Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecmodīgs vīrietis

 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Sveiki, dāmas un kungi! 🤠
Tēma - Vecmodīgs/nemoderns vīrietis, arī pēc ārējā izskata, bet vairāk domāts pēc uzvedības.
Diskusijas mērķis ir izteikt viedokli par šo vīrieša tipu un atbildēt uz jautājumiem.
Vīrieša apraksts - Vīrietis zem 30+
Uzvedas un izturas, kā novecojis onkulis, piemēram runas stils ir vecmodīgs. Un klāt ir akcents no cita dialekta, smieklīgs. Ar datoru nemāk rīkoties un apieties, piemēram nemācētu uztaisīt vienkāršu prezentāciju- Power point. Angļu valodu nepārzin un nesaprot pat iesāceju vienkāršā limenī. Līdz ar to arī neskatās un neklausās filmas angļu valodā. Izklaidēties ārpuss mājas vispār nekur brīvdienās nedodas. Sēž mājās. Hobiju nav. Ceļojumos nebrauc ne pa Latviju, ne uz ārzemēm. Ikdienā strādā parastu darbu. Mūziku klausās no 60, 70, 80 gadiem tikai. Novecojis gan domāšanā gan attieksmē. Ģērbšanās stils arī ir vecmodīgs diezgan.
Vīrietis katru dienu skatās ziņas, beztabu, un degpunktu. Nekas cits īpaši neintresē, pa retam noskatās kādu filmu, kas vairākas reizes ir redzēta un atkārtojas katru gadu.
Vai jums ir pazīstams līdzīgs vecmodīgs vīrietis?
Vai sieviete, kas ir moderna spētu izveidot nopietnas attiecības ar šādu vīrieti?
Vai redzat plusus šim vīrietim?
Vai šādiem vīriešiem ir grūtibas izveidot ģimeni?
18.01.2023 04:34 |
 
Reitings 1446
Reģ: 03.03.2020
Tas ir kaut kāds izdomāts tēls, vai reāla persona?
Nevienu tādu neesmu satikusi, ar visām nosauktajām īpašībām. Spēju iztēloties, ka tāds varētu izaugt kāds lauku puisis, kas audzis tikai ar vecmāti un pabeidzis kādu nomaļu lauku pamatskolu.
18.01.2023 08:08 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ar datoru nemāk rīkoties un apieties
Es teiktu ka tas ir nevis vecmodīgs, bet neizglītots. Mūsdienās iemācīties rīkoties ar datoru var visi. Tas pats ar angļu valodu, ja vajag tad var iemācīties, bet daži negrib.
Par sēdēšanu mājās tas ir katra paša izvēlē. Es arī sēžu mājās, jo man tas patīk, bet nepatīk cilvēku pūļi un viss kas ar tiem nāk komplektā.
Kāda vaina parastam darbam? Un kas ir tas parastais darbs? Kokapstrādes rūpnīca? Visi nevar būt CEO vai gleznotāji, tad tev tagad nebūtu mājās mēbeļu un ielas neviens netīrītu.
Mūzikas gaumei nav nekāda sakara ar vecmodīgumu :D
Nu par domāšanu gan tur var būt visādi putni galvā un aizspriedumi , bet tādi cilvēki var būt stilīgi ģērbti , klausīties tehno un nav nekāda sakara ar ārējo izskatu vai gaumi.
Izklausās ka apraksti izdomātu vīrieti no laukiem, kurš pabeidzis 9. klases, strādā gaterī un bez televizora ikdienā neko neizmanto.
Nē nav man tāds pazīstams. :D Gribēji iepazīties?
18.01.2023 08:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Tas par prezentāciju joks? Jeb tev pamatskola iemācīja un jūties liela 😀. Kurš ko tādu mūsdienās izmanto ikdienā? A internetu tagad lieto pat 80 gādīgās omes. Nezin angļu valodu zin vācu vai krievu. Ziņas ja tevi neinteresē patiesi esi vēl skolniece.
18.01.2023 08:34 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
P. S. Man jau liekas tv tagad neskatās 80% cilvēku visos vecumos. Saki degpunkts arī vēl ir? Ka tu zini?
A par bez Tabu tepat meitenes bieži min, un ir bijuši sižeti. Kā kas sūdzība tur, un visu atrisina.
18.01.2023 08:36 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Lauku skolās nemāca informātiku? Informātika ir obligātais priekšmets skolās. Vienīgi ja vispār bez skolas izglītības. Izklausās pasakaini, laika ceļotājs no 70tiem gadiem mūsdienās. :D
18.01.2023 08:50 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
"Uzvedas un izturas, kā novecojis onkulis, piemēram runas stils ir vecmodīgs. Un klāt ir akcents no cita dialekta, smieklīgs." -man šis traucē,nu reāli traucē. Nesen iepazinos ar tādu, bet vienkārši man ausīs grieza tas runas veids. Vairs mums komunikācijas nav. Cilvēkks nav slikts, bet es nevaru tam ievērt ausis.😀
Arī kā BellaCiao teikšu,ka tādi var būt omīšu izaudzināti pareizie puikas. Es esmu tādus satikusi . Bet man jau liekas,ka sieviete var mainīt vīrieti. Runas veids ar laiku mainās, pielīdzinas savai otrai pusītei, ģērbšanās stilu sieviete var izlabot... Man liekas šis vīrietis ir kā māls ko var mīcit sev par labu un izveidot. :)
18.01.2023 08:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Veidot muļķīgu diskusiju tikai diskusijas pēc arī nav baigais prāta darbs. Mums tāpat pietiek Laumveidīgās ar savām fantāzijām.
18.01.2023 08:57 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
sla @ 18.01.2023 08:50
Lauku skolās nemāca informātiku? Informātika ir obligātais priekšmets skolās. Vienīgi ja vispār bez skolas izglītības. Izklausās pasakaini, laika ceļotājs no 70tiem gadiem mūsdienās. :D
sasmējos par informātiku. Ko viņš var mūsdienās nemācēt? Rēķinus ka krievu omītes maksā veikalā? Nemāk pdf failu nosūtit, ekrāna skrīnu uztaisīt, e pasta nav, un soc tīklus nelieto? Neticu.
18.01.2023 08:59 |
 
Reitings 1774
Reģ: 11.10.2022
es zinu ari virieti,kas nav neviena sociala platforma registrejies.Netu izmanto tikai,lai zinas palasitu un youtube muziku klausitos.Man sev tadu virieti negribetos,jo es esmu visur,tapat ja man ir savs vireitis,tad velos ar vinu kopa bildes,nevis teikt,ka neesmu briva,bet neviena pieradijuma nav😀
man vispar tadi ka autore aprakstija nesaistitu.Man patik skali viriesi,pamanami.Ko ar tadu kluso memmiti iesakt nezinu.Es gan esmu salidzinosi intraverta,bet pat man sitads butu parak traki.
18.01.2023 09:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
A par mūziku, varbūt viņš tik toku skatās? 😀 Tur visu vecumu cilvēkiem uzlikta mūzika 60,70, un 80 gadi pamatā.
18.01.2023 09:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
pepija @ 18.01.2023 09:10
es zinu ari virieti,kas nav neviena sociala platforma registrejies.Netu izmanto tikai,lai zinas palasitu un youtube muziku klausitos.Man sev tadu virieti negribetos,jo es esmu visur,tapat ja man ir savs vireitis,tad velos ar vinu kopa bildes,nevis teikt,ka neesmu briva,bet neviena pieradijuma nav?
man vispar tadi ka autore aprakstija nesaistitu.Man patik skali viriesi,pamanami.Ko ar tadu kluso memmiti iesakt nezinu.Es gan esmu salidzinosi intraverta,bet pat man sitads butu parak traki.
😀😀😀😀😀 pierādījumu nav, es gar zemi. Daudzu savus foto soc tīklos vairs neliek, it īpaši privātās foto
Tu esi atpalikusi ko laikmeta jaunām iezīmēm. Un pavisam zolidi cilvēki labos amatos arī nereti nav neviena soc tīkla.
18.01.2023 09:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
😀😀😀😀😀 pierādījumu nav, es gar zemi.

Es tieši to pašu iedomājos. Pierādījumi kam? Kuram tas ir vajadzīgs? Nevienam neinteresē kas ar ko ir kopā. 😀
18.01.2023 09:22 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Es pazīstu šādu vīrieti. Viņš nesen atrada modernu, jaunu draudzeni un pilnībā izmainījās. Pēkšņi palicis soc tīklos aktīvs, liek Instagrammīgas bildes, brauc ceļojumos. Ja Tu esi šāda vīrieša draudzene un viņš nemainās, varbūt neesi īstā 🧐
18.01.2023 09:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Fantasia @ 18.01.2023 08:54
"Uzvedas un izturas, kā novecojis onkulis, piemēram runas stils ir vecmodīgs. Un klāt ir akcents no cita dialekta, smieklīgs." -man šis traucē,nu reāli traucē. Nesen iepazinos ar tādu, bet vienkārši man ausīs grieza tas runas veids. Vairs mums komunikācijas nav. Cilvēkks nav slikts, bet es nevaru tam ievērt ausis.?
Arī kā BellaCiao teikšu,ka tādi var būt omīšu izaudzināti pareizie puikas. Es esmu tādus satikusi . Bet man jau liekas,ka sieviete var mainīt vīrieti. Runas veids ar laiku mainās, pielīdzinas savai otrai pusītei, ģērbšanās stilu sieviete var izlabot... Man liekas šis vīrietis ir kā māls ko var mīcit sev par labu un izveidot. :)

Kurš akcents tas bija, kas tev traucēja? Parasti var apmēram saprast no kurienes nācis
18.01.2023 09:40 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Man ir viens tāds pazīstams. Pēc sejas simpātisks džeks - 37 gadi, bet ģērbjas kā vectēvs - vecās, brūnās uzvalka biksēs. Viņam vēljoprojām ir podziņu!!! telefons, dators kaut kāds ir, bet nav nevienos soc.tīklos. Draudzenes nav, vienīgais hobijs ir padzert tēju un ņemties pa dārzu. Nu vot, tādi dīvainīši eksistē, par to es nebrīnos. :D Un mēģināt izmainīt tādu cilvēku ,piem. ieteikt, lai nopērk modernāku telefonu, nav jēgas.
18.01.2023 09:56 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Zināji ka daudzi turīgi, un pat miljonāri speciāli lieto tikai podziņu telefonu?
18.01.2023 09:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
https://www.la.lv/podzinu-telefonu-renesanse-pasaule-noverots-pieprasijuma-noriets-pec-viedtalruniem pie tam lietot podziņu telefonu ir drošāk. Izsekot un noklausities ļoti sarežģiti.
18.01.2023 10:02 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Es gribēju precizēt par to runas stilu vai akcentu... Vai tik gadījumā tur autoresprāt nav ieskaitāms jebkurš, kurš nāk no Latgales?
18.01.2023 10:14 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Vispār absurdi vērtēt cilvēku pēc telefona, un vai viņš insta liek bildītes, un sēž internetā. Par mūzikas gaumi tas pats. Es zinu modernus cilvēkus kas klausās pamatā vispār 18. vai 19. gadsimta mūziku. Vai 1950, 60 gadu mūziku.
Sapratu ka nav svarīgs saturs bet aifons? 👀
18.01.2023 10:25 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Tēmu laikam pieteikusi 16 gadus veca meitene 😅
Baidos, ka pati esi vecmodīga savos gados, jo PowerPoint prezentācijas jau skaitās vecmodīgas. Tagad taču ir modernākas aplikācijas un saiti, kur var izveidot prezentāciju ar daudz aizraujošākiem elementiem un spilgtākiem specefektiem.
Attiecībā uz dialektiem man ir nepopulārs viedoklis. Man šķiet, ka tik mazā valstī tāda dialektu un izlokšņu daudzveidība ir liela bagātība. Izloksnes mainās ik pēc 20-30km, līdz ar to var ļoti precīzi noteikt no kurienes nācis cilvēks. Varbūt to saku, jo man nav "pareizais" dialekts, bet man ļoti patīk klausīties citos dialektos. Uzskatu, ka language shaming ir sasodīti bērnišķīga un sekla lieta
18.01.2023 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits