Sazvērestības teorijas.

 
Reitings 2309
Reģ: 05.12.2021
Pilnīgi bez nosodījuma un pārmetumiem. Tīri interesantai sarunai. Ko Jūs domājat par sazvērestības teorijām? Par Illuminati, par valdošajām dinastijam pasaulē? Vai ticat kaut kam tādam? Es, piemēram, ticu, ka 11 Septembris tika sarīkots. Ticu, ka ir pāris vareni cilvēki, kas visu kontrolē. Un jūs?
03.01.2023 02:44 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Pēdējā laikā novērojama tāda neforša tendence, tiklīdz kāds kaut ko apšauba, uzdod jautājumus, norāda uz iespējamām kļūdām, tā uzreiz "kospirāciju teorētiķis", "netic zinātnei" (pēdējais vārdu salikums vispār kuriozs, zinātnei nav jābalstās uz ticību) utt.

Jā, 'konspirāciju teorija' tagad jau ir būtībā sinonīms jēdzienam 'nepopulārs viedoklis'. Viss, kas nav sabiedrībā vispārpieņemts, uzreiz skaitās kaut kāda iracionāla konspirāciju teorija. Piemēram, 5G. Bet par to taču saka, ka tas negatīvi ietekmē veselību. Tā jau nav konspirāciju teorija, bet parasts uzskats par 5G. Iegūglēju, kāda problēma ar to 5G, viena no pirmajām izlec Eiropas Komisijas mājaslapa, raksta virsraksts: 'Is 5G bad for your health? It’s complicated, say researchers' https://ec.europa.eu/research-and-innovation/en/horizon-magazine/5g-bad-your-health-its-complicated-say-researchers Tālāk jau var lasīt un domāt, vai tiešām ir tik slikti, lai torņus pie mājām neliktu un tādā garā, tas viss ir pilnīgi normāla domāt spējīga cilvēka ikdiena. Bet kas tad te būtu tie konspiratori - Eiropas Komisija vai tie zinātnieki, kas uzskata, ka 5G ir kaitīgs veselībai? Kāds viņus nopircis, lai iznīcinātu kādu biznesu, nedotu cilvēkiem labu internetu? Tad jau konspirāciju teorija ir tieši ticība tam, ka 5G tiek nomelnots bez jebkāda pamata, kaut kādu biznesa vai citu mērķu dēļ.
03.01.2023 16:15 |
 
Reitings 5724
Reģ: 04.12.2022
keegan @ 03.01.2023 15:58

Es gan esmu ievērojusi pretējo. :) ir cilvēki, kuri spēj domāt tikai kastē - kādu info noliks priekšā tai arī ticēs. Un jo parastāka un loģiskāka info - jo vairāk ticēs - ziņas nemelo, politiķi ir godīgi, uzticos zinātnei un tā uz priekšu. Pasaulē ne par ko nevar paļauties uz 100% un apšaubīt / vaicāt / paskatīties citā virzienā ir pat nepieciešams, lai nepaliktu par muļķi. Tas ne tikai par šo tēmu. ;)

Kā reiz pretēji, esmu novērojusi, ka cilvēki ar zemāku izglītību vairāk pavelkas uz sazvērestības teorijām, tie arī kā likums skaļāk izpaužas nekā izglītoti cilvēki. Pārsvarā viņi kliedz, ka pārējie ir muļķi, jo tic TV un valdībai. Bet kā likums izglītoti cilvēki labi apzinās, kas notiek valdībā un kam ticēt tv, vnk skaļi par to neklaigā. Par šo tēmu ir laba grāmata “Izglītotā” Tur tā smalki aprakstīts, ko nodara cilvēkiem izglītības trūkums, ticēšana sazvērestībai, kas visbiežāk iet roku rokā ar mentāl veselības saslimšanām.
03.01.2023 16:16 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Starp citu, interesants komentārs:
Bet man vairāk jāsmejas par tiem antivakseriem, kas bļāva, ka tulīt mūs visus nopotēs un visiem tulīt būs problēmas ar sirdi, visi nomirs un covid potes galvenais uzdevums ir iznīcināt rases 😂 ok, pagājis gads, nāves gadijumi nav palielinājušies un pasaule neapstājās un kā reiz lielie bļāvēji ir apklusuši 😂

ko jūs šajā sakarā domājat par visiem ''died suddenly'' rakstiem ziņās? Visu laiku kāda slavenība tagad ir (un ziņo jau tikai par slavenajiem, tātad faktiski fenomens ir daudz izplatītāks). Nesen tas žurnālists tuvajos austrumos atmeta pekas, tad Taizemes princese. Daudzi to jau ir ievērojuši, ka pēkšņi cilvēkiem 30-45 gados iestājas ''pēkšņa nāve''. Ne no kā. Saki ko gribi par cēloņiem, bet tas ir nenormāli, un sācies tas ir dažos pēdējos mēnešos.
03.01.2023 16:19 |
 
Reitings 5724
Reģ: 04.12.2022
greece @ 03.01.2023 16:19
Starp citu, interesants komentārs:
ko jūs šajā sakarā domājat par visiem ''died suddenly'' rakstiem ziņās? Visu laiku kāda slavenība tagad ir (un ziņo jau tikai par slavenajiem, tātad faktiski fenomens ir daudz izplatītāks). Nesen tas žurnālists tuvajos austrumos atmeta pekas, tad Taizemes princese. Daudzi to jau ir ievērojuši, ka pēkšņi cilvēkiem 30-45 gados iestājas ''pēkšņa nāve''. Ne no kā. Saki ko gribi par cēloņiem, bet tas ir nenormāli, un sācies tas ir dažos pēdējos mēnešos.

Nu redziet, tā jau tās sazvērestības teorijas rodas. Jūs lietojat vārdus “daudzi” Bet vai ir kāds ticams skaitlis no statistikas? Ja pēc šīs teorijas, to varētu norakstīt uz covid vakcīnas, tad katru dienu vidēji 3-4 cilvēkiem Rīgas centrā pēkšņi vajadzētu nomirt, jo vakcinēti tika gandrīz visi. Kamēr mēs neredzam tiešām”daudz” nāves gadijumu, tā paliek tikai un vienīgi sazvērestības teorija uz ko atsaukties antivakseriem, jo negribas palikt par galīgiem muļķiem.
03.01.2023 16:36 |
 
Reitings 2309
Reģ: 05.12.2021
Par vēža zālēm arī esmu dzirdējusi. Es piekrītu, ka nevar paredzēt visus audzējus un visas iespējams blaknes un visu slimības gaitu, lai tam izgudrotu zāles. Bet es sliecos ticēt, ka zinātnieki ir izstrādājuši un atraduši variantu, kā apkarot lielāko dažu vēža paveidu. Ja jau tagad ir iespējāms ar analīzēm pārbaudīt vai ir vēža šūnas, tad iespējams ir arī vakcīna, lai piemēram, šis šūnas likvidētu jau saknē. Kā dzemdes kakla vēzim. Tikai citiem. Veidiem. Par šo es tiešām nešaubos. Vnk, iedomājieties situāciju kādi biljoni aizietu gar degunu farmācijai, ja ar vienu poti varētu panākt, ka neveidojas šie audzēji.
Tāpat kā tagad. Neatceros, ka sauc to slimību, bet Ir izstrādāta pote xkad viņu aptur. Ar viņu saslimt labi ja 1 cilvēks no miljona, bet Ir. Un tā pote maksā 100 tk. Un pat, ja tas ir tik nenormāli reti, šādu poti vajag. Un neviens viņu par brīvu nedod. Jo tomēr iespēja nopelnīt
03.01.2023 16:36 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
ko jūs šajā sakarā domājat par visiem ''died suddenly'' rakstiem ziņās? Visu laiku kāda slavenība tagad ir (un ziņo jau tikai par slavenajiem, tātad faktiski fenomens ir daudz izplatītāks). Nesen tas žurnālists tuvajos austrumos atmeta pekas, tad Taizemes princese. Daudzi to jau ir ievērojuši, ka pēkšņi cilvēkiem 30-45 gados iestājas ''pēkšņa nāve''. Ne no kā. Saki ko gribi par cēloņiem, bet tas ir nenormāli, un sācies tas ir dažos pēdējos mēnešos.

