Plānoju viņu ņemt līdzi arī uz brīvdienām, bet domāju vai varbūt labāk viņam padzīvoties to dienu vienam pa mājām, nekā nīkt mazā būrītī.
17.02.2023 17:43 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
MTY @ 17.02.2023 15:46

Tur jau tā lieta, ka savās mājās viņš ne reizi nav sabojājis aizkarus :D Pie tam, lai uzkāptu uz palodzes aizkarus apiet un uzlec :D
Tāpēc mans pārsteigums bija viņu redzēt karajoties aizkaros :D

Gudrinieks. Zina, ka savās mājās nedrīkst karāties aizkaros. Palaidņojas pie kaimiņiem. 😀 Varbūt viņu kāds kaimiņš cienā ar kaut ko garšīgu, un tāpēc iet pie kaimiņiem.
17.02.2023 16:43 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Globuss @ 17.02.2023 15:03

? Savās mājās viņš nekarājas aizkaros?

Tur jau tā lieta, ka savās mājās viņš ne reizi nav sabojājis aizkarus :D Pie tam, lai uzkāptu uz palodzes aizkarus apiet un uzlec :D
Tāpēc mans pārsteigums bija viņu redzēt karajoties aizkaros :D
17.02.2023 15:46 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
MTY @ 17.02.2023 11:56
Es piemēram vairākkārtīgi esmu savu kaķi atradusi kaimņu dzīvoklī karājoties aizkaros :)
Viņam ir niķis sagaidīt mani pie durvīm, kā atveru durvis, tā žiperīgi izmukt kāpņutelpā un ieskriet kāda kaimņu dzīvoklī - ja kaimiņi iznāk no savas dzīves vietas.
Un ne vienmēr paspēju pamanīt, ka kaķis kārtējo reizi ir izlauzies :)

😺 Savās mājās viņš nekarājas aizkaros?
17.02.2023 15:03 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Es piemēram vairākkārtīgi esmu savu kaķi atradusi kaimņu dzīvoklī karājoties aizkaros :)
Viņam ir niķis sagaidīt mani pie durvīm, kā atveru durvis, tā žiperīgi izmukt kāpņutelpā un ieskriet kāda kaimņu dzīvoklī - ja kaimiņi iznāk no savas dzīves vietas.
Un ne vienmēr paspēju pamanīt, ka kaķis kārtējo reizi ir izlauzies :)
17.02.2023 11:56 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
16.02.2023 16:39 |
 
Reitings 1774
Reģ: 11.10.2022
man agrak bija jauniba kakis,kas dzera vinu un alinu😀ka bij kada ballite ta bij javakte glazes
tagad tik pedeja laika kamisi bija,vairs laikam nenemsu,jo sausmigi pardzivoju,kad mira mokas
20.01.2023 05:51 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Man ir 3.5 gadus vecs, kastrēts runcis. Iekšā dzīvo tikai. Pirmos gadus bija baigais vandālis, sevišķi naktīs. Lēca visur kur var, plēsa aizkarus, neklausīja necik utt 😄
Tagad mierīgāks, šogad pat Z-svētku egli daudz nedemolēja. Naktīs guļ blakus, pārsvarā starp mani un puisi un nereti sega paliek par mazu 😄
Patīk spēlēties ar lāzerīti, kaķu mantiņām. vienīgi mantiņas ātri pazūd zem mēbelēm.
Ciemiņi ir teikuši, ka mans kaķis ir dīvains, jo uz tiem viņš mēdz sēdēt blakus un vnk lūrēt, un ilgi. Un staigāt līdzi, ja arī ciemiņš staigā pa māju.
20.01.2023 01:31 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Dola @ 19.01.2023 09:42
Man ir pundurezis. Un es esmu šokā cik liela personība var būt ežiem, nu tāda dāma viņa man ir! ? Visjaukākie momenti, kad viņa guļ uz muguras zvaigznītē izstiepusies man uz kājām un es viņai varu glaudīt vēderiņu! Atsaucas uz konkrētu skaņu, ļoti labi atpazīst mani.

Ezīšiem smukiņas austiņas. Redzēju video, kā ezīti baro ar tārpiņiem. Kā ierauga tārpiņu, tā tirina ķepiņas un austiņas. Mīlīgs. Ko ēd ežuki, kas dzīvo pie cilvēkiem? Dārzeņus, lapiņas?
19.01.2023 19:19 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Mežone @ 19.01.2023 13:21

Par lentīti sasmējos. Bet, jā, laikam tiem ielu/patversmes kaķiem ir kaut kas ar to ēšanu. Jo manējā ir no patversmes un arī lasa visu, kas uz grīdas ir atrodams. Vienreiz, pabeidzot adījumu, nogriezu dzijas gabaliņu, kas nokrita uz grīdas. Nepaspēju pieliekties, lai paceltu, kā kaķene jau klāt un iesūca to dzijas gabaliņu mutē. Stipri neiespringām, jo gabaliņš bija pavisam maziņš, zinājām, ka nekas nenotiks un izkakās. ?Bet vienreiz arī apēda lentīti, to gan paspējām izraut no rīkles, jo pa pusei jau bija norijusi? Arī manus matus ir pieēdusies un tad citreiz pēc gājiena uz kastīti tas mats ir iznācis daļēji laukā un mata galā karājas kaksis, ar kuru tad viņa nobijusies skraida pa māju un neļauj sevi noķert ??

Tā lentīte ko viņa toreiz apēd bija kaut kur 15-20 cm gara un nograuzta no lielā ruļļa. Vnk kā to var dabūt gatavu... Protams labi ka viss beidzās bez operācijas un zarnu problēmām.
Yeah par tām kaku driftošanām tā ir :D un ja vēl neesi mājās tajā laikā un pēcāk sagaida kaku svīrtas pa gultu vai dīvānu tad nav jautri:D
19.01.2023 13:44 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
YaeMiko @ 19.01.2023 11:09
Man ir divi kaķi. Viens 16.gadus vecs rižs opis, kuram tagad uznākusi otrā jaunība. Viņam rituāls ,ka tad kad es nāku mājās bļauj pie āra durvīm un tad vīrs izlaiž un viņš skrien pretī pa trepēm, dažkārt noliekoties uz mutes, no prieka. :D Laikam dzird no 5 stāva pēc maniem soļiem ka tā es.
otra ir melna kaķene kura ir mazs čonks. Sēž ar kājām plati tā kā tāds mužiks un dažkārt priekškājas pat ir blakus pakaļkājām. Viņa no ielas tāpēc ir problēmas ka ēd visu kas ir nokritis uz zemes (putekļi, sīpOlu mizas, plastmasa,kāds papīrs utt) un visu barību ko ieliek to iešķūrē pat nesakošļājot. Tagad esam ļoti uzmanīgi ar to kas ir uz grīdas vai iznācis no atvilktnēm, jo vienreiz viņa apēda lentīti, kurai mazs galiņš tikai bija ārā no skapja. Bija jāved pie vet. Par laimi jau pa ceļam pie vet viņa apkakājās no bailēm un tā lentīte iznāca līdzi.

Par lentīti sasmējos. Bet, jā, laikam tiem ielu/patversmes kaķiem ir kaut kas ar to ēšanu. Jo manējā ir no patversmes un arī lasa visu, kas uz grīdas ir atrodams. Vienreiz, pabeidzot adījumu, nogriezu dzijas gabaliņu, kas nokrita uz grīdas. Nepaspēju pieliekties, lai paceltu, kā kaķene jau klāt un iesūca to dzijas gabaliņu mutē. Stipri neiespringām, jo gabaliņš bija pavisam maziņš, zinājām, ka nekas nenotiks un izkakās. 😁Bet vienreiz arī apēda lentīti, to gan paspējām izraut no rīkles, jo pa pusei jau bija norijusi😁 Arī manus matus ir pieēdusies un tad citreiz pēc gājiena uz kastīti tas mats ir iznācis daļēji laukā un mata galā karājas kaksis, ar kuru tad viņa nobijusies skraida pa māju un neļauj sevi noķert 😁😁
19.01.2023 13:21 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Par saviem mīļdzīvnieciņiem man ir bezgala daudz stāstu. Varētu drukāt un drukāt 😁
Šoreiz ne par manējo.
Agrāk dzīvoju ar malku apkurināmā dzīvoklī. Nesot malku, neslēdzu ciet durvis. Nu kas tur piecas minūtes.
Tā vienreiz atnāku atpakaļ un paliku uz pauzes - dzīvokļa durvis vaļā. Vakars, tumšs. Kaimiņos dzīvo divas vecas kundzes, kas, spriežot pēc TV skaļuma, nepamanītu, ja mājā būtu laupīšana 😅
Nu labi, gāju vien iekšā. Noliku malku turpat, tad uzmanīgi gāju pa istabu. Tā kā detektīvos. Visu pārbaudīju - aiz aizkariem, skapjiem utt. Neviena nav. Nu neko. Gan jau nebūšu pati durvis aiztaisījusi.
Mierīgā garā sakurinu krāsnis, ieslēdzu filmu, sāku ēst našķus. Tajā brīdī kaut kas istabā pamatīgi nočaukst. Satrūkos, jo atcerējos, ka neesmu skatījusies zem gultas.
Pēc kāda laika saņēmos apskatīties, bet tur kaimiņienes kaķis. Pacienāju. Tā mēs sadraudzējāmies.
Vēlāk viņš turpināja nākt pie manis ciemos.
Dažreiz, ejot pa ielu, klasesbiedriediem parādīju to kaķi un teicu, ka viņu sabužināšu. Viņi neticēja un vēl saderēja, ka svešs kaķis nenāks draudzēties 🤣
19.01.2023 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Baidās katru reizi, kad eju dušā vai mazgāju galvu. Pieņemu, ka viņai šķiet, ka ar mani zem tekoša ūdens notiek kaut kas ļoti slikts, tādēļ viņa super skaļi bļaustās pie dušas un mēģina lekt iekšā.

Manējā arī tā dara. Laikam tāpēc, ka viņai pašai bail no ūdens, tad viņa domā, ka man arī kaut kas notiks. Mīlīgi, ka viņa tā uztraucās par mani.
19.01.2023 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Man ir pati mīļākā kaķenīte. Lai gan viņai ir divas dabas. Vienu brīdi viņa var atnākt pie manis, apķerties ap kaklu, murrāt un mīļoties, bet pēc brīža jau klupt virsū ar nagiem un zobiem no visa spēka.
Viņa ir liela pļāpa, visu laiku kaut ko komentē. Un ļoti sabiedriska, viņai patīk cilvēki un pat mazi bērni. Tāpēc viņai ļoti nepatīk, ka viņu atstāj mājās vienu. Kad atnākam mājās, viņa tik priecīga mūs sagaida, skaļi ņaud un glaužās gar kājām.
Lai gan viņa ir istabas kaķis, viņai ar figūru viss kārtībā, viņa ir ļoti slaida, jo regulāri skraida pa māju kā traka. 😀 Viņa vispār ir ļoti enerģiska, nevar mierā nosēdēt ne mirkli, izņemot, kad guļ, līdz ar to visvisādus pigorus no viņas var sagaidīt.
19.01.2023 12:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
YaeMiko @ 19.01.2023 11:09
Man ir divi kaķi. Viens 16.gadus vecs rižs opis, kuram tagad uznākusi otrā jaunība. Viņam rituāls ,ka tad kad es nāku mājās bļauj pie āra durvīm un tad vīrs izlaiž un viņš skrien pretī pa trepēm, dažkārt noliekoties uz mutes, no prieka. :D Laikam dzird no 5 stāva pēc maniem soļiem ka tā es.
otra ir melna kaķene kura ir mazs čonks. Sēž ar kājām plati tā kā tāds mužiks un dažkārt priekškājas pat ir blakus pakaļkājām. Viņa no ielas tāpēc ir problēmas ka ēd visu kas ir nokritis uz zemes (putekļi, sīpOlu mizas, plastmasa,kāds papīrs utt) un visu barību ko ieliek to iešķūrē pat nesakošļājot. Tagad esam ļoti uzmanīgi ar to kas ir uz grīdas vai iznācis no atvilktnēm, jo vienreiz viņa apēda lentīti, kurai mazs galiņš tikai bija ārā no skapja. Bija jāved pie vet. Par laimi jau pa ceļam pie vet viņa apkakājās no bailēm un tā lentīte iznāca līdzi.

Ha ha ha. 🤣
Smieklīgi 😀
19.01.2023 12:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)