Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mammām?!

 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Sveiciens visām jaunajām mammām, kas šeit ir! Sakiet lūdzu kā Jūs nometāt svaru pēc dzemdībām? Varbūt ir kādi padomi, kādai varbūt kaut kas palīdzēja?
Kāds labs trenneris programma?
Jo pašai nekādi nesanāk.
04.12.2022 22:39 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Vēl ko vēlos piebilst ir tas, ka atcerieties drīz (varbūt jau ēd) bērniņš ēdīs sautētus dārzeņus, bez garšvielām (sāksies piebarojums), Jūs to variet izmantot arī savā labā, kad sautējiet mazajam ieliekat arī sev. Un šodien vēl biju ar ratiem ārā (mazais pārsvarā ar ragavām brauc, tāpēc ratus izmantojam ĻOTI reti, staigā arī pats), kamēr "aizšķūrējos" līdz mērķim, kāds kg nometās pats, tāpēc izmantojiet visas iespējas ko Jums sniedz BKA, un nepadodieties pie pirmā šķēršļa.
07.12.2022 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Karliina @ 07.12.2022 19:39
Mani nomāc šī pati problēma. Man ir 25, bet pēc dzemdībām izskatos drausmīgi. Bērniņam 5 mēneši un šajā laikā svars nav nācis nost, bet nācis klāt. ?

Arī man bieži stāvēja svars uz vietas, nokrīt un stāv, pēc nedēļas paskatos, un ir izkustējies, galvenais nepadodies, turpretī pēc 5 mēnešiem visi hormoni, viss pārējais tikai sāk iekustēties.
Sievietes organisms tikai pēc gada ir tādā pašā kondīcijā kā pirms grūtniecības.
07.12.2022 22:33 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.03.2022
Domāju par to ko lieku mutē, centos ievērot intervāla badošanos 8/16 un ļoti labi palīdzēja arī TRX treniņi vismaz 3x nedēļā. Meitai bija 9 mēneši kā biju atkal savā formā, pat vēl labākā. Pašlaik atkal esmu gaidībās, bet zinu ko darīšu pēc dzemdībām.
07.12.2022 21:06 |
 
Reitings 261
Reģ: 02.04.2022
Mīļās, nevajag sevi šaustīt! Bērna iznēsāšana un dzemdības ir liels, varens darbs, ko jūsu ķermenis ir paveicis! Kāpēc jūs gribat sevi pakļaut liekam stresam par svaru un formām? Ļaujiet paiet vismaz gadam pēc bērna dzimšanas, lai organisms puslīdz atjēdzas. Es sev neliedzu neko uzturā, bet izmantoju online pieejamos treniņus, eju garās pastaigās, lai būtu spēcīga. Neesmu nekāda tievule, bet ratus varu visur uznest un bērnus rokās iznēsāt, kad vajag (bicepsa emoji)
07.12.2022 21:02 |
 
Reitings 201
Reģ: 13.11.2022
Mani nomāc šī pati problēma. Man ir 25, bet pēc dzemdībām izskatos drausmīgi. Bērniņam 5 mēneši un šajā laikā svars nav nācis nost, bet nācis klāt. 😫
07.12.2022 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Renaate301 @ 05.12.2022 23:37
Bonbonga, Kā ar Tavu ādas stāvokli pēc nomestajiem 27kg? Cik Tev ir gadu, ja drīkst jautāt. Mani vairāk uztrauc ķermeņa ādas stāvoklis pēc tāda svara nomešanas.

Man ir lielisks ādas stāvoklis, gan grūtniecības laikā, gan pēc tās dzēru daudz ūdeni, ik pa laikam lietoju kolagēnu, mati nekrīt ārā. 😉( protams, palika nedaudz strijas uz kājām, un vēdera, smērēju ar eļļiņu grūtniecības laikā, bet nepalīdzēja.)
Man ir 25 gadi.
07.12.2022 12:57 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Renaate301 @ 05.12.2022 23:37
Bonbonga, Kā ar Tavu ādas stāvokli pēc nomestajiem 27kg? Cik Tev ir gadu, ja drīkst jautāt. Mani vairāk uztrauc ķermeņa ādas stāvoklis pēc tāda svara nomešanas.
atbildēšu par sevi. Man ir zem 30 un ādas stāvoklis labs. Strijas man ir uz kājām, bet nevienu striju neieguvu ne paliekot stāvoklī, ne zaudējot tagad svaru. Tās man parādijās pirms vairākiem gadiem, kad strauji pieņēmos svarā un biju ar +20 kg. Tad nu pirms 2 gadiem nometu tos 20 kg tieši tādā pašā garā ( gada laikā) - daudz staigāju, mēģināju dienā noiet vismaz 10k soļus, + daudz ūdens un maltītes mazākās porcijās ( bija nosliece uz pārēšanos regulāri pirms tam)!
06.12.2022 00:08 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Man bija līdzīgi. Svēru 58 kg pirms grūtniecības, grūtniecības beigās 81-82 kg. Šobrīd mazajam teju gadiņš un man 64 kg. Domāju, ka diezgan labi. Svars ļoti lēni iet nost, bet iet. Ikdienā daudz kustos ar mazo, ratu pastaigas, miegs ( man palaimējies, jo mazais izguļ labi naktis). Par ēdienu - so/so. Ikdienā cenšos gatavot pati un daudz maz veselīgi, bet sanāk arī neveselīgi ik pa pāris dienām un galvenais, es nevainoju sevi un nešaustu par katru apēsto kumosu 😅 + man nesanāca barot ar krūti (zinu, ka lielākajai daļai kg kūst tieši barojot).
06.12.2022 00:05 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Bonbonga, Kā ar Tavu ādas stāvokli pēc nomestajiem 27kg? Cik Tev ir gadu, ja drīkst jautāt. Mani vairāk uztrauc ķermeņa ādas stāvoklis pēc tāda svara nomešanas.
05.12.2022 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Pirms dēliņa svēru 55 kg, dienu pirms dzemdībām biju 80 kg esmu 1,60 cm gara (normāla bumbiņa biju 🤭) . Grūtniecības laikā ēdu ĻOTI neveselīgi - junk food katru otro dienu, ļoti prasījās, īsāk sakot ēdu visu kas kustās un nekustas. Dēls piedzima novembra beigās, atgriezos no dzemdību nama ar 76 kg. (man pēc dzemdībām kā ar nazi nogrieza apetīti, nezinu kas 🤷‍♀️ bet ēst negribējās.) Garderobi nevēlējos mainīt, jo nekas nederēja, bija jāsāk darīt, kas nopietnāks. Ēdu veselīgāk, bet maz, bez mērcēm, knakstījos vairāk, dzērieni bez cukura. Vēl ar vīru pāris reizes pavingroju, mums abiem darbs pieprasa būt aktīviem. Vēl nogurums paņēma kādus pāris kg, nakts celšanās, garās pastaigas. Nu tā kaut kā esmu tikusi līdz 53 kg tagad, protams, gads riņķi, bet vēl dzinuli deva pasākums gada sākumā, uz kuru vajadzēja nomest svaru, jo kleitu nopirku iepriekš, un jaunu nebija laiks meklēt. No visa šī, iesaku iet pastaigās ar mazo, ja ir iespēja, vakarā, kad mazais guļ, veltīt sev laiku, ēst veselīgi maz, bez piedevām (mērces, sāls), bet bieži, dzert daudz ūdeni, ja negribas tīru piegriezt citronu.
Cerams, atradīsi sev ko piemērotu. 😊
05.12.2022 12:10 |
 
Reitings 3
Reģ: 04.12.2022
Iesaku AnnaJungaNutrition. Lēnām, bet ar rezultātu. Un galvenais- nav jābadojas. Man kā jaunajai mammai bija bail, ka piens pazudīs, tāpēc kategoriski biju pret badošanos vai salātu ēšanu 24/7. Veselīgas, vienkāršas receptes, iekļautas visas uztura grupas. Īsāk sakot, tievē garšīgi ēdot! Svarīgi ir ikdienā kustēties - man tās bija garas ratu pastaigas, tad rezultāti būs ātrāk redzami.
05.12.2022 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits