Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sazvērestības teorijas.

 
Reitings 2308
Reģ: 05.12.2021
Pilnīgi bez nosodījuma un pārmetumiem. Tīri interesantai sarunai. Ko Jūs domājat par sazvērestības teorijām? Par Illuminati, par valdošajām dinastijam pasaulē? Vai ticat kaut kam tādam? Es, piemēram, ticu, ka 11 Septembris tika sarīkots. Ticu, ka ir pāris vareni cilvēki, kas visu kontrolē. Un jūs?
03.01.2023 02:44 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Baigi neinteresējos par tādām. Čipošanai ar potes palīdzību vai tml protams neticu.
Bet ticu, ka ziņās gan nestāsta daudz no patiesības.
03.01.2023 04:18 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pilnīgi vienalga. Ja arī būtu kaut kāda bagāta elite kas pār visu valda un mēs kā parastie cilvēki zinātu tad izdarīt neko nevarētu.
Moon landing, 9/11, potes, 5G un kādas tik vēlu sazvērestību neinteresē. Tad jau es labāk klausos par spokiem vai mitoloģiju nekā šito visu. :D
03.01.2023 09:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Kad es uzrakstīju iesniegumu, ka vēlos pēc nāves būt orgānu donors, ko tik man nemēģināja iestāstīt - ka es vairs ilgi nedzīvošot, man uzbrukšot, nolaupīšot un ja nonākšu slimnīcā, ārsti ļaušot man nomirt un neglābšot. Nu, tagad jau gadi 15 pagājuši un neviens killers vēl nav pēc manis ieradies😂Tā ka sazvērestībām neticu, tās sagudro ļautiņi, kam pārāk daudz brīva laika.
03.01.2023 09:13 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Nezinu, vai skaistās sazvērestības teorija, bet.. Paziņa stāstīja, ka viņai radiniece bija strādājusi vienā no šī brīža populārākajām labdarības akcijām/organizācijām (neteikšu konkrēti kurā) un ātri vien no turienes aizgāja, jo vēlējās palīdzēt cilvēkiem un būt daļa no kaut kā tik svarīga, taču saprata, ka tas viss ir liels teātris un lielāko daļu saziedotā pievāc organizatori. Īsumā - tie, kam tiek ziedots, dabū tikai mazumiņu no saziedotā.
03.01.2023 10:21 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lucida @ 03.01.2023 10:21
Nezinu, vai skaistās sazvērestības teorija, bet.. Paziņa stāstīja, ka viņai radiniece bija strādājusi vienā no šī brīža populārākajām labdarības akcijām/organizācijām (neteikšu konkrēti kurā) un ātri vien no turienes aizgāja, jo vēlējās palīdzēt cilvēkiem un būt daļa no kaut kā tik svarīga, taču saprata, ka tas viss ir liels teātris un lielāko daļu saziedotā pievāc organizatori. Īsumā - tie, kam tiek ziedots, dabū tikai mazumiņu no saziedotā.

Nu vot visas sazverestības jau sākas ar to ka kāda paziņas radiniece vai attāls paziņa stāstīja/strādāja kaut kur. Man atkal ģimenes locekle strādā uz labdarībām priekš dzīvniekiem un tur par visu naudu jāatskaitās un ir atsevišķs bankas konts no kura tāpat vien ieskaiti sev vai izņemt naudu nevar. Tā uzreiz VID klāt un prasa atskaitīties. Protams, atkarīgs no cilvēka, jo tādi kuri iebāž naudu kabatā ir visur. Par tiem Mežvairogiem pat ir dzirdēts ka iemidzina kaķus kurus bija paredzēts izkastrēt un atlaist atpakaļ, bet izdara tā un naudas starpību iebāž kabatā.
03.01.2023 11:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Neticu tam, ka pie varas ir kaut kāda elite, kas visu kontrolē. Man liekas cilvēciņiem vienkārši patīk, ja ir kāds, ko vainot pie visām nelaimēm. :D Līdz ar to atkrīt ticēšana arī daudzām citām sazvērestībām.
btw - mīļākā teorija ir, ka pie varas ir reptīļi. :D
Dažreiz jocīgi liekas, ka ir ziņas, kas pāršalc visu pasauli un tad pēkšņi kaut kur pazūd. Atceros, ka Ebola bija milzīgs bieds kādreiz, līkās ļoti nopietni, un tad pēkšņi čuš, nekur vairs par to neraksta. Vaaarbūt ticu, ka dažreiz ziņu kanālos izplata kaut ko biedējošu, lai novērstu uzmanību no citām lietām. Bet tāpat nedomāju, ka ir kaut kāda konkrēta saujiņa cilvēku, kas to visu nosaka.
03.01.2023 12:48 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lula @ 03.01.2023 12:48
Neticu tam, ka pie varas ir kaut kāda elite, kas visu kontrolē. Man liekas cilvēciņiem vienkārši patīk, ja ir kāds, ko vainot pie visām nelaimēm. :D Līdz ar to atkrīt ticēšana arī daudzām citām sazvērestībām.
btw - mīļākā teorija ir, ka pie varas ir reptīļi. :D
Dažreiz jocīgi liekas, ka ir ziņas, kas pāršalc visu pasauli un tad pēkšņi kaut kur pazūd. Atceros, ka Ebola bija milzīgs bieds kādreiz, līkās ļoti nopietni, un tad pēkšņi čuš, nekur vairs par to neraksta. Vaaarbūt ticu, ka dažreiz ziņu kanālos izplata kaut ko biedējošu, lai novērstu uzmanību no citām lietām. Bet tāpat nedomāju, ka ir kaut kāda konkrēta saujiņa cilvēku, kas to visu nosaka.

Raksta par tām zinām, bet cilvēki email pārstāj interesēt un tāpēc tās ziņas nav augšpusē. Kā arī Ebola tagad ir tikai Āfrikas slimība. Cik daudz Latvijas ziņās ir par Āfriku, Austrāliju vai to pašu Indiju? Ne cik. Ja lasa BBC pasaules ziņas tad ir par to. Tas pats ka daudzi sūdzas - nav informācijas kā atpazīt insultu, citas slimības . Pat pieturā uz reklāmas rullīša ir bijis. Veidu kā iegūt ziņas ir tik daudz un mēs izvēlamies tikai mazu daļu no tā.
03.01.2023 13:14 |
 
Reitings 194
Reģ: 18.08.2022
Lucida @ 03.01.2023 10:21
Nezinu, vai skaistās sazvērestības teorija, bet.. Paziņa stāstīja, ka viņai radiniece bija strādājusi vienā no šī brīža populārākajām labdarības akcijām/organizācijām (neteikšu konkrēti kurā) un ātri vien no turienes aizgāja, jo vēlējās palīdzēt cilvēkiem un būt daļa no kaut kā tik svarīga, taču saprata, ka tas viss ir liels teātris un lielāko daļu saziedotā pievāc organizatori. Īsumā - tie, kam tiek ziedots, dabū tikai mazumiņu no saziedotā.

Esmu pati darbojusies divās organizācijās. Atskaitot, administratīvos izdevumus - papīrs (arī dažreiz), printeris (abās bija kā ziedojums biedrībai) utt., elektrība un noliktavu uzturēšanas maksu, neviens par darbu biedrībās nesaņēma ne centa. Bet, varu runāt tikai par tām divām, kurās esmu bijusi un tajās ir bijusi skrupoloza uzskaite, gan iekšēji, gan no VID.
Kopumā par tēmu - neticu. Tas, ka ir ietekmīgi cilvēki, kuriem ir sakari, nauda, lai ietekmētu politiku, lēmumus- jā, bet to, ka visi kopistiski vienojas, ka iznīcinās pasauli, vai konkrētus cilvēkus, nu nē, sorry, neticu, ka visi lielie "spēlētāji" grib saindēt un sabojāt dzīvi Andrim no Purčika, kā to var palasīt FB komentāros.
03.01.2023 13:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 03.01.2023 13:14

Raksta par tām zinām, bet cilvēki email pārstāj interesēt un tāpēc tās ziņas nav augšpusē. Kā arī Ebola tagad ir tikai Āfrikas slimība. Cik daudz Latvijas ziņās ir par Āfriku, Austrāliju vai to pašu Indiju? Ne cik. Ja lasa BBC pasaules ziņas tad ir par to. Tas pats ka daudzi sūdzas - nav informācijas kā atpazīt insultu, citas slimības . Pat pieturā uz reklāmas rullīša ir bijis. Veidu kā iegūt ziņas ir tik daudz un mēs izvēlamies tikai mazu daļu no tā.

Tagad jā, skaidrs, ka Āfrikas slimība, bet atceros, ka tolaik biedēja tūristus par iespēju saķert arī citur ārzemēs. Protams, tā infirmācija vienkārši dabīgi paliek mazāk atuāla un tāpēc par to mazāk runā. Bet nu, par kaut kādām sazvērestībām man dažeiz patīk mazliet padomāt, for fun. :D
03.01.2023 13:26 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Var jau uzsērčot ''conspiracy theories that were true''. Piemēram, viens raksts https://www.insidermonkey.com/blog/26-crazy-conspiracy-theories-that-were-proven-true-605724/?singlepage=1 Tur vairāk tādas ASV populāras lietas. Katru minēto punktu nepārbaudīju, bet nu tāpat daļa vismaz būs patiesa.
Vis kaut kas jau kādreiz bija konspirāciju teorija, bet izrādījās patiesība. Daudzi laikam domā, ka visas valdības un visas kompānijas vienmēr rīkojas 100% godīgi, tikai un vienīgi sabiedrības interesēs, un ja arī plāno darīt kaut ko nelegālu, tad obligāti uztaisīs preses konferenci un visiem arī atklāti pateiks. Naivuma kalngals. Protams, ka pasaulē ir pa pilnam konspirāciju gan no valdību puses, gan no dažādiem uzņēmumiem (pasekojiet tagad twitter sāgai), gan arī no privātpersonām, bet tās jau tādas sīkākas.
03.01.2023 13:32 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Vēl atcerējos, ka man universitātē (nesaistītā ar medicīnu) viena pasniedzēja stāstīja, ka sen jau zāles pret vēzi ir izgudrotas, tikai tas nav izdevīgi farmācijas biznesam, jo visi tad izveseļosies un vairs nepirks dārgas, nederīgas zāles, kurām parasti visi lūdz ziedojumus, jo onko pacienti ķeras pie katra salmiņa. Varbūt daļēji šim ticu.
03.01.2023 14:15 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Pret t.s. sazvērestības teorijām mana attieksme ir tāda, ka nedz ticu tām, nedz arī neticu. Varbūt kāda šķiet ticamāka, kāda - murgaināka, bet kopumā apzinos, ka es objektīvi nevaru pārbaudīt, vai tās ir vai nav patiesas. Daudz kas ir iespējams, un uzskatīt, ka visi ir balti un pūkaini, ka nevienam nevarētu būt kādi lielāki plāni attiecībā uz pasauli, manuprāt, ir naivi.
Pēdējā laikā novērojama tāda neforša tendence, tiklīdz kāds kaut ko apšauba, uzdod jautājumus, norāda uz iespējamām kļūdām, tā uzreiz "kospirāciju teorētiķis", "netic zinātnei" (pēdējais vārdu salikums vispār kuriozs, zinātnei nav jābalstās uz ticību) utt.
Kopumā cenšos dzīvot pēc principa, ka nav jēgas cepties par lietām, ko tāpat nevarēšu izmainīt. Tādēļ arī par visām šīm teorijām īpaši neinteresējos.
03.01.2023 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nezinu vai ir kāda sazv.tero. kurai ticu pilnībā, bet dažas ir interesantas un īsti pat nepārsteigtu, ja būtu patiesas. Esmu gan par 100% pārliecināta, ka parasts mirstīgais pasaules iedzīvotājs ne sūda nezina visu, kas tik šai pasaulē nenotiek.
Ko jūs domājat par adrenochrome? Ticat kaut kam tādam?
Esmu dzirdējusi ļoti slimus stāstus, kas notikuši tepat, Latvijā un par dažādām cilvēku praksēm... adrenochrome gan liekas kaut kas galējs, bet atkal - nepārsteigtu.
03.01.2023 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Reizi pa reizei kaut ko palasu par sazvērestībām, bet lai baigi uz tām ieciklētos un ticētu? Laikam nē, jo nav manos spēkos to mainīt.
* C o vida laikā panesās tāds Aivis Vasiļevskis, manā fb lokā daudz viņu šēroja, jo džeks rakstīja par uzpurņiem, neglaimojoši valdībai u.c. tad nu tur viņam katrs posts bija par un ap konspirācijām - no ticamām līdz par šizo murgiem.
* arī ir lasīts par onkoloģijas zālēm, ka tās ir izgudrotas jau vismaz 50 gadus atpakaļ, taču tas nav izdevīgi lielajām farmām
03.01.2023 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Lucida @ 03.01.2023 14:15
Vēl atcerējos, ka man universitātē (nesaistītā ar medicīnu) viena pasniedzēja stāstīja, ka sen jau zāles pret vēzi ir izgudrotas, tikai tas nav izdevīgi farmācijas biznesam, jo visi tad izveseļosies un vairs nepirks dārgas, nederīgas zāles, kurām parasti visi lūdz ziedojumus, jo onko pacienti ķeras pie katra salmiņa. Varbūt daļēji šim ticu.

oi, 100% !
''Oficiālā'' medicīna, ja tā var teikt, vispār ir atsevišķs stāsts. Tur no nesavtīgas medicīnas ne grama - viss ir bizness. Par to esmu pārliecinājusies no tik daudz skumjiem stāstiem, arī pašai ir bijuši, diemžēl, visādi shady gadījumi. Tas, protams, nenozīmē, ka visi ārsti krāpnieki utml., tā ir ļoti kompleksa un dziļa problēma.
03.01.2023 15:43 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Lucida @ 03.01.2023 14:15
Vēl atcerējos, ka man universitātē (nesaistītā ar medicīnu) viena pasniedzēja stāstīja, ka sen jau zāles pret vēzi ir izgudrotas, tikai tas nav izdevīgi farmācijas biznesam, jo visi tad izveseļosies un vairs nepirks dārgas, nederīgas zāles, kurām parasti visi lūdz ziedojumus, jo onko pacienti ķeras pie katra salmiņa. Varbūt daļēji šim ticu.
muļķības!! Ikviens mediķis šo teoriju var apgāzt un pat nevajag būt ārstam, lai saprastu, ka šī sazvērestîba ir izdomāta. Audzēji ir tik sarežģīti, ka pat līdz šim daudz nav atklāts. Kapēc tieši tie rodas, kā u.t.t. Tie veidi un formas un cēloņi tik ļoti dažādi-asins, kaulu, smadzeņu, dzemdes, kuņģa, aizkunģa, ādas u.t.t. Tie visi pilnībà atšķiras. Padomā, ādas vēža ārstēšanu un dzemdes kakla papilomas vīruss!? Nav tādas zāles, kas derēs universāli šim😁😁
Bet par šīm teorijām vispārināti-esmu novērojusi, ka šim visam tic un izplata cilvēki, kas ir mazizglītoti, kam dzīvē neiet labi un tad meklē skaļāko, šokējošāko teoriju, lai kkā attaisnotu savu nožēlojamo eksistenci, lai izceltos citiem. Tas vienkārši skan vilinoši, interesanti, bet lielākoties no malas šie cilvēki izskatās smieklīgi. Plakanzeme!? Tiešām? 😑
Protams ne visu mēs zinām, bet tās lietas noteikti nav tik spožas, kā filmās rāda😀
03.01.2023 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Bet par šīm teorijām vispārināti-esmu novērojusi, ka šim visam tic un izplata cilvēki, kas ir mazizglītoti, kam dzīvē neiet labi un tad meklē skaļāko, šokējošāko teoriju, lai kkā attaisnotu savu nožēlojamo eksistenci, lai izceltos citiem. Tas vienkārši skan vilinoši, interesanti, bet lielākoties no malas šie cilvēki izskatās smieklīgi. Plakanzeme!? Tiešām? 😑

Es gan esmu ievērojusi pretējo. :) ir cilvēki, kuri spēj domāt tikai kastē - kādu info noliks priekšā tai arī ticēs. Un jo parastāka un loģiskāka info - jo vairāk ticēs - ziņas nemelo, politiķi ir godīgi, uzticos zinātnei un tā uz priekšu. Pasaulē ne par ko nevar paļauties uz 100% un apšaubīt / vaicāt / paskatīties citā virzienā ir pat nepieciešams, lai nepaliktu par muļķi. Tas ne tikai par šo tēmu. ;)
03.01.2023 15:58 |
 
Reitings 5724
Reģ: 04.12.2022
Nu tāds interesantākais, ko esmu dzirdējusi ir par to, ka pastāv mēness tumšā puse, kura ir apdzīvota un no turienes mums te visu uz zemi kontrolē un Vatikānā pazemē ir milzīgs satelīts, kas tur pulsu uz to tumšo pusi 😂
Bet man vairāk jāsmejas par tiem antivakseriem, kas bļāva, ka tulīt mūs visus nopotēs un visiem tulīt būs problēmas ar sirdi, visi nomirs un covid potes galvenais uzdevums ir iznīcināt rases 😂 ok, pagājis gads, nāves gadijumi nav palielinājušies un pasaule neapstājās un kā reiz lielie bļāvēji ir apklusuši 😂
Bet tāda interesanta teorija, kurai gribētu ticēt ir par to, ka princese Diāna ir dzīva, tikai slēpjas. Tas gan būtu jauki 😌
03.01.2023 15:59 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Man paziņa strādā uzņēmumā, kurā attālināti redz čipoto cilvēku atrašanās vietu, cukura līmeni. Viņi var ievadīt jebkuru slimību. Piemēram, bezmiegu. Izvēlas, kāds tev būs IQ. Es protams, tikai pieduros. Cik viegli internetā var sadirst jebko...
Vispār skatos Karmas latvieši un esmu šokā par cilvēku spriestspēju kā tādu. Pēdējā sērija vispār bija wtf. Savam bērnam tādu indi barot iekšā, redzēt ka ir intoksikācija un tāpat nevērsties pie ārsta.
Uz nākošo gadu šie būs saēdušies savas mušmires beidzot un nāks vēl labākas pērles ārā.
03.01.2023 16:01 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kurpīte @ 03.01.2023 15:59
Nu tāds interesantākais, ko esmu dzirdējusi ir par to, ka pastāv mēness tumšā puse, kura ir apdzīvota un no turienes mums te visu uz zemi kontrolē un Vatikānā pazemē ir milzīgs satelīts, kas tur pulsu uz to tumšo pusi ?
Bet man vairāk jāsmejas par tiem antivakseriem, kas bļāva, ka tulīt mūs visus nopotēs un visiem tulīt būs problēmas ar sirdi, visi nomirs un covid potes galvenais uzdevums ir iznīcināt rases ? ok, pagājis gads, nāves gadijumi nav palielinājušies un pasaule neapstājās un kā reiz lielie bļāvēji ir apklusuši ?
Bet tāda interesanta teorija, kurai gribētu ticēt ir par to, ka princese Diāna ir dzīva, tikai slēpjas. Tas gan būtu jauki ?

Viņi pārcēla. Tad pateica, ka divi gadi 😀 bet divi gadi arī vai tik nav jau pagājuši.
Dēļ diviem antivakseriem, ar drebuļiem eju iekšā Lidl veikalā. (Jo viņi bija vieni no retajiem veikaliem, kuri bija atvērti visiem.) Tie divi smējās, ka redz varot nevakcinēties un iepirkties bez problēmām jaunajā krutajā Lidl. Protams, solīja nāvi visai ģimenei.
03.01.2023 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits