Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai vīrietis ir jāsimpatizē?

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Esmu ne vienu reizi vien dzirdējusi no radiem, paziņām un draudzenēm ka vīrietis ar ko ir kopā nemaz sākumā nav īsti palicis utt.
Bet vīrietis ar attieksmi un darbiem sievieti ieguvis.
Interesanti vai te arī ir sievietes kuras uzskata ka vīrietim nav obligāti jābūt konkrētai sievietei pievilcīgs lai iegūtu sievietes sirdi.
Jums ir varbūt bijusi pat šāda pieredze?
19.12.2022 19:46 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Sievietes šajā ziņā diez ko neatšķiras no vīriešiem - primārais izvēlas kritērijs ir ārējais izskats.
Nelaime un posts diemžēl ir tāda, ka šādu nav daudz un visām nepietiek. Dabūt un (ilgstoši) noturētu tādu ir grūti, tāpēc atliek vai nu būt vienai vai arī samierināties ar ne tik izcilu eksemplāru.
Tips 1: vecāki, nobriedušāki vīrieši:

Tips 2: saimnieciski vīrieši ar bārdu:

Tips 3: sportiski, atlētiski, ar sešpaku:

Tips 4: badboyi:

Tips 5: prettyboys ar full head of hair:
20.12.2022 04:09 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Man arī ar vienu bija tā, ka galīgi nepatika, nebija simpātisks, bet beigās “iekaroja”, radīja ļoti spēcīgu seksuāli iekāri, taču ar skaidru prātu skatījos un domāju - nu nav simpātisks, viss it kā ir ok, bet tas izskats traucē. Pat kaunējos publiski izrādīt šīs attiecības. Tā nu nolēmu, ka nav vērts un izšķīros.
19.12.2022 22:16 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Pirms vairākiem gadiem man bija viens, tad otrs draugs. Abi ļoti simpātiksi, arī kā cilvēki jauki, bet nu... neiemīlejos. Bija arī pavecāks onkulis draugs, mani viņš savaldzināja ar savu personību un maku, tāpēc likās šarmants, bet pēc izskata nē.. Bet, kad satiku savu tagadējo vīru, pirms 6 gadiem pirmajā randiņā, viņš mani apbūra ar savu smaidu un skatienu. Jā, manuprāt ir svarīgi par izskatu. Es skatos uz savu vīru un fanoju. Un vairs nav veci onkuļi :D
19.12.2022 22:06 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
Tā var būt. Savu vīru sākotnēji neuztvēru nopietni, bet ar laiku viņš mani iekaroja ar attieksmi un fiziskā kaisle uzplauka arī no manas puses.
Pirms tam ir bijis viens vīriešu dzimuma draugs, kuram pret mani bija jūtas un tālejoši plāni, kurus uzreiz nogriezu, kad uzzināju, ka mani neuztver tikai kā draugu. Draugu pazaudēju, bet neko darīt. Man pret viņu nebija fiziskās iekāres un kaut kā uzreiz sapratu, ka nebūs arī nākotnē. Lai gan puisis pēc visiem rādītājiem bija ļoti simpātisks ārēji un iekšēji foršs (šobrīd jau precējies, labā amatā). Vienkārši nebija tas connection.
Nezinu, kā tas strādā. Bet nu jā. Kaisle var parādīties arī ar laiku. Man šķiet es vispār tādā ziņā esmu lēnas aizdedzes cilvēks 😀toties krāpšanas risks tuvu 0, jo uz citiem vīriešiem vispār neskatos un neinteresē.
19.12.2022 20:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Vai vīrietis ir jāsimpatizē?

Man noteikti. Vīrieti, kurš man nešķiet fiziski pievilcīgs, man tuvāk iepazīt neinteresē.
19.12.2022 20:38 |
 
Patīk
Reitings 2674
Reģ: 08.05.2022
Jā. Man savs vīrietis nepatika , nekad nevarēju iedomaties, ka kādreiz varētu būt kopā, kur nu vēl dzīvot kopā. It kā kaut kas piesaistīja, tā enerģija, bet uz izskatu un ārējo nu nevilka man pie viņa, neglīts jau nebija, vienkārši man bija savādāks tips. Likās esam nu tik dažādi. Pazīstami bijām gan ilgu laiku, gadus 6, bija tuvs cilvēks kādam no ģimenes un bieži figurēja apkārt, bet nu viss dzīvē mainās un ar šo cilvēku esmu kopā jau 4 gadus un tagad man viņā saista viss, gan iekšējais , gan ārējais. Tā dīvaini, līdz ko Tu iemīlies, Tu uz cilvēku sāc skatīties pavisam citam acīm.
19.12.2022 20:32 |
 
Reitings 93
Reģ: 02.12.2017
Neticu. Pirms dažiem mēnešiem tikos ar vīrieti, kurš bija tiešām brīnišķīgs. Gan raksturs, gan ar darbiem pierādīja, ka ir ar nopietniem mērķiem, gan vispār viss dzīves veids un dzīves plāni/skatījums uz lietām, viss sakrita. Bet mani viņš vispār nesaistīja pēc ārējā izskata. Sākumā domāju, ka gan jau ar laiku iepatiksies, bet tomēr nē. Ir baigi svarīgi, lai otrs uzrunā arī ārēji.
19.12.2022 20:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Esmu ne vienu reizi vien dzirdējusi no radiem, paziņām un draudzenēm ka vīrietis ar ko ir kopā nemaz sākumā nav īsti palicis utt.
Bet vīrietis ar attieksmi un darbiem sievieti ieguvis.

Neticu šādām lietām. Patiesībā, tur apakšā ir pavisam kaut kas cits. Vnk tas, ko cilvēki saka izklausās "jaukāk" un pieņemamāk. Protams, katrā lietā ir anomālijas, vai kā saka, izņēmumu gadījumi, bet lielākā daļa šādu gadījumu norisinājās pēc viena scenārija.
19.12.2022 20:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!