Problēmas ar kaimiņiem

 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Sveikas. Vēletos dzirdēt kādu padomu vai skatu no malas.
Savā dzīvoklī dzīvoju jau divus gadus. Pirms tam augšējā stāvā dzīvoja kāda kundzīte, kas neradīja nekādus trokšņus. Tagad augšā manāmi dzīvo arī kāds bērns. Bērns noteikti ir kāds 3 gadnieks, jo no paša rīta līdz vēlam vakaram notiek skraidīšana. Šķiet arī tur viņiem ir kāda braucamā bērnu mašīna vai kas tamlīdzīgs. Mājās tagad ir briesmīgs, teiksim, dobjš troksnis, jo sīkais skraida ar pilnu pēdu un braukā ar to mašīnīti pa dzīvokli. Mostas viņš ap 8 no rīta, un tad līdz pat pašam vakaram.
Man vairākas dienas nedēļā ir brīvdienas, kad gribas pagulēt līdz kādiem 10 , bet no tām briesmīgajām skaņām sanākt mosties.Brīvdienās mājās sanāk daudz laika pavadīt pie datora un rakstīt dažādas studiju atskaites, kur vajag koncentrāciju. Dažbrīd vispār liekas , ka tas sīcis uzkritīs uz galvas ar visu savu braucamo.
Saprotu, ka bērni un bla bla, ka arī man reiz būs un tad es sapratīšu kā tas ir, bet vai ir vērts runāt ar kaimiņiem par šo situāciju un par tām briesmīgajām skaņām? Sākumā domāju, ka tur kāds ciemojas, bet tagad tas ir ievilcies uz kādiem 2 mēnešiem. Policiju saukt nebūtu jēgas gan jau, jo trokšņot jau drīkstot līdz tiem 22 šķiet. Un bērnu jau īsti nenomierināsi.
Īsti nesaprotu ,ko darīt. Dažbrīd uznāk tādas dusmas, jo iepriekš vispār nekas tāds nebija un par to ļoti priecājos, bet tagad mājās jāsēž brīvdienās ar airpodiem, lai tā skaņa nekristu virsū uz galvas. 😩
08.11.2022 10:32 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Čučū @ 08.11.2022 18:01
Te nav runa par apzinātu remontēšanu nakts laikā, tusēšanos, ballēšanos. Tas ir skraidošs bērns, kas spēlējas. Autore grib gulēt līdz 10iem. Nu lai sauc policiju, varu saderēt, ka dabūs samaksāt par viltus izsaukumu, ja vispār izbrauks.
Tie nav traucējosi kaimiņi. Tie vienkārši ir kaimiņi daudzīvokļu māja.
Nekļūstiet jau nu par kašķīgam vecmeitām, kurām traucē bērns nogulēt visu savu dzīvi.
Ar cienu pret kaimiņiem, tagad līdz pusdienlaikam bērnu spundēs pagrabā, kamēr viena vecmeita izguļas pusi dienas?
Drusku cieņas arī no autores puses. Cilvēki drīkst 10os dienā dzīvot savu dzīvi, neatkarīgi vai princese guļ vai dibenu kasa.
Ja vel tusētos, uzdzīvotu, baurotu pusi nakts, lauztu durvis.
Bērns spēlējas ar mašīnu. Pasargs Dievs. Nevairojies.

Piedod, bet man tieši Tu šeit visvairāk izklausies pēc kašķīgas vecmeitas. 🙂
Es saprotu autori, mani arī noteikti tas kaitinātu. Es laikam no visiem trokšņiem visvairāk nevaru ciest bērnu bļaušanu, tas ir kaut kas nenormāli briesmīgs. :D Par laimi dzīvoju privātmājā un man šādu problēmu nav.
08.11.2022 18:26 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.10.2022
eveIina @ 08.11.2022 18:18
Dauzi pa griestiem vai ieslēdz mūziku tiklīdz knauķis sāk braukāties. Tās jau nav atsevišķas reizes, bet, kā raksta, no 8 rītā līdz vakaram. Ja tas bērns ir pie pilna prāta, tad vecākiem jābūt spējīgiem savaldīt, lai skaļās rotaļas ir neilgi, jāliek paklāji vai jādomā kā savādāk slāpēt skaņu.

Tev viss ir kārtībā ar galvu? 3 gadīgs bērns noteikti ir pie pilna prāta spēlējoties un pārvietojoties pa savu dzīvojamo platību.
Ja autore spēj izklausīt pilno pēdu, izfantazēt ko kurš tur augšā dara, tad autorei varbūt vajadzētu ārpus mājas aktivitātes vai vismaz vīrieti. Tas tik ļoti netracinās visa apkārtējā pasaule.
Viss šis "bērni, bla,bla,bla" jau norāda,ka autorei cieņas pret kaimiņiem nav, līdz ar to vecmeitām vecmeitu problēmas.
08.11.2022 18:34 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Ja bērns ir pie pilna prāta (un vecāki arī), tad viņam var iemācīt netrokšņot. Suni, kaķi var iemācīt, bērnu nē? Neticu, ka mašīnīte braukājot pa paklāju, baigi skanētu. Pa laminātu gan.
08.11.2022 18:43 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.10.2022
eveIina @ 08.11.2022 18:43
Ja bērns ir pie pilna prāta (un vecāki arī), tad viņam var iemācīt netrokšņot. Suni, kaķi var iemācīt, bērnu nē? Neticu, ka mašīnīte braukājot pa paklāju, baigi skanētu. Pa laminātu gan.

Varu saderēt, ka tev nav bērnu. Ar to arī diskusiju izbeidzu. Saprašanas par bērniem te ir nulle un dresēt trīsgadnieku kā suni, kaķi, var ieteikt tikai bezbērnu vecmeitas.
08.11.2022 18:50 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ej mierīgi kādu dienu augšā, prātīgi izskaidro situāciju un ierosini lai izliek tepiķi, kas vismaz kaut kā to skaņu slāpētu. Pašai iesaku iegādāties aizbāžņus. Vismaz varēsi pagulēt.
08.11.2022 18:58 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Dullā Ulla @ 08.11.2022 18:50

Varu saderēt, ka tev nav bērnu. Ar to arī diskusiju izbeidzu. Saprašanas par bērniem te ir nulle un dresēt trīsgadnieku kā suni, kaķi, var ieteikt tikai bezbērnu vecmeitas.
Tev pašai bērni ir? Pēc atbildes sanāk divi varianti: bērnu nav vai arī ir un ļoti neaudzināts.
08.11.2022 19:18 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Bet kāpēc autore ir uzreiz princese kurai viss traucē.. es saprotu - man kaimiņos, tiesi aiz sienas kur man gultas galvgalis dzīvo kundze, bet reizi paris mēnešos uz kādu nedēļu vai divas arī atbrauc mazbērns/i. Tur notiek tas pats no 8 rītā līdz kādiem 8 vakarā skrien bez apstājas, met kkādu bumbu pa sienu, un vēl kaut ko. Tiešām bez apstājas…
Un nē es esmu ļoti tuvā kontaktā ar bērniem visu savu dzīvi, un nezinu nevienu, kas bez apstājas skrietu mājās uz rinki…. Tā kā mums tas ir pa retam, sakožu zobus un skaitu dienas…
Autores vietā mēģinātu runāt ar kaiminiem vai arī taisītu skaņas izloāciju.
08.11.2022 20:26 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Es autorei jūtu līdzi. Tiešām. Žēl tos, kuriem bērni kaimiņos. Pilnīgi nopietni 😀vēl nesen runājām ar vīru, cik mums noveicies, ka vieni pensionāri apkārt, kurus nedzird.
Iegādātos ausu aizbāžņus, sākumā varētu būt diskomforts, bet nu kopumā noteikti patīkamāk būs. Un arī parunātu ar kaimiņiem, bet bez agresijas, varbūt viņi pat nenojauš, cik skaļi ir dzirdams. Iespējams, ja adekvāti, paši ierobežos šo mašīnītes izmantošanu uz kādu laiku pa dienu vai iekārtos paklājus.
08.11.2022 20:35 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.03.2021
Lovisa @ 08.11.2022 18:26

Piedod, bet man tieši Tu šeit visvairāk izklausies pēc kašķīgas vecmeitas. ?
Es saprotu autori, mani arī noteikti tas kaitinātu. Es laikam no visiem trokšņiem visvairāk nevaru ciest bērnu bļaušanu, tas ir kaut kas nenormāli briesmīgs. :D Par laimi dzīvoju privātmājā un man šādu problēmu nav.

Vai ne. Izskatās, ka viņai ļoti sāpīga tēma ir gulēšana līdz 10, ja tā tiek saukta par dzīves nogulēšanu 😁
Gan jau pašai bērni neļauj gulēt, tāpēc kašķīga.
08.11.2022 21:07 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Arguments, ka tieši autorei ir jāiet dzīvot privātmājā, ir gaužām muļķīgs. Jādzīvo privātmājā tieši tiem, kuri rada šos trokšņus. Traucē mūzika, trokšņi, strīdi? Ej dzīvot privātmājā. Kaimiņiem iemācīties cienīt kaimiņus un nedzīvot tā, it kā viņi būtu vieni? Nē, paldies. Kur tad paliek māka saprasties, cienīt vienam otru? Bērns nav arguments visatļautībai. Ok, tu viņu nevari piespiest staigāt uz pirkstgaliem, bet rast risinājumu vienmēr var. Tas pats tepiķis arī nav peļama ideja. Un bērnam iemācīt, ka jātrokšņo mazāk, arī var.
Autore nav nekāda vecmeita vai princese, ja vēlas pagulēt ilgāk savā brīvdienā. Bet, nu, kur tas redzēts, ka cilvēks savā brīvdienā grib atpūsties.
Ticu, ka var nokaitināt dažādi trokšņi. Mums arī dzīvoklī virs mums dzīvo ģimene ar bērnu, kurš skraida jau no agra rīta. Blakus dzīvoklī dzīvo pensionāre, kura pēc 23.00 slēdz iekšā televizoru un gandrīz uz pilnu skaļumu, jo viņa ir ar sliktu dzirdi. Kombo - naktī tu nevari aizmigt, jo aiz sienas skan kaut kādi krievu raidījumi, bet no rīta pamosties agri, jo bērns drasē un kaut ko dauza augšstāvā.
Vienīgais variants runāties ar kaimiņiem. Ja normāli, tad sapratīs.
08.11.2022 21:52 |
 
Reitings 266
Reģ: 23.09.2020
Dzīvokļu mājas ir un paliek dzīvokļu mājas, DAUDZ mistiski un dīvaini kaimiņi.
Gribi mieru, izvēlies privātmāju.😂😂😂
Bet dzîvot kopa ar kaimiņiem katram savas dīvainības, pensionāri skaļi klausas radio, mazi bērni skraida, cits klausās repu utt…😀
Jāsamierinas dzīvojot tur kur dzīvo, ja ne- jāmaina dzīvesvieta.😍🙏🏽
08.11.2022 21:52 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Vilciņš @ 08.11.2022 21:52
Dzīvokļu mājas ir un paliek dzīvokļu mājas, DAUDZ mistiski un dīvaini kaimiņi.
Gribi mieru, izvēlies privātmāju.???
Bet dzîvot kopa ar kaimiņiem katram savas dīvainības, pensionāri skaļi klausas radio, mazi bērni skraida, cits klausās repu utt…?
Jāsamierinas dzīvojot tur kur dzīvo, ja ne- jāmaina dzīvesvieta.???

Nē, tieši tiem kaimiņiem, kuri trokšņo no rīta līdz vakaram vai arī ārpus laika, kad to var darīt, var iet dzīvot privātmājā. Tad arī bērni var skraidīt, kad grib, vecāki var klausīties mūziku, kad grib utt. Dzīvojot daudzdzīvokļu mājā ir jāciena citi. Nevar iedomāties, ka "es varu trokšņot, cik gribu, bet pārējiem jāpacieš". Cieņa ir no abām pusēm.Ja kaimiņi nelielu laiku patrokšņotu, nedomāju, ka kāds sūdzētos.
08.11.2022 22:31 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Es pat ļoti saprotu autori, pirms gada centos savilkt galus disertācijas darbam un vēl vecajā dzīvoklī blakus dzīvoja daudzbērnu ģimene. Maz, ka troksni radīja bērni, papildus tam suncis rējējs. Labi atceros kā viņus klusībā lādēju brīžos, kad pati koncentrēti gribēju ķerties pie darba. Mani izglāba kāzas un pārvākšanās uz citu dzīvesvietu. :D Tagad arī pati gaidībās, bet gribās cerēt, ka nebūsim tik uzkrītoši ar pārlieku trokšņošanu. Vismaz pēc savas pieredzes ņemšu vērā iespējamos scenārijus un parūpēšos par tepiķiem. Labs ieteikums par ausu aizbāžņiem, tie tiešām noderīgi. 👍😀
08.11.2022 23:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Bija šis pats scenārijs precīzi. Ar bērniem. Izsaucam policiju. Jo sieviete pateica ka vinai esot vienalga. Policija atbrauca un pateica ka bērnus ierobežot nevar. Lai dara ko grib. Mums jāpacieš. Viss END.tagad tur ir cilveki kas met hanteles pret zemi (sporto un ir troksnis. Ik pa laikam)
09.11.2022 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Man šobrīd ir tāda situācija. Sienas ir ļoti plānas tajā istabā kurā bija man guļamistaba. Aiz sienas dzīvo divi bērni kuri bļaustas reizēm vēl pat 1 naktī
Vakaros vispār tāda sajūta ka atrastos vienā dzīvoklī. Un vecāki bieži vien ampelējas līdzi. Bieži ir raudas un vecāki bļaustās. Vasarās bija konstants tusiņš pa naktīm. Es to atrisinaju vienkārši, pārvācos gulēt uz dzīvojamo istabu lai mūs atdala bieza siena. Tagad var dzirdēt tikai dobjus klusinātus trokšņus
Kad vasarā bija tusiņš, es ar hanteli dauzīju sienu un gandrīz caurumu izsitu otrā pusē, tik plānas sienas 😂 kad izgāja jaunieši uzsmēkēt, es atvēru logu un teicu ka ja neapklusīs tad saukšu policiju
Plkst bija ap 2 naktī
Viņi man atbildēja nu sauc nu ko tu vēl gaidi
Fuj šitādus kaimiņus
10.11.2022 14:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits