SAIMNIECISKS VĪRIETIS MĀJĀS

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sapnis- vīrietis ar zelta rokām. Tagad esmu ar tādu kopā.
Dzīvojam manā divistabu dzīvoklī, kuram prasās remonts- apmetums birst, sēne griestu stūros, 1974.g. tapetes, nedarbojas krāns, WC aizsērējušas trubas u.c. Mīļums regulāri skaidro, cik elementāri viņš šo problēmu risinās.
Strādāju algotu darbu, Mīļums ir vērienīgs uzņēmējs, kura rūpala ir biznesa ideju tirdzniecība, automātu, ruletes, totalizatora spēlēšana, tāpēc viņam ir brīvāks režīms.
Pirms gada vienojāmies, ka viņš organizēs remonta darbus. Viņš man iesniedza tāmi 4700e apmērā- materiāli, profesionāļu darbs. Norēķinus veikšot skaidrā naudā, lai nav jāmaksā stulbie nodokļi. Naudu iedevu.
Šobrīd pagājis gads, bet darbi nav sākti. Mīļums saka, ka viss ir plānošanas stadijā, tā vajag. Ik dienu dzīvoklī ierodas viņa draugs Ivo ar iesauku Arhitekts, kurš palīdz plānot remontu. Stāsta, kā viņš veicis interjera dizainu un kosmētisko apdari miljardieriem Dohā, Londonā, Parīzē, pilīs Vācijā, un ka šeit viss būs vienkārši. "Laumiņ, te ievilksim to, tur vajadzēs taisnot stūri, mainīsim laminātu, koriģēsim nesošo sienu, jādomā par ergonomisku mēbeļu izvietojumu, gaismošanas stilistiku". Bauda klausīties, taču gribu, lai viss kustas uz priekšu.
Mīļums ar Arhitektu katru dienu rūpīgi plāno remonta nianses pie labas kvalitātes viskija. Bet aizvakar man atkal pārsteigums - abi iesniedza jau trešās izmaiņas tāmē- pavasarī būvmateriālu sadārdzinājuma rezultātā bija kāpums par 1200, vasarā, augot javas un metāla cenām, palielinājums vēl par 990, tagad viņi saka, ka vajag ieguldīt vēl 1400, kas būs lieliska investīcija, ļaujot dzīvokļa vērtībai pieaugt par 3-4tk.
Jā, viss paliek dārgāks, līdz šim naudu esmu nodevusi abiem meistariem, taču tagad jautājums par 1400: vai šāda investīcija (Eiroremonts), kura palielina dzīvokļa vērtību par 3-4tk., ir tā vērta?
08.12.2022 02:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 08.12.2022
māki arī pirms tam atgadināt ka tu grībi redzēt meisterdarbu un kā tu apšaubīta ar viņas sastiem. Ka viņš ir kolossals un pēc tām jautāt.
08.12.2022 22:40 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Ak, pardon, es arī izlasīju, ka krāsns, nevis krāns nedarbojas. Par krānu visu laiku diskutēja tikai tēmā par Kiviču. Tad, nu, te pārskatījos.
08.12.2022 23:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits