No blondīnes par melnmati

 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Sveikas!
Varbūt kādai ir pieredze un vēlas padalīties? Vai bez friziera to ir iespējams izdarīt? Skatos, ka citas saka vispirms nokrāsot sarkanus un tad melnus. Visu mūžu esmu bijusi blonda, bet tagad pilnīgi velk uz melno matu krāsu un nolēmu izmēģināt, taču nezinu vai nopērkot parastu melnu matu krāsu, rezultāts būs labs.
Iet pie friziera, lūdzu, neiesakiet. Iešu tikai tad, ja pašai neizdosies.
30.11.2022 20:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Ja dabīgie ir gaiši, un nokrāso melnus, jāpiekrāso saknes būs vismaz reizi mēnesī, ja ne reizi 3 nedēļās, jo ataugušās gaišās saknes izskatīsies, kā sākusies plikpaurība.
01.12.2022 20:30 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Lorra @ 01.12.2022 20:04

Kas tās par muļķībām? Kopš kura laika blondus matus ir vienglāk uzturēt veselīgus un spīdīgus nekā tumšus? Tas ir tik easy un nav tik ļoti jaiesprigst, kā tas jādara ar blondiem.

Man ir bijuši melni mati un nekad vairs, jo katru mēnesi bija jāpiekrāso un jāapgriež, gandrīz katru dienu jātaisno, lai izskatītos akurāti spīdīgi uz darbu, pats melnais pigments arī bojā matus. Priecājos, ka tiku vaļā - ar gaišiem ir daaauuudz vieglāk.
01.12.2022 22:39 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
BellaCiao @ 01.12.2022 20:30
Ja dabīgie ir gaiši, un nokrāso melnus, jāpiekrāso saknes būs vismaz reizi mēnesī, ja ne reizi 3 nedēļās, jo ataugušās gaišās saknes izskatīsies, kā sākusies plikpaurība.

tādēļ es vispār ataudzēju dabīgos :D Apnika visu laiku piekrāsot.
02.12.2022 08:43 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Obligāti ir jāizpilda mats pirms likt virsū brūnu vai melnu. Pareizi saki ka vispirms sarkani un tad melno/tumši brūno pa virsu
Ja neaizpildīsi tad varēsi staigāt ar zaļiem matiem !
Obligāti aizpildīt !
03.12.2022 08:28 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Sweet Melon @ 01.12.2022 22:39

Man ir bijuši melni mati un nekad vairs, jo katru mēnesi bija jāpiekrāso un jāapgriež, gandrīz katru dienu jātaisno, lai izskatītos akurāti spīdīgi uz darbu, pats melnais pigments arī bojā matus. Priecājos, ka tiku vaļā - ar gaišiem ir daaauuudz vieglāk.

Tas noteikti ir ļoti individuāli, jo kad man bija blondi mati, man uz galvas bija viena liela siena guba, līdz ko nokrāsoju brūnus un pārgāju uz melniem, mati reāli nogludinājās, nebija vairs jālauza tik ļoti galva par to kā matus kopt pareizi.
Bet autorei iesaku ielikt vispirms sarkano toni un tad melno. Es no blondiem uz tumšiem pārgāju pakāpeniski, pastaigāju ar sarkaniem matiem pāris mēnešus (ļoti patika) un tad pamazām uz tumšiem, nekad nebiju plānojusi pāriet uz melniem, bet tā vienkārši sanāca krāsot ar vien tumšākus un tumšākus. Man pat neieteica uzreiz bliezt matos sarkano, baidīja ar pleķaina galvu, bet bija skaista sulīga krāsa, bet tā kā Tev nav plānos saglabāt sarkano, tad jau būs viss kārtībā. Esmu redzējusi meitenes kuras blondos ieliek uzreiz tumši brūnu vai melnu, var redzēt kādos pleķos viņas staigā.
03.12.2022 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!