Draudzība starp vīrieti un sievieti.

 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Iedvesmota no blakus tēmas nolēmu par labu nākamajai kliedzošajai diskusijai. 😀
Vai var pastāvēt draudzība starp sievieti un vīrieti?
Droši varat savus iz dzīves stāstus, atgadījumus, draudzeņu stāstīto.
GO!
07.01.2023 00:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 07.01.2023 10:08

TEV tas šķiet red flag.
Ja man ir vīriešu kārtas pārstāvis draugs, kapēc lai es liegtu sievieti jā draugu viņam.
Gribēs, tāpat nolaidīs pa kreisi man neko nezinot par kādas eksistenci. Neesmu akla bet uzticos pietiekami, zinot viņa un manu attiecību vēsturi un principus.

Piekrītu, man liekas smieklīgi un bēdīgi, ka ir attiecības, kur vienam otru vajag max izolēt, izslēgt visus iespējamos scenārijus, lai nenolaiž pa kreisi. 😀
Nu sviests tas ir, ne attiecības, ja vīrs krāps tiklīdz kā iedraudzēsies ar kādu sievieti. 😅
07.01.2023 10:29 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Ņemot vērā, ka apkārt ir arī lesbietes. Pēc komentāriem sanāk, ka arī sieviešu draudzība nav iespējama bez sex.
07.01.2023 10:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Berry5 @ 07.01.2023 10:30
Ņemot vērā, ka apkārt ir arī lesbietes. Pēc komentāriem sanāk, ka arī sieviešu draudzība nav iespējama bez sex.
lai tur kaut kas notiktu tad abām jābūt lesbietēm*
07.01.2023 10:35 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es gan daļēji piekritu tam, ka drusku jāierobežo komunikācijas stils ar šiem pašiem draugiem attiecības esot. Tā ka tie ir tiešām draugi, tad abas puses to sapratīs. Nav jāpārtrauc draudzība tāpēc, bet gluži tāpat ka esot brīviem nav jaizturas.
07.01.2023 10:38 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 07.01.2023 10:08

TEV tas šķiet red flag.
Ja man ir vīriešu kārtas pārstāvis draugs, kapēc lai es liegtu sievieti jā draugu viņam.
Gribēs, tāpat nolaidīs pa kreisi man neko nezinot par kādas eksistenci. Neesmu akla bet uzticos pietiekami, zinot viņa un manu attiecību vēsturi un principus.
Super ka tā var uzticēties. :)
Bet man kaut kā šķiet jocīgi ka esot attiecībās vēl ir laiks paralēli "draudzēties" ar kādu citu vīrieti (jo īpaši ja viņš ir brīvs bez attiecībām)
Ko jūs darat? Kā izpaužās tā draudzība, kamēr vīrs darbā - ejat kopā iedzert kafiju vai kādas citas izklaides?
07.01.2023 10:40 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Es nešķiroju cilvēkus pēc dzimuma un pat ja mani draugi grib ar mani gulēt - tā ir viņu personiskā problēma. Gribēt viņi drīkst.
07.01.2023 10:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3732
Reģ: 31.10.2010
Jo vecāka kļūstu, jo mazāk ticu, ka vīrietis un sieviete var būt tikai draugi. Ja nu vienīgi abi ir homoseksuāli, tad gan ir droši, ka nekāda seksuāla pievilkšanās neradīsies. Neesmu droša, vai spētu mierīgi uztvert, ja manam vīrietim būtu tāda draudzene.
Personīgi man nav draugu vīriešu. Ir daudz vīriešu kolēģu, bet nevar teikt, ka draudzējamies, tās ir vnk pieklājīgas darba attiecības.
07.01.2023 10:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man liekas, ka te lielākā daļa nemaz nesaprot lietas būtiību par "draudzību" kā tādu. Bet tikai kladzina, ka "man ir draugi" nu sorry, bet ja viena puse butu ieinteresēta kaut kam vairāk, kas 100% tā arī būtu, ja pazibētu iespēja, tad apgalvojumam, ka var pastāvēt tīra draudzība, starp vīrieti un sievieti, ir pilnīgi aplams. Bet es arī ļabi saprotu, kāpēc tieši sievietes tik ļoti aizstāv šo ideju, jo viņas no šīs "draudzības" kaut ko iegūst - uzmanību no vīrieša, izpalīdzēšanu, ja ir vajadzība, uzklausīšanu utt, savukārt vīrietis, manuprāt, no "draugiem" sievietēm neiegūst neko. Personīgi, es galīgi nesaprotu šo mūsdienu draudzēšanos ar pretējo dzimumu esot attiecības, kur nu vēl tikšanos divatā. Uzprasiet saviem vecākiem, vai mamma arī tikās un sazvanījās un draudzējās ar kādu, un ko tētis par to teica.
07.01.2023 11:11 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vīrieši tā ir uzbūvēti ka mums gribas seksu visu laiku.
Ja sieviete ir daudz maz simpātiska, man vienmēr zemapziņā ir fantāzija ka es gribu viņu seksuāli.
Mūsdienās ir ļoti daudz simpi ko sievietes lieliski izmanto.
Viņi var gadiem gaidīt un tēlot "draudziņus" cerībā ka būs kaut kas vairāk.
Neviens anonīmais vīrietis šeit nav ierakstijis ka viņam ir sieviete tikai kā draugs un nekas vairāk :D kā jau GhostGG minēja tas ir izdevīgi tikai sievietēm, šāds draudziņš simps.
07.01.2023 11:20 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Jautājums tad ir - kāpēc viņi gadiem gaida to izdevību kura pazibēs? Ja kaut ko reāli grib, tad neviens nesēž gadiem un negaida. Ja to nedara tātad tā gribēšana ir tik minimāla, ka nav vērts neko pat iesākt ar to.
Vīrietis no sievietes draudzības iegūst tieši to pašu ko sieviete no šis draudzības. Ja daži vīrieši nav evolucionējuši tālāk par savu vienīgo pārošanās vajadzību tad nenozīmē, ka tā ir visiem.
07.01.2023 11:46 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Renaate301 @ 07.01.2023 11:46
Jautājums tad ir - kāpēc viņi gadiem gaida to izdevību kura pazibēs? Ja kaut ko reāli grib, tad neviens nesēž gadiem un negaida. Ja to nedara tātad tā gribēšana ir tik minimāla, ka nav vērts neko pat iesākt ar to.
Vīrietis no sievietes draudzības iegūst tieši to pašu ko sieviete no šis draudzības. Ja daži vīrieši nav evolucionējuši tālāk par savu vienīgo pārošanās vajadzību tad nenozīmē, ka tā ir visiem.
Tāpēc ka lupatas simpi - velk gumiju..
Normāls vīriets uzriez piedāvās seksu, ja nav pa ceļam tad visu gaišu.
Neredzu iemeslu kāpēc vīrietim būtu jātērē laiks un jātiekās ar sievieti kura viņam nestaista seksuāli.
Jūs sievietes pašas noraksturojāt kāpēc tas vīrietis ir vienkārši drauga lomā, jo jums viņš nepiesaista fiziski, bet izmantot viņu gan jums nav problēmu :D
07.01.2023 12:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Renaate301 @ 07.01.2023 11:46
Jautājums tad ir - kāpēc viņi gadiem gaida to izdevību kura pazibēs? Ja kaut ko reāli grib, tad neviens nesēž gadiem un negaida. Ja to nedara tātad tā gribēšana ir tik minimāla, ka nav vērts neko pat iesākt ar to.
Vīrietis no sievietes draudzības iegūst tieši to pašu ko sieviete no šis draudzības. Ja daži vīrieši nav evolucionējuši tālāk par savu vienīgo pārošanās vajadzību tad nenozīmē, ka tā ir visiem.
par to pēdējo... nejauc sievietes ar vīriešiem, mums vajag seksu visu laiku! Ja vīrieši negribētu seksu mēs dzīvotu alās kā pirmatnējie cilvēki.
Sex ir visas evolūcijas pamatā, tāpēc večiem vajag krutăko auto, lielāko māju, varu un visu pārējo, lai varētu iegūt sievietes, ja iespējams maksimāli daudz.
Monogāmija ir tikai priekš lupatām kam nav opciju.
07.01.2023 12:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jautājums tad ir - kāpēc viņi gadiem gaida to izdevību kura pazibēs? Ja kaut ko reāli grib, tad neviens nesēž gadiem un negaida. Ja to nedara tātad tā gribēšana ir tik minimāla, ka nav vērts neko pat iesākt ar to.

Tu būsi pārsteigta, ko tik un cik ilgi gaidītu šāda tipa vīrieši.
Stāsts no dzīves. Tas bija 2g atpakal, iepazinos ar sievieti, it kā viss labi, bet vinai ari bija šāds "draugs", es vinai uzreiz pateicu, ka man tādas lietas nav pieņemami, jo es ļoti labi zinu, ko vīrieši šādās situācijās grib un gaida. Ši man tā dievojās ka "nē tak, viņš man ir tikai draugs, ilgu laiku, nekad nav neko tādu izrādijis, es nemaz viņam tā neinteresēju utt nu vopšem visi šie tipiskie teksti, ko sievietes saka. Es teicu: " labi, uzraksti viņam, ka tu ilgu laiku jau par to esi domājusi un jūti, ka viņš ir kā "mans cilvēks", ka jūties vientuļi, un vai viņš nevēlas pavadīt vakaru kopā utt", ja viņš nebūs ieinterrsēts, jo negrib izjaukt draudzību utt, tad es būšu mierā ar to un atzīšu, ka kļūdījos šajā jautājumă. Šī sieviete bija tik pāliecināta par šo draudzību, ka piekrita šim. Un kā tu domā, kas notika? "Draudziņš" atbildēja paplēkdamies, ka viņš arī tā ilgu laiku jau domā, tikai nav zinājis kā to pateikt utt. Protams, meitene šokā un, protams, gadiem ilgalā "draudzība" bija cauri. Tas ka vīrietis neko nav izrādījis, nenozīmē, ka viņš neko negaida un necer, tas ir vnk tāds vīriešu tips, kuri ir simpi un kuri ir gatavi draudzēties gadiem gaidot šādu izdevību.
07.01.2023 12:14 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Piekritīšu, ka vismaz vienam no viņiem jābūt homoseksuālam, labāk vīrietim un vislabāk abiem. Citādi tā ''tikai draudzība'' pastāv tikai tāpēc, ka nerodas izdevība dabūt kaut ko vairāk, nevis tāpēc ka to negribētu pat ja varētu dabūt.
07.01.2023 12:27 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es būtu priecīga, ja man kāds paskaidrotu, kapēc vīrieša spiedošā bikšu priekša ir apdraudējums draudzībai? Tas ir tā kā, ja vienam gribas un otram nē, tad tur viss anulējas uzreiz? Tipa es tev škietu pievilcīga/-īgs, tapēc mūsu abpusējais humors, sarunas, apmainīšanās ar viedokļiem kļūst nesvarīgs un nevajadzīgs? Tad man rodas jautājums - ko nozīmē draudzība? Man nešķiet ka tam ir kaut kāds sakars ar seksualitāti.
07.01.2023 13:34 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Neviens anonīmais vīrietis šeit nav ierakstijis ka viņam ir sieviete tikai kā draugs un nekas vairāk

Cik mums te ir to anonīmo vīriešu? 3?
07.01.2023 13:35 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 07.01.2023 13:35

Cik mums te ir to anonīmo vīriešu? 3?
4 ieskaitot Kabanu :D
07.01.2023 13:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 07.01.2023 13:37
4 ieskaitot Kabanu :D

Nu un tai statistikai jāveidojas uz 4 vīriešu pamata? 😀
07.01.2023 13:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es būtu priecīga, ja man kāds paskaidrotu, kapēc vīrieša spiedošā bikšu priekša ir apdraudējums draudzībai? Tas ir tā kā, ja vienam gribas un otram nē, tad tur viss anulējas uzreiz?

Tev pašai kādreiz ir bijis, vai ir tagad draugs, kurā tu esi ritīgi ieķērusies, bet tāpat turpini gadiem ar viņu, satikties, kontaktēties, jo jūs tak esat tikai draugi.
07.01.2023 13:40 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 07.01.2023 13:34
Es būtu priecīga, ja man kāds paskaidrotu, kapēc vīrieša spiedošā bikšu priekša ir apdraudējums draudzībai? Tas ir tā kā, ja vienam gribas un otram nē, tad tur viss anulējas uzreiz? Tipa es tev škietu pievilcīga/-īgs, tapēc mūsu abpusējais humors, sarunas, apmainīšanās ar viedokļiem kļūst nesvarīgs un nevajadzīgs? Tad man rodas jautājums - ko nozīmē draudzība? Man nešķiet ka tam ir kaut kāds sakars ar seksualitāti.
Īsta draudzība ir pirms pubertātes un vecumdienās pēc menopauzes sievieti/kad vecim vairs nestāv.
"Men and women can't be friends because the sex part always gets in the way”, a classic dialogue from the movie when Harry Met Sally"
07.01.2023 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits