Copy/paste cilvēki

 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Vai kāds mūsdienās vēl ir spējīgs aiziet uz labu restorānu ,neieliekot to Instagram? Vai saskandināt ar draugiem glāzes un neielikt ar Boomerang efektu?
Neesmu īgna tante,kas pati sen nav bijusi uz restorānu, vienkārši mani smīdina un kaitina dažādi vienādi novērojumi draugu, paziņu vidū. Kā ir ar jums? :D
17.12.2022 22:13 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Un kas tad ir tas nenormāli unikālais saturs, par kuru jūs kaifojat, kad skataties Instagram? Nopietni, gaidu piemērus.

Ja godīgi, tad nekas. Piekrītu, kas te iepriekš rakstīja, ka ēdienu bildēšanas laiks bija jau pirms dažiem gadiem (mans gadījums arī bija pirms dažiem gadiem). Tagad jau soctīkli kā facebooks un instagrams ļoti noriet. Vienīgais, kam man būtu interesanti sekot, ir draugi/ģimene, bet viņi soctīklos neposto vai vispār nav.
18.12.2022 18:13 |
 
Reitings 9989
Reģ: 16.09.2022
Jautajums tam kuras saka, ka bildes , video soc tiklos liek, lai pec tam atskatitos feeda un pakavetos atminas - kadas tiesi problemas ir pakaveties atminas telefona galerija? 😀 sajutas, atminas tas pasas, bet foto, video kvalitate daudz augstaka izšķirtspējā.
18.12.2022 18:36 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
AvecMonAmour @ 18.12.2022 18:36
Jautajums tam kuras saka, ka bildes , video soc tiklos liek, lai pec tam atskatitos feeda un pakavetos atminas - kadas tiesi problemas ir pakaveties atminas telefona galerija? ? sajutas, atminas tas pasas, bet foto, video kvalitate daudz augstaka izšķirtspējā.
21 gadsimtā kāds vēl uzglabā foto datorā vai telefonā 😮 Priekš kam?
18.12.2022 18:41 |
 
Reitings 10717
Reģ: 05.03.2020
Telefona galerijā grūti izčekot koncentrēti tam, kas nozīmīgs. Man ir ļoti daudz skrīnšotu, whatsapp bilžu. Šobrīd 15 tūkst. vienību (apskatījos). Un tas ir tikai pa šo gadu (mainīts telefons). Insta jau ir teju 10 gadus. Tur viss koncentrēti. Storiji sadalīti. Tas nav tas pats.
18.12.2022 18:49 |
 
Reitings 9989
Reģ: 16.09.2022
iiieviiite @ 18.12.2022 18:49
Telefona galerijā grūti izčekot koncentrēti tam, kas nozīmīgs. Man ir ļoti daudz skrīnšotu, whatsapp bilžu. Šobrīd 15 tūkst. vienību (apskatījos). Un tas ir tikai pa šo gadu (mainīts telefons). Insta jau ir teju 10 gadus. Tur viss koncentrēti. Storiji sadalīti. Tas nav tas pats.
loti viegli, ja saskirots pec mapem - screenshoti, video, whatsapp video/foto, jaunakie foto, lake como/milano/(...) atvalinajuma bildes utt. Ja 15 tk bardaka vienaa bloka, protams, gruti. 😀
18.12.2022 19:17 |
 
Reitings 10717
Reģ: 05.03.2020
Man ir tikai 15 tūkst. kameras bildēs.
18.12.2022 20:00 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tullip @ 18.12.2022 16:20
Un kas tad ir tas nenormāli unikālais saturs, par kuru jūs kaifojat, kad skataties Instagram? :D Nopietni, gaidu piemērus. Influenceres sux, sievietes, kas liek ikdienu (kokteiļus, ēdienus) arī sux. Kas tad ir tas labu labais? :D

Eksotiskie dzīvnieki, no dažādiem kontinentiem piemēram Āfrikas🦅, bildes un video ar pasaules ainavām - kalniem,mežiem.jaunzēlandē piemēram. 🦀Influenceru dzīve piemēram - Juta Valdmane un līdzīgas, galīgi nesaista. Neintresē. Vardsakot cilvēki mani vismazāk IG, intresē.
18.12.2022 20:32 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Esiet ar sev līdzīgi domājošiem cilvēkiem, tad nekaitinās, ka blakus ir kāds, kas visu grib iemūžināt 😊
18.12.2022 20:55 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Kādreiz šo to ieliku FB. Jau pasen nelieku nekur neko. Negribu ne lielīties, ne salīdzināties.
Patīk nofotografēt dzīvniekus, dabu, interesantas ēkas. Šis jau vispār ir tāds laiks, kad gandrīz visi fotografē, bet reti kuram ir bildes. Jums ir fotoalbumi ar fotogrāfijām?
Un vēl: ļoti jāpiedomā, kur un ko publicēt, jo nekad nevari paredzēt, kā tas var pavērsties pret tevi.
Publikācijas ir laba info garnadžiem un ne tikai viņiem. Starp citu, viena bijusī dekāne pēc iesniegumu par kavējumu attaisnošanu saņemšanas sērfoja studentu FB profilos. Un, nedod Dievs, ja it kā saslimušais students kavējuma dienā ielicis FB bildes no ballītes tajā pat dienā. 😁
18.12.2022 22:57 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Globuss @ 18.12.2022 22:57
Kādreiz šo to ieliku FB. Jau pasen nelieku nekur neko. Negribu ne lielīties, ne salīdzināties.
Patīk nofotografēt dzīvniekus, dabu, interesantas ēkas. Šis jau vispār ir tāds laiks, kad gandrīz visi fotografē, bet reti kuram ir bildes. Jums ir fotoalbumi ar fotogrāfijām?
Un vēl: ļoti jāpiedomā, kur un ko publicēt, jo nekad nevari paredzēt, kā tas var pavērsties pret tevi.
Publikācijas ir laba info garnadžiem un ne tikai viņiem. Starp citu, viena bijusī dekāne pēc iesniegumu par kavējumu attaisnošanu saņemšanas sērfoja studentu FB profilos. Un, nedod Dievs, ja it kā saslimušais students kavējuma dienā ielicis FB bildes no ballītes tajā pat dienā. ?

Šobrīd jau ir tā, ka lielākā daļa man zināmo cilvēku ir ierobežojuši piekļuvi savu sociālo tīklu kontiem, lai draugu/sekotāju lokā neesošie cilvēki neko neredzētu. Pat googlei bija iespēja izdzēst visu informāciju par sevi, nezinu gan, kā tas strādā, neesmu IT jomā tik advancēta.
18.12.2022 23:18 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Sweet Melon @ 18.12.2022 23:18

Šobrīd jau ir tā, ka lielākā daļa man zināmo cilvēku ir ierobežojuši piekļuvi savu sociālo tīklu kontiem, lai draugu/sekotāju lokā neesošie cilvēki neko neredzētu. Pat googlei bija iespēja izdzēst visu informāciju par sevi, nezinu gan, kā tas strādā, neesmu IT jomā tik advancēta.

Tiesības tikt aizmirstam - formāli ir, bet praksē liela ņemšanās, pat tiesāšanās pret google. Apmēram tā: lai dzēstu kādu konkrētu info par personu, personai nākas atklāt googlei vēl vairāk info par sevi.
Facebook-s (“Meta”) var atjaunot arī visu, ko cilvēks ir uzrakstījis, bet nav nosūtījis/ir izdzēsis.
18.12.2022 23:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits