Vīramāte

 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
Sveiki. Vakar meitai nosvinējām 2 gadiņu dz/d . Viss kā parasti...galds visi runā. Man ar vīramāti nekad nav bijušas sliktas attiecības, bet arī baigās draudzenes neesam. Viņa ir īpatnēja, bet es domāju varbūt pāries, jo reti tiekamies, kaut gan dzīvo 10km attālumā. Ar mazmeitu neauklējas un pat, kad atnāk ciemos nesamīļo un neizrāda jūtas nekādas. Nosākuma bij skumji, ka tāda attieksme, bet samierinājos. Protams arī ciemos nesauc pie sevis un nepiedāvā paņemt kādreiz bērnu vai palaist mani kkur vienu.Visu laiku visu noveļ uz to cik viņa ir pārstrādājusies utt. Bet mana mamma arī strādā un var atbraukt 300km attālumu biežāk kā viņa 10 km. Labi, to esmu pieņēmusi. Vakar viņa man uzbrauca par to, ka mans vīrs visu viens velk un ka es neeju strādāt. Man nav ne tādu nekā šai pilsētā pat draudze tik viena. Bērns no septembra iet PII un uz dārziņu iet labi ja 2 ned. mēnesī, jo vienmēr kko saķer un slimo. Mamma protams to viņai pateica. Bet viņa tālāk sāka...un vēl ar tādu toni itkā es būtu slaists, kas dzīvo uz viņas dēla rēķina. Visu nakti bij' skumju sajūta arī norīta domas griežas par to visu.
08.11.2022 09:23 |
 
Patīk
Reitings 14529
Reģ: 09.12.2015
Autore, vajag stingrāku mugurkaulu. Es būtu atbildējusi vīrenei ar smaidu uz lūpām: "Ja apņematies pieskatīt mazbērnu katrā viņa biežajā slimošanas reizē, tad es labprāt meklēšu darbu. Tiešām jau sen sapņoju izrauties no garlaicīgās mājas vides."
Man pašai ir vīrene, kas no sākuma visādi savu indi mēģināja pilināt, bet es neņēmu galvā. Ne viņa mani dzemdēja, ne audzinās. Tagad esmu mīļākā vedekla, mums ir tiešām labas attiecības, cienam viena otru. Bet, ja es būtu vienmēr centusies izdabāt un pārdzīvojusi, noteikti vēl tagad mani ēstu nost, jo viņai patīk visus komandēt.
08.11.2022 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
LilyLady @ 08.11.2022 13:06
Autore, vajag stingrāku mugurkaulu. Es būtu atbildējusi vīrenei ar smaidu uz lūpām: "Ja apņematies pieskatīt mazbērnu katrā viņa biežajā slimošanas reizē, tad es labprāt meklēšu darbu. Tiešām jau sen sapņoju izrauties no garlaicīgās mājas vides."
Man pašai ir vīrene, kas no sākuma visādi savu indi mēģināja pilināt, bet es neņēmu galvā. Ne viņa mani dzemdēja, ne audzinās. Tagad esmu mīļākā vedekla, mums ir tiešām labas attiecības, cienam viena otru. Bet, ja es būtu vienmēr centusies izdabāt un pārdzīvojusi, noteikti vēl tagad mani ēstu nost, jo viņai patīk visus komandēt.
Jā, es vairāk vāros sevī man grūti pateikt acīs. Zinu, ka muļķīgi, bet tomēr man ar viņu jāsadzīvo vēl ntos gadus .Un nepatīk kašķēties . Viņa protams man to varēja pateikt, bet bij' svētki un ar tādu vēl paaugstinātu toņi. Vienkārši laikam nedrīkst viņai lietot alkoholu. Un jā, viņa skolotāja.🙄🙏
08.11.2022 14:14 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
MINCĪTE @ 08.11.2022 14:14
Jā, es vairāk vāros sevī man grūti pateikt acīs. Zinu, ka muļķīgi, bet tomēr man ar viņu jāsadzīvo vēl ntos gadus .Un nepatīk kašķēties . Viņa protams man to varēja pateikt, bet bij' svētki un ar tādu vēl paaugstinātu toņi. Vienkārši laikam nedrīkst viņai lietot alkoholu. Un jā, viņa skolotāja.??

Ja tavā vīramāte tāda ir, tad audzē ādu. Vai meklē terapeitu un sāc apmeklēt jau laicīgi, jo ir cilvēki, kuriem nekas nav labi un viņi nemāk mīlēt. Tik vienkārši. Mana vecmamma, no tēta puses, arī nekad nav bijusi mīlestības iemiesojums. Viņa jau nav slikts cilvēks. Viņa tāda ir. Es, kā mazmeita, viņai runāju pretīm un tas strādā, jo viņa redz, ka ar mani nevar tā, kaut kā :)
08.11.2022 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
Pelnrukšķīte @ 08.11.2022 16:57

Ja tavā vīramāte tāda ir, tad audzē ādu. Vai meklē terapeitu un sāc apmeklēt jau laicīgi, jo ir cilvēki, kuriem nekas nav labi un viņi nemāk mīlēt. Tik vienkārši. Mana vecmamma, no tēta puses, arī nekad nav bijusi mīlestības iemiesojums. Viņa jau nav slikts cilvēks. Viņa tāda ir. Es, kā mazmeita, viņai runāju pretīm un tas strādā, jo viņa redz, ka ar mani nevar tā, kaut kā :)
Man ir 30 gadi jau, bet es joprojām baidos no tā kas bīs ja sākšu runāt kas uz sirds.
08.11.2022 17:09 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.10.2022
Man šķiet, ka te jānotiek sarunai starp tavu vīru un viņa māti. Viņam ir jāpaskaidro, ka abi nolēmām, ka paliec mājās un audzini bērnu.
Tas nav nedz tavs strīds, nedz tava taisnošanās. Vīram ir jārunā ar savu mammu. Vīramātei nebūtu jālien jūsu ģimenes makā.
08.11.2022 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Dullā Ulla @ 08.11.2022 18:20
Man šķiet, ka te jānotiek sarunai starp tavu vīru un viņa māti. Viņam ir jāpaskaidro, ka abi nolēmām, ka paliec mājās un audzini bērnu.
Tas nav nedz tavs strīds, nedz tava taisnošanās. Vīram ir jārunā ar savu mammu. Vīramātei nebūtu jālien jūsu ģimenes makā.

Šis. Man ar viramāti ir labas attiecības, bet es daudz ko vnk ignoreju. Vieglāk dzīvot :)
08.11.2022 22:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits