Lindynette kontracepcijas tabletes

 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
Sveikas!
Vēlējos uzzināt, kādas atsauksmes par kontracepcijas tabletēm Lindynette 75/30. Izrakstīja ginekaloģe, jo iepriekšējās nepanesu.
Iepriekš lietoju Regulon.
10.11.2022 16:45 |
 
Reitings 1442
Reģ: 03.03.2020
Agrāk lietoju plāksterus, no kuriem pamatīgi pieauga svars. Pārtraucu. Nomainīju ginekoloģi un tagadējā pastāstīja, ka nekādu hormonālo kontracepciju nedrīskt tā pa labi, pa kreisi dalīt visām pēc kārtas. Lai noteiktu piemērotāko un devas(plāksteri ir konkrèti par stipru priekš manis) , ir jātaisa analīzes un jāpēta. Līdz šim man neviens ginekologs neko pētījis nebija, gribi tabletes, ņem! Gribi plaksterus, lūdzu!
Meklējiet ārstus, kas gatavi iedziļināties un atrast to, kas jums der.
12.11.2022 19:22 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
sauliiite.paula @ 12.11.2022 19:16
Man ginekologs teica, ka Hormonālā kontracepcija nav zāles, lai kko ārstētu. Man ir PCOS, un netieku pie mazā, šobrīd pusgadu kurss - dienā - D vitamīns 8000 ; folijskābe 1000, inovo 1tabl, cinks 25mg, un lai ierosinātu mēnešreizes 10 dienas uz nakti jāliek progresterona kapsula.
Redzēs kā būs. Bet jūtos fantastiski. Enerģija uz urrā.

Un? Cistas no tā nepazudīs. Viss iepriekšminētais palielina iespēju apaugļoties, nevis iznīcina cistas. Loģiski, ka, ja nav veselībai/dzīvībai bīstams gadījums, tad sievietei, kura plāno grūtniecību, homonus neizraksta. Cistas var pazust, samazināties, kad būsi stāvoklī, jo olnīcas būs miera stāvoklī. Savukārt, kad beigsi bērnu barot ar krūti, tos pašus hormonus visdrīzāk arī Tev izrakstīs.
12.11.2022 20:09 |
 
Reitings 173
Reģ: 14.02.2022
Esmu lietojusi šīs tabletes. Ginekologs izrakstīja, jo tās it kā esot vieglākās kontracepcijas tabletes. Man bija ok, tikai ļoooti zuda libido un biežāk bija migrēnas. Sākumā gan bija grūtāk, jo parādījās tāds depresīvs garstāvoklis, bet pēc tam jau organisms pierada.
12.11.2022 21:27 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Man regulon galīgi negāja. Tādas problēmas sākās, ka runāt negribas. Nomainīju dakreri, tas izrakstīja Lindynette un viss atkal vecajās sliedēs. Nekāda svarā pieņemšanās, viss ok
13.11.2022 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits