Kā zināt vai vīrietim ir labi nolūki?

 
Reitings 8
Reģ: 18.01.2023
Sveikas, dāmas!
Jau kādu laiku esmu lieliskās attiecībās un lēnām ievirzos domās par kopīgu nākotni un kaut ko nopietnāku.
Diemžēl (vai par laimi) cilvēks, kurš man ir iekritis sirdī ir ļoti privāts un noslēpumains.
It kā nekas neliecinātu par toksisku rīcību no vīrieša puses, bet iepriekšējas pieredzes dēļ, kura lielākoties ir bijusi sāpīga, man ir nepārvarama vēlme 100% pārbaudīt vai vīrietis ir godīgs līdz spēju investēties attiecībās vairāk.
Ir dzirdēts par FB grupu, kurā sievietes var pārliecināties par to, ka vīrietis netiekas ar citām. Vai kādai ir zināms grupas nosaukums vai var atstāt linku?
Iespējams Jums ir vēl kādi padomi vai pieredzes kā pārliecināties par to, ka vīrietis ir godīgs?
Sirsnīgs paldies!
18.01.2023 16:12 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nu, vēl jau var uztaisīt neīstu profilu tinderī un paskatīties, vai viņš tur nav. Ja nav, lieliski :)
19.01.2023 10:56 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Dzhila @ 19.01.2023 10:56
Nu, vēl jau var uztaisīt neīstu profilu tinderī un paskatīties, vai viņš tur nav. Ja nav, lieliski :)

Un ja mīļotajam kaut ko vajadzēs tavā telefonā, piemēram, pārsūtīt bildes vai tamlīdzīgi? Slēpsi telefonu? Vai ja ieraudzīs acu priekšā Tinderi? Kā pamatosi? ,,Nu jā, es tev neuzticos un tāpēc ielādēju paskatīties vai Tu tur netusē. Es taču tevi mīlu"? Kas tad tavai otrai pusei būs sāpīgāk - tava neuzticēšanās vai tusēšana Tinderī (šaubos, vai tavs mīļotais tā nevainīgi uz to skatīsies)?
Saprastu, ja kaut ko plānotu, ja būtu pamatotas aizdomas. Tagad izskatās, ka pati (ne)apzināti taisies iznīcināt attiecības
19.01.2023 16:06 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Ja intuīcija saka, ka nevar uzticēties tad diez vai bez iemesla.
19.01.2023 19:39 |
 
Reitings 3702
Reģ: 10.01.2023
GhostGG @ 18.01.2023 16:54

+++
To arī sauc par pagātnes emocionālo bagāžu, kuru es tik daudz esmu pieminējis. Būtībā šis tagadējais vīrietis ir 1,5g tādās attiecībās, kurās sieviete nespēj, kā pati saka "investēties" pilnībā. Būtībā viņš dabū tikai daļu no sievietes, tikai tāpēc, ka kāds šo ir sačakarējis pagātnē.
Būvēt jaunas attiecības uz pagātnes fona jau saknē ir muļķīgi. Tagadējais draugs nav bijušais un viņam nav pilnīgi nekāds sakars ar to, ko, kas un kā tev ir nodarīts pagātnē. Turklāt 1,5g jau ir pietiekams laiks, lai saprastu, ka vīrietim ir nopietini nodomi, savādāk sen jau būtu "aizceļojis" citur. Vismaz, man tā šķiet, es, personīgi, 1.5g neuzturētos, ja nodomi nebūtu nopietini.
perfekti!!
20.01.2023 00:13 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
Netiecies ar viņu vairāk, ja cilvēks 1.5 gadu laikā nespēj būt pilnībā atklāts. Tad nekas nebūs.
Tev nav jādomā par to, vai viņam ir vēl kāda , vai vienkārši viņam pa dzīvi kaut kādas problēmas, vai vēl sazin kas. Ja viņš nevar būt atklāts, pieņem to, un pamet viņu. Ja nē , nākamie sekos meli . Vari droši uzskatīt attiecības par neizdevušām , tā gadās.. arī dzīvojot kopā 15 gadus vai vairāk .
Cilvēks varbūt iztukšots , un vienkārši kaut kādai stabilitātei grib ar kādu būt kopā , tā varbūt jūtoties normāli . Bet tās nav veiksmīgas attiecības . Pielikt punktu iesaku Tev. Vai arī sāc staigāt uz randiņiem ar citiem . Paskaties vai gadās sakarīgāki vīrieši ar kuriem tikties.
+ pagātnes bagāžas ir visiem . Iespējams viņam ir tā smagākā ... ja cilvēks ir atklāts , jūs sen būtu izrunājuši gan pagātni , gan saprastu nākotnes perspektīvu .
Veiksmi .!
Netiecies ar idiotiem..
20.01.2023 00:32 |
 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
Nemūžam neticētu kaut kādai Fb grupai. Ja tiksi tai grupā, un izrādīsies, ka nav viņš nekādos tinder vai tml, tev būtu 100% pārliecība, ka nekrāpj?
Itkā nebūtu daudzu citu veidu, kā nokrāpt, ne tikai iepazīšanās saiti un sociālie tīkli. Nu ok, ja nestrādā un neiet vispar ārpus mājas, tad citi veidi palielam atkrīt.
Un autorei - tiešām ieteiktu tikt galā ar sevi, pirms meklēt kaadas tizlas grupas fb. Un tad ja, tik ļoti bail par to tinderi, tiešām var piereģistrēties pati un paskatīties, un tajā pašā vakarā kautvai izdzēsties.
20.01.2023 01:19 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Beverly Hilza @ 18.01.2023 20:51

Var gudri uzticēties un var akli uzticēties.

+
Pretēji te tik populārajam viedoklim, ja jau neuzticies nav jēgas būt kopā, vai šķiries momentā utt., ja neuzticies.
Jā, iespējams, šim aizdomām nav pamata, bet ja ir bijusi šī te negatīvā pkeredze "bagāža", tas ir tikai saprotiami, better safe than sorry.💁🏻‍♀️
Neredzu ļaunumu nekādu , ja autore pačekos kaut vai tinderī or smth, protams, par to sevi nenododot otram, jo tā pieminēšana par to grupu, manu prāt, bija stulba rīcība, like kur ir loģika...tgd autores partneris būs uz adatām, un iespējams par neko.
Tādas lietas ir jādara klusītēm.
Neredzu nekādu mega red flag, ja viņa parliecinātos, sava miera pēc, jo būsim reāli vārdi ir viens, bet darbi ir kas pavisam cits, īpaši ja partneris ir tāds klusējošais tips.
20.01.2023 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!