Ak jel, kā mani uzvelk facebookā visi šie komentāri zem katra raksta, kur kāds nomiris “vakcīnas sāk iedarboties” 😑
Ja nav ko labu pateikt, tad nesaki neko, bet nē, atrodas desmitiem cilvēku, kas ieliks rēcošo smaidiņu pie ziņām par mirušu cilvēku un bļaus, ka nomira no vakcīnas.
03.01.2023 16:42 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Kurpīte @ 03.01.2023 16:36

Nu redziet, tā jau tās sazvērestības teorijas rodas. Jūs lietojat vārdus “daudzi” Bet vai ir kāds ticams skaitlis no statistikas? Ja pēc šīs teorijas, to varētu norakstīt uz covid vakcīnas, tad katru dienu vidēji 3-4 cilvēkiem Rīgas centrā pēkšņi vajadzētu nomirt, jo vakcinēti tika gandrīz visi. Kamēr mēs neredzam tiešām”daudz” nāves gadijumu, tā paliek tikai un vienīgi sazvērestības teorija uz ko atsaukties antivakseriem, jo negribas palikt par galīgiem muļķiem.

Paskaidro lūdzu, kur tu manā komentārā redzi sazvērestības teoriju. Tas ir tas, par ko rakstīju garo komentāru - par sazvērestību vienkārši sauc visu, kas nav sabiedrībā vispārpieņemts viedoklis vai arī ar to konfliktē.
Tāpat arī interesanti, kā tu nonāci līdz šim apgalvojumam: "ja covid vakcīnas kādu nogalinātu,tad katru dienu vidēji 3-4 cilvēkiem Rīgas centrā pēkšņi vajadzētu nomirt". Kā tu vari jau iepriekš paredzēt, cik cilvēkiem katru dienu būtu publiski jāmirst, ja vakcīnai būtu kaut kāda - joprojām nevienam faktiski nezināma - ietekme uz mirstību? Kāpēc tieši 3-4, nevis 1-2 vai 20-30?
03.01.2023 16:45 |
 
Reitings 5724
Reģ: 04.12.2022
greece @ 03.01.2023 16:45

Paskaidro lūdzu, kur tu manā komentārā redzi sazvērestības teoriju. Tas ir tas, par ko rakstīju garo komentāru - par sazvērestību vienkārši sauc visu, kas nav sabiedrībā vispārpieņemts viedoklis vai arī ar to konfliktē.
Tāpat arī interesanti, kā tu nonāci līdz šim apgalvojumam: "ja covid vakcīnas kādu nogalinātu,tad katru dienu vidēji 3-4 cilvēkiem Rīgas centrā pēkšņi vajadzētu nomirt". Kā tu vari jau iepriekš paredzēt, cik cilvēkiem katru dienu būtu publiski jāmirst, ja vakcīnai būtu kaut kāda - joprojām nevienam faktiski nezināma - ietekme uz mirstību? Kāpēc tieši 3-4, nevis 1-2 vai 20-30?

Saprotu, ka nesaprota vai negribat saprast citu viedokli. Ja jums patīk spēlēties ar skaitļiem, tad jā varam te pafantazēt, nu piemēram, katru dienu būtu jānomirst 500 cilvēkiem, tā labāk skan? Vai, lai būtu vēl interesantāk, mums būtu jābūt vidēji 10 paziņām, kas pēkšņi ir nomiruši. Jums ir tādi zināmi? Man nē! Tapēc pavilkties uz “daudzi ir nomiruši” vai “daudzi ir pamanijuši” ir muļķīgi. Kamēr nav reāli dati. Ok, neticat datiem? Atgriežamies pie paziņām, radiem, draugiem. Cik “daudzi” jums ir zināmi šādi gadijumi?
03.01.2023 16:55 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Kurpīte @ 03.01.2023 16:55

Saprotu, ka nesaprota vai negribat saprast citu viedokli. Ja jums patīk spēlēties ar skaitļiem, tad jā varam te pafantazēt, nu piemēram, katru dienu būtu jānomirst 500 cilvēkiem, tā labāk skan? Vai, lai būtu vēl interesantāk, mums būtu jābūt vidēji 10 paziņām, kas pēkšņi ir nomiruši. Jums ir tādi zināmi? Man nē! Tapēc pavilkties uz “daudzi ir nomiruši” vai “daudzi ir pamanijuši” ir muļķīgi. Kamēr nav reāli dati. Ok, neticat datiem? Atgriežamies pie paziņām, radiem, draugiem. Cik “daudzi” jums ir zināmi šādi gadijumi?

Nu labi, tagad tu raksti, ka būtu jāmirst 500. Bet kur tu ņem tos ciparus? Kāpēc uzskati, ka man būtu personīgi jāpazīst kāds mirušais?
pavilkties uz “daudzi ir nomiruši” vai “daudzi ir pamanijuši” ir muļķīgi. Kamēr nav reāli dati.

Ko tu saproti ar ''pavilkties''? Ievērot šādus rakstus un padomāt par to, kāpēc tas tā varētu būt? Vai tas ir muļķīgi? Ja jā, tad nav iespējams iegūt par to datus, jo vispirms ir jāuzdod jautājums - kāpēc pēkšņi ziņās ir pilns ar slavenībām, kas ''died suddenly''. Vai arī šāds jautājums ir muļķīgs tikai tad, ja tu pats personīgi datus nevāksi, bet kļūst ļoti gudrs, ja vāksi?
03.01.2023 17:04 |
 
Reitings 103
Reģ: 08.08.2022
Kurpīte @ 03.01.2023 16:16

Kā reiz pretēji, esmu novērojusi, ka cilvēki ar zemāku izglītību vairāk pavelkas uz sazvērestības teorijām, tie arī kā likums skaļāk izpaužas nekā izglītoti cilvēki. Pārsvarā viņi kliedz, ka pārējie ir muļķi, jo tic TV un valdībai. Bet kā likums izglītoti cilvēki labi apzinās, kas notiek valdībā un kam ticēt tv, vnk skaļi par to neklaigā. Par šo tēmu ir laba grāmata “Izglītotā” Tur tā smalki aprakstīts, ko nodara cilvēkiem izglītības trūkums, ticēšana sazvērestībai, kas visbiežāk iet roku rokā ar mentāl veselības saslimšanām.

Šis jau ir vairāk par to kā cilvēki uzvedas attiecībā uz sazvērestības teorijām (un gan jau daudz ko citu). Ja abas puses (izglītoti un neizglītoti) tic kādai teorijai vairāk vai mazāk, tad neizglītotā puse to arī skaļi parāda ar komentāriem, ierakstiem, strīdiem. Kamēr izglītotā puse varbūt domā līdzīgi, bet vnk māk to apspriest ieturēti vai izvēlas paklusēt.
Es neuzskatu, ka cilvēki, kuri tic sazvērestības teorijām it neaptēsti un augstskolu neredzējuši (jā, vnm un visam ir izņēmumi un ir arī glupi skandalētāji) un neuzskatu, ka izglītots cilvēks automātiski zina visu patiesību un tik labi sev smadzenēs izfiltrē un izanalizē visu pasaules info, ka zina cik tālu stiepjas patiesība. Tur vairāk ir runa par robežām, prasmi izpausties, IQ un EQ.
03.01.2023 17:05 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Nu labi, tagad tu raksti, ka būtu jāmirst 500. Bet kur tu ņem tos ciparus? Kāpēc uzskati, ka man būtu personīgi jāpazīst kāds mirušais? Ko tu saproti ar ''pavilkties''? Ievērot šādus rakstus un padomāt par to, kāpēc tas tā varētu būt? Vai tas ir muļķīgi? Ja jā, tad nav iespējams iegūt par to datus, jo vispirms ir jāuzdod jautājums - kāpēc pēkšņi ziņās ir pilns ar slavenībām, kas ''died suddenly''. Vai arī šāds jautājums ir muļķīgs tikai tad, ja tu pats personīgi datus nevāksi, bet kļūst ļoti gudrs, ja vāksi?

Izklausies pēc klasiska antivaksera, kam nav vispār nekādas sapratnes par statistiku 😀
03.01.2023 17:09 |
 
Reitings 5724
Reģ: 04.12.2022
greece @ 03.01.2023 17:04

Nu labi, tagad tu raksti, ka būtu jāmirst 500. Bet kur tu ņem tos ciparus? Kāpēc uzskati, ka man būtu personīgi jāpazīst kāds mirušais?
Ko tu saproti ar ''pavilkties''? Ievērot šādus rakstus un padomāt par to, kāpēc tas tā varētu būt? Vai tas ir muļķīgi? Ja jā, tad nav iespējams iegūt par to datus, jo vispirms ir jāuzdod jautājums - kāpēc pēkšņi ziņās ir pilns ar slavenībām, kas ''died suddenly''. Vai arī šāds jautājums ir muļķīgs tikai tad, ja tu pats personīgi datus nevāksi, bet kļūst ļoti gudrs, ja vāksi?

Nē, nē es uz šito nepavilkšos 😂
Atstājat sev to prieku par šo diskutēt ar kādu jums līdzīgi domājošu.
Un ja ziņas tiešām būtu “pilnas” ar pēkšņi mirušajiem, tad gan jau mēs arī to būtu pamanijuši. Bet tā, kā ziņas nav “pilnas” Diskutējat par to ar kādu, kam tas šķiet ticami.
03.01.2023 17:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 03.01.2023 16:19
Starp citu, interesants komentārs:
ko jūs šajā sakarā domājat par visiem ''died suddenly'' rakstiem ziņās? Visu laiku kāda slavenība tagad ir (un ziņo jau tikai par slavenajiem, tātad faktiski fenomens ir daudz izplatītāks). Nesen tas žurnālists tuvajos austrumos atmeta pekas, tad Taizemes princese. Daudzi to jau ir ievērojuši, ka pēkšņi cilvēkiem 30-45 gados iestājas ''pēkšņa nāve''. Ne no kā. Saki ko gribi par cēloņiem, bet tas ir nenormāli, un sācies tas ir dažos pēdējos mēnešos.

Kur tu lasi ziņas? :D
03.01.2023 17:33 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
Par 11/9 ticu, ka tā brīža USA vadība to visu sarīkoja.
Laba dokumentāla filma par šo tematu - Loose change (Dylan Avery), par pārējo - nezinu.
Ā, nu ticu tam, ka, piemēram, elites un sabiedrības krējuma augšgalā varētu būt daudz pedofīlu, jo par naudu cilvēki var atļauties visu ko (respektīvi, viss jau ir izmēģināts un pāriet uz bērniem). Vai, piemēram, varētu būt kaut kas līdzīgs hostelim (tāda šausnu filma), kur bagātie nosola cilvēkus, kurus nolaupa un tad var viņus nogalināt 😀nu nav smieklīgi, bet reāli ticu, ka tādas lietas notiek pasaulē, kur visu nosaka nauda un vara. Arī cilvēku nolaupīšana orgānu tirdzniecībai - why not? Ļoti daudz cilvēku, bērnu pazūd ar galiem. Ja kādam miljardierim vai miljonāram vajag uz sitiena kādu orgānu, ticu, ka var atrast vietas, kur nav jāgaida rindā, kura var arī nepienākt.
03.01.2023 17:34 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Molly777 @ 03.01.2023 17:05

Šis jau ir vairāk par to kā cilvēki uzvedas attiecībā uz sazvērestības teorijām (un gan jau daudz ko citu). Ja abas puses (izglītoti un neizglītoti) tic kādai teorijai vairāk vai mazāk, tad neizglītotā puse to arī skaļi parāda ar komentāriem, ierakstiem, strīdiem. Kamēr izglītotā puse varbūt domā līdzīgi, bet vnk māk to apspriest ieturēti vai izvēlas paklusēt.
Es neuzskatu, ka cilvēki, kuri tic sazvērestības teorijām it neaptēsti un augstskolu neredzējuši (jā, vnm un visam ir izņēmumi un ir arī glupi skandalētāji) un neuzskatu, ka izglītots cilvēks automātiski zina visu patiesību un tik labi sev smadzenēs izfiltrē un izanalizē visu pasaules info, ka zina cik tālu stiepjas patiesība. Tur vairāk ir runa par robežām, prasmi izpausties, IQ un EQ.

Interesants tas viedoklis, ka izglītotie piekrīt kādām sazvērestībām, bet izvēlas paklusēt, kamēr citi skaļi bļaustās un komentē rakstus. Savā FB redzu rakstus un komentārus no dažādiem cilvēkim, dažādiem viedokļiem, ja piekrīt, tad vismaz kādu emoji apakšā ieliek. :D Bet teikt, ka klusējot piekrīt konspirācijas teorijām, manuprāt, ir aplami. Tad jau strīdi nerastos ne forumā, ne Facebook komentāros
03.01.2023 17:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
iiieviiite @ 03.01.2023 17:34
Par 11/9 ticu, ka tā brīža USA vadība to visu sarīkoja.
Laba dokumentāla filma par šo tematu - Loose change (Dylan Avery), par pārējo - nezinu.
Ā, nu ticu tam, ka, piemēram, elites un sabiedrības krējuma augšgalā varētu būt daudz pedofīlu, jo par naudu cilvēki var atļauties visu ko (respektīvi, viss jau ir izmēģināts un pāriet uz bērniem). Vai, piemēram, varētu būt kaut kas līdzīgs hostelim (tāda šausnu filma), kur bagātie nosola cilvēkus, kurus nolaupa un tad var viņus nogalināt ?nu nav smieklīgi, bet reāli ticu, ka tādas lietas notiek pasaulē, kur visu nosaka nauda un vara. Arī cilvēku nolaupīšana orgānu tirdzniecībai - why not? Ļoti daudz cilvēku, bērnu pazūd ar galiem. Ja kādam miljardierim vai miljonāram vajag uz sitiena kādu orgānu, ticu, ka var atrast vietas, kur nav jāgaida rindā, kura var arī nepienākt.

Nedomāju, ka nauda daudzus sabojā tik ļoti, ka jāpievēršas pedofīlijai, bet kaut kas uz to pusi, protams, notiek.
Kā labu piemēru var ņemt šausmu lietas reliģiskās organizācijās.
Un tā pat nav sazvērestības teorija, ka Jeffrey Epstein bija sava personīgā "izpriecu" sala, kur veda savus bagātos draugus izklaidēties. Ir publiski zināma informācija par lielu daļu, kas tur pabijuši.
Tā kā man liekas, ka šī nav soctīklu konspirācija, bet realitāte, diemžēl.
03.01.2023 17:41 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Tas, ka uzreiz sākas emocionālas reakcijas (sazvērestība, antivaksere, es ar tevi vispār nerunāšu utt.) parāda tikai to, ka emocijas iet pa priekšu domāšanai, nevis otrādi.
03.01.2023 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
Mani vienmēr uzjautrina, kā tie bagātie sanāk uz slepenām apspriedēm, konspirācijas, neviens neko nezina un nenojauš. Bet skuju, Mārīte Andra meita Latviete (esmu ievērojusi FB, ka izteiktajām folijgalvām šādi patīk rakstīt), noskatās vienu youtube video un viņai viss uzreiz ir skaidrs kāds Lielais Plāns ir! 😀
Kam es ticu, jā, ka eksistē visādas organizācijas un personu grupas, par kuru darbību mums nav ne jausmas.
Jau kādu laiku pastrādājot vienu necilā LV valsts iestādē, redzēju, ka cilvēkiem patīk ņemties ap varu un ietekmi, kaut mazmazītiņu. Naivi būtu domāt, ka tur, kur tā ir neizmērojama, tas tā nav.
Ticu, ka arī šajās sfērās ir daudz galvā slimu cilvēku, kas vai adrenalīna trūkuma vai garīgas saslimšanas dēļ var nodoties visādām pretīgām lietām.
Teorija, kurai ticu - Beyonce feikoja pirmo grūtniecību.
03.01.2023 18:08 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lula @ 03.01.2023 17:33

Kur tu lasi ziņas? :D

Lielākā daļa ziņu portālu raksta par slavenu cilvēku nāvēm. Bet labi, piemēram, New scientist jau no rudens ir raksts ar vārdiem:
The UK has seen an unexplained surge in deaths in recent months, causing concern among the country’s chief medical officers.

https://www.newscientist.com/article/2335991-there-are-thousands-more-uk-deaths-than-usual-and-we-dont-know-why/
Uzsvars uz "unexplained surge in deaths". Un ir pilnīgi loģiski, ka pie iespējamajiem iemesliem būs pilnīgi viss jaunais, kas pēdējos gados sabiedrībā parādījās, tostarp arī vakcīnas.
Lula @ 03.01.2023 17:37

Interesants tas viedoklis, ka izglītotie piekrīt kādām sazvērestībām, bet izvēlas paklusēt, kamēr citi skaļi bļaustās un komentē rakstus. Savā FB redzu rakstus un komentārus no dažādiem cilvēkim, dažādiem viedokļiem, ja piekrīt, tad vismaz kādu emoji apakšā ieliek. :D Bet teikt, ka klusējot piekrīt konspirācijas teorijām, manuprāt, ir aplami. Tad jau strīdi nerastos ne forumā, ne Facebook komentāros

Tur ir daļa patiesības, jo vienai grupai ir daudz vairāk jāzaudē. Piektklasnieks Jānītis uzrakstīs kaut ko bana cienīgu - pilnīgi vienalga, sliktākajā gadījumā taisīs jaunu profilu. Zinātnieks uzrakstīs - tur jau draud profesionāla izrēķināšanās, reputācijas smērēšana, un ja viņu nobanos, atkal viņš nepiereģistrēsies, jo pūlis metas virsū ar report pogu.
Manā pieredzē, cilvēki dalās 3 grupās:
(1) visas konspirāciju teorijas ir patiesas, jo valdība man tikai melo un mani izmanto
(2) tie pirmie ir stulbi, bet es esmu gudrs, tātad visas konspirāciju teorijas ir nepatiesas, un es kategoriski atsakos kaut ko no tā vispār pat dzirdēt
(3) mazākā grupa, kaut cik racionāli cilvēki, kurus primāri interesē argumenti, nevis piederība ''gudrajiem'' vai kloķa ielikšana valdībai u.tml. sevis pierādīšana
03.01.2023 18:48 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Berry5 @ 03.01.2023 16:01
Man paziņa strādā uzņēmumā, kurā attālināti redz čipoto cilvēku atrašanās vietu, cukura līmeni. Viņi var ievadīt jebkuru slimību. Piemēram, bezmiegu. Izvēlas, kāds tev būs IQ. Es protams, tikai pieduros. Cik viegli internetā var sadirst jebko...
Vispār skatos Karmas latvieši un esmu šokā par cilvēku spriestspēju kā tādu. Pēdējā sērija vispār bija wtf. Savam bērnam tādu indi barot iekšā, redzēt ka ir intoksikācija un tāpat nevērsties pie ārsta.
Uz nākošo gadu šie būs saēdušies savas mušmires beidzot un nāks vēl labākas pērles ārā.

Bezmiegs ir slimība?
03.01.2023 18:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!