Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uz skaistiem matiem

 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Labdien meitenes !!! Esmu savus matus novedusi līdz plāniem un lūstošiem no balināšanas . Bet man šausmīgi piestāv blondi mati ,un gribu kaut kā uzturēt. pašai ir Latvijas pelēkais un jau ir attaudzis lielu gabalu pēc saknēm redzu , jo dzeru vitamīnus , bet galos tāpat ir plāni un lūst . Ko jūs ieteiktu ? Varbūt tagad neko nedarīt , neiet pie friziera un gaidīt kad attaug kādu brīdi ? Varbūt balināt tikai saknes ? Varbūt ar krāsu iegūt ?
04.11.2022 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Kāpēc frizieris balina visu matu garumu ??
Nav nekāds brīnums, ka mati ir beigti. Ir jābalina tikai saknes . Tev taču toneris ir matu garumā?
Skalojot ārā bleach parasti noskalojas nost arī toneris. Attiecīgi atliek vien tikai notonet nevis balināt visu garumu !!!
06.11.2022 09:58 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
olaplex
06.11.2022 05:23 |
 
Reitings 43
Reģ: 31.10.2022
Mia6 @ 04.11.2022 19:35
cik ilgam laikam pietiek tā bundža? Kura garša labāka?
Ari lietoju sho kolagenu. 1 bundza pietiek apmeram menesim. Jaliek 2 merkarotes. Garshas pashai ir jaizmegina. Apelsins un Zemene diezgan saldi. Lemon-lime vieglaks un nav salds. Es pasutu www.iconfit.lv Pasutot virs 29€,piegade bezmaksas. Pagaidi lidz Melnajai piektdienai. Noteikti bus atlaides.
05.11.2022 12:32 |
 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
AustraB @ 04.11.2022 12:36
Es papildus vitamīniem lietotu jau daudz ieteikto kolagēnu skaistumam. Lietoju periodā pēc bēŗna piedzimšanas un ,ne tikai savilkās vēdera āda ātrāk, bet arī mati ātrāk atkopās pēc matu izkrišanas posma un mkopumā bija sajūta, ka tik daudz neizkrita!!!
Dzēru šo un joprojām lietoju, saņemu daudz komplimentu par jauneklīgo skatu :) :
https://balticsport.lv/lv/iconfit-beauty-collagen-kolagens-300g
cik ilgam laikam pietiek tā bundža? Kura garša labāka?
04.11.2022 19:35 |
 
Reitings 737
Reģ: 03.11.2022
Matu procedūras tiešām palīdz-botokss, sos rekonstrukcija un matu piepildīšana ar keratīnu un kalogēnu. Visas esmu veikusi-rezultāts priecē👍
04.11.2022 19:20 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Paldies jums meitenes ! Laikam būs jānogriež diezgan liels gabaliņš un balināšu tikai saknes 🫶🏻
04.11.2022 16:02 |
 
Reitings 4
Reģ: 01.11.2022
Ja frizieris balina katru reizi matus visā garumā, tad skaidrs, ka peļaste vien paliks. Vispirms nomaini frizieri, palasi un pēc tam pakonsultējies kāds ir tavs matu tips (1a, 2c utt.) un porainība, tad piemeklē atbilstošos līdzekļus. Pārej uz sakņu balināšanu šķipsnās un nogriez cik īsus vien vari, bet lai nav katru dienu jāieveido (ja nogriezīsi karē un katru dienu ieveidosi ar karstajiem līdzekļiem tāpat drīz sabojāsi).
Piemeklē eļļas, kas atbilst tavam matu tipam un regulāri pirms mazgāšanas iemasē galvas ādā. Neaizmirsti, ka vajadzēs arī labu attīrošo šampūnu, bet ikdienā mitrinošās līnijas.
Man bija līdzīga situācija, kad izbalināju savus pelēkos, tad nokrāsoju tumši brūnus un tad atkal izbalināju šķipsnās 😀 vienīgais, kas palīdzēja bija regulāras eļļas kūres, iemācījos arī pati aplīdzināt galiņus, lai vienmēr ir svaigs izskats. Matu botokss un visas ķīmiskās procedūras pie frizieres man palīdzēja tikai īstermiņā, sapratu, ka vissvarīgākais ir vesela galvas āda (un, protams, kārtīgs uzturs, izslēdz mākslīgo cukuru, cik vien vari). Lai veicas! :)
04.11.2022 13:24 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
1.) Es ieteiktu apgriezt tagad visus galus (mats lūzīs tālāk uz augšu, un kļūs vēl īsāks nekā, ja apgriezīsi laicīgi).
2.) Par balināšanu - viss ir produktos, mūsdienās ir pieejami (labos salonos) produkti, kuri matus bojā krietni mazāk, bet tas attiecīgi maksā. Es personīgi esmu tumšākas matu krāsas īpašniece kā “Latvijas pelēkais” (vairāk uz ziemeļu pusi 😄) un man patīk blondais tonis, bet es nebalinu visus matus - babylights vai balayage, kas sapludina blondo ar dabīgo un izskatās burvīgi. Varbūt pamēģini tā (daudz veselīgāks variants).
3.) Iesaku turpināt dzert vitamīnus + mazgāt tā, lai mati paspēj palikt netīri, lai ūdens tos nesausina vēl vairāk.
4.) Matu eļļa (lietoju olaplex, katru otro dienu) un maska.
5.) Maksimāli ierobežo karstumu - ļauj žūt pašiem, ieveido neizmantojot taisnotāju utml.
Ja šo visu ievēro, tad mati aug, kā arī ir spīdīgi un nelūst. Es biju Tavā situācijā, tagad esmu ataudzējusi, mainījusi paradumus matu kopšanā, un tagad ir skaisti.
04.11.2022 13:03 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Gaišus/blondus matu toni var uzturēt arī tonējot,nevis tikai balinot.
Tonējošie balzāmi tā nesabeigs matus,kā balinātājs.
Vitamīni nelīdzēs sabeigtiem matiem.
Jāatrod normāls frizieris,kurš var palīdzēt savest matus kārtībā un ieteiks kādus līdzekļus lietot.
04.11.2022 12:58 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.09.2021
Es papildus vitamīniem lietotu jau daudz ieteikto kolagēnu skaistumam. Lietoju periodā pēc bēŗna piedzimšanas un ,ne tikai savilkās vēdera āda ātrāk, bet arī mati ātrāk atkopās pēc matu izkrišanas posma un mkopumā bija sajūta, ka tik daudz neizkrita!!!
Dzēru šo un joprojām lietoju, saņemu daudz komplimentu par jauneklīgo skatu :) :
https://balticsport.lv/lv/iconfit-beauty-collagen-kolagens-300g
04.11.2022 12:36 |
 
Reitings 3438
Reģ: 01.03.2022
Lietojot kvalitatīvus frizieru balināšanas produktus un mitrinot, kopjot matus ar pareiziem šampūniem, maskām, eļļām utt., var uzturēt matus veselīgus un spīdīgus ilglaicīgi.
Tev visticāmāk mati ir pārbalināti un miruši. Tādus audzēt nav jēgas, būs vien jāgriež nost, lai ataug veselīgi. Ja atstāsi aplūzušus, mati tikai dziļāk un dziļāk lūzīs pa matu stiebriņu.
Palieto kopjošas matu maskas.
04.11.2022 11:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Ja tas ir friziera darba rezultāts, tad jānomaina frizieris.
04.11.2022 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!