Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība starp vīrieti un sievieti.

 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Iedvesmota no blakus tēmas nolēmu par labu nākamajai kliedzošajai diskusijai. 😀
Vai var pastāvēt draudzība starp sievieti un vīrieti?
Droši varat savus iz dzīves stāstus, atgadījumus, draudzeņu stāstīto.
GO!
07.01.2023 00:28 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Chikitita @ 20.01.2023 06:31
Bija sarežģīta un sāpīga situācija, iepazinos ar vīrietis un ieķēros, sākumā tas bija abpusēji, tā kā ļoti daudz kontaktējāmies, katru dienu runājāmies, dalījāmies, uzticējāmies pec vairak ka gada vins man pateica, ka esmu vairak ka draugs, salūza man sirds, łoti sāpīgi, abi esam izskatīgi, iekārojami cilvēki, šis nav tas gadījums ka viens no abiem ir nesimpātisks, abi esam un seksuālā kaisle bija pietiekoši spilgta, bet tad kad viņš pateica, ka viņam jūtu nav, ka esmu tikai kā draugs, man viss iekšā salūza, es viņam nespēju piedāvāt to pašu - būt tikai draugs, es sevi tad lauztu un sāpinātu, tāpec pārtraucām kontaktēties, bet man pazuda tādā veidā vislabākais sirds draugs, mīlestība, tas ir ļoti skumji, man vairs viņa nav tikai tāpec ka mīlēju un nevarēju likt sev ciest esot viņam tikai draugs.

kāds naivums, tad vēl pazaudē savu pašcieņu un paskrien tādam pakaļ ;)
23.01.2023 21:39 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Visa sazina, reklāmas, pasākumi, klientu apkalpošana, dokumenti notiek tikai valsts valodā. Rimi u maciņa strādā arī ukraini, gruzīni, čigāni, lietuviešu un daudzu citu tautību Latvijā dzīvojoši cilvēki.
22.01.2023 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Man gan tā nav kā saka Vārdotāja, saki ko gribi, ja man vīrietis neinteresē es ar viņu ilgstošo neuzturēšu kontaktus, es nevaru tā mānīties un likt otram sacerēties un arī sev negribēju likt cilpu kaklā, kad otram esi tikai draugs, uzticības persona, un tad hops viņš satiek citu un tevi izmet kā mēslu, tik slikta sieviete lai ļautu ar sevi tā izrīkoties es nejūtos.
22.01.2023 12:47 |
 
Reitings 3645
Reģ: 10.01.2023
GhostGG @ 07.01.2023 13:40

Tev pašai kādreiz ir bijis, vai ir tagad draugs, kurā tu esi ritīgi ieķērusies, bet tāpat turpini gadiem ar viņu, satikties, kontaktēties, jo jūs tak esat tikai draugi.
ha ha…. Tu visu kā ar nazi nogriezt gribi😄
Tač vīriešiem arī ir draudzenītes, ar kurām var tikai paflirtēt, bet nekas vairāk nenotiek.
Nu tā- uzsist asinis…
Un varbūt sākumā ir kādas baigās simpātijas, bet tās var pāriet… bet gluži pazaudēt tādu cilvēku negribas…
Sievietēm arī tā ir
21.01.2023 21:02 |
 
Reitings 3645
Reģ: 10.01.2023
Ditinaaa @ 19.01.2023 20:59
Man agrāk bija vīrietis "draugs". Draugs pēdiņās, jo tikai es domāju, ka mēs esam draugi. ? Man bija attiecības un katru reizi kā es kaut nedaudz sastrīdējos ar puisi, tā tas draugs centās mani mierināt sakot, ka man jāšķiras, jo esmu pelnījusi ko labāku un ar to "Tu esi pelnījusi ko labāku" viņš domāja pats sevi ? Man vīrietis draugs varētu būt tikai tad, ja viņš mani vizuāli maksimāli atbaida un pat tad mūsu draudzība izpaustos tikai tā, ka mēs uz ielas redzoties sasveicinamies, nevis regulāri čatojam, tiekamies utt.
gluži kā “draudzene” uzvedās 😄
21.01.2023 20:53 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Man bija draugs džeks, bet mums tur bija pagātne, bet viņs dzīvoja ārzemēs, it kā kādus 4 gadus mēs varējām būt draugi, bet tad es sajutu, ka no manas puse parādās, kā tādas simpātijs un tad viņš atbrauca ciemos, mēs satikāmes un sapratu, ka tā nav draudzība, ja man ir simpātijas. Lai arī cik foršs sarunu biedrs un cilvēks man viņš bija, sapratu, ka man labāk būs ar viņu nekomunicēt.
Viņš man pirms došanāsuz ārzemēm bija pateicis, ka es neesmu viņa tips un es tiešam arī nebiju.
Ja vienam ir simpātijas pret otru, tad es nedomāju ka tā ir draudzība, vienmēr vienam būs savādāki nodomi pret otru.
21.01.2023 20:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Debestiņa @ 20.01.2023 16:34
nu katram attiecîbas ir no citas mīklas. Spriest par to kā ir citiem un domàt “es tà nevarētu” neko nemainīs.
Ārpus tā- kāpēc savam vīrietim nevari stāstīt visu , nu to kas tiek līdz dvēselei?

Viņš arī tiek līdz dvēselei. Tapēc saku, tam nav saistība ar nesaderību romantiskajā plāksnē.
20.01.2023 16:35 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
.Eksperte. @ 20.01.2023 16:29

Attiecības un fakts, ka ir citi draugi izņemot savu partneri nav savstarpēji saistītas lietas. Es nevarētu runāt tikai ar savu partneri. Lai gan esmu introverta, man tā maz cilvēku, kuri vispār zin mani personīgi un tiek dvēselei klāt. Līdz ar to arī draudības izvēlos rūpīgi. Un tam nav sakara ar to, ka romantiskajās attiecībās kaut kas nesaiet. Protams, ne visām tā. Tas tik tā, no mana skatu punkta.
nu katram attiecîbas ir no citas mīklas. Spriest par to kā ir citiem un domàt “es tà nevarētu” neko nemainīs.
Ārpus tā- kāpēc savam vīrietim nevari stāstīt visu , nu to kas tiek līdz dvēselei?
20.01.2023 16:34 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tieši tapec dzivei ir jāmeklē ne tikai vīrietis un vîrs, bet gan partneris it visā. Draugs. Domubiedrs. Sabiedrotais. nevis tik tās attiecības kur viñš tev restorānus ,puķes un behas, bet tu vienkārši skaista. Jāmeklè pašiem īstais cilvēks sev blakus un tad tās draudzības ārpus attiecībām nebūs vajadzīgas

Attiecības un fakts, ka ir citi draugi izņemot savu partneri nav savstarpēji saistītas lietas. Es nevarētu runāt tikai ar savu partneri. Lai gan esmu introverta, man tā maz cilvēku, kuri vispār zin mani personīgi un tiek dvēselei klāt. Līdz ar to arī draudības izvēlos rūpīgi. Un tam nav sakara ar to, ka romantiskajās attiecībās kaut kas nesaiet. Protams, ne visām tā. Tas tik tā, no mana skatu punkta.
20.01.2023 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Debestiņa @ 20.01.2023 14:53
Es laikam varētu pieņemt draudzību kā tādu, kad pačato, apvaicājas kā iet, un satiekas visi kopā, bet šito iešanu kaut kur divatā , lai gan abiem ur otra pusīte es nepieņemtu nekad. Vai nu tā vai nekā. Pati tā nedarītu ub arī no otra gaidu tieši to pašu un ja neies ar vienu saies ar citu.
Nevar saprast tagad divatā ies trenēties uz sporta zāli un ies tik vizināties un dzert kafijas.
Es saprastu ja šī draudzība jau ir bijusi sen pirms attiecībām ,tad tā ir cita lieta, bet tie “jauniepazītie” draugi jau esot attiecībās ir kas cits. Ja mans draugs tagad iepazītu kādu čiksi un viņiem tur pati svētākā draudzība uz pasaules būtu un kopā ietu trenēties un kafijot- nu ne paldies.
Tieši tapec dzivei ir jāmeklē ne tikai vīrietis un vîrs, bet gan partneris it visā. Draugs. Domubiedrs. Sabiedrotais. nevis tik tās attiecības kur viñš tev restorānus ,puķes un behas, bet tu vienkārši skaista. Jāmeklè pašiem īstais cilvēks sev blakus un tad tās draudzības ārpus attiecībām nebūs vajadzīgas

Es pilnībā saprotu šo domu, bet mēs visi esam pazīstami senāk, respektīvi 8+ gadi un vairāk. Protams, ja attiecību laikā maģiski uzrodas kkāda draudzene vai draugs no zila gaisa, tas ir savādāk, bet ļoti atkarīgs ir no konteksta, ļoti.
Un manā gdījumā nav tā, ka eksluzīvi divatā ejam uz zāli, vnk ne viņa otrā puse nav uz zāli staigātāja, viņa vēl ļoti retu reizi sākumā nāca, ne mana, kuru uz zāli man šķiet varētu tikai ar ieroci pie deniņiem dabūt.
Bet ar kādu kopā ir interesantāk, starp setiem var prunāt, otrs, kaut kā drošāk, jo tad visādi creepi nelien klāt, kas ir baigais win man un win viņam.😁
20.01.2023 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Aldis15 @ 20.01.2023 14:37
tad jūs visi aizņemti, Tu savam čalim atļautu regulāri iet trenēties kopă divatā ar kaut kādu "draudzenīti"?

Redzi, ir tā ka es pazīstu viņu otrās puses, viņas pazīst mani, esmu draugos arī ar viņām, mana otrā puse pazīst viņus, un viņi pazīst viņu, visi viens otru pazīst, nekas netiek slēpts ne no viena, mēs visi pat rīkojam kopīgus pasākumus.
Jā, es neredzu problēmu, ja viņš mani ir iepazīstinājis un es pazīstu šo meiteni, ir sanācis tā, ka es tagad esmu arī savas otrās puses barā, kurā principā ir eksluzīvi tikai vīrieši+ viņu sievas, not gonna lie, visi ir kinda pavecāki līdz ar to ir kinda garlaicīgi un man nav intersanti ar viņiem, tāpēc, kad draugs tiekas ar saviem čomiem, es mierīgu sirdi viņu varu palaist pie viņa draugiem un viņš mani pie maniem, jā sākumā viņam tas grūtāk gremojās, bet kad es viņu iepazīstināju, tad viss salikās pa plauktiem.
Es saprotu, ka cilvēki no dažādiem slāņiem un that shows, diemžēl, es nesaku, ka tas vnm ir gadījums, bet ir zināmi slāņi, kuri vnk nevar tā funkcionēt un no manas pieredzes tam ir vistiešākā kolerācija ar izglītības līmeni un vidi kādā uzauga.🤷‍♀️ Drauga barā ir arī šis tips, kuri točna neuzsakta, ka sieviete un vīrietis var būt draugi un tiešis šis cilv. ir biiiiišķīt cits slānis, not gonna lie lgn viņs ir tikai mazliet vecāks par mani, bet jēziņ ar to galvu lkm tikai naglas varētu dzīt, bet cilvēks it kā nav lkm slikts, bet besīt besī.
20.01.2023 14:57 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Es laikam varētu pieņemt draudzību kā tādu, kad pačato, apvaicājas kā iet, un satiekas visi kopā, bet šito iešanu kaut kur divatā , lai gan abiem ur otra pusīte es nepieņemtu nekad. Vai nu tā vai nekā. Pati tā nedarītu ub arī no otra gaidu tieši to pašu un ja neies ar vienu saies ar citu.
Nevar saprast tagad divatā ies trenēties uz sporta zāli un ies tik vizināties un dzert kafijas.
Es saprastu ja šī draudzība jau ir bijusi sen pirms attiecībām ,tad tā ir cita lieta, bet tie “jauniepazītie” draugi jau esot attiecībās ir kas cits. Ja mans draugs tagad iepazītu kādu čiksi un viņiem tur pati svētākā draudzība uz pasaules būtu un kopā ietu trenēties un kafijot- nu ne paldies.
Tieši tapec dzivei ir jāmeklē ne tikai vīrietis un vîrs, bet gan partneris it visā. Draugs. Domubiedrs. Sabiedrotais. nevis tik tās attiecības kur viñš tev restorānus ,puķes un behas, bet tu vienkārši skaista. Jāmeklè pašiem īstais cilvēks sev blakus un tad tās draudzības ārpus attiecībām nebūs vajadzīgas
20.01.2023 14:53 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man drīzāk jautājums tām, kam ir tie draudziņu bari - ko jūs ar viņiem runājat? Tak ne jau par šmotkām un nadziņiem?

Par dzīvi, kopīgi interesējošām lietām, darbu, atgadījumiem, perspektīvu uz lietām no katra dzimuma skata punkta,problēmām un to risinājumiem, ierosinājumiem.
20.01.2023 14:40 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Andie @ 20.01.2023 14:20

U wont belive, bet jā, tas ir iespējams, jo cilvēkiem mēdz būt kopīgas intereses, zinu, tu būsi šokā??‍♀️ , lielākoties 1:1 ir treniņi tgd, like tā vieglāk motivēties aizvilkties uz zāli 2-3× nedēļa, mēs respektējam, ka ir otrās puses, tāpēc ārpus treniņiem, pamatā tiekamies kopā. Pāris gadus atpakļ agrāk studiju laikā, bieži vien starp lekcijām kavējot laiku vnk runājām par viskaut ko un neko, gan par studijām, par tām lietām, kas aizrāva.
Bet tā ir neliela draugu grupa vnk, kur ir gan vīrieši, gan sievietes un no oriģinālā sastāva neviens neko tādu nav mēģiņajis, otrās puses ir iepazīstinātas bariņā.
tad jūs visi aizņemti, Tu savam čalim atļautu regulāri iet trenēties kopă divatā ar kaut kādu "draudzenīti"?
20.01.2023 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Aldis15 @ 20.01.2023 13:56
Tu brīvajā laikā tiecies ar tiem vīriešu 'draugiem' (divatā) ko jūs tieši dariet? Kăda ir motivăcija satikties? Es nevaru sevi iedomāties brīvajā laikā tikties ar meiteni kura mani nepiesaista seksuāli.

U wont belive, bet jā, tas ir iespējams, jo cilvēkiem mēdz būt kopīgas intereses, zinu, tu būsi šokā💁🏻‍♀️ , lielākoties 1:1 ir treniņi tgd, like tā vieglāk motivēties aizvilkties uz zāli 2-3× nedēļa, mēs respektējam, ka ir otrās puses, tāpēc ārpus treniņiem, pamatā tiekamies kopā. Pāris gadus atpakļ agrāk studiju laikā, bieži vien starp lekcijām kavējot laiku vnk runājām par viskaut ko un neko, gan par studijām, par tām lietām, kas aizrāva.
Bet tā ir neliela draugu grupa vnk, kur ir gan vīrieši, gan sievietes un no oriģinālā sastāva neviens neko tādu nav mēģiņajis, otrās puses ir iepazīstinātas bariņā.
20.01.2023 14:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Andie @ 20.01.2023 13:34
Kopumā jā, ir atsevišķi vīrieši, kas ir konkrēti sorriii....lopi, ar kuriem tas vnk nebūs iespējams, jo viņš var tēlot draugu, bet patiesībā mēķis ir cits.
Man ir bijusi arī šāda veida pieredze, tas cilvēksm man tgd vienkāraši derdz.
Man vispār ir ļoti,ļoti maz draugu, kurus es varētu nosaukt par tādiem, dzīvē atsijājās?‍♀️, bet starp tiem ir vīrieši, un tie arī nav bērnības draugi, drīzāk vidusskola/studiju gadi.
Kopējā dinamika neteiktu, ka atšķiras starp manām draudzenēm un draugiem, jo esam tāds neliels bariņš kur viens otru zinām.
Tu brīvajā laikā tiecies ar tiem vīriešu 'draugiem' (divatā) ko jūs tieši dariet? Kăda ir motivăcija satikties? Es nevaru sevi iedomāties brīvajā laikā tikties ar meiteni kura mani nepiesaista seksuāli.
20.01.2023 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kopumā jā, ir atsevišķi vīrieši, kas ir konkrēti sorriii....lopi, ar kuriem tas vnk nebūs iespējams, jo viņš var tēlot draugu, bet patiesībā mēķis ir cits.
Man ir bijusi arī šāda veida pieredze, tas cilvēksm man tgd vienkāraši derdz.
Man vispār ir ļoti,ļoti maz draugu, kurus es varētu nosaukt par tādiem, dzīvē atsijājās🤷‍♀️, bet starp tiem ir vīrieši, un tie arī nav bērnības draugi, drīzāk vidusskola/studiju gadi.
Kopējā dinamika neteiktu, ka atšķiras starp manām draudzenēm un draugiem, jo esam tāds neliels bariņš kur viens otru zinām.
20.01.2023 13:34 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Chikitita @ 20.01.2023 10:56
Es domāju kā paveicās dzīvē, viss ir liela veiksme, Tavs draugs var izveidoties kā liela mīlestība mūža garumā, kāds cits salauzt visas Tavas cerības, vai kādam citam salauzt viņa cerības un varbūt vienkārši labs draugs bez jebkā cita. Kā palaimējās, mīlestība arī ir veiksme, tiem kuri to sastop, tiem veicās.
Resnās nesmukās meitnenes nevaru iemīlēt, smukās negrib mani, tās meklē tikai Top G.
20.01.2023 11:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits