Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad nav pa ceļam

 
Reitings 60
Reģ: 03.11.2022
Kā jūs rīkotos, ja tuvā ģimenes lokā būtu cilvēks, kas jums skaidri būtu licis manīt, ka jūs labāk redz ejam, nekā nākam un tā būs vienmēr, bet jūsu klātbūtni pacieš, jo esam viena ģimene? Jūs distancētos no šī cilvēka vai tomēr turpinātu uzturēt vienpusējas, pieklājības pēc attiecības, jo tā teorētiski ir ģimene?
03.11.2022 18:09 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.12.2022
vienkārši šķiet nesaprotami, ka vīram ģimenes locekļi saka, ka vēlas lai viņš viens pats brauktu ciemos, viens dotos tikties ar viņiem, nu katrā ziņā atklāti pasaka, ka lai es līdzi neesmu un vēlas tikties tikai ar viņu (nav tā, ka kopš attiecību sākuma viņš viens pats nebūtu ticies ar viņiem vai pavadījis viens laiku) un vīrs arī to pieņem un uzskata ka ir ok ka viņa ģimene tā atļaujas teikt un nespēj viņiem neko pretī pateikt. Ja no manas ģimenes kāds pateiktu ka nevēlas lai vīrs kaut kur ir līdzi, es jau nu noteikti neuzskatītu to par normu
07.12.2022 18:07 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.12.2022
Beidzot satieku cilvēkus ar šādu pašu problēmu....
Mani arī no vīra puses viens ģimenes loceklis neieredz. Taču vīrs par spīti tam, ka šis cilvēks (sieviete) izturas pret mani ne "pārāk jauki" un nemitīgi bāžas mūsu dzīvē un izrāda cik ļoti neciena mani, vīrs tāpat visu laiku mēģina ar viņu salabt, saglābt kontaktu, lai visiem būtu labi utt. Man reāli liekas, ka vīrietim būtu jānostājas sievas pusē un stingri jānosaka, ka nepieļaus, ka tā izturas, bet nē - viņam svarīgi lai visiem labi, lai kontakts saglabājas utt. Ir jau tik tālu, ka reāli domāju par šķiršanos jo nesaprotu, kā var ļaut savam radiniekam otru pusīti pazemot un vēl censties šai personai izpatikt.
07.12.2022 17:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Pelnrukšķīte @ 06.12.2022 09:19
Fascinē šitās vīramātes, kuras uzskata, ka viņām ir tiesības izlemt dēla vietā.
Vienīgais, ko varam darīt - nebūt tādas vīramātes savu dēlu sievām :)
man ir līdzīga situācija, bet uztveru to visu ar humoru, jo negribu sevi iztukšot stulba cilvēku izteikuma dēļ.
Nekad iepriekš nezināju, ka drauga māte par mani domā tik slikti. Vienu reizi viņa neizturēja un sāka bļaut telefonā savam dēlam par mani, cik slikta esmu, un bija arī lamuvārdi manā virzienā. Protams, es to dzirdēju, jo sēdēju blakus, jo viņa bija kā traka. Par to vēlāk esam runājuši visi un viņi nonāca pie secinājuma, ka vienīgais,ko man vajag ir nauda, laba dzīve, es viņu nemaz nemīlu un necienu, netaisu viņam ēst 3x dienā un nekalpoju viņam, kamēr viņš bija slims ,bet es darbā.
Tas viss beidzies ar to, ka es vairs vispār ar viņiem nerunāju un atsaku jebkādas tikšanās.
Savam draugam esmu savu nostāju pateikusi, viņš mani pilnīgi saprot un to pieņem. Mātei ir vairakas reizes teicis, ka aizliedz teikt ko sliktu par mani, bet ik pa laikam palaiž muti vēl. Es to neņemu vērā vairs.
Pati viņiem pateicu, ka manā un mūsu mājā viņi vairs nav gaidīti nekad. Ar savu bērnu jeb mani draugu viņi var tikties kad un kur vēlas, es to nekad neliegšu, bet vairs nekad nebūs draudzīgu attiecību. Man tas bija liels šoks no viņu puses, ka esmu tik nenormāli slikta, lai gan mājās mums vienmer ir tīrs, vakariņas vai pusdienas iespēju robežās ir vienmēr. Viņa mātei nav pieņemams, ka pieaudzis vīrietis arī uzkopj māju vai gatavo ēst, kad esmu darbā līdz vēlam vakaram, tāpēc esmu izlutināta un mamma mani slikti audzinājusi.
Pēdējais piliens laikam bija tas, kad nosauca mani par vieglas uzvedības meiteni, lai gan nekad mūžā savu draugu krāpusi neesmu un nekādās attiecībās ar citiem vīriešiem neesmu ielaidusies. Pēc tā pie sevis nospriedu,ka nekad dzīvē vairs nebūs nekādas draudzības. Diezgan traka situācija , bet nu VĪRA MĀTES VELLA MĀTES🤣
07.12.2022 17:22 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Viss tik ļoti caur puķēm pateikts, ka tiešām nevar iebraukt. Būtu tā arī teikusi - vīramāte mani ienīst, jau 10 gadus nespēj samierināties ar to, ka dēls apprecēja mani, nevis kādu viņas noskatīto sievieti.
Tu esi ļoti, ļoti pacietīga, ja vīrs nespētu nostāties manā pusē, man tāda situācija beigtos ar šķiršanos. Jums ir kopīgi bērni?
07.12.2022 16:39 |
 
Reitings 159
Reģ: 26.08.2015
Cik gadi vīramātei? Ja vīrs ir vēlais bērns, iespējams, pēdējie dzīves gadi un pēc tam būt miers. Ja nevari satikt, brauc ciemos retāk, atrod dažādas atrunas. Lai vīrs risina savas-tavas problēmas ar māti, tu tur neko nevarēsi izdarīt.
07.12.2022 15:48 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Fascinē šitās vīramātes, kuras uzskata, ka viņām ir tiesības izlemt dēla vietā.
Vienīgais, ko varam darīt - nebūt tādas vīramātes savu dēlu sievām :)
06.12.2022 09:19 |
 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Un ja ir kaut ko viņai pateicis par šo visu tad tas arī ir tā - nu nu nu, tā nevajag darīt!
Es viņam saku, ka man tas nav pieņemams, viņš pasaka ka pateicis ka tā "nepieļaus ka izturas", bet visu laiku vienkārši jūtu ka viņš to vien dara, kā domā, bēdājas un es nezinu ko vēl. Kad abi esam kopā ar šo personu tad vēl minimāli (0.5%) var redzēt ka cenšas izrādīt ka neļaus viņai tā izturēties, bet kad viņš ir viens pats, tad jau izdabā dubultā un izturas kā pret mīļāko cilvēciņu pasaulē (jāatgūst jau arī tas laiks, kad nevarēja to darīt, jo es biju klāt)
05.12.2022 22:57 |
 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Man ir identiska situācija autores aprakstītajai. Tikai vīrs pa visām varītēm cenšas to noraidīt pat ja skaidri saku konkrētu situāciju kurā tā persona X izturās vienkārši pilnībā necienīgi. Bet draugs uzskata ka tā ir ģimene un skrien pakaļ ar aizsietām acīm šai personai bez maz vai lienot pa...ā. Nesaprotu viņa rīcību, strīdi par to ir jau kādu laiku un patiesībā nesaprotu kā viņš var to pieļaut un jau kādu laiku apšaubu mūsu attiecību nākotni. Jā, protams, katram pašam jāmāk aizstāvēties - es ar šo personu pat vairs nekomunicēju, jo neuzskatu, ka man tas jādara, ja jau tik ļoti riebjos, bet uzskatu ka arī vīrietim būtu jāmāk noteikt robežas un vispār tas viss liekas tik ļoti muļķīgi
P.S. pieminēšu, ka šī persona ir arī jaunāka par viņu pašu, un šis nav gadījums "cieņa pret vecāku cilvēku"
05.12.2022 22:37 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sviests ir tērēt savu laiku un dzivi dēļ idiotu radiem..
04.11.2022 01:45 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BellaCiao @ 03.11.2022 21:31

Nu tad piedod, bet tavs vīrs nav labāks, ja viņš pieļauj šo. Viņam būtu vai nu jānoliek pie vietas savu radinieku, vai jāatceļ šie pasākumi vispār.
Atļaut šitā savu sievu pazemot, fui!

Manuprāt, autore pati lauj sevi pazemot. Ja tā vispār ir pazemošana. Varbur viss ir pārspīlēts.
Cilvekam pašam ir sevi jaiztav nevis jāgaida uz otru personu. X. Un vispār nav spiesta lieta pameklēt radu saietus.
Es autores vieta, jau sen pasūtitu tas personas. Un lieta atrisināta. Nedomātu ko kurs pateiks vai padomās.
04.11.2022 01:38 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Kamēr otra puse nenovilks skaidras robežas un neparādīs savu nostāju attiecībā uz Tevi,tas turpināsies. Bet Tev ir japarāda arī savs mugurkauls. Tikai jūs abi ar vīru zināt, kāpēc jūs viens otru izvēlējāties, un kā patiešām ir jūsu starpā un citiem, ne ģimenei, ne draugiem, nav nekāda darīšana un teikšana par jūsu izvēlēm vai attiecībām. Es varu tikai no savas personīgas pieredzes spriest, bet šeit ir jāiesaistās vīram, jo es savam teicu”Tu tiec ar saviem radiem galā, bet es tikšu ar saviem”. Tālāk jau viss pa ķēdītei - kažoks uz otru pusi kad tiekās, ja dir* , tad tikai aiz muguras. Bet nu tur jau tā īstā vieta tādiem. 😉
04.11.2022 00:03 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Necieņa pret otru pusīti nav attaisnojama ar audzināšanu. Ja vīrietis gribēs, tad spēs aizstāvēt pret savas mātes (pēc autores komentāriem šķiet, ka tā ir niķīga vīramāte) neaudzinātības izpausmēm un tiks galā par spīti tam, kādas attiecības ir ar vecākiem. Tas, ka vecāki ir stingri, nenozīmē, ka tā ir visatļautība.
Autore, es tavā vietā vienkārši izturētos pieklājīgi, nemētātu indīgas piezīmes, neļautos provokācijām un neizrādīt aizvainojumu, rūgtumu, ļaujot radiniecei nostāties muļķes lomā. Tajā pašā laikā parunātos ar vīru, lai saņemas un izrunājas ar saviem radiem. Radiniecei nav tīkama vīrieša sieva? Tās ir viņas problēmas, ne viņai jādzīvo ar šo sievieti, bet gan vīrietim. Ja viņš ir izvēlējies šo sievieti kā sievu, tātad viņa ir īstais cilvēks. Pārējiem nav jājaucas un jāapvaino pieaugušu cilvēku attiecības.
03.11.2022 23:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pēc visa tevis rakstītā, es 100% distancētos. Kapēc jāļauj lai pazemo, noniecina, sabojā garastāvokli. Neviena cilvēka klātesamība nav tās cenas vērta.
03.11.2022 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 2599
Reģ: 25.05.2009
Karliiina @ 03.11.2022 22:13
Savā ziņā te arī ir tāda dilemma: sekot savām sajūtām un nespiest sev būt tur, kur īsti negaida vai būt labai vīram un vīra ģimenei un neizcelties, bet darīt tā, kā viņiem pieņemts. Situācija ir nemainīga jau 10 gadus, ir mēģinātas dažādas pieejas, kas nav nesušas rezultātu. Kaut kādā mērā mana pacietība laikam ir izsmelta un bez ilūzijām gribas izvērtēt un sev līdzās tiešām tos, ar kuriem no sirds ir labi.

Vīramāte?
Vai tad, kad pirms 10 gadiem precējies, situācija bija savādāka? Vai jau precoties zināji, ka vīramātei tu neesi pa gaumei?
03.11.2022 22:18 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.11.2022
Savā ziņā te arī ir tāda dilemma: sekot savām sajūtām un nespiest sev būt tur, kur īsti negaida vai būt labai vīram un vīra ģimenei un neizcelties, bet darīt tā, kā viņiem pieņemts. Situācija ir nemainīga jau 10 gadus, ir mēģinātas dažādas pieejas, kas nav nesušas rezultātu. Kaut kādā mērā mana pacietība laikam ir izsmelta un bez ilūzijām gribas izvērtēt un sev līdzās tiešām tos, ar kuriem no sirds ir labi.
03.11.2022 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Karliiina @ 03.11.2022 19:16
Neesmu izdarījusi neko, lai tāda rīcība būtu pamatota. Gluži vienkārši cilvēks manā vietā labprātāk gribētu redzēt kādu citu un to godīgi arī ir pateicis. Nedomāju, ka manos spēkos ir to mainīt. Esmu mēģinājusi, bet ir jāspēj objektīvi izdarīt secinājumus. Ir bijis, kad izlaižu kopīgās tikšanās, bet tad no ģimenes ir komentāri - kā tad Tu tā, pret ģimeni tā nevar. Šādās reizēs ir neērti.

Nu vienkārši drausmīgi. Man vieniem paziņām līdzīgi. Rezultātā tā vīra ģimene nebija pat uz kāzām, jo dēls nav sievu mammai pa prātam izvēlējies. Normāla, gudra, smuka sieva. Bet nu tā vīramāte... 😮‍💨🙄 Tagad vienkārši nekomunicē tas vīrietis ar savu ģimeni. Nu vai tas ir tā vērts?? Nezinu. Nesaprotu tādus cilvēkus, kas tā atļaujas saviem bērniem/radiem čakarēt dzīvi, jo, redz, viņiem kkas nav pa prātam.
03.11.2022 22:08 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.11.2022
Tuvinieki saka, ka tāds raksturs un viss. Jāizliekas, ka viss ir labi, jo tā taču ģimene. Valdonīgs raksturs ir, tas tiesa. Pierasts, ka visi visam pakļaujas un pretī nerunā. Vīrs nepaklausīja. Man ir starp puķēm pateikts, lai cenšos izpatikt, jo citādi būs tikai sliktāk. Vīrs neko nevar pateikt pretī, jo ģimenē ieaudzināts, ka vecākiem un gados vecākiem pretī nerunā. Es nāku no gados jaunas ģimenes, mums viss daudz brīvāk, pēc sajūtām kā citā gadsimtā. Vīrs kā vienīgais, vēlais bērns. Visi jaunie viņa radu lokā, kam būtu jābūt viņa vienaudžiem ir savus 10, 15 gadus vecāki. Te arī var just, ka ir liela bijība, bezierunu pakļaušanās, visam jābūt vecākiem un ģimenei pa prātam.
03.11.2022 22:06 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Karliiina @ 03.11.2022 19:16
Neesmu izdarījusi neko, lai tāda rīcība būtu pamatota. Gluži vienkārši cilvēks manā vietā labprātāk gribētu redzēt kādu citu un to godīgi arī ir pateicis. Nedomāju, ka manos spēkos ir to mainīt. Esmu mēģinājusi, bet ir jāspēj objektīvi izdarīt secinājumus. Ir bijis, kad izlaižu kopīgās tikšanās, bet tad no ģimenes ir komentāri - kā tad Tu tā, pret ģimeni tā nevar. Šādās reizēs ir neērti.

Varbūt tikai tev liekās ka neko neesi izdarījusi, bet mazums šī persona to tā neredz. Iespējams kaut kādā mirklī kaut kas tāds bija tavos vārdos, attieksmē vai rīcībā kas nu tai personai liek šādi izturēties. Turi galvu paceltu un atceries ka ja tu tiešām neko neesi izdarījusi, tad tev nav par ko uztraukties. Es tiešām viņas attieksmei atbildētu ar tādu pašu.
Ja jūsu ģimenē visi ir tuvi, tad kāds noteikti zin iemeslu tam kāpēc persona pret tevi tā izturas! varbūt ir vērts pateikt ka nevēlies ierasties uz sanākšanām jo tev nepatīk attieksme?
03.11.2022 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 2461
Reģ: 29.01.2009
Nu kā vispār vīrietis var pieļaut, ka pret viņa sievu šādi izturās? Labāk iebāzt galvu smiltīs un tēlot, ka viss labi? Nožēlojams vecis.
Un kādā sakarā kāds cits drīkst norādīt, ar ko precēties un ar ko nē?
03.11.2022 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 2461
Reģ: 29.01.2009
Karliiina @ 03.11.2022 21:10
Cilvēks no vīra ģimenes. Tuva radniecība. Ja tā nebūtu, visticamāk šis jautājums nemaz neizraisītu diskusiju. Iemesls ir tāds, ka vīrs neizvēlējās īsto sievu. To, kuru vajadzēja.
Ir mēģināts runāt,situāciju risināt, noskaidrot, kas tieši noticis, bet cilvēks smaidot pamet telpu un aiziet.

Tādā gadījumā šī situācija jārisina Tavam vīram. Viņam jāpasaka tai personai, ka necietīs šādu attieksmi pret Tevi, pretējā gadījumā viņš ar viņu nekontaktēsies. Ja viņš nav pietiekami vīrišķīgs, lai to izdarītu, tad man Tevis žēl. Jo tad nevis viņš ir nepareizo sievu izvēlējies, bet Tu nepareizo vīru.
03.11.2022 21:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!