Draudzība starp vīrieti un sievieti.

 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Iedvesmota no blakus tēmas nolēmu par labu nākamajai kliedzošajai diskusijai. 😀
Vai var pastāvēt draudzība starp sievieti un vīrieti?
Droši varat savus iz dzīves stāstus, atgadījumus, draudzeņu stāstīto.
GO!
07.01.2023 00:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 07.01.2023 13:38

Nu un tai statistikai jāveidojas uz 4 vīriešu pamata? ?
pilns internets par šo tēmu.
07.01.2023 13:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.01.2023 13:40

Tev pašai kādreiz ir bijis, vai ir tagad draugs, kurā tu esi ritīgi ieķērusies, bet tāpat turpini gadiem ar viņu, satikties, kontaktēties, jo jūs tak esat tikai draugi.

Es nesapratu, tas ir fakts vai jautājums. 😀
Domāju, nē, nav tā bijis. Ar visiem šāda tipa vīriešiem arī skaidri dots signāls, ka gribu kaut ko, izvērtējot visus + un -.
07.01.2023 13:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Domāju, nē, nav tā bijis. Ar visiem šāda tipa vīriešiem arī skaidri dots signāls, ka gribu kaut ko, izvērtējot visus + un -.

Protams, ka tev tā nav bijis, tāpēc jau arī tu nespēj izprast to, vai var pastāvēt draudzība vai nē. Tas jau vien, ka tu saki "nav mana problēma, ja otrs kaut ko grib" pierāda to. Ja tev tā būtu bijis, tad tu ātri saprastu, ka tu ar so vīrieti kontaktējies un tiecies ar cerību, ka varbūt kaut kas paspīdēs vai pavērsīsies iespēja uzsēsties uz viņa krāna. Tieši tāpat ir ar vīriešiem, kuri draudzējas ar sievietēm, viņi cer, ka kādreiz paspīdēs varbūt iespēja un tici man, kad tāda iespēja, kaut mazākā, parādiesies, viņi to ļoti ātri centīsies izmantos :) Tev ir viegli teikt, ka jūs esat draugi, jo tieši TEV šie vīrieši, kuri ir tavi draugi, neinteresē.
07.01.2023 13:58 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.01.2023 13:58

Protams, ka tev tā nav bijis, tāpēc jau arī tu nespēj izprast to, vai var pastāvēt draudzība vai nē. Tas jau vien, ka tu saki "nav mana problēma, ja otrs kaut ko grib" pierāda to. Ja tev tā būtu bijis, tad tu ātri saprastu, ka tu ar so vīrieti kontaktējies un tiecies ar cerību, ka varbūt kaut kas paspīdēs vai pavērsīsies iespēja uzsēsties uz viņa krāna. Tieši tāpat ir ar vīriešiem, kuri draudzējas ar sievietēm, viņi cer, ka kādreiz paspīdēs varbūt iespēja un tici man, kad tāda iespēja, kaut mazākā, parādiesies, viņi to ļoti ātri centīsies izmantos :) Tev ir viegli teikt, ka jūs esat draugi, jo tieši TEV šie vīrieši, kuri ir tavi draugi, neinteresē.

Nu un tapēc tā krāna dēļ jāizslēdz draudzība? Es joprojām nesaprotu, kapēc tā bikšu priekša apdraud draudzību, ja neviens neko nedara. Ja man niezētu kājstarpe, tā būtu mana problēma, ne viņa. Man liekas, ka te ir tas stāsts, kas te jau pavīdēja komentāros, par vīrieša evalūciju. Ja tā bikšu priekša tik ļoti aizsprosto smadzenes, tad arī tas kļūs par galveno, kapēc gadiem kaut ko gaidīt. Man liekas, ka normāli cilvēki tā nedara. 😀
07.01.2023 14:36 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu un tapēc tā krāna dēļ jāizslēdz draudzība?
Nu neviens tak nesaka, ka ir jaizslēdz, runa ir par to vai VAR pastāvēt ĪSTA draudzība starp vīrieti un sievieti. Man ja godīgi šī diskusija sāk atgādināt vienu citu, kas bija kādu laiku atpakal, kur arī bija viedokļu nesaderība par to vai vīrieši iet uz randiņiem ar sievieti ar domu par seksu. Tu arī bija pilns ar - "nē, tā nav, ir vīrieši, kuriem tas nav galvenais, ir vīrieši, kuri ejot uz randiņu par to nedomā utt" Ja vīrietis iet uz randiņu sar sievieti ---> tā tad vīrietim sieviete patīk ----> ja vīrietim sieviete paīk, viņš viņu grib izdrāzt. Tā pat arī ir te. Elementāri.
07.01.2023 14:47 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Iz šīs tēmas pastāsts iz kolēģu sacītā. Vīrieši, lūdzu savu spriedumu.
Sieviete ar vīrieti, abi draudzējas. Draudzības sākumā sieviete jau zina, ka vīrietim sieviete un tulīt ģimenes pieaugums. Šī esot devusi zināt, ka viņai viņš simpatizē, taču abi nekur tālāk nedodas, draudzība turpinas. Ja vīrietim ir attiecības un zina, ka draudzenei viņš liekas simpātisks un pie iespējas varbūt arī to izmantotu, priekš kam tam vīrietim tā draudzība, ņemot vērā faktu, ka veidojas jauna ģimene un attiecībās viņam tur viss ok? Tad varbūt tomēr nav tā seksuālā vēlme tik ļoti no svara, ja spēj respektēt viens otra robežas.
07.01.2023 14:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.01.2023 14:47
Nu neviens tak nesaka, ka ir jaizslēdz, runa ir par to vai VAR pastāvēt ĪSTA draudzība starp vīrieti un sievieti. Man ja godīgi šī diskusija sāk atgādināt vienu citu, kas bija kādu laiku atpakal, kur arī bija viedokļu nesaderība par to vai vīrieši iet uz randiņiem ar sievieti ar domu par seksu. Tu arī bija pilns ar - "nē, tā nav, ir vīrieši, kuriem tas nav galvenais, ir vīrieši, kuri ejot uz randiņu par to nedomā utt" Ja vīrietis iet uz randiņu sar sievieti ---> tā tad vīrietim sieviete patīk ----> ja vīrietim sieviete paīk, viņš viņu grib izdrāzt. Tā pat arī ir te. Elementāri.

Just curious - definē ko nozīmē īsta draudzība tavā izpratnē.
07.01.2023 14:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Just curious - definē ko nozīmē īsta draudzība tavā izpratnē.

vienkārši - tāpat kā ar čomiem, neviena no iesaistītajām pusēm nav pat ne mazākā mērā seksuālu iemesla vadīta, un jā, pat domās. Tikko viena puse ir seksuāli ieinteresēta, kaut vai to nesakot, tad tā saucamā "draudzība" ir pilnīgi citu motīvu vadīta.
07.01.2023 15:01 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nē, neticu! Gan no pieredzes, gan no paziņu un draugu stāstiem, kaut kādā draudzības punktā tomēr kādam no abiem uzvirmo domas par kaut ko vairāk, domas par simpātiju vai pat kaut ko vairāk. Cita lieta ir tad, ja cilvēki ir labākie draugi no bērna kājas, tad tā attieksme vienam pret otru tiešām varētu būt kā brālim un māsai, bet visos citos gadījumos- pilnīgi neticu, ka pieauguši cilvēki vai pusaudži, kas it kā salīdzinoši nesen kļuva par it kā labākajiem draugiem, vai vienkārši super labiem draugiem, ka nevienam nav bijusi nopietnāka sajūta par tikai draudzību. Cits jautājums ir, cik bieži tie cilvēki atzīst, ka jūtas un domas ir bijušas? Lielākā daļa tomēr noklusē par savām jūtām, līdz ar to tas otrs cilvēks turpina ticēt un ar putām uz lūpām visai sabiedrībai pierādīt, ka viņu starpā arī domās vienmēr ir bijusi tikai tīra draudzība un nekad nekas vairāk. 😁
19.01.2023 13:50 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Manam puisim, kurš ir ļoti sociāli aktīvs, ir vairākas tuvas draudzenes, ar kurām regulāri tiekas. Esam to izrunājuši un esmu to pieņēmusi.
Ir man pašai arī draugs ārzemēs, ik pa laikam čatojam. Iepazināmies "Tinderī". Ja es nebūtu iepazinusies ar savu tagadējo puisi, varbūt mums kas būtu sanācis, varbūt ne, katrā ziņā nekādu mieļu nevienam no mums nav.
Ir bijis arī cits draugs, mums abiem vienam pret otru bija simpātijas, bet viens otram tuvojāmies tikai tad, kad abi bijām brīvi un.. pēc tam viņš pazuda. 😄 Ar tādiem nu man viss skaidrs.
19.01.2023 15:14 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
.Eksperte. @ 07.01.2023 14:52
Iz šīs tēmas pastāsts iz kolēģu sacītā. Vīrieši, lūdzu savu spriedumu.
Sieviete ar vīrieti, abi draudzējas. Draudzības sākumā sieviete jau zina, ka vīrietim sieviete un tulīt ģimenes pieaugums. Šī esot devusi zināt, ka viņai viņš simpatizē, taču abi nekur tālāk nedodas, draudzība turpinas. Ja vīrietim ir attiecības un zina, ka draudzenei viņš liekas simpātisks un pie iespējas varbūt arī to izmantotu, priekš kam tam vīrietim tā draudzība, ņemot vērā faktu, ka veidojas jauna ģimene un attiecībās viņam tur viss ok? Tad varbūt tomēr nav tā seksuālā vēlme tik ļoti no svara, ja spēj respektēt viens otra robežas.

Iemesli tur var būt vairāki, varbūt patīk uzmanība ko saņem, ja jau beibei šis patīk, gan jau apakšā tam visam ir sava veida flirts, katrā ziņā tur ir zināma “seksualitāte” apslēpta, kas nu galīgi nepiedien “īstai” draudzībai, starp veci un otru veci čomu ejot uz bāru neko tādu ar uguni neatradīsi. Katrā ziņā nebaltām dienām tuvumā der paturēt.
Bet par postu virs manis, autorei tinderdraudziņš nav nekāds draudziņš, bet gan apslēptais backup variants. Pati atzīst, ja nebūtu esošais, salaistu ar šo, savukārt gan jau viņš pats klusībā cer, ka ar esošo agrāk vai vēlāk nekas nesanāks un šim vismaz seksis nospīdēs.
19.01.2023 17:30 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Cosmo diskusiju vadīta izrunāju so ar saviem draugiem. Teica, ka uzskata mani par pievilcīgu sievieti, bet tas neesot tik būtiski lai izjauktu draudzību. No manas puses - viņus redzu tikai kā cilvēkus ar kuriem nevēlos neko citu kā tikai draudzību.
19.01.2023 19:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 19.01.2023 19:19
Cosmo diskusiju vadīta izrunāju so ar saviem draugiem. Teica, ka uzskata mani par pievilcīgu sievieti, bet tas neesot tik būtiski lai izjauktu draudzību. No manas puses - viņus redzu tikai kā cilvēkus ar kuriem nevēlos neko citu kā tikai draudzību.

domā kāds tev tajā brīdī būtu atzinies, ka grib vai ir gribējis kaut ko vairāk?
19.01.2023 19:22 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Renaate301 @ 19.01.2023 19:19
Cosmo diskusiju vadīta izrunāju so ar saviem draugiem. Teica, ka uzskata mani par pievilcīgu sievieti, bet tas neesot tik būtiski lai izjauktu draudzību. No manas puses - viņus redzu tikai kā cilvēkus ar kuriem nevēlos neko citu kā tikai draudzību.

Un ko tad tu citu gaidīji, ka visi korītī pēkšņi atzīsies, ka grib tikai tevi izdr@zt, ja vien dosi savu piekrišanu? Klusēšanas plāns tak jāturpina, pēc jautājuma jau skaidrs, ka atzīšanās jebkādu turpmāko iespējamību norakstītu uzreiz. Plus.vēl paši atzina, ka esi pievilcīga, tātad 100% ir par to domājuši.
Man drīzāk jautājums tām, kam ir tie draudziņu bari - ko jūs ar viņiem runājat? Tak ne jau par šmotkām un nadziņiem?
19.01.2023 19:49 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Man agrāk bija vīrietis "draugs". Draugs pēdiņās, jo tikai es domāju, ka mēs esam draugi. 😂 Man bija attiecības un katru reizi kā es kaut nedaudz sastrīdējos ar puisi, tā tas draugs centās mani mierināt sakot, ka man jāšķiras, jo esmu pelnījusi ko labāku un ar to "Tu esi pelnījusi ko labāku" viņš domāja pats sevi 😂 Man vīrietis draugs varētu būt tikai tad, ja viņš mani vizuāli maksimāli atbaida un pat tad mūsu draudzība izpaustos tikai tā, ka mēs uz ielas redzoties sasveicinamies, nevis regulāri čatojam, tiekamies utt.
19.01.2023 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Bija sarežģīta un sāpīga situācija, iepazinos ar vīrietis un ieķēros, sākumā tas bija abpusēji, tā kā ļoti daudz kontaktējāmies, katru dienu runājāmies, dalījāmies, uzticējāmies pec vairak ka gada vins man pateica, ka esmu vairak ka draugs, salūza man sirds, łoti sāpīgi, abi esam izskatīgi, iekārojami cilvēki, šis nav tas gadījums ka viens no abiem ir nesimpātisks, abi esam un seksuālā kaisle bija pietiekoši spilgta, bet tad kad viņš pateica, ka viņam jūtu nav, ka esmu tikai kā draugs, man viss iekšā salūza, es viņam nespēju piedāvāt to pašu - būt tikai draugs, es sevi tad lauztu un sāpinātu, tāpec pārtraucām kontaktēties, bet man pazuda tādā veidā vislabākais sirds draugs, mīlestība, tas ir ļoti skumji, man vairs viņa nav tikai tāpec ka mīlēju un nevarēju likt sev ciest esot viņam tikai draugs.
20.01.2023 06:31 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Jeb, ja es būtu pieņemusi, ka viņa acīs esmu tikai draugs, ar kuru runāties, atbalstīt vienam otru, es viņu tāpat mīlētu, gribētu, ilgotos, es nemācētu šo robežu nepārkāpt, turklāt tas būtu mazohisms, zināt, ka otrs skatās uz tevi kā draugu. Viņam citas sievietes arī nebija un neizskatījās ka vēlas citu, attiecības vispār nemeklēja un nevēlējās dēļ saviem mērķiem u.c. iekšējām problēmām, es viņam aizpildīju emocionālo lauku, biju par visiem 100 sieviete kas ar viņu runāja, uzklausīja, atbalstīja, iespējams ka pat attiecību sieviete tāda nebūtu, jo mums sakrita šī joma - komunikācija uz visiem 100, viens otram bijām šajā ziņā pieslīpējušies, viens otru sapratām, pat ja kādam no mums balss mainījās, otrs to piefiksēja un jautāja kas noticies dzirdu Tava balss ir citāda...
Tagad ir tikai sāpīgi, bet tikšu galā, tikai vajag laiku
20.01.2023 06:43 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
Tad, kad man bija 21 un es sāku draudzēties ar savu tagadējo vīru, tad arī cieši sadraudzējos ar vienu viņa draugu loka puisi. Mums bija līdzīgas intereses, vienmēr bija par ko parunāt. Nekādas īpašākas simpātijas vienam pret otru nebija, vismaz man tā liekas. Kad viņš bija viens, tad vairāk čatojām un tikāmies uz dažādiem pasākumiem, bet, kad iepazinās ar draudzeni (tgd sievu), tad jau tas ikdienas kontakts mazinājās. Kas ir normāli un pat labi. Joprojām esam draugi un varam satikties divatā vai visi 4 ar otrajam pusēm un bērniem (pārsvarā jau tā). Tā kā mana pieredze liecina, ka draudzība var gluži labi pastāvēt starp abiem dzimumiem. Tikai tad, kad uzrodas ģimenes dzīve, tad vairs nav laika un iespēju bieži tikties utt.
20.01.2023 08:53 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.12.2019
Manā pieredzē var būt draudzība. Dabiski, vienam vai otram, citreiz pat abiem var būt fiziska pievilkšanās, bet key ir izlikties, ka neko par to nezini un neadresēt to :D Un ja kāda no iesaistītajām pusēm apzinās, ka otrs cilvēks nav relationship materiāls, bet ir vienkārši patīkama, draudzīga komunikācija, viss var arī palikt tikai tajā līmenī! :) Bet tas ir gadījumā, ja iepazīšanās nav bijusi no sākta gaja jau kā love interests, bet vienkārši neitrālāk, piemēram kā kolēģi vai kursabiedri.
20.01.2023 09:01 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Kolēģi utml. neskaitās.
Ja ārpus darba satiekās ar kolēģiem, tad jā... bet to es nerekomendēju, var sadegt.
20.01.2023 09:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits