Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

toksiskas attiecības

 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
Sveikas dāmas (un kungi)!
jau kādu laiku domāju par šo jautājumu un jo vairāk domāju, jo mazāk skaidrības.
Man ir bijušas attiecības, vairākas, tiesa gan vīriešiem vienojošais faktors - toksiski.
Arī šobrīd esmu attiecībās, visveselīgākajās kas man ir bijušas, bet. Viens liels bet. Mani veselīgas attiecības garlaiko. Ļoti. Tas, kas šajās ir atšķirīgs no pārējām - nebija tā “fiksā” iemīlēšanās, tas viss veidojās ar laiku. Ar galvu saprotu, ka man šīs attiecības ir labas, mani mīl, lutina, rūpējās, bet sit mani nost, es gribu galvu reibinošus piedzīvojumus, taureņus vēderā, visu pēc pilnas programmas kas nāk komplektā kad notiek vētraina iemīlēšanās, kas šajās attiecībās man nespīd. Protams, ir izsvērta opcija terapeits, pati esmu daudz studējusi par attiecībām, emocionālās piesaistes tipiem utml un uzskatu, ka terapeits man līdzētu tik daudz kā nedaudz labāk saprast sevi, atpazīt veselīgas attiecības (ko es jau zinu) utt, bet nekad mūžā neviens terapeits man neliks iemīlēt veselīgas attiecības vairāk kā toksiskas, to es zinu 100% un tas mani pat nedaudz biedē.
Nedomāju, ka tas ir tik daudz saistīts ar to, ka gribu to kā man nav, pati esmu strauja rakstura un man kaut kā tā sanācis, ka sirdī krīt tieši tie emocionāli nepieejamie un tie, kas man grib zvaigznes no debesīm nocelt - ne silts, ne auksts, emocijas neraisa.
Viedokļi? Varbūt vienkārši neesmu attiecību cilvēks?
off topic, bet - biju jau iepriekš vaicājusi lai man izliek taro, (iepriekš kad lika, teiktais piepildījās, tāpēc izdomāju arī šoreiz pavaicāt) ,par esošajām attiecībām, jo no manis ir ļoti siltas jūtas, bet nezinu vai kas vairāk, nav tā, ka šīs attiecības man “norauj jumtu”. Viņa teica kārtis saka, ka jūtas būs ar laiku, vīrietis man ir ļoti piemērots, bet ir jau gads riņķī un nešķiet, ka tas mainīsies.
09.01.2023 03:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
1. - iespējams , ka tomēr nēsi vēl nobriedusi, nopietnām, pastāvīgām attiecībām, jo izklausies diezgan jauna meitene🙂, lai gan tev ir bijuši vairāki puiši, tas vēl nenozīmē, ka esi pietiekami *iztrakojusies jaunībā*, ar dažāda veida džekiem.(vienai pietiek izrakoties ar 3 citai ar 9, piemēram) lidz viņa ie nobriedusi ko. Nopietnu uzsākt!
2. Jā, iespējams, ka tev ir lemts ir būt ar ļoti daudz dažādiem partneriem dzīves laikā(poligāmija) varbūt monogāmās attiscībās nav domātas tev, bet to tev laiks rādīs nākotnē.
Ja, tu neesi attiecību cilvēks, tad tev derēs romāni, friends with benefits, utml, kas to lai zin, varbūt tur tu jutīsi galvu reibinošas lietas un piedzīvojumus, ko nespēj just nopietnās attiecībās.Vīrietis tev kā izklaide,bet nekas nopietns.
.
3.ir iespēja, ka tomēr tavs partneris, nav tavs vēlamais tips. Nespēj tevī raisīt vajadzīgås emocijas utml.
4.vai tev bija sarežģītas attiecības, ar savu māti vai tēvu? Bieži vien bērni mēğina atdarināt savas vecāku attiecībās, jeb savas attiecības ar vienu no vecākiem.
Ne visās attiecībās ir vajadzīgs, tas lai norauj jumtu, un paliec kā bez prāta, tomēr tas ļauj sakarīgi novērtēt, savu redzējumu attiecībā uz partneri. Tas ka citiem ir tik spilgtas emocijas, nenozīmē, ka tam butu jābut nepieciešam tavās partner- attiecībăs. Tas ko grib, ne vienmēr ir tas, kas ir nepieciešams, bez tā arī var iztikt.!
09.01.2023 04:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
Paldies par atbildi!
Man šķiet/šķita, ka esmu izskraidījusies, visādi kadri satikti, arī ceļojusi esmu gana, bet visai nozīmīgs fakts, ka uz mani gana lielu iespaidu atstāja iepriekšējās “attiecības” (par attiecībām tās grūti nosaukt, tāda ņemšanās vien bija) Tur bija visi taureņi, norautie jumti, galvu reibinošs sekss, bet džeks pilnīgs zābaks ilgtermiņam, visu laiku kasījās par sīkumiem un principā ārpus guļamistabas nekas labs nebija, tāpēc pasūtīju dillēs, lai gan iemīlējos ātri un smagi, likās, ka viņš ir mans. Pēc tā emocionālā rollercoaster viss šķiet tāds.. bland(?) nezinu kā latviski šo noraksturot. Tur pat reāli biju gatava veidot nopietnas attiecības, pielikt punktu “trakošanai” un veidot dzīvi kopā, bet nu, nesanāca.(pirms tam šķita, ka galīgi neesmu/nebūšu ģimenes cilvēks, bet kopš uzradās viņš likās, ka tomēr esmu) Man gribas domāt, ka esmu tikusi pāri, jo ja viņš meklētu ar mani kontaktu, es vai nu ignorētu vai aizsūtītu dillēs vēlreiz (šobrīd vairāk kā gadu mums 0 komunikācijas) bet nezinu vai esmu tik daudz tikusi pāri tam “kā būtu ja būtu” izsapņotajam scenārijam manā galvā. Ja tur bija kišmiš ar rozīnēm, tad šeit man ir stabilitāte un viss ir tik stabili, ka līdz vēmienam 😁 nav varbūt tik daudz, ka nav mans tips, jo sākumā ātri radām kopīgu valodu arī kā tikai draugi, bet gan tas, ka man nav šādas pieredzes ar mierīgu, nosvērtu cilvēku. Atmiņās jau arī paliek tādi atgadījumi kur ir šīs galvu reibinošās lietas nevis kur samīļo, sabučo pieri un uztaisa vakariņas. (kā piemērs, ideju saprati) par attiecībām ar vecākiem piekrītu, man ir emocionāli nepieejams tēvs. Ļoti mīl mani, bet nav tāds, kas teiks mīļus vārdus/apskaus uz katra soļa, vienmēr esmu zinājusi, ka mīl, bet īsti nav mācējis izrādīt, jo zaudējis abus vecākus agrā bērnībā un audzis audžuģimenē.
09.01.2023 05:16 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
britneybitch @ 09.01.2023 05:16
Paldies par atbildi!
Man šķiet/šķita, ka esmu izskraidījusies, visādi kadri satikti, arī ceļojusi esmu gana, bet visai nozīmīgs fakts, ka uz mani gana lielu iespaidu atstāja iepriekšējās “attiecības” (par attiecībām tās grūti nosaukt, tāda ņemšanās vien bija) Tur bija visi taureņi, norautie jumti, galvu reibinošs sekss, bet džeks pilnīgs zābaks ilgtermiņam, visu laiku kasījās par sīkumiem un principā ārpus guļamistabas nekas labs nebija, tāpēc pasūtīju dillēs, lai gan iemīlējos ātri un smagi, likās, ka viņš ir mans. Pēc tā emocionālā rollercoaster viss šķiet tāds.. bland(?) nezinu kā latviski šo noraksturot. Tur pat reāli biju gatava veidot nopietnas attiecības, pielikt punktu “trakošanai” un veidot dzīvi kopā, bet nu, nesanāca.(pirms tam šķita, ka galīgi neesmu/nebūšu ģimenes cilvēks, bet kopš uzradās viņš likās, ka tomēr esmu) Man gribas domāt, ka esmu tikusi pāri, jo ja viņš meklētu ar mani kontaktu, es vai nu ignorētu vai aizsūtītu dillēs vēlreiz (šobrīd vairāk kā gadu mums 0 komunikācijas) bet nezinu vai esmu tik daudz tikusi pāri tam “kā būtu ja būtu” izsapņotajam scenārijam manā galvā. Ja tur bija kišmiš ar rozīnēm, tad šeit man ir stabilitāte un viss ir tik stabili, ka līdz vēmienam ? nav varbūt tik daudz, ka nav mans tips, jo sākumā ātri radām kopīgu valodu arī kā tikai draugi, bet gan tas, ka man nav šādas pieredzes ar mierīgu, nosvērtu cilvēku. Atmiņās jau arī paliek tādi atgadījumi kur ir šīs galvu reibinošās lietas nevis kur samīļo, sabučo pieri un uztaisa vakariņas. (kā piemērs, ideju saprati) par attiecībām ar vecākiem piekrītu, man ir emocionāli nepieejams tēvs. Ļoti mīl mani, bet nav tāds, kas teiks mīļus vārdus/apskaus uz katra soļa, vienmēr esmu zinājusi, ka mīl, bet īsti nav mācējis izrādīt, jo zaudējis abus vecākus agrā bērnībā un audzis audžuģimenē.

Jā, es tavu domu/ideju sapratu. Manuprāt tev nevajag terapeita palīdzību,jo es domāju, ka esi pietiekami izglītota, lai iztiktu bez palīdzības.☺ Vai tu pēdējās attiecības, pirms esošajām uzksati par savu ideālo attiecību modeli ?
Vai šobrīd uzskati sevi par ģimenes cilvēku?
Man personīgi bija tāda pieredze agrāk , ka esot stabilās attiecības, uzsakot tas no agra vecuma, man pec pāris gadiem sagribējās to trakošanu, un man arī partneris teica,ka ar laiku.es aizkriešu pie cita, jo neesmu jaunībā iztrakojusies ar vairākiem džekiem,lai gan es uzkatiju, ka tā nav taisnība, ka man nevajag to* trakošanu", tomēr vēlāk man tomēr prasījās eksperimentēt, kā jau jaunībā. 😀Lai gan es sevi vienmēr esmu pozicionējusi, kā meiteni, kas iesistītos tikai nopietnas attiecībās.tomēr apakšā man sēdēja vēlme pamēģināt citu attiecību modeli piemēram-friends with benefits.
09.01.2023 06:12 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Klasika! :D grib toksisku badboyu un emocijas.
Boring nice guy - kā vienmēr ir boring :D
Re kur viena jau pareizi deva mājienu kā rīkoties...
Saglabā stabilās garlaicīgās attiecības ar nice guy lupatu, bet paralēli asumiņam atrodi kādu badboyu priekš friends with benefits.
09.01.2023 06:48 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Protams, ir izsvērta opcija terapeits, pati esmu daudz studējusi par attiecībām, emocionālās piesaistes tipiem utml un uzskatu, ka terapeits man līdzētu tik daudz kā nedaudz labāk saprast sevi, atpazīt veselīgas attiecības (ko es jau zinu) utt, bet nekad mūžā neviens terapeits man neliks iemīlēt veselīgas attiecības vairāk kā toksiskas, to es zinu 100% un tas mani pat nedaudz biedē.

Ja ietu uz terapiju,tu saprastu vairāk sevi un kāpēc tu tā dari,tas dos tev pašai skaidrību ko darīt tālāk un varbūt ko vēlēsies mainīt dzīvē.
Bet saproti arī to,ka tās galvu reibinošās sajūtas attiecību sākumā un taureņi beidzas ar jebkuru partneri,jo attiecības pāriet nākamajā posmā.Daudzi grib tās sajūtas lai ir vienmēr,bet viss iet uz priekšu un mainās citā līmenī.
09.01.2023 07:39 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Annija35 @ 09.01.2023 07:39

Ja ietu uz terapiju,tu saprastu vairāk sevi un kāpēc tu tā dari,tas dos tev pašai skaidrību ko darīt tālāk un varbūt ko vēlēsies mainīt dzīvē.
Bet saproti arī to,ka tās galvu reibinošās sajūtas attiecību sākumā un taureņi beidzas ar jebkuru partneri,jo attiecības pāriet nākamajā posmā.Daudzi grib tās sajūtas lai ir vienmēr,bet viss iet uz priekšu un mainās citā līmenī.

Nu lūk, šeit ir liela daļa jaunu cilvēku, kas uzreiz pārtrauc attiecības, lidz ko beidzās *fun part* jeb trakās emocijas. Vienam pārim tās emocijas ilgst līdz dažiem mēnešiem,citiem lidz pāris gadiem, atkarībā no tā vai pāris dzīvo kopā. Utml.
Jā, galvenais, lai tās attiecības transformējās neattālinoties vienam. No otra.
09.01.2023 09:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 09.01.2023 06:48
Klasika! :D grib toksisku badboyu un emocijas.
Boring nice guy - kā vienmēr ir boring :D
Re kur viena jau pareizi deva mājienu kā rīkoties...
Saglabā stabilās garlaicīgās attiecības ar nice guy lupatu, bet paralēli asumiņam atrodi kādu badboyu priekš friends with benefits.

Kādas jūsuprāt īpašības, uzvedība un attiekme , piemīt Toksiskiem badboyiem??!? 😀
Un vai ir iespējams tads toksiks gadījums ap. 35-40.gados?? Jeb tikai jauniešiem tas ir aktuāli.
Man personīgi tadi asociējas ar vecumu no 17-25
09.01.2023 09:08 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 09.01.2023 06:48
Klasika! :D grib toksisku badboyu un emocijas.
Boring nice guy - kā vienmēr ir boring :D
Re kur viena jau pareizi deva mājienu kā rīkoties...
Saglabā stabilās garlaicīgās attiecības ar nice guy lupatu, bet paralēli asumiņam atrodi kādu badboyu priekš friends with benefits.

Es tomēr uzkatu un ticu, ka ir iespējams atrast sev piemērotu partneri, kuram. Piemīt šo abu veidu ,emocijas īpašibas. 🙃Vidusceļš, starp Abiem būs piemērotāks, nekā viens no šiem diviem.
Un garlaicigajam, jaukajam puisim arī ir cita veida mīnusi izņemot to pašu *boring personality* gluži tapat kā toxic.
09.01.2023 09:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es lasu tēmu un vāks vienkārši. Runā par attiecībām un tad pēkšņi kaut kāds taro. Man liekas, ka tu pati esi ļoti haotiska, kas atspēlējas arī savstarpējās attiecībās, bet to vētrainumu un tajā pat laikā lojalitāti tu nevari ne izdabūt pati no sevis, ne no kāda cita. Man liekas, ka tu neesi izdzīvojusi vel tos gadus, lai nostabilizētos kaut vai pati sev galvā.
09.01.2023 12:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lasīju un domāju, itkā jā, var mēģināt to visu "salabot".
BET - okei, tā varbūt nav "norma", bet ir pāri, kas izvēlas dzīvot poligāmi, atvērtās attiecībās. Protams, Latvijā nebūs uz katra stūra un katrā Tinder svaipā cilvēks, kas uz to kādu ir gatavs. :D
Vai arī, ja ne gluži poligāmija, tad varbūt jādzīvo Spānijā un jātiekas ar tempereamentīgākiem cilvēkiem, tādam aizraujošam, viegli nepieejamam nav obligāti jābūt toksiskam cilvēkam. Var arī būt rūpīgs, labs partneris ar ašāku raksturu.
Īsumā - man liekas, ka varbūt tev nevajag ar sevi cīnīties, bet ir jāpieņem situāciju kāda tā ir hah.
09.01.2023 12:30 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Vienmēr ir iespēja pašai kļūt par toksisko partneri attiecībās, būs taureņi.
09.01.2023 12:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mercury6 @ 09.01.2023 12:43
Vienmēr ir iespēja pašai kļūt par toksisko partneri attiecībās, būs taureņi.

ha, arī labi! :D
09.01.2023 12:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
Vai tu pēdējās attiecības, pirms esošajām uzskati par savu ideālo attiecību modeli ?
Nē, tas nebūtu strādājis ilgtermiņā, jo cilvēks nenopietns un no ideālā attiecību modeļa tur ir maz, tikai šķita, ka esmu atradusi to "savu" cilvēku, kas protams nebija taisnība. Es negribu spriest par visiem, bet esmu runājusi ar draugiem, paziņām, un tā ir sanācis, ka katram ir bijušas tās attiecības, pēc kurām viss mainās. Grūti paskaidrot, bet doma tāda, ka attiecības ir bijušas tik spilgtas un emocionāli pārsātinātas, ka tās īsti nevar pielīdzināt kam citam, kas seko pēc tam. Protams tas nenozīmē, ka cilvēks pēc tam nav attiecībās un nespēj atrast sev otru pusi, bet tāds fakts eksistē. Varbūt arī jums ir kāda neizdzīvota vai izdzīvota mīlestība, ko nemūžam neaizmirsīsiet, ja ir, noteikti mani sapratīsiet.
Vai šobrīd uzskati sevi par ģimenes cilvēku?

Manuprāt, nē. Lai gan cilvēks ar ko esmu kopā ir ļoti liels ģimenes cilvēks. Pat ne ģimenes, attiecību cilvēks. Viņam nekā svarīgāka par mani nav un es esmu pirmajā vietā. Man tā nav, man nekad attiecības nav bijušas un nebūs augstāk par draugiem, ģimeni un visu dzīvi ko esmu izveidojusi līdz šim, kas manuprāt ir tikai normāli, lai neattopos vēlāk pie sasistas siles un neesmu tā draudzene, kurai draugus vajag tikai tad, kad viss slikti. Uzskatu, ka ir tikai normāli paturēt daļu sevis pie sevis un neatdot sevi visu otram.
09.01.2023 13:52 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
Saglabā stabilās garlaicīgās attiecības ar nice guy lupatu, bet paralēli asumiņam atrodi kādu badboyu priekš friends with benefits.

Ja būtu pietikusi vieta, būtu piemetinājusi, ka krāpt nav opcija. Es neesmu īstais cilvēks, lai krāptu, plus ar esošo guļamistabā viss ir ok, nav tā, ka mums guļamistabā nekas nenotiek. Te vairāk laikam par emocijām ir runa, bet ne adrenalīns kad zini, ka krāp otru.
Bet saproti arī to,ka tās galvu reibinošās sajūtas attiecību sākumā un taureņi beidzas ar jebkuru partneri,jo attiecības pāriet nākamajā posmā.

Protams. Man tāda tipa galvu reibinošās attiecības(vēl pirms abiem iepriekšminētajiem kadriem) ir bijušas visilgākās attiecības, kas man ir bijušas, taureņi on&off, bet bija ilgi. Nav runa tik daudz, ka visu laiku tam jābūt. Te man vispār nekā tāda nebija. Nebija iemīlēšanās posms, jau uzreiz jutos droši, mierīgi. Neraksturīgi man.
.Eksperte. @ 09.01.2023 12:24
Es lasu tēmu un vāks vienkārši. Runā par attiecībām un tad pēkšņi kaut kāds taro. Man liekas, ka tu pati esi ļoti haotiska, kas atspēlējas arī savstarpējās attiecībās, bet to vētrainumu un tajā pat laikā lojalitāti tu nevari ne izdabūt pati no sevis, ne no kāda cita. Man liekas, ka tu neesi izdzīvojusi vel tos gadus, lai nostabilizētos kaut vai pati sev galvā.

Arī te ja nebūtu pārāk garu palagu rakstījusi, būtu piebildusi, ka kārtis ir tālu no objektivitātes un nav vērā ņemams info avots, tik vien kā vienmēr ir padomdevējas no sērijas "dod visam laiku", tādā kontekstā arī to pieminēju. Ja reiz esmu tik haotiska, gribu redzēt cik tev ir perfekta dzīve pa plauktiņiem, bez nekādas nekārtības. Visbiežāk šīs ekspertes kuras pirmās ir otram ar pirkstu rādīt, pašas nav diez ko labs piemērs.
09.01.2023 14:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
Lula @ 09.01.2023 12:30
Lasīju un domāju, itkā jā, var mēģināt to visu "salabot".
BET - okei, tā varbūt nav "norma", bet ir pāri, kas izvēlas dzīvot poligāmi, atvērtās attiecībās. Protams, Latvijā nebūs uz katra stūra un katrā Tinder svaipā cilvēks, kas uz to kādu ir gatavs. :D
Vai arī, ja ne gluži poligāmija, tad varbūt jādzīvo Spānijā un jātiekas ar tempereamentīgākiem cilvēkiem, tādam aizraujošam, viegli nepieejamam nav obligāti jābūt toksiskam cilvēkam. Var arī būt rūpīgs, labs partneris ar ašāku raksturu.
Īsumā - man liekas, ka varbūt tev nevajag ar sevi cīnīties, bet ir jāpieņem situāciju kāda tā ir hah.

Laikam vissakarīgākais komentārs līdz šim, bijušais nav latvietis un esošais ir. Spānija un cilvēki tur man nežēlīgi patika, un reālākais variants, kur būtu best of both worlds būtu cilvēks ar ašāku raksturu un temperamentu.
To gan nebiju iedomājusies, paldies!❤
Par to vai pieņemt, nezinu, man jau sen liekas, ka attiecības mani bremzē. Man dzīvē viss notiek kā man vajag un gribas tad, kad attiecību nav.😁
09.01.2023 14:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Arī te ja nebūtu pārāk garu palagu rakstījusi, būtu piebildusi, ka kārtis ir tālu no objektivitātes un nav vērā ņemams info avots, tik vien kā vienmēr ir padomdevējas no sērijas "dod visam laiku", tādā kontekstā arī to pieminēju. Ja reiz esmu tik haotiska, gribu redzēt cik tev ir perfekta dzīve pa plauktiņiem, bez nekādas nekārtības. Visbiežāk šīs ekspertes kuras pirmās ir otram ar pirkstu rādīt, pašas nav diez ko labs piemērs.

Es neizprotu tieši kāds sakars ir kaut kādām taro kārtīm ar to, ko izjūti attiecībās un tavu temperamentu.
Tas ko es gribēju teikt ir tas, ka tavs haotisms nav piemērots tiem, kuri grib ko stabilu un ilgstošu Ja jau pati teici, ka tev vajag visu laiku kustību un visu ko sniedz toksiskas attiecības, tātad tas nozīmē haosu, nenoteiktību par lietām un lekšanu šurpu turpu bonusā visas tās prāta pišas. Ar pirkstu es te nevienam nerādu, es saku faktus tieši tā kā es tos redzu. Tapēc saku, liekas, tu mentāli neesi gatava vispār būt stabilās attiecībās.
Piebildīšu, ka manu dzīvi var nebēdāt, tur es pati kontrolēju ko kas un kā. ;)
09.01.2023 15:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
.Eksperte. @ 09.01.2023 15:01

Es neizprotu tieši kāds sakars ir kaut kādām taro kārtīm ar to, ko izjūti attiecībās un tavu temperamentu.
Tas ko es gribēju teikt ir tas, ka tavs haotisms nav piemērots tiem, kuri grib ko stabilu un ilgstošu Ja jau pati teici, ka tev vajag visu laiku kustību un visu ko sniedz toksiskas attiecības, tātad tas nozīmē haosu, nenoteiktību par lietām un lekšanu šurpu turpu bonusā visas tās prāta pišas. Ar pirkstu es te nevienam nerādu, es saku faktus tieši tā kā es tos redzu. Tapēc saku, liekas, tu mentāli neesi gatava vispār būt stabilās attiecībās.
Piebildīšu, ka manu dzīvi var nebēdāt, tur es pati kontrolēju ko kas un kā. ;)

Vai tad es nebiju minējusi, ka tas ir off topic? Atradi vienu lietu kam piesieties un tagad mal. Haoss ne vienmēr ir slikts, ir cilvēki kas savā haosā rod mieru un kārtību, un tieši pedantiski sakārtotos plauktiņos jūtas slikti. Cilvēki ir dažādi, tev patīk savs, citam patīk kas cits. Nav viena šablona pēc kura visiem jādzīvo.
09.01.2023 15:21 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
britneybitch @ 09.01.2023 15:21

Vai tad es nebiju minējusi, ka tas ir off topic? Atradi vienu lietu kam piesieties un tagad mal. Haoss ne vienmēr ir slikts, ir cilvēki kas savā haosā rod mieru un kārtību, un tieši pedantiski sakārtotos plauktiņos jūtas slikti. Cilvēki ir dažādi, tev patīk savs, citam patīk kas cits. Nav viena šablona pēc kura visiem jādzīvo.

Tu veido diskusiju ar mērķi uzzināt atbildes.
Es tev viņas sniedzu uz savas perspektīvas pamata, kurš, laikam, nav baigi glaimojošs kā teksti "tu esi tu pati, tu neesi vainīga, viss ar tevi ir kārtībā". Tu vari piekrist vai noraidīt. Bet dienas beigās tas tavs šablons pēc kā dzīvo tev acīmredzami neder, ja esi šeit un veido diskusiju. Tad par ko uzmestā lūpa? Es varu ieteikt iet pie terapeita un to padziļināti izmeklēt, jo šādas lietas nerodas no zila gaisa un bieži tas ir saistīts ar nepareizu izpratni par attiecībām audzināšanas rezultātā. Terapeitam nav jāiemāca tev mīlēt kādu, kas nav tavā temperimentā. Terapeits tev parādīs, kur ir tavas problēmas un ja gribēsi viņas risināt, tad arī atradīsi to ko meklē. Bet šobrīd izskatās, ka redzi sevī problēmu, bet centies to attaisnot ar savu "katram savs". Ja tu justos labi savā haotismā vai ātrumā, tu šeit nebūtu.
09.01.2023 15:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2023
.Eksperte. @ 09.01.2023 15:41

Tu veido diskusiju ar mērķi uzzināt atbildes.
Es tev viņas sniedzu uz savas perspektīvas pamata, kurš, laikam, nav baigi glaimojošs kā teksti "tu esi tu pati, tu neesi vainīga, viss ar tevi ir kārtībā". Tu vari piekrist vai noraidīt. Bet dienas beigās tas tavs šablons pēc kā dzīvo tev acīmredzami neder, ja esi šeit un veido diskusiju. Tad par ko uzmestā lūpa? Es varu ieteikt iet pie terapeita un to padziļināti izmeklēt, jo šādas lietas nerodas no zila gaisa un bieži tas ir saistīts ar nepareizu izpratni par attiecībām audzināšanas rezultātā. Terapeitam nav jāiemāca tev mīlēt kādu, kas nav tavā temperimentā. Terapeits tev parādīs, kur ir tavas problēmas un ja gribēsi viņas risināt, tad arī atradīsi to ko meklē. Bet šobrīd izskatās, ka redzi sevī problēmu, bet centies to attaisnot ar savu "katram savs". Ja tu justos labi savā haotismā vai ātrumā, tu šeit nebūtu.

Parādi, lūdzu, kur es meklēju vainīgos šajā situācijā?
Vienkārši prasu viedokļus, iespējams kāda pati ir/zina kādu draudzeni/draugu, kurš ir līdzīgs manis aprakstītajam, un, piemēram, dzīves laikā tā arī nav nodibinājis nopietnas attiecības un neizskatās, ka arī nodibinās. To stāstu kur grib māju ar dārzu un divus bērnus visi zina, par šo cilvēki nemaz tik daudz nerunā, tāpēc arī tāds jautājums. Par attiecībām, audzināšanu nevaru piekrist, jo mani vecāki ir kopā, precējušies vairākus gadu desmitus, savukārt man tas nešķiet baigais dzīves mērķis dibināt ģimeni, ziedoties tai utml, kas iet pretēji tam ko piedzīvoju savā ģimenē/kā audzināja. Jā, redzu problēmu, bet drīzāk gan ne sevī, bet gan tajā, ka cilvēks nav man līdz galam piemērots. Un kā tavuprāt terapeits atrisina to, ka veselīgas attiecības mani garlaiko? Iedos 3 žurnālu ieteikumus no sērijas sāc piešķirt dzīvei odziņu, aizbrauc spontānā randiņā un nopērc seksīgu veļu? Nav viss tik viennozīmīgi. Tu vari būt vissaldākais ābols kokā un tāpat būs kāds, kam āboli negaršo.
09.01.2023 15:58 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
man šķiet, ka stabilām un mīlošām attiecībām obligāti nav “jānorauj jumtu”, tieši otrādi - justies pilnīgi atbrīvoti un ērti kopā ar otru cilvēku, manuprāt, ir pats labākais, kas var būt.
Varbūt ir iespējams izrunāties ar mīļoti cilvēku un godīgi pateikt, ka gribas kaut kādus kopīgus piedzīvojumus, kas liek sirdij sisties straujāk? Tikai labāk neteikt tiešā tekstā, ka ir garlaicīgi, jo tas var sāpināt.
Es tomēr ieteiktu pamēģināt terapiju, kas zin’, varbūt daudz jauna atklāsi par sevi un sapratīsi, ko tieši vēlies no attiecībām, jo šobrīd šķiet, ka tev pašai nav īsti skaidrs. Stabilitāte un tas, ka par tevi rūpējas, ir brīnišķīgi, bet, ja visu laiku nepamet doma “kā būtu, ja būtu” un attiecības šķiet garlaicīgas, varbūt tomēr nav īstais cilvēks.
09.01.2023 16:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits