Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana jaundzimušajam

 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sveikas.
Kolēģim uz šī gada beigām plānojas mazulis. Puisītis.
Pa cik šis kolēģis man ir arī draugs, tad gribas ko uzdāvināt līdz ar mazuļa ienākšanu pasaulē. Bet nezinu īsti kas tiešām būtu noderīgs. Kaut kādas banālās pamperu tortes negribu taisīt.
Stāstiet, ko jūs bijāt priecīgas saņemt dāvanās un kas ir tas, ko tiešām nevajadzētu dāvināt?
16.10.2022 22:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
mangos @ 28.10.2022 22:39
manuprāt, divi varianti - dāvanu karte bērnu veikalā vai dāvanu karte fotosesijai.

Esmu nolēmusi par labu dāvanu kartei.
29.10.2022 08:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
MeltedCheese @ 16.10.2022 22:15
Kādu apģērba komplektiņu? Kaut kādus knupjus ar vārdu tiešām nē, pamperu tortes domāju, ka arī nē. Vislabākais jau ielikt naudu konvertā, ja ko vajadzēs, tad jau paši nopirks.

Kur garantija ka dāvanu naudu iztērēs priekš bērna nevis cigaretēs vai citur ?
Un kāda tad būtu tā minimālā summa, ko jūs liktu aploksnē ? 20 eiro? 25 eiro?
29.10.2022 03:03 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
manuprāt, divi varianti - dāvanu karte bērnu veikalā vai dāvanu karte fotosesijai.
28.10.2022 22:39 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.10.2022
Iesaku uzdāvināt mazuļu monitoru ar kuru var uzraudzīt bērnu piemēram no blakus istabas. Manuprāt tas visiem vecākiem varētu noderēt. Paši saņēmām nesen dāvanā Philips monitoru un esam ļoti apmierināti :)
28.10.2022 15:15 |
 
Reitings 1453
Reģ: 21.11.2017
Kā mamma, diezgan vientuļa 😀 varu teikt, ka labākā dāvana būs wolt/bolt dāvanu karte, jaunajai māmiņai ļoti noderēs. Bērniņam var kādu vienu smuku bodiju, kas der ap 3 mēnešiem (jo nezini cik liels var miedzimt mazais)
Visas lupatiņas, pamperi, manuprāt ir galīgi garām
18.10.2022 13:41 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
.Eksperte. @ 18.10.2022 02:02
Paldies par ieteikumiem un viedokļiem. ?
Tagad vairāk sliecos uz dāvanu karti. Taču pa cik atrodos UK, nosauktās firmas man nav aktuālas. Ārzemju mammas, ko labu varat ieteikt? Kuri ir tie labākie bēbju veikali?

Cik zinu, tad https://newbiestore.com/ ļoti kotējas starp jaunajiem vecākiem. UK ir vairāki veikali, domāju, ka dāvanu karte no šī veikala būs kā medusmaize.
18.10.2022 10:51 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
.Eksperte. @ 18.10.2022 02:02
Paldies par ieteikumiem un viedokļiem. ?
Tagad vairāk sliecos uz dāvanu karti. Taču pa cik atrodos UK, nosauktās firmas man nav aktuālas. Ārzemju mammas, ko labu varat ieteikt? Kuri ir tie labākie bēbju veikali?

Ja UK ir Lindex, tad tas ir labs. Mazās drēbītes aug līdzi mazajam, jo ir 2 izmēri (knopītes 2 rindās).
18.10.2022 10:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Paldies par ieteikumiem un viedokļiem. 🙃
Tagad vairāk sliecos uz dāvanu karti. Taču pa cik atrodos UK, nosauktās firmas man nav aktuālas. Ārzemju mammas, ko labu varat ieteikt? Kuri ir tie labākie bēbju veikali?
18.10.2022 02:02 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Vislabāk pajautāt pašiem vecākiem, vai ir kas tāds, ko vēl vajadzētu un gribētu. Vai nu dāvanu kartes vai nauda. Zinu, ka daudziem gribas sagādāt pārsteigumu, nopirkt ko īpašu, bet man liekas, ka tā visdrīzāk var iebraukt grāvī, nekā tiešām uzdāvināt ko noderīgu. Mēs teicām, lai dāvina attistošās rotaļlietas, pasaku grāmatas, arī banālos pamperus un mitrās salvetes vai drēbītes uz lielākiem izmēriem. No visiem sadāvinātajiem plediem un mīļlupatiņām izmantojam tikai dažus. Mīkstās mantas vienkārši kaitina, jo visu to bēbja periodu tikai kaut kur krāj putekļus. Tāpat arī visi loriņi, kur virsū bērna vārds + visi dzimšanas dati nav diez ko vajadzīgi. Kaut kādas pildāmās grāmatas arī jāizvērtē, vai vecāki vispār pildīs.
Vispār visvairāk noder nauda. Mēs, piemēram, liekam visu sadavinato naudu kopā un to izmantojam visiem lielajiem pirkumiem - barošanas krēsliņš, lielāks autobeņķis utt.
18.10.2022 00:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.01.2022
Gaidu otro mazuli un liela daļu ieteikumu ir ļoti subjektīvi , tik viegli nošaut greizi ar tam drēbēm , gultas veļām, segām, mantām - man ļoti daudzas nosauktās mantas vnk krāj putekļus . Kad uzdāvināja pamperus un soses vsp likās wtf :D saprotu , ka gribas kko uzdāvināt , bet mums bija alerģija no daudzām firmām un knupīšus nedevu , jo baroju ar krūti . Man draudzene bija izteikusies , cik mums forša sedziņa ar vārdu , tāpēc pasūtīju viņai tādu līdzīgu , kad viņai piedzima , bet citādāk neriskētu neko tādu pirkt . Ja bebitim , tad ieteiktu dāvināt dāvanu karti kādā foršā veikalā, kaut aptiekā , ja vecākiem tad dāvanu karti Wolt / bolt vai kādā pilsētas kafejnīca , silta ēdiens ar jaundzimušo ir svētība .
17.10.2022 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Pa cik pati esmu gaidībās, tad es lielākoties esmu jau daudz ko pati sagādājusi. Pledi lieli un mazi man jau ir daudz. Drēbes arī, zīdaiņu kopšanai arī visādi krēmi, mazgāšanai. Es, personīgi, nepriecātos par pamperu kūkām, kārtējo pledu/segu, pasarg dies milzīgām plīša mantām, nekādus dvieļus/segas ar bērniņa vārdiņu, knupjus, mīļlupatiņas, atmiņu grāmatas, jo pati esmu iegādājusies jau daudz ko iegādājusies, šīs lietas var iegādāties pēc laika, kad esi bijusi ciemos vairākkārt un zini, ka tiešām jaunajiem vecākiem nav konkrētā lieta. Ar knupīšu turētājiem ir tā, man ar pirmo divus tādus uzdāvināja, ir labi, bet var gadīties, ka nebūsi iespējams vienīgā, kas ko tādu iedomāsies. Īstenībā šādi bar būt ar vairākām lietām, ka iespējams nebūsi oriģināla, jo tā domās vēl kāds. Īstenībā, piekrītu par fotosesiju, par dažāda veida dāvanu kartēm no dažādiem veikaliem, par naudu aploksnē.
17.10.2022 21:03 |
 
Reitings 259
Reģ: 02.04.2022
Manā pieredzē mazulim nevajag neko daudz, parasti vecākiem ir gan drēbes, gan pamperi.
Es priecātos par dāvanu karti uz masāžu - piemēram, masāžu pārim. Tas būtu relaksējoši un lielisks iemesls vecākiem uz īsu brīdi izsprukt no zīdaiņa mīļajām ķepiņām.
17.10.2022 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Man tiesi patika knupja turetajs- uzdavinaja ar vardu un tas nebija iegadats.
Es priecajos oar mantinam- jebkadam, jo paslaik pielietoju pieeju, ka pati neperku. Un strada- ir daudz sadavinats 😀
17.10.2022 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Izlasot situācijas aprakstu, ka kolēģis - draugs, es droši vien šādas lietas skatītos:
- Piekrītu Jenna - iepriekš minētās dāvanu kartes no Wuf / Hebe / Wooly Organic / TinyBunny / u.c. vietējie veikaliņi, vēl var Nordbaby dāvanu karti - tur arī viss, kas nepieciešams un smukas drēbītes arīdzan.
- Tiku redzējusi tādas mīļmantas ar naktslampiņu, redzēju fursova_lana IG kontā, dikti mīlīgs likās, nezinu par gaismas spožumu, bet man, piemēram, naktī ceļoties barot/mainīt pamperu noderētu viegla gaismiņa
- Izvairītos dāvināt - pledus, sedziņas, drēbes, arī grāmatas nedāvinātu, kur iemūžina mazuļa mēnešbildes un prasmes, knupjus un turētājus, pamperus noteikti nē😀 - šīs lietas, manuprāt, dāvina vairums un var gadīties, ka jau citi sadāvinājuši, vai vecāki paši sapirkuši.
17.10.2022 10:48 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.05.2022
Es labāk uzdāvinātu dāvanu karti uz kādu bērnu veikalu,lai vecāki paši izvēlas,ko viņiem tiešām vajag,nevis pirktu kārtējo bērna krekliņu,kuru stabili jau paspēja uzdāvināt radinieki
17.10.2022 08:46 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 13.02.2009
Forša lieta ir grāmatas, kur mazulim augot vecāki var ielīmēt mēneša bildes un paši aprakstus veidot, man personīgi patīk vietējo ražotāju, Pūra pērle / Kā tu pasauli mācies vai tamlīdzīgas. Veikalos Manilla un Mazā cilts var pameklēt tāda veida grāmatas.
Kas vēl iepriecināja - dāvanu kartes :) no Hebe/ Wooly organic/ Wuf kids - tiešām kvalitatīvas, skaistas drēbītes un atkal, var atbalstīt vietējos uzņēmējus.
Ja vairāki draugi/kolēģi var “samesties” kopā, tad dāvanu karte jaundzimušo fotosesijai.
Ko ne - knupji un to turētāji (varbūt vispār mazulis nelietos), pamperkūkas un pamperi, visādi gadžeti.
16.10.2022 23:07 |
 
Reitings 27227
Reģ: 11.02.2015
Atkarībā, kas vecākiem pašiem jau ir/nav iegādāts.
Ja no gadžetiem, paši nebijām iegādājuši, bet priecātos par to muzikālo/balto trokšņu zaķi (vai citu tamlīdzīgu mantu).
Ja zina izmērus (parasti jau standartiņš), vienmēr noder lieks gultasveļas komplekts, jo sākumā nešķita, ka vajadzētu vairākus (ne tikai 2 😁)
Šūpuļkrēsls barošanas laikam (nu es nezinu dāvanas cenas griestus 😁)
Mīļsedziņa.
Ja ko tādu "paliekošu" - kāda ģimenes kanva (ja ir pieejams ģimenes foto), vai glezna no viņu kopbildes.
Vispār atbalstu kaut kādu "sudraba karotīti" vai ko tamlīdzīgu no dārgmetāla - lai mazulim tiešām kas paliekošs no pirmajām dāvanām, simboliski - turīgai dzīvei.
Nevajag dāvināt drēbītes 😁 neviens neietrāpīja stiliņā, kas man patiktu. Nu, ja vienīgi ļoti labi pārzini.
Mīkstās mantas. Vienu gan tagad puika izmanto kā miega mantu joprojām, bet uzdāvinātas tika vairākas - kur visas likt?
Pamperi it kā vienmēr noder, bet ja dāvana - nekas atmiņā paliekošs.
16.10.2022 22:22 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
Ir daudz kur jau safasētas jaundzimušo dāvanu kastītes, kur ietilpst apģērbiņš, pleds, kāda mīļlupatiņa.
Bet kopumā es arī dāvinātu to, kas ir universāls un noderīgs - plediņš (jo tādi pirmajā dzīves gadā nevar būt par daudz), kaut kas no apģērba (varbūt ņem izmēru lielāku 62., jo 50/56. domājams jau būs daudz), knupīša turētāju (ir ļoti skaisti nopērkami, arī roku darba), mīļlupatiņa (arī daudz variāciju piedāvājumā).
Var sveikt arī ar bērna vecumam neatbilstošo, bet turpmāk noderīgo -piem. koka vilcieniņš, kur iegravēts mazā vārds, pēc izvēles arī dzimšanas dati. Piramīdas u.c. rotaļlietas, iesaku tikai ņemt koka, jo tās ir gan prestižākas dāvanai, gan arī kvalitatīvākas kopumā.
16.10.2022 22:20 |
 
Reitings 2114
Reģ: 07.03.2022
Kādu apģērba komplektiņu? Kaut kādus knupjus ar vārdu tiešām nē, pamperu tortes domāju, ka arī nē. Vislabākais jau ielikt naudu konvertā, ja ko vajadzēs, tad jau paši nopirks.
16.10.2022 22:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits