Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help- vīramāte!

 
Reitings 6
Reģ: 30.10.2022
Help! Nezinu, ko darīt ar vīramāti!!! Stāsts šāds…Vīra māsa šķirās, jo viņai uzradusies jauna mīlestība, ar ex-vīru dala protams arī mantu un bērnus. Kopā bija 10+ gadi, apprecējās jauni un uzbūvēja kopīgu biznesu laulības laikā. Šķiršanās process, kā pieaugušiem cilvēkiem, bez liekām drāmām.
Šajā visā procesā drāmu rada mana vīramāte, kas ir nostājusies savas meitas ex-vīra pusē un apsaukā publiski savu meitu par m*uku, stāsta visiem, ka viņa esot precējusies ar plānu izkāst tikai naudu no ex-vīra un tagad apzogot ex-vīru mantas dalīšanas procesā. Tas viss bija aizgājis tik tālu, ka vīramāte eskorta lapās pat bija atradusi līdzīgu dāmu ar aizklātu seju un sākusi ex-vīram stāstīt, ka viņas meita eskortā strādājot par m*uku jau viņu laulības laikā. Pēdējā pērle, ko es dzirdēju no viņas bija, ka viņa sūtīšot savai meitai virsū bāriņtiesu, jo šī “joberējoties ar savu jauno jākli pa visādām viesnīcām” un bērniem būšot jādzīvo tādā vidē. Lieki piebilst, ka meita ar viņu kontaktus vairs neuztur, līdz ar to mātei nav nekādas informācijas, kur un ko patiesībā dara viņas meita.
Es un mans vīrs turpinam uzturēt kontaktus gan ar viņa māsu, gan māsas ex-vīru, ņemot vērā, ka mums vienmēr ir bijušas labas attiecības. Vīra mātei esam pateikuši, ka mēs viņu situācijā iekšā nejaucamies un nevēlamies uzklausīt arī viņas vienīgo un viņasprāt pareizo viedokli par šo. Problēma ir tajā, ka vīramāte nerespektē mūsu izvēli un visu laiku maļ uz riņķi vienu un to pašu stāstu par savu meitu m*uku. Vienu reizi tas bija aizgājis par tik tālu, ka manam vīram pat tika piedēvēts savas m*ukas māsas sutenera statuss dēļ tā, ka viņš nepiekrīt mātes viedoklim par māsu. Turklāt pēc pašas vīra mātes stāstītā, viņai, dēļ šiem meitas m*aukas izgājieniem, esot sakāpis asinspiediens, nav ēstgribas un nevarot naktīs gulēt. Loģiski, ka tas viss ir tikai dēļ tām fantāzijām, ko viņa izdomā savā galvā par savas meitas laulību.
Es ar vīramāti nekomunicēju, kā tikai tajās reizēs, kad viņa ierodas fiziski ciemos, bet, kad tas notiek, tad protams aiziet vīramātes monologs par viņas meitas šķiršanos. Kaut kāda runāšana ar viņu ir kā pret sienu. Es pat vairs neiesaistos ar viņu diskusijās par šo tēmu. Vīrs arī nē, līdz ar to viņa sēž viena pati mūsu viesistabā un izsaka skaļi apvainojumus savai meitai un klāsta savas teorijas par meitas neuzticību tukšam gaisam.
Negribas, lai vīramāte sabeidz veselību un sajūk prātā dēļ savām slimajām fantāzijām, bet iestāstīt, ka šī drāmas uzburšana ir jāizbeidz, viņai arī nevar.
Ko jūs darītu šādā situācijā?
Piedodiet par garo palagu, bet īsāk nevarēju uzrakstīt un paldies, ja izdevās izlasīt līdz galam.
30.10.2022 09:27 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es saglabātu savu nostāju un nejauktos vīra māsas šķiršanās apspriešanā ar vīra māti. Vīra mātei arī pateiktu, ka jūsu mājās, piemēram, kad viņa ir ciemos, šis temats netiks apspriests.
30.10.2022 09:33 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Negribas, lai vīramāte sabeidz veselību un sajūk prātā dēļ savām slimajām fantāzijām, bet iestāstīt, ka šī drāmas uzburšana ir jāizbeidz, viņai arī nevar.

Bet jums nav nevienam jāuzņemās atbildību par viņas slimajām iedomām un fantāzijām,un nav jācenšas viņu par ko citu pārliecināt.
Ir jāpasaka,ka šī tēma ir slēgta un pilnīgi neko nevēlaties apspriest un punkts.
30.10.2022 09:51 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Nekas tur nav darāms, ignorējiet, lai babulis ņemas. Izklausās pēc vecuma demences vai kāds psiho novirzes tāda muldēšana un fantāzijas lidojums. Mainiet tēmu vai neatbildiet.
30.10.2022 10:01 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Droši vien vīra māte ļoti pārdzīvo par meitas šķiršanos, ģimenes izjukšanu, tāpēc arī ir sākusi neglīti runāt un visu ko izdomāt, par cik pašai meitai neko pateikt nevar. Es arī piekrītu, ka nevajag jaukties vīra māsas šķiršanās apspriešanā ar vīra māti. Ar laiku gan jau viņai pašai arī apniks, cik tad var runāt savā nodabā vien.
30.10.2022 10:55 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Es laikam mēģinātu parunāt ar vīru, lai apsvērtu ideju aiziet ar vīramāti pie ārsta. Šis vairs neizklausās pēc parastām dusmām un aizvainojuma. 😕
30.10.2022 11:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ko jūs darītu šādā situācijā?

Pārtrauktu kontaktu ar šādu nestabilu būtni.
30.10.2022 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Si nu gan butu reize, kad partrauktu kontaktu (gan ja butu tava vieta, gan tava vira vieta).
Ja lidz sim ar runasanu nav sapratusi, tad nesapratis ari nakotne. Kad apniks burt so dramu, nakosie apsaukasanas rinda busi tu vai tavs virs.
30.10.2022 12:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits