Attālināts darbs

 
Reitings 5
Reģ: 05.01.2022
Daudz lasu, ka arvien vairāk cilvēku strādā no mājām. Palasot vakances, tur tikai pārdošanas speciālisti, mārketinga speciālisti. Protams, ķirurgs nevar operēt attālināti un piena ražošanas strādnieks sieru arī nevar attālināti siet (gan jau varēs reiz arī to).
Vai Jūs strādājiet attālināti? Vai Jums vispār ir tādas iespējas?
Es tik ļoti to gribētu - sapnis.
24.10.2022 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
amoreamore @ 26.10.2022 09:55

Vai arī var strādāt mazāk par 183 dienām EEZ, un mazāk par trīs mēnešiem ārpus EEZ. ;)
Lielāko gada daļu es pavadu LV, neuztraucies tik ļoti par maniem nodokļiem :)

Es neiztraucos, kā jau rakstīju- mani vairāk interesē 🙂 Jo man pēc tava komentāra izklausījās, ka tu maz laika pavadi Latvijā un lielāko daļu esi prom. Līdz ar to mani interesē, vai tu to visu saskaņo ar savu darba devēju un kā. Es labprāt arī aizlaistu šādā avantūrā ārpus EEZ un ilgtermiņā.
26.10.2022 10:29 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
cory @ 26.10.2022 10:29

Es neiztraucos, kā jau rakstīju- mani vairāk interesē ? Jo man pēc tava komentāra izklausījās, ka tu maz laika pavadi Latvijā un lielāko daļu esi prom. Līdz ar to mani interesē, vai tu to visu saskaņo ar savu darba devēju un kā. Es labprāt arī aizlaistu šādā avantūrā ārpus EEZ un ilgtermiņā.

Katra situācija no nodokļu perspektīvas tiek vērtēta individuāli, tas kā daru es/kaimiņš/draudzene/kolēģis, nenozīmē, ka tas būs analoģiski tavā situācijā
Visvieglākais ir braukt uz Spāniju, tur var tusēt 183 dienas, un nodokļu režīms lv paliks nemainīgs.
26.10.2022 11:15 |
 
Reitings 39600
Reģ: 20.07.2021
26.10.2022 12:46 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.10.2022
Kopš kovida ēras strādāju pamatā mājās, uz darbu dodoties tikai, kad nepieciešams ko fiziski uz vietas sadarīt. Darba laiks ir 9-18, bet manā darbā nevienu īpaši nesatrauc kad tieši es strādāju, galvenais, ka esmu pieejama, ka darbs ir padarīts, tad nu mani šis modelis ļoti apmierina, ir dienas, kad miegs nenāk, un jau krietni pirms darba laika parosos, ir dienas, kad gribu pastrādāt vakarā, bet attiecīgi, ja man vajag brīvu laiku pa dienu, nekautrējoties to izmantoju - aizvest bērnu pie ārsta, pašai pie ārsta vai ko citu nokārtot. Ja nāk miegs pa dienu, aizeju pagulēt stundiņu :D Noteikti nemainītu vairs pret ikdiens ofisa darbu, jo ir vēl viens būtisks bonuss - skaidrs, ka nenosēdēsi pie datora bez pauzēm, tad nu ik pa laikam esošās 5minūtes tiek izmantotas, lai ieslēgtu vešeni, iztīrītu irobotu, izkarinātu veļu, nomizotu kartupeļus u.c. sīkumi. Attiecīgi, to, ko citādi es darītu vakarā, esmu pa dienu savās minipauzēs paguvusi - esmu izkustējies + vakarā, kad bērni un vīrs mājās, esmu gan pastrādājusi, gan veļa tīra, gan vakariņas gatavas, un mana atpūta sākās agrāk nekā tad, kad strādāju ofisā.
26.10.2022 20:26 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ir visas iespējas, bet pēdējā laikā daru to samērā reti. Patīkamāk strādāt no biroja, mājās šobrīd nav tam īsti piemēroti apstākļi.
Un to, cik laba ir tā strādāšana no mājām, var ļoti labi redzēt pēc atsevišķu kolēģu produktivitātes, aktivitātes zvanos un sapulcēs, kā arī nespējas sakontaktēt pat vairākas stundas (darba laikā). Ne visi cilvēki ir spējīgi strādāt no mājām.
31.10.2022 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits