Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sazvērestības teorijas.

 
Reitings 2464
Reģ: 05.12.2021
Pilnīgi bez nosodījuma un pārmetumiem. Tīri interesantai sarunai. Ko Jūs domājat par sazvērestības teorijām? Par Illuminati, par valdošajām dinastijam pasaulē? Vai ticat kaut kam tādam? Es, piemēram, ticu, ka 11 Septembris tika sarīkots. Ticu, ka ir pāris vareni cilvēki, kas visu kontrolē. Un jūs?
03.01.2023 02:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG - pastāsti vairāk

Meģināsu īsi - vienvārdsakot sātanisti ir fanātiķi, psihopāti, viņiem dzīvē galvenais mērķis ir kalpot viņam, tos pat pa cilvēkiem nevar nosaukt. Viņi kritis un celsies un, ja vajadzēs mirs par šo lietu.
Tātad kāpēc viņiem ir obligāti jāpasaka, ko viņi dara - tāpēc ka viņi tic karmai. Viņi nedrīkst tevi piemānīt vai kaut kā ar viltu nodarīt tev pāri. Tāpēc viņi visur ieliek tos saucamies - "predictive programing" un "subliminal messages". būtīma viņiem tagad ir sirdsapziņa tīra un pēc nāves viņi nonāk tur kur jānonāk un tas viņu "reliģijā" vairāk neskaitās ļauni, jo viņi ir tevi informējuši par to, ko viņi darīs / dara un ja tu turpini viņus atbalstīt (pirkt produktus, vai da jebko) un tu to neesi pamanījusi tā ir tava vaina.
04.01.2023 22:24 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.05.2013
minkalinka @ 04.01.2023 21:20
Tas pats par Simpsoniem, kā var tā “sakrist”? Pareģot to,kas notiks? Nu kaut vai neņemot tur vīrusus un jaunākos trendus visādus,ko tiešām loģiski var izdomāt,bet,piemēram, KOBES bojāeja-HOW?? Nu to nevar izfantazēt. ??

Konkrēti par Simpsoniem. Kad bija tas bums ar covid , rādīja Simpsonu sērijas fragmentu, kur tā kā no Ķīnas sūtījumā atnāca kaste, kurai virsū bija uzraksts - coronavirus. Atradu to sēriju , ieslēdzu skatīties un.. kā par brīnumu.. tas video fragments ir pārtaisīts 😁 jā, tur bija kaut kāds sūtījums ar vielu, bet uz kastes bija uzraksta toxic vai vispār nekā.. es jau neatceros. Nu ta kā saistības ar vīrusu tajā sērijā nebija 🧐 Kā gan par citiem kadriem nezinu, jo nepārbaudīju.
04.01.2023 22:17 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
GhostGG - pastāsti vairāk 🤔
04.01.2023 22:14 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas pats par Simpsoniem, kā var tā “sakrist”? Pareģot to,kas notiks? Nu kaut vai neņemot tur vīrusus un jaunākos trendus visādus,ko tiešām loģiski var izdomāt,bet,piemēram, KOBES bojāeja-HOW?? Nu to nevar izfantazēt.

Tāpēc, ka tas viss, arī simpsoni, ir daļa no sistēmas. Parakņājies kā strādā sātanisms. Viens no viņu "ticības" pamaprincipiem ir, ka viņiem IR (OBLIGĀTI) jāparāda, ko viņi dara. Tas pats pilnīgi bija ar balenciaga pedofīlu skandālu nesen.
04.01.2023 21:32 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Tas pats par Simpsoniem, kā var tā “sakrist”? Pareģot to,kas notiks? Nu kaut vai neņemot tur vīrusus un jaunākos trendus visādus,ko tiešām loģiski var izdomāt,bet,piemēram, KOBES bojāeja-HOW?? Nu to nevar izfantazēt. 🤔🫣
04.01.2023 21:20 |
 
Reitings 4910
Reģ: 11.08.2022
Noskatījos seriālam Years&years pirmās 2 sērijas un biju šokā, ka daudz kas trāpīts - Ukraina, sankcijas (tikai nepareizajā virzienā), distancēšanās un maskošanās beigas, dezinformācijas kampņas, Ķīnas konflikts. Ko Jūs par to domājat - sagadīšanās vai smalki novērojumi?
04.01.2023 10:36 |
 
Patīk
Reitings 10205
Reģ: 18.09.2021
1. Es esmu antivaksere (pēc lielākās masas viedokļa un klasifikācijas), jo negribēju vakcinēties pret Cov. Uzskatu, ka Cov vājprāts bija totāli uzpūsts un tam bija politekonomiski iemesli.
2. Uzskatu, ka karš nav pret slikto Putinu un labajiem ukraiņiem. Tas tāpat ir globāls politekonomisks pasākums ar daudzām iesaistītajām pusēm.
3. Tas, kā cilvēki iet gaisā par šiem abiem jautājumiem, ir bez vārdiem. Masai liek priekšā par ko cepties, un tie cepas uz pilnu gāzi.
4. Un tas noved pie nākamā - jā, protams, ka mūs kontrolē daudz un dažādos veidos. Tā pati farma, bankas... Brīvība ir ļoti nosacīta 😰
04.01.2023 06:42 |
 
Reitings 2201
Reģ: 19.05.2022
man patīk teorija, ka grupā The Weeknd sintezatoru spēlē pats Michael Jackson😁
04.01.2023 01:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 03.01.2023 20:31

Tā ir un tam ir ļoti labs un izksaidrojams iemesls. Tie saucamie "izglītotie", kuri par gudrības un vērtību skalu, cik katrs ir "izglītots" ņem kā mērauklu, cik katram ir augstskolas diplomi un kādās skolās ir mācījies, tie nav tā arī iemācijušiems kritiski domāt. Kāpēc? Ļoti vienkārši - skola tādas lietas vienkārši nemāca. Skolā māca, KAS un KĀ ir jādomā un pat daudzās valstīs, ja tev ir pretējs viedoklis, kas nesaskan ar attiecīgās iestādes "pareizo" viedokli, tevi var arī izslēgt no skolas. Tur pat ar izglītību nav nekāda sakara, tie kas ir bijuši zābaki, būs arī tādi ar neskaitāmiem augstskolas diplomiem. Es tiešām nepazīstu nevienu cilvēku, kuri pēc "izglītošanās" procesa ir iznākuši ārā savādāki, tie kuri bija tupi pa dzīvi, tie tādi arī palika. Turklāt es arī esmu pārliecināts, ka neviens no šiem saucamajiem "izglītotajiem" arī nekad paši nav "parakušies" dziļāk par kādu konkrētu "sazvērestības teoriju", bieži kā vienīgais sauklis un informatīvais avots, ka tās jau visas ir muļķības ir - "tā ziņās teica", ''tu ziņas vispār nelasi?". Ko tad nu, ja jau TV tā teica, tad jau 100% taisnība.

Man liekas te jādefinē, kas ir izglītots, kas ne.
Kā arī, kurš “rokas dziļāk” un par lietām meklē papildus informāciju un kurš jau gatavi sev follija cepurīti.
Katrā ziņā visā vainot “eliti” ir vieglāk kā pieņemt, ka šur tur pats esi vainīgs.
03.01.2023 23:08 |
 
Reitings 4910
Reģ: 11.08.2022
Liizha1 @ 03.01.2023 21:44

Tās ir nevis emocijas, bet statistika. Pasaulē statistiski nav pieaudzis nāvju skaits

Latvijā ir. Un par dažām valstīm esmu arī lasījusi, ka ir. To jau var skaidrot ar grūtāk pieejamiem veselības pakalpojumiem pēdējos gados
03.01.2023 22:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
GhostGG @ 03.01.2023 20:31

Tā ir un tam ir ļoti labs un izksaidrojams iemesls. Tie saucamie "izglītotie", kuri par gudrības un vērtību skalu, cik katrs ir "izglītots" ņem kā mērauklu, cik katram ir augstskolas diplomi un kādās skolās ir mācījies, tie nav tā arī iemācijušiems kritiski domāt. Kāpēc? Ļoti vienkārši - skola tādas lietas vienkārši nemāca. Skolā māca, KAS un KĀ ir jādomā un pat daudzās valstīs, ja tev ir pretējs viedoklis, kas nesaskan ar attiecīgās iestādes "pareizo" viedokli, tevi var arī izslēgt no skolas. Tur pat ar izglītību nav nekāda sakara, tie kas ir bijuši zābaki, būs arī tādi ar neskaitāmiem augstskolas diplomiem. Es tiešām nepazīstu nevienu cilvēku, kuri pēc "izglītošanās" procesa ir iznākuši ārā savādāki, tie kuri bija tupi pa dzīvi, tie tādi arī palika. Turklāt es arī esmu pārliecināts, ka neviens no šiem saucamajiem "izglītotajiem" arī nekad paši nav "parakušies" dziļāk par kādu konkrētu "sazvērestības teoriju", bieži kā vienīgais sauklis un informatīvais avots, ka tās jau visas ir muļķības ir - "tā ziņās teica", ''tu ziņas vispār nelasi?". Ko tad nu, ja jau TV tā teica, tad jau 100% taisnība.

Precizi, skolā neviens nemāca risināt problemas, neviens augstskolā nemāca, to kā atrisināt sarežģitas dzives situacijas. Un ko iesakt...
03.01.2023 21:55 |
 
Reitings 891
Reģ: 05.12.2021
greece @ 03.01.2023 17:43
Tas, ka uzreiz sākas emocionālas reakcijas (sazvērestība, antivaksere, es ar tevi vispār nerunāšu utt.) parāda tikai to, ka emocijas iet pa priekšu domāšanai, nevis otrādi.

Tās ir nevis emocijas, bet statistika. Pasaulē statistiski nav pieaudzis nāvju skaits
03.01.2023 21:44 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
YaeMiko @ 03.01.2023 19:29
Par tām zālēm pret vēzi un zālēm/vakcīnām kuras ir izgudrotas bet ļoti dārgas. Tur nav jāmeklē sazvērestību teorijas, bet YT video pietiek lai uzzinātu cik izmaksā jaunu zāļu izveide un cik gadus tas aizņem. Viens patents var maksāt par pāri biljonis eiro un līdz pat 20-30 gadiem. Un to naudu farmācijas uzņēmumiem nedod valsts, bet gan investori kuri cer to atgūt, plus vēl jāmaksā tādām iestādēm kuras apstiprina šo jauno medikamentu, visi testi utt. Veselība jau sen vairs nav labdarība, bet gan maksas pakalpojums. Protams, ja to medikamentu vajag vienam cilvēkam un teiksim tur izmanto retas ķīmiskas vielas tad tas nemaksās 10 eiro.
Par vēža zālēm... Tur ir apakšā tik daudz kas. Palasat kā iedalās vēža veidi pēc malignitātes, šūnu struktūras, kādam šūnām viņi uzbrūk utt. Tieši tāpēc nav vienas tādas zāles. Plus vēl tur nāk klāt metastāzes, lielums utt. Tas nav tik vienkārši un arī kad laiž ķīmijterapiju cilvēkam tas nav viens medikaments. Tas ir vairāku medikamentu kopums kur katrs var būt citā koncentrācijā.

Paldies par skaidrojumu saistībā ar vēzi. Onkoloģija diemžēl ģimenē pazīstama diviem tuviem radiniekiem. Pirmajā reizē ķimijterapija nostrādāja un tad atgriezās. Kad atgriezās nostrādāja imūnterapija, un diemžēl atgriezās trešo reizi, ar metastāzēm, bet tā bija arī pēdējā. Atgriezās +/- turpat un ārkārtīgi agresīvs bija, bet tāds skaitījās arī no sākta gala, bet tagad lielāka skaidrība, kāpēc tā var būt.
03.01.2023 21:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā reiz pretēji, esmu novērojusi, ka cilvēki ar zemāku izglītību vairāk pavelkas uz sazvērestības teorijām, tie arī kā likums skaļāk izpaužas nekā izglītoti cilvēki.

Tā ir un tam ir ļoti labs un izksaidrojams iemesls. Tie saucamie "izglītotie", kuri par gudrības un vērtību skalu, cik katrs ir "izglītots" ņem kā mērauklu, cik katram ir augstskolas diplomi un kādās skolās ir mācījies, tie nav tā arī iemācijušiems kritiski domāt. Kāpēc? Ļoti vienkārši - skola tādas lietas vienkārši nemāca. Skolā māca, KAS un KĀ ir jādomā un pat daudzās valstīs, ja tev ir pretējs viedoklis, kas nesaskan ar attiecīgās iestādes "pareizo" viedokli, tevi var arī izslēgt no skolas. Tur pat ar izglītību nav nekāda sakara, tie kas ir bijuši zābaki, būs arī tādi ar neskaitāmiem augstskolas diplomiem. Es tiešām nepazīstu nevienu cilvēku, kuri pēc "izglītošanās" procesa ir iznākuši ārā savādāki, tie kuri bija tupi pa dzīvi, tie tādi arī palika. Turklāt es arī esmu pārliecināts, ka neviens no šiem saucamajiem "izglītotajiem" arī nekad paši nav "parakušies" dziļāk par kādu konkrētu "sazvērestības teoriju", bieži kā vienīgais sauklis un informatīvais avots, ka tās jau visas ir muļķības ir - "tā ziņās teica", ''tu ziņas vispār nelasi?". Ko tad nu, ja jau TV tā teica, tad jau 100% taisnība.
03.01.2023 20:31 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Wordrobe666 @ 03.01.2023 18:57

Bezmiegs ir slimība?

Jā bezmiegs jau sen ir oficiāla slimība vai viens no slimības simptomiem.
03.01.2023 19:34 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Par tām zālēm pret vēzi un zālēm/vakcīnām kuras ir izgudrotas bet ļoti dārgas. Tur nav jāmeklē sazvērestību teorijas, bet YT video pietiek lai uzzinātu cik izmaksā jaunu zāļu izveide un cik gadus tas aizņem. Viens patents var maksāt par pāri biljonis eiro un līdz pat 20-30 gadiem. Un to naudu farmācijas uzņēmumiem nedod valsts, bet gan investori kuri cer to atgūt, plus vēl jāmaksā tādām iestādēm kuras apstiprina šo jauno medikamentu, visi testi utt. Veselība jau sen vairs nav labdarība, bet gan maksas pakalpojums. Protams, ja to medikamentu vajag vienam cilvēkam un teiksim tur izmanto retas ķīmiskas vielas tad tas nemaksās 10 eiro.
Par vēža zālēm... Tur ir apakšā tik daudz kas. Palasat kā iedalās vēža veidi pēc malignitātes, šūnu struktūras, kādam šūnām viņi uzbrūk utt. Tieši tāpēc nav vienas tādas zāles. Plus vēl tur nāk klāt metastāzes, lielums utt. Tas nav tik vienkārši un arī kad laiž ķīmijterapiju cilvēkam tas nav viens medikaments. Tas ir vairāku medikamentu kopums kur katrs var būt citā koncentrācijā.
03.01.2023 19:29 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lula @ 03.01.2023 12:48
Neticu tam, ka pie varas ir kaut kāda elite, kas visu kontrolē. Man liekas cilvēciņiem vienkārši patīk, ja ir kāds, ko vainot pie visām nelaimēm. :D Līdz ar to atkrīt ticēšana arī daudzām citām sazvērestībām.
btw - mīļākā teorija ir, ka pie varas ir reptīļi. :D
Dažreiz jocīgi liekas, ka ir ziņas, kas pāršalc visu pasauli un tad pēkšņi kaut kur pazūd. Atceros, ka Ebola bija milzīgs bieds kādreiz, līkās ļoti nopietni, un tad pēkšņi čuš, nekur vairs par to neraksta. Vaaarbūt ticu, ka dažreiz ziņu kanālos izplata kaut ko biedējošu, lai novērstu uzmanību no citām lietām. Bet tāpat nedomāju, ka ir kaut kāda konkrēta saujiņa cilvēku, kas to visu nosaka.

Tas ir tas pats kas vidusslaikos cilveki vainoja velnu un dēmonus, vai raganas pie buršanas. Ja kads bija psihiski slims uzreiz domāja ka dēmons ir iemiesojies. Tajā cilvekā. 😁😀
03.01.2023 19:26 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Esmu dzirdejusi, ka musu partikai veikalos ir piejauktas visādas vielas, precizi nezinu kādas, lai mēs no ēdiena dabūtu audzējus. 😀
03.01.2023 19:22 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es domāju, ka ir daudz lietu, par kurām mēs nezinām. Un ir cilvēki, kuriem ir ietekme pār citiem un var kaut kā izbīdīt lietu kārtību. Tā vienkārši dzīvē notiek.
Bet kaut kādu folijgalvu paziņojumus es nelasu. Bieži mēdzu filtrēt izlasīto, apzināt kurš portāls to raksta. Īpaši neaizraujos ar kaut kādu Illuminati izmeklēšanu. Varbūt pastāv kas vairāk, nekā mēs apjaušam. Bet nedomāju, ka pat mums to apzinoties, mēs spētu kaut ko mainīt. Dzīvojam kā ir.
03.01.2023 19:19 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
YaeMiko @ 03.01.2023 13:14

Raksta par tām zinām, bet cilvēki email pārstāj interesēt un tāpēc tās ziņas nav augšpusē. Kā arī Ebola tagad ir tikai Āfrikas slimība. Cik daudz Latvijas ziņās ir par Āfriku, Austrāliju vai to pašu Indiju? Ne cik. Ja lasa BBC pasaules ziņas tad ir par to. Tas pats ka daudzi sūdzas - nav informācijas kā atpazīt insultu, citas slimības . Pat pieturā uz reklāmas rullīša ir bijis. Veidu kā iegūt ziņas ir tik daudz un mēs izvēlamies tikai mazu daļu no tā.

Jā, latvijas iedzīvitajiem lielakajai daļai pietiek ar degpunktu un beztabu, lai zinātu, kas notiek Pasaulē. 😀
03.01.2023 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